Opinie o Promus Katowice Sp. z o.o. w Katowice

Promus Katowice Sp. z o.o.
3 38 62 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Promus Katowice Sp. z o.o.?

merkel politik Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w żydowskim sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

TakNie2
Ciekawy Nowy wpis
@merkel politik

A co ten bełkot ma wspólnego z tą firmą ?!

Adam Nowy wpis

Świetna firma, dobry pracodawca cóż więcej można szukać?

Projektant

Dobra, rozwijająca się firma. Atmosfera bardzo dobra. Bardzo wiele można się nauczyć, bo poziom wiedzy pracowników jest o wiele wyższy niż u konkurencji. Kierownik pracowni projektowej oraz szef to bardzo życzliwi ludzie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że kiedyś tu wrócę.

Michał
@Projektant

Wystawiłeś pozytywną opinię o firmie i jednocześnie wyraziłeś nadzieję na powrót. Czy to oznacza, że postanowiłeś odejść z tej pracy? Inne osoby na pewno chciałyby poznać przyczyny tej decyzji. Jeżeli tak dobrze Ci się pracowało, to dlaczego postanowiłeś zrezygnować?

Projektant
@Michał

Powody osobiste i trochę finansowe, ale ja nie należę do ludzi, którzy narzekają. Znam rynek pracy i wiem ile się zarabia. Po prostu natrafiła mi się okazja dorobienia i skorzystałem tak z łapu capu. Czasem człowiek podejmuje ryzykowne i dziwne decyzje. Pracę w Promus wspominam do dziś. Ciekawa ekipa i ambitne wyzwania. Pozdrawiam Michale.

Tak1Nie1

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
WAŻNE

........Koledzy zanim wyjedziecie z jakiej kol wiek firmy polskiej za granice uważajcie ja też w przeszłości byłem oszukany większość firm polskich ( nie jeden by powiedział że wszystkie ;) ) kantują nieświadomych pracowników. Prześwietlajcie firmę jak sami macie z tym problem poproście kogoś kto płynnie porusza się w internecie. - Są sytuacje gdzie ludzie mieli wypadki na budowie a firmy na sile ich zwozili do polski i sobie radźcie sami !!! Nigdy się na to nie zgadzajcie zawsze domagajcie się udzielenia pomocy na miejscu wtedy przysługuje wam bezpłatna rehabilitacja bo inaczej wszystko w przyszłości pokrywacie sami a koszty są astronomiczne - Pilnujcie rozliczenia z podatku w danym państwie gdzie jesteście jeśli jest rażąco niskie możecie mieć słuszne podejrzenie że ktoś składa fałszywe oświadczenia podatkowe, wystarczy zgłosić nawet jeśli nie znacie języka w polskich odpowiednich instytucjach a one maja obowiązek wysłać chociaż zapytanie do odpowiedników swych w krajach Unii Europejskiej - Pamiętajcie pensja na rękę to nie wszystko pamiętajcie iż jak pracujecie w takich firmach za granicą a i nawet w polsce poświęcicie 1 godzinę czasu jak jesteście w domu w Polsce by podejść do ZUS i zapytać się czy pracodawca opłaca prawidłowo składki wystarczy wziąć dowód i umowę która zweryfikuje z jakiej kwoty powinien wam opłacać składki (bo może wo gule pracodawca podał jakieś fikcyjne kwoty,) udzielą wam odrazu odpowiedzi na miejscu lub prześlą ją do domu oczywiście zrobią to anonimowo ponieważ prawo zabrania ( o ochronie danych osobowych ) więc niczego się nie bójcie a może to was ocalić przed wegetacyjną emeryturą !!! Nie żartuje !!! - Jeśli padliście ofiarą oszustwa obojętne nie wypłacona w całości pensja / składki / podatek nie bójcie się składać spraw do sądu pracy ponieważ tu akurat to nic nie kosztuje ( za darmo )wystarczy napisać pozew ( wiele wzorów dostępnych na Google ) podać powód pozwu swoje dane i dane pracodawcy oraz załączniki ksero umowy / świadectwa dobrze najpierw do Państwowej Inspekcji Pracy zgłosić chociaż by tylko po to by dostać pismo o przeprowadzonej kontroli a oni zawsze coś znajdą jest to kolejny dowód dla was który możecie dołączyć i wysłać do sądu Pracy gdzie mieści sie pracodawca w pozwie możecie napisać nawet by sprawa toczyła się bez waszej obecności. Jak macie jakiś problem natury formalnej W każdej Państwowej Inspekcji Pracy są dyżury radców Prawnych odnośnie prawa pracy porad udzielają za darmo !!!!

