Opinie o Majors („Major” Sp Z.O.O) w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy „MAJOR” sp z.o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w „MAJOR” sp z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o „MAJOR” sp z.o.o w Tychy

Gargamel i Kalkier

Łazi po hali i robi fotki niczym przyczajony tygrys ukryty smok. Kibel też lubi obserwować. Tak jak i sytuację kto schodzi z przerwy 5 minutowej.... gdzie sam robi sobie dwie - "miszcz" Czego się to nie robi żeby przylizac się przyszłemu teściowi :) (usunięte przez administratora)

S 13
@Gargamel i Kalkier

A na zdjęcia ma pozwolenie? Rodo jest w końcu.

Ful
@Gargamel i Kalkier

Dlatego cieszę się że przeszłam na inną zmianę

Kicia
@Ful

Nie lubisz zmiany C?

@Gargamel i Kalkier

Żałosne to czytać. Ta firma to folwark. Przestrzegam wszystkich którzy myślą o podjęciu tu pracy. Wcześniej czy później będziecie na językach ludzi już tak zepsutych relacjami. Ale ryba psuje się od głowy.

Kazik

Największa zakała firmy to kontrola.... Przykre i smutne...

Zaciekawiony

Dlaczego tak myślisz ???

ChciwośćKtoraNieZnaGranic

Od 1 czerwca fiat startuje z produkcją. Pomimo start jakie ponieśli ich pracownicy mają płacone postojowe a ponadto mają zachowane premie i będą mieć wypłacone wczasy pod grusza jak i inne dodatki-artykul można znaleźć na stronce Tychów. W większości firm z branży automotive pracodawcy placa postojowe w wysokości 80% wynagrodzenia, Kto ma znajomych pracujących na terenach przemysłowych wie jak to wygląda. A jak to u nas wygląda? Wlasciciel firmy ustalił z "przedstawicielami zalogi" która liczy 2 osoby porozumienie o 4/5 etatu oraz pozbawieniu wszystkich premii i dodatków na okres 3 miesięcy. Nie możesz zarobić mniej niż 1920zl netto bo już więcej nam zabrać nie może heh Jak widać firma major na tym kryzysie wyjdzie na swoje a dzięki dotacji od państwa tzw "tarcza" zachowa kasę którą nie przeznaczy na pensje pracowników za wolne piątki. Wszystkim którzy chcą pracować w tej firmie radzę grubo się zastanowić czy warto. Ktoś kto ma poukładane w głowie wie że po tym "kryzysie" jest odpowiedni czas na znalezienie lepszej pracy.

Obojetny
@ChciwośćKtoraNieZnaGranic

Odpowiedź jest krótka # NIE WARTO. zero szacunku dla pracownika, marna kasa, warunki poniżej standardów. Większość ludzi szuka innej praca. Każda inna będzie lepsza.

@ChciwośćKtoraNieZnaGranic

Powiem tak pracuje obecnie na fiacie ale i pracowałem u was czy tam u Majoa wiem ile dostajecie i nie chcę was dołować ale ja więcej dostawałem siedząc za przeproszenie z dup...en na kanapie niż u was na 3 zmiany plus przez 2 miesiące premie normalnie pod grusza i wakacyjna

nie polecam
@ChciwośćKtoraNieZnaGranic

No to masz złe informacje bo wcale fiat nie rusza od 1.06 i pewnie długo nie ruszy ... Co nie zmienia faktu , że jak ktoś słyszy o tejże firmie na krokusów to się po prostu śmieję

Ktoś
@ChciwośćKtoraNieZnaGranic

Ktoś kto ma poukładane w głowie już dawno by tam nie siedział :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Smutne

Ja tam nawet nie najgorzej wspominam moją pracę tam :) dopiero pod koniec zrobił się (usunięte przez administratora) Szkoda, że marnuje się taki potencjał jaki tkwi w tym parku maszynowym.. gdyby zarząd ruszył głową i zmienił trochę podejście mógłby się wzbogacić kilkukrotnie bardziej, dając jeszcze dobrze zarobić ludziom :)

Szybki

(usunięte przez administratora)oczywiście że nikt nie chce rozmawiać na różne tematy ale mamy kryzys w firmie więc wy powinniście wyjść do swoich ludzi i jako zarząd i ich powiadomić co się dzieje co ich czeka na jakich zasadach pracują a nie wysyłać kogoś kto jest tylko na zastępstwie bo nowy kierownik na pewno nie jest przypisany tej firmie tu akurat trzeba kogoś kto się zna na takiej produkcji nie obrażam firmy bo w niej pracuje ale miejcie problem z znalezieniem kogoś kompetentnego na to stanowisko a sami uciekacie od problemów nie traktujcie ludzi dziś jak to robicie korona się skończy a wy nie jesteście jedyną firmą w Tychach ludzie przytrzymają ten okres ale czy ktoś później was tak nie potraktuje jak wy nas

Wow
@Szybki

Podrzucam bo chyba klawisze nie działają. Można skopiować : .,?!

