LS System

Sosnowiec

Opinie o LS System

Jarecki

Co słychać w firmie? Pewnie dobrze się pracuje skoro dawno nikt nie pisał!

Iwona

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy LS System? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń.

BylaexNihili

Sorry, czy to nie ta sama firma pana dluznika, wiszacego gruba kase, ktora nagle przeniosla sie z teatralnej na maja? Jesli tak, to przyszlym podopiecznym radze zajdzec uwaznie z google. Jesli sie myle (lub google) co do siedziby, to przepraszam. A CLOWNdynka jakby na forum ucichla. Szkoda, kserowkowe szkolenia pamietam do dzis. Pozdro zza swiatow. Lepszych swiatow.

Najgorsza firma eeever
@BylaexNihili 12.11.2016 04:39

Chyba ta sama, o ile jeszcze istnieje. Ja tez do dzis pamietam czytanie przez Klaundynke (dobre, hue hue) tego, co mozna bylo samemu przeczytac na rozdawanych przez nia kserowkach, wystarczylo je dac rekrutowanemu jako lekture po roz.kwalif.a nie sciagac na "szkolenie" czytania tresci kserowek. A tak w ogole, to jak sie dzwonilo do klienta na sluchawkach w ktorych slychac bylo szum morza, a trzeba bylo mu kita wciskac, ze sie jest przedstawicielem szybkiego i jakosciowo najlepszego Internetu w okolicy, to moglaby Pani Kl.chociaz sciszyc radyjko, zeby klient nie pytal co to za kawalek. I darowac sobie rozkraczona poze, okraszona mina zdychajacego psa. I giry tez lepiej trzymac w pionie niz poziomie. To nie biuro szefa.

DawnaPracownica

Ho, ho Ls System.... CUDNE życia początki. "Umowę macie to cieszcie się i róbcie swoje". Nie no, ok, cieszcie się, że w ogóle ktoś was zatrudnił. Polityka firmy nie zmieniła się.wszystkim zaczynajacym radzę: umowa do wglądu przed podpisaniem na