Ciekawy
@WAŻNE

A to ten Twój wykład ma wspólnego z Promusem ?

Gabriela

@stary Pracownik Dziękuję za opinię. 10 lat to sporo czasu, jednak, mimo wszystko, chciałabym się spytać, gdyż nie dostałam odpowiedzi. Jak pracowałaś w firmie PROMUS to jak wyglądała kwestia organizacji szkoleń? Czy były one często organizowane? Wspomniałaś, że nauczyłaś się dużo w firmie, dlatego też chciałabym spytać, czy to właśnie z powodu szkoleń, czy dzięki innym pracownikom?

stary Pracownik

Pracowałam w Promus ponad 10 lat temu w dziale handlowym. Dużo się nauczyłam, a tego wtedy oczekiwałam. Atmosfera była zawsze dobra, żadnego wyścigu szczurów. Fajnie, ze firma się zmiania i walczy:) polecam

Gabriela

@wazon Zapoznaj się z regulaminem forum, zanim umieścisz komentarz. Twój go łamie. Nie możesz obrażać i podawać danych personalnych innych pracowników firmy PROMUS. Zamiast tego, napisz proszę po prostu swoją opinię o firmie PROMUS. Będzie to o wiele bardziej merytoryczna wypowiedź.

Gabriela

@Poinformowany, czy poza terminowymi wypłatami widzisz też inne zalety pracy w firmie? Czy pracownicy mogą skorzystać z benefitów pozapłacowych? Jak przedstawia się kwestia kursów i szkoleń? @pracownik, a jakie są Twoje doświadczenia? Jesteś zadowolony z pracy w Promus? Wiesz, czy firma potrzebuje nowych osób?

Tak3Nie

Jasiek

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że przestaliście pisać na forum?

@Jasiek

Tak. Tak dobrze sie pracuje że nie ma czasu na pisanie na forum. A co ? Szukasz sensacji ? W czwartki masz Komisarza Alexa a we wtorki Księdza Mateusza w telewizji. To sobie pooglądaj jak Ci brakuje dreszczyku emocji.

Tak4Nie1

Co powiecie na temat zarobków w "PROMUS" Katowice Sp. zo.o.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Poinformowany
@Administrator

Zarobki bardzo w porządku. NIGDY nid było nawet jednego dnia opóźnienia. Szef płaci punktualnie jak w zegarku.Solidna firma.

Wazon

Dobra firma, dobry szef, niestety zmanipulowany przez "otoczenie", żal na to patrzeć.

Tak10Nie

anonymous
@Wazon

OTOCZENIE nadal mataczy i manipuluje

Ktos
@anonymous

A jakieś konkrety poza pomówieniami. Znasz znaczenie słowa MATCZYC ? To poczytaj w słowniku. Nie używaj słów których nie rozumiesz bo robisz z siebie tylko posmiewisko.

Gabriela

@anonymous, pracujesz aktualnie w firmie Promus, bądź pracowałeś tam wcześniej? Skąd Twoja negatywna opinia? Możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia? Zależy nam na tym, by opinie były rzetelne i szczegółowe.

Dawny

Pracowałem na Rudzie śląskiej w promusie na produkcji jako spawacz... To jest dno. Traktują cię jak śmiecia. Kierownictwo wgl nie ma pojęcia o spawaniu .... Ale najwięcej do powiedzenia mają. Wszystko szybko byle by zeszło. Zero jakich kolwiek zasad BHP! Ciągle mało zrobione. Co do zarobków to 15.50 brutto na umowę o pracę. No naprawdę dno... Gdy się zwalniałem to stary "szef produkcji" powiedział że mi da 1zl brutto podwyżki to go wyśmiałem... Odradzam współpracy z tym zakładem. No chyba że komuś się podoba pracować jak wół być nie docenianym i przelewy na konto mieć po 1600zl.

Marek
@Dawny

Gościu to jest Promus Katowice a ty piszesz o Rudzie Śląskiej. To są DWIE RÓŻNE firmy !!!

Tak9Nie

Jack

Witam, Ostatnio pojawiło się dużo ofert pracy. Może ktoś napisać jak wygląda praca w biurze w Sosnowcu?

