Opinie o Neptun Security Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Neptun Security Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Neptun Security Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Neptun Security Sp. z o.o. w Gdańsk

Zmiana nazwy,a (usunięte przez administratora) i tak zostanie po staremu. Tylko kontrachęci w błąd wprowadzeni,bo nikt normalny już Memlinga nie chciał w Trójmieście. Zwodzenie kontrahentów i pracowników mają we krwi i tyle.

Odpowiedź
@Anna

Byli tani bo dawali najniższą cenę. Niska cena i zerowa jakość usług. Jeśli były przetargi to firma Dziad Security dawała cenę poniżej w ogóle kosztów utrzymania. Resztę kasy wyrównywał PFRON. Dlatego zwracały się koszty utrzymania. I tylko grupa się liczy by jak najwięcej brać z państwa. A to że (były kontrahent) nie chciał tych paru groszy dołożyć i mieć jakość, tylko brał firmę gdzie większośc pracowników bardziej opieki potrzebuję i w pracy się nie odnajduje bo "zakład chroniony gdzie pracowników trzeba chronić przed ludźmi aby im krzywdy nie zrobili" bo firma tania a nawet najtańsza to widać. A jak Pani się tak podoba tu praca i sobie kobieto chwalisz to daj i zaległe pensje, nadgodziny i wszystko co ten wspaniały Januszex jest winien. I i wszystkim tym którzy zamiast wynagrodzenia za pracę mieli wolontariat dla księcia Fiłonowicza.

J.

Wypłata bardzo szybko bo nawet 2ego każdego miesiąca. Firma nie ma nic wspólnego z jakimś Memlingiem. Bardzo polecam

Pomyśl
@J.

Każdy obiekt, decyzja czy co innego to jest gadka "Muszę spytać taty/teścia". Dalej żądzi Piotr Fiłonowicz. Jeśli nie to dlaczego wydzwaniał po pracownika że ma iść na ten czy inny obiekt. Kim jest szef Memlinga że dzwoni do pracowników Neptuna i to on decyduje kto gdzie ma iść? I co właściciel Pani Klaudia ma do gadania skoro jakaś (usunięte przez administratora) z innej firmy decyduje jak ma być prowadzona i kto na jaki obiekt? Zanim ktoś napiszę że Memling i Neptun to dwie osobne firmy to niech se (usunięte przez administratora). To jeden i ten sam byt.

Mnich

Wykupili naszą firmę wraz z pracownikami po próbnej umowie nie przedłużają dalej umowy,bo stopień umiarkowany niepełnosprawności to za mało, chodziło tylko o przejęcie obiektów, bo nikt nie chce z nimi współpracować.

Maria.
@Mnich

Przejęli nie tylko kontrakty ale również najlepszych pracowników . Pracowników których wskazał koordynator z MUSI Pan Piotr. Oczywiście najgorsi którzy nie dawali żadnych gwarancji musieli odejść. Polecam firmę i popieram takie działania.

Joanna

Rozpoczęłam prace, otrzymałam umowę o prace, wszystko super ;)

Były kontrahent

100% z każdym dniem było coraz gorzej. Tani i źle, wręcz bardzo źle.

Fajna firma. No niestety nie jest łatwo się tutaj dostać. Drobne pijaczki nie mają szans. Szefowa stawia na jakość. Dzisiaj koszty ochrony są wysokie i super ochroniarze z żółtym paskiem w kroku nie mają tutaj szans. Pracuję tutaj od maja zeszłego roku jak Firma Neptun kupiła firmę MUSI z Gdańska. Myślę że w niedługim czasie będzie to lider na rynku. Naprawdę polecam tą firmę. Jeśli jednak masz problem z higieną osobistą czy też alkoholem a nawet paleniem to idź raczej gdzie indziej. Polecam