Cześć, Zapewniam was ze ani Ja, ani moje siostry ani nikt z naszej rodziny nie ma ochoty czytać w święta waszych pomówień które nadają się do zgłoszenia na Policje tym bardziej odpisywać elaboratów na ten temat. Wiele spraw możemy wam wytłumaczyć w oczy o ile wasza odwaga pozwoli wam się ujawnić. Temat wiele razy wałkowany ale polecam poczytać sobie co to mobbing bo widzę że dalej tego nie rozumiecie. Nikt z nas nie jest chciwy i wypraszam sobie takie teksty.

Nabieżąco#
@Paweł

A jednak czytacie, to dobrze. Może wyciągnięcie jakieś wnioski z tych komentarzy. Nic nie dzieje się bez przyczyny proszę państwa. Życzę refleksji,

dot
@Paweł

My nie mamy odwagi? A gdzie wasza odwaga, żeby spotkać się twarza w twarz z pracownikami i wytłumaczyć sytuacje z wypłatami? Z całym szacunkiem ale ani jeden z Was nawet nie stanał obok kierownika produkcji chociaż jego wysłaliście do tej brudnej roboty. Zamknięci w bezpiecznych 4 ścianach. Pozdrawiam.

@dot

Wiecie dlaczego nie wyjdą? Ponieważ nie mają merytorycznego przygotowania, nie potrafią rozmawiać A już na pewno przyznać się do błędów. Natomiast najlepiej wychodzi im krytyka wszystkich i wszystkiego. Grube lata już odeszły bezpowrotnie nadszedł czas pokory i zaprzestanie mydlenia oczu pracownikom, bo nie są głupcami. Dobra rada: Ratujcie to co jeszcze zostało, możemy pomóc tylko zacznijcie traktować nas jak poważne. Amen

Nostromo
@Paweł

Paweł zapewnia A wpis zniknął, to tylko potwierdza że jednak komentarz wyszedł od Pani z jakości.

Ja udostępniam gdzie się da i ile się da muszą wiedzieć co to za firma że tam jest syf bród i ubustwo

Mechanik
@Paweł

Paweł Pracowałem w waszej firmie 3 miesiące Zwolniłem się z bardzo wielu powodów. Chcesz o tym pogadać? Chcesz poznać zdanie osoby, która już u Was nie pracuje? Zapraszam na kawę.

Taki se gostek
@Paweł

Twoje siostry i Ty Paweł nie jesteście decyzyjni w tej firmie, więc Twoja wypowiedź jest tutaj niepotrzebna. Każdy kto zakłada firmę jest "chciwy", bo po co zakładać firmę skoro człowiek chce żyć za parę tysięcy miesięcznie lub zarabiać tyle co szeregowy pracownik fizyczny? Ludzie zawsze będą narzekać i wylewać swoje żale, więc do mobbingu tej firmie raczej daleko. Jednak pewne zachowania znacząco wpływają na negatywną atmosferę. Na Twoim miejscu zastanowiłbym się skąd pozyskać pracowników jak cała gospodarka ruszy na 100% żeby nowe inwestycje przynosiły oczekiwane zyski. Tego nie osiągnie się z dnia na dzień, do tego potrzeba gości z górnej półki bo jeden człowiek nie jest wstanie zarządzać całą firmą. Pracujecie w tej firmie jak każdy z nas, nie jesteście tylko dziećmi prezesa jak pewnie większość sobie myśli, a ludzie uwielbiają wymyślać nie wiadomo jakie scenariusze. Ile z siebie dajecie to wiecie tylko wy sami. Życie zweryfikuje czy daliście z siebie wystarczająco dużo by udźwignąć ciężar odpowiedzialności za prowadzenie tak dużego zakładu. "Łatwo jest inwestować, jeszcze łatwiej jest się przeliczyć" - cytat jednego z podręczników do ekonomii.

@Taki se gostek

Większych bzdur nie czytałem. Sam człowieku nie wiesz o czym piszesz.

Krzyz

I tak nie zobaczysz tej kasy. Podsunęli naiwniakom "przedstawicielom" umowę, i dostaniemy kasę za 16 dni. I do końca roku za 1900zl. Czas iść na L4