Tak8Nie

Pan z Wąsem

Święte słowa ja pracowałem długi okres czasu w Katowicach. Moje relacje na dzień dzisiejszy są takie że, grupka monterów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na całe biuro a stary nie da nawet 8 euro bo myśli ze dał 7 i to fortuna. Co do ekipy jest paru cwaniaków i jeden MAMUT z okolic Radomia, któremu zdaje się że wszystko wie i pojadą rozumy. Jedno jest pewne firma w 100% wyplacalna.

Szczery
@Pan z Wąsem

Montezy pracuja na cale biuro ??? Wez sie puknij w pusta glowke. Gdyby nie biuro ktore sciaga robote, projektuje a warsztat wytwarza, to bys mogl krecic srubki. Ale w swoim garazu przy starym trabancie.

Tak8Nie

Pan z Wąsem

kleo

co do pracy jako konstruktor to nie jest ona najłatwiejsza.

z

czy technolog dalej recytuje debilne wierszyki na urodzinach szefa?

mietek

Promus w czechach to złodziejstwo i pijaństwo pracownicy pijani a do tego wynoszą, zła atmosfera a szefostwo to pały.

Tak3Nie1

cham dla chamów

jak bym miał władze w naszym kraju to panował by porzadek po za kazde złamanie zasad naruszanie dóbr drugiego człowieka i za jakie kolwiek oszóstwo skazywał bym nie na kare smierci ale na pozbawienie konczyn górnych jak i dolnych i pozostwieniu go losowi niech sobie radzi bo jak umiał kombinowac i zyc na czyims nie szczesciu to pokazałby jaki z niego cwaniak

WAŻNE

Trochę się rozpisałem ale duże wrażenie zrobił na mnie wczorajszy reportaż w TV ( nie czynami bo to znam ale skala oszukanych pracowników ) Koledzy na koniec nie bójcie się walczyć o swoje , nie obiecam wam sukcesów w sądach ale wierzcie mi każda sprawa jest indywidualna i przy większej ilości firmy same się uginają by nie ponosić konsekwencji nie tylko finansowych ale też karnych względem tak zwanych prezesów/właściciel tych firm , nie bójcie się zgłaszać to do odpowiednich instytucji w Polsce bo nie tylko one mogą przeprowadzać kontrole w Polsce ale informują również swych odpowiedników w państwach UE a to bardzo zaboli takie firmy które oszukują i mają dużo na sumieniu. Nie liczcie że urzędy ze same będą działać i wyłapywać ale jak wy zgłosicie to juz nie mają wyjścia bo machina się uruchamia administracyjna. Ta informacja jest do wszystkich pracujących w firmach polskich za granicą ale i też w Polsce! Pozdrawiam wszystkich

Tak1Nie1

jelen

promus jest to firma rodzinna,szefostwo to przede wszystkim ludzie z sosnowca. niektórzy z nich mieszkają już w katowicach-mobing i złodziejstwo.

ciekawy

do zadowolonego daję sobie ręke obciąc ze zadowlolony to zaden spawacz tylko ktoś z propangandzistów z biura. wystarczy posłuchać spawaczy po wypłacie w barze w Mladej Boleslav.....

Zadowolony

Jestem spawaczem. A najlepiej na maila ze stronki internetowej

Zadowolony

Wyplata w koronach, do reki. Wszystkie skladki na ubezpieczenie i emeryture firma placi normalni

Zadowolony

5 tys ale koron ;-) za 4 dni wolne od pracy w ktore pracowalem. byla to exstra premia od szefa ktora dostali wszyscy ktorzy pracowali przez swieta

Zadowolony

Swieta mozesz spedzic w domu, ale jak chcesz pracowac to mozesz liczyc na dalsze premie. Za ostatnie swieta wpadlo dodatkowe 5 tys

Zadowolony

Praca 7 dni w tygodniu. za sobote +50% za niedziele +100% tak przez trzy tydodni. a potem tydzien w domu

Zadowolony

35 tys kazdy misiac dostaje na reke przy 10% premii, a moge dostac 20%. Mieszkanie zapewnia firma. Raz w miesiacu jade do kraju na tydzien. Ogólnie OK. Koledzy tez OK

Zostaw opinię o Promus Katowice Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Promus Katowice Sp. z o.o.