@Były kontrahent

Myślę że prawdziwy były kontrahent nie podpisałby się tak. Na dzień dzisiejszy ilość klientów przybywa. Firma rośnie w siłę. Odpadli tylko ci którzy nie chcieli dać podwyżki związanej z podniesieniem minimalnej krajowej. Nie chcieli bo nie mieli kasy i nie potrafili się do tego przyznać Takich będzie coraz więcej. Super biznesmeni którzy chcieliby ochronę za darmo muszą odejść. Wpis u góry (100% z każdym dniem było coraz gorzej. Tani i źle, wręcz bardzo źle). Tani. ,, Były kontrahent" pisze że byli tani. Boli pewnie że teraz trzeba zapłacić. Niestety wielu kontrahentów nie wytrzyma kosztów nie tylko związanych z ochroną. Sprzątaczkom również zwiększa się metraż oraz godziny pracy. Potem jak firma odchodzi bo nie wytrzymali kosztów pracowniczych czy też kosztów np. środków czystości to mówi się o nich że byli kiepscy i tani. W ochronie pracuje wiele osób które są dobrze wykształcone. My rozumiemy pewne sprawy. Chcesz ,,były kontrahent" mieć dobrą ochronę to zapłać. Chcesz dobre buty to zapłać. Przychodzisz do firmy ochroniarskiej i żebrzesz ze chcesz jak najtaniej a potem narzekasz. Zapukaj dziadzie do mojej szefowej i poproś o usługę na dobrym poziomie. Dostaniesz ją z pewnością. Tylko najpierw zapytaj siebie, czy mam na to pieniądze?. Znam takiego dziada który wziął sobie dobre auto w leasingu . Nie zadał sobie pytania czy go na to stać. Teraz zabrali mu auto a on chodzi i mówi że leasingodawca jest kiepski. Naprawę polecam tę firmę .Pracowałam w wielu i tu jest naprawdę dobrze. Polecam firmę z całego serca .Anna

To jest całkiem nowa firma .Żadna zmiana nazwy. Firma Memling dalej istnieje i z tego co wiem to sobie radzą . Prawdą jest że nie jest łatwo się tutaj dostać. Szef ochrony ten sam także kto podpadł w Memlingu no to ma problem. Przykro. Pracuję od polowy zeszłego roku i sobie chwalę.

calina

Poszlam tam do pracy na probe na 12 godz minal prawie msc i nie zaplacili za te 12 godz (usunięte przez administratora) firma

Maria

Firma naprawdę fajna, Prawda jest tez tak że jak ktoś podpadł w Memlingu to tutaj nie ma szans. Ja jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedź Nowy wpis
@Anna

J.

Roman

Oj a czy to ważne kto jest kim???to już nie można firmy otworzyć ??? może sam załóż firmę, skoro się ktoś na tym zna i robi to dobrze to skąd ten jad Polaczku ?

Pomyśl Nowy wpis
@J.

Kkkk Nowy wpis

Dla potencjalnych pracowników przestrzegam jestes umówiony z tzw szefem to nie raczy nawet się z tobą spotkać...takie chamstwo ze glowa mala ...

Olo Nowy wpis
@Kkkk

Olać "Neptuna". Jest tyle innych normalnych firm. Jeżeli "szef" olał umówione spotkanie to o czym to światczy. Tylko o chamstwie i arogancji, taki szef to (usunięte przez administratora)oderwany siłą od pługa.

Ewelina M.

Pracuję w Neptunie od grudnia. Firma godna zaufania. Wypłata przed czasem, Pani Klaudia - Szefowa, bardzo miła, konkretna i słowna młoda kobieta. Jestem bardzo zadowolona. Dostałam służbowe ciuszki i umowę. Polecam.

Calineczka
@Ewelina M.

Ja pracuje od paru dni i ani umowy ani umundurowania. To jak to w końcu jest?

@Calineczka

Jak w końcu jest?Przecież "Neptun Security" to kopiuj - wklej "Memling Security" a za jakiś czas pracownicy Neptuna znajdą się w takiej samej sytuacji jak pracownicy Memlinga, bez pensji, bez dodatków, (usunięte przez administratora) z urlopu, z bezpłatnymi nadgodzinami...