Krzyz

Takie czasy nastały, dzięki naszemu wspaniałemu rządowi, że pracownikowi bardziej "opłaca" się nie pracować niż pracować. Od buraków to sobie wyzywaj kolegów. Prawda w oczy kole. Nasz cudowny zarząd, w naszej cudownej firmie, ze wszystkich sił proboje się ratować, ok rozumiemy, ale potrzebna nam gwarancji rzeczy które nam obiecali. Była mowa, że pieniądze z tarczy pójdą na nasze wypłaty. W związku z tym, żeby spełnić wymagania powołani zostali w cudownie zorganizowanych wyborach reprezentanci. Podpisali cudowne porozumienie, w którym nie ma słowa na temat tarczy i tego że wynagrodzenie za nieprzepracowany obniżony czas pracy pójdzie na nasze konta. Z dokumentu wynika tylko tyle, że bezblatne urlopy których nikt nie chciał podpisywać, zostały wprowadzone przymusowo jako usprawiedliwienie tego że nie chcą zwalniać ludzi. Niech zwalniają, niech zwolnią cala ta bandę obibokow, cwaniakow, "kumpli" i złomiarzy. Bo przez swoje decyzję, po tych cudownych 3 miesiącach "tarczy", Ci pracownicy, którzy w tej firmie są niezbędni uciekną do miejsc gdzie się docenię umiejętności i doświadczenie. Ludzie nie pracują z pasji, jesteśmy tu dla pieniędzy które nam się z miesiąca na miesiąc zabiera. Cieszycie się, pracujemy, gdy inne firmy stoją i pracownicy dostają postojowe. My dostaniemy takie same pieniądze jak oni siedzący w domu, pracując tak samo jak zawsze ale pod groźbami zwolnień n każdym kroku. Na nic tutaj nie mamy wpływu. Na zadne decyzje. Nasze zdanie, nasze czyli pracowników, tych którzy sprawiają że ta firma zarabia jest niczym. Wstyd mi jak opowiadam to wszystko znajomym i rodzinie. Wstyd mi jak bardzo dajemy się wykorzystywać i jak robią sobie z nami co chcą. Lubię swoją pracę, ale w takich warunkach, z takich zarządzaniem wszystko zmierza ku upadkowi. Bez względu na żadne wirusy.

@Krzyz

Cieszę się że tam już nie pracuje, ja dostaję więcej kasy za postojowe w obecnej firmie niż tam charując na 3 zmiany, najgorsza firma w Tychach nie polecam firmy Major

Hh

Major- nic sobie, wszystko ludziom

operator

To już koniec tej firmy :) Przepraszam jakiej firmy koło firmy to niestalo ...

Alvaro
@operator

Dlaczego?

Wielbiciel

To zapraszamy.Jest tak super że wszyscy walą drzwiami i oknami. Albo jesteś chory albo z rodziny.

Miszcz

Dobry wieczór Na początek chciałbym powiedzieć że macie się w tej firmie bardzo dobrze A na zakończenie że macie się super

Xxx

Powiem tak na dzień dzisiejszy Zrobili fajnie że poinformowali załogę co do przyszłości. Nie co ostatnio co z brakiem zapłaty za nadgodziny i weekendy. Z urlopami to już inna bajka Najgorzej mają liderzy nie dostali podwyżki tylko funkcyjne tz liderowskie większe a teraz jest 3 miesiące brak premii i dodatków dostaną może tyle co osoba co pracuje 1rok. Może szefostwo powinno przemyśleć żeby im jakoś podwyszyc pensje o te liderowskie w jakiś sposób bo robią oni niewdzięczna robotę ps nie jestem liderem zwykłym szeregowym pracownikiem

Ws
@Xxx

Na zmianie A na frezarkach samy poważny lider

Gicio
@Ws

???

Wafel

Ręka sprawiedliwości, dobre sobie.... Zmień myślenie, buraku jeden

FredyKruger

Już niedługo skończą się romanse i cały ten cyrk naginania przepisów.prawa pracy. Małymi kroczkami zbliża się reka sprawiedliwości.

Piła

Znam jeden romans ktoś z produkcji i pakowania

G

"Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma " Jak wszędzie są dobre i złe strony. O romansowaniu pierwsze słyszę, może dlatego, że przychodzę robię za co mi płacą i jadę do domu. Normy są tak wyliczone, że pracując na dwóch maszynach nie wyrobisz na zakręcie jakbyś chciał 100% zrobić, więc nie ma co przykręcać :-) i nie ma czasu na nudy.

Pomidor

Panie zdradzony. Takie rzeczy jak romanse się dzieją wszędzie, ja osobiście nigdy nie słyszałem o takich sytuacjach. Trudno żeby w firmie którą zatrudnia kilkaset osób nie było nowych znajomości chociażby na przerwach. A Ty buraku pilnuj żony, zamiast tu pisać takie rzeczy i wrzucasz wszystkich do jednego worka.

@nick ale dlaczego?

nick

Lepiej zamiatac ulice niz robic u majora,Szkoda ze tylko Przed audytem albo PiPem sa tacy porzadni i przestrzegaja zasad

Tutaj nie trzeba nic pisać, każdy kto ma trochę oleju w głowie jak wejdzie na internet i wpisze firma Major to odrazu ucieka, bo wie że każdy z takim nazwiskiem jak i firma to (usunięte przez administratora) i widzi że firma upada

Zostaw merytoryczną opinię o „MAJOR” sp z.o.o - Tychy

• Jak się pracuje w „MAJOR” sp z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy „MAJOR” sp z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 87.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w „MAJOR” sp z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy „MAJOR” sp z.o.o?

Kandydaci do pracy w „MAJOR” sp z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

„MAJOR” sp z.o.o