s.b.l Żelbet

Mikołów

Opinie o s.b.l Żelbet

Seba

Wiadomo wszędzie jest dobrze tam gdzie nas nie ma. Pracowałem w tej firmie na hali na produkcji i było ok. Jedyną osobą która trzyma tą firmę jest kierownik L. Jak on pójdzie to firma padnie. Jeżeli robisz i nie ściemniasz to i premię dostaniesz,ale jak ludzie przychodzą na 6 i o 6.05 mówią " dopiero jest 5 po i kaj tam fajrant" to o czym my mówimy. Każdy szuka większych zarobków, więc ucieka...

bystre oko

Słoma wychodzi z butów prezesów ,firma pada na pysk ludzi coraz mniej w firmie co madry to ucieka ,,,bo tu ludzi wogole nie szanują..... szefowie mysla że sa bossowie .....He He ...kazdy z nich łysy ale rozumu jeszcze mniej ....pracownikom kazali przejśc na działalnośc ... wycyckaja wszystkich bez mydła ...myslą z e firma im przetrwa to nie te czasy że się mialo zlecenia na ekranay akustyczne jak był bum ... kiedyś sbl Był tzw Orzeł biznesu ...z firmy za pare miesięcy bedzie jedno wielkie gruzowisko. kiedys znjaomy poszedł do nich w interesach i chciał napić się wody mineralnej A CO SIĘ OKAZAŁO ŻE ZAKAZANO KUPOWAC DO BIURA WODY W BUTELAKCH jeden prezes nie był wtajemniczony co drugi czyni .....jaja jak berety .... TO JUZ prezesi upadli poniżej portiera ....moze założa firme córke SOL BIG LAB ...... PAMIETAJCIE PREZESI SZANUJCIE LUDZI TO ONI TEZ BEDA WAS SZANOWAC

bystre oko

karol
użytkownik zarejestrowany

a teraz tez beda kogos poszukiwać na te stanwosika macie moze jakies informacja poniewaz ja osobiscie szczerze bylbym zainteresowany tylko posada kierownika

Ja

Co do opinii że szanują pracownika i człowieka też tak myślałem ale 3 lata temu mi przeszło. Ciekawe czy dalej w firmie "kryzysu i obniżone pensje z tego powodu......

byly pracownik

No pewnie nie dałem rady, dużo roboty no robilem to wiem ha ha, opiekować sie jak dzieckiem to zes mi powiedzial, widzę ze zabolał post. A moja kariera ma sie dobrze ha ha

były pracownik

Dalej tam pracuje Wojtek magazynier od siedmiu boleści, Kawał (usunięte przez administratora)niczego nie umie nauczyć człowieka, stoi i tyko się gapi i z kierownika się (usunięte przez administratora) robiłem parę miechów bo z matołem nie szło wytrzymać.Jak tam koniki ha ha Wojtek ty buraku.

fazi

Na chwile obecną nie ma żadnych przyjęć,ale poczekaj do wiosny jak stara kadra ruszy gdzie indziej to może będą szukać.O ile się nie rozpadną.

fazi

Pracuje w tej firmie juz pare lat i jest coraz gorzej.Prezesi dążą do rozpadu firmy. Po zeszło rocznych obniżkach pensij wraz zabraniem dodatku za prace w delegacji, prezesi dalej uważaj ze jest "kryzys". Coraz wiecej osób sie zwalnia, a deklarowanych odejś na wiosne to przynajmniej 1/3 załogi. Ogólnie nie polecam.

anonim33

W firnie ŻELBET nie ma takiego czegoś jak socjalne.

G23

Tak tylko wyglada z boku, wewnątrz to sysf i zabawa w jakoś. Nadzór na hali to tylko gaduły i lizustwo!! Warunki bhp na hali i malarni pod psem

w każdej firmie jest leser i pracownik ok jeden pracuje a drugi kombinuje ale bez przesady nie wszyscy są źli ja tu pracuję i wszystko jest ok a komu nie pasuje to niech idzie i nie gada na firmę firma na 4+

teraz robię i jest ok w innej firmie kasa lepsza 18 na godzinę super nie

?

same rodzinki i nieroby na których trzeba robić za marną stawkę ale szef myśli że ma kadrę ok ale się myli same [usunięte przez moderatora] i nie roby kradną ile się da ropy i co się da byle było więcej kasy i innych oczerniają bo na robocie się nie znają i pier głupoty na innych ale ludzie co lepsi odchodzą z tego bagna bo za 12 zł za godzinę to można ale nie na mostach za miliony tylko kosić trawę wkoło bloku bagno i tyle

monter

a coś więcej? co tam robisz?

firma ok

jest tu super nic nie robię a zarabiam krocie byle tak dalej

coraz gorzej bu

Zostaw opinię o s.b.l Żelbet - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie s.b.l Żelbet