Olo

Ponieważ Neptun to Memling w czystej postaci, tylko "Neptunowe" (usunięte przez administratora)nie mogą tego zrozumieć, niech się nie zdziwią że będzie tylko gorzej. Szefowa (czyli Klaudia) to tylko pionek w grze Piotra Fiłonowicza, tylko on rządzi w Neptunue

Memlingowy bot
@Olo

Co racja to racje. Na obiektach pojawia się PF i powiela stolemowo/memlingowe zachowania. Po mojemu firma nie pociągnie za długo.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Neptun Security Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Przedstawiciel ds. Bezpośredniej Sprzedaży Materiałów Wod-Kan i Infrastrukturalnych?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Cichy

Ludzie co z was za durnie, zakład pracy chronionej nie może płacić wypłat po terminie, bo nie dostanie dofinansowania od państwa. Dodam że nie byłem i nie jestem pracownikiem firmy Neptun/Memlinga, a że to ta sama firma nie trudno sprawdzić, wystarczy wejść np w lento w ich ogłoszenia, i tam widać skąd idą ogłoszenia.

Karola @ pracownik
@Cichy

no i się zgadza ...zablokowali memlingowi dofinansowanie w maju 2023 prezes żeruje i żerował na niepelnosprawnych jest opryskliwy nie płaci regularnych pensji nie polecam memlinga ani Neptuna ci sami ludzie mili do czasu

Agatka

Pierwsza wypłata przed czasem,druga już trochę później,a trzeciej nie widać,zero mundurów,nic innego niż Memling. Zaczynam rozglądać się za normalną pracą, umów też brak.

Krysia
@Agatka

Agatko idź już sobie do innej firmy, dobrze jednak firma zrobiła ze nie przedłużyli umowy, obgadujesz firmę i prawie nam tez się przez ciebie by się dostało a my chcemy pracować a nie plotkować Niczym innym się nie zajmowalas jak widać

Jarek
@Agatka

Piszesz 05.01 że nie widać wypłaty. Wyplata jest każdego miesiąca do 10 dnia po miesiącu przepracowanym także jest czas. To że czasami płacą dużo wcześniej to tez widać jest źle dla niektórych. (usunięte przez administratora)

Mnich

Jozef
@Mnich

Tylko ty nie dostałeś dalej umowy bo może na to zasłużyłeś ;) Wszyscy dalej pracujemy i teraz w końcu jesteśmy zgranym zespołem !

@Jozef

@Jozef, prawdą jest że nie przedłużyli mam umów, ty dobrze o tym wiesz. Dla nich najważniejszy zysk, a pracownika mają za nic

TOM
@Mnich

To nie jest prawda. Firma Neptun kupiła firmę MUSI , najstarsza firmę z Gdańska. Wybrali najlepszych pracowników oczywiście po konsultacji z koordynatorem firmy MUSI Panem Piotrem .Nic nie ma w tym złego. Od stycznia wynagrodzenia znacznie pójdą do góry. Jasne jest że przy tak wysokich cenach usług ochrony wielu ochroniarzy straci pracę. Jest wręcz odwrotnie. Na rynku pozostaną tylko najbardziej sprawni z niepełnosprawnych pracowników.

Luiza
@TOM

Taka prawda wiadomo ze liczy się zysk a czego mają się utrzymywać jako firma, chyba każdy patrzy żeby coś w tym kraju zarobić. Mam przyjemność pracować w tej firmie i jestem bardzo zadowolona

Jaro
@Jozef

Kiedy została przedłużona umowa??blisko ma Pan do emerytury,czy może już na emeryturze?

@Mnich

To prawda. Kupili firmę MUSI ale nie kupili pracowników. Nie musieli. Teraz maja te obiekty i klienci są zadowoleni. Nie pomyślałeś Panie Mnich że to może kontrahenci kazali co niektórych z was wymienić? Piszesz że umiarkowany to za mało. Piszesz te bzdury bo ktoś albo nie wziął Ciebie pod uwagę albo nie przedłużyli z Tobą umowy. Widać poznali się na Tobie. Trafili w dziesiątkę. Fajnie że ciebie nie ma. W tym roku firma chce pracownikom zafundować wyjazd do Watykanu. I pomyśleć że mogłabym siedzieć w autokarze obok kogoś takiego . Koszmar. Firmę polecam

Maria.
@Mnich

Aplikowaliście na stanowisko Kierowca c w Neptun Security Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

jan

najważniejsze ze wypłata na czas .koledzy w pracy tez normalni można się dogadać. polecam .pracuje 5 miesięcy

igor

ja pracuje tu od grudnia, wypłata na czas ,miła Pani szefowa .nie moge narazie nazekac na nic aby było tak dalej to tu zosytaje na dłuzej.

Wania

Pracuje można powiedzieć od samego początku czyli lipca i wypłaty szybciej o tydzień przychodzą. Firmę prowadzi Pani Klaudia wszystko jest zawsze na czas i potrzeby. Jak coś powie to dotrzymuje słowa. Kultura osobista Oby jak najdłużej

łukasz

Pracuje tu od grudnia i u nas wszystko na czas a najwazniejsze ze wypłata jest .polecam ta firme

Teraz Neptun wczesniej Memling

Wszystko ok. Umowa na czas.Licze ze bedzie sie dobrze pracowac.

Bardzo szybko i sprawnie, dostałem skierowanie, badania i następnego dnia już miałem szkolenie. Umowa w terminie, wszystko bardzo udane

Fabian

Trudno się tam dostać do pracy. Pracuje koleżanka i mówi ze jest fajnie no ale kolejka spora. Może ktoś podpowie jak dostać się do szefa czy szefowej?Ostatnio pracowałem w Jantarze. Szkoda gadać

Gda
@Fabian

Pracuje koleżanka? To zapytaj się koleżanki jak się dostać. Chyba te pozytywne komentarze pisze jedna i ta sama osoba.

Balu

Witam czy ma ktoś numer do firmy neptun security.

Roman. K

Na święta nawet życzeń nie przysłali,a co tu wspominać o jakimś groszu w ramach podziękowania za pracę w święta np.... Zobaczymy czy pensja będzie na czas w co zaczynamy wątpić. Może będzie zaskoczenie, okaże się. Rzeczywiście umundurowania brak tak jak inni wspominają.

Info

Od 1 stycznia 2024 użyte obraźliwe i nieprawdziwe określenia będą weryfikowane, sprawy będą kierowane na drogę postępowania Sądowego, portal GOWORK będzie zobligowany udostępnić dane oraz adres IP po którym będzie istniała możliwość wskazania osoby, która w rażący i nieprawdziwy sposób działa na szkodę firmy. Proszę aby wpisy były rzetelne i prawdziwe oraz nie zawierały wulgaryzmów.

Mariusz

Tutaj nie ma Pana P.F. Mamy Panią Prezes. Wygląda na to że nie pracujesz w tej firmie , Byś wiedział u kogo pracujesz.

NEPTUN&Memling = dziadostwo

Nie polecam wypłacają poniżej minimalne powinnam dostać 2700 bez nocnych dostałam 2300. Twierdzą że to winna polskiego ładu i odbiorę se brakującą kwotę z PITu z US. Nowa firma założona przez słupa pana Fiłonowicza

Tobi
@NEPTUN&Memling = dziadostwo

Dokładnie, okrojone wypłaty. Również nie polecam

Lucjan

Bardzo fajna firma Płatność za prace dużo przed 10tym a to ważne Obiekt fajny ja chronię wspólnotę mieszkaniowa

Zostaw merytoryczną opinię o Neptun Security Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Neptun Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Neptun Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neptun Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 13 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Neptun Security Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Bobrowa 7 lok. 28
    80-336 Gdańsk

Neptun Security Sp. z o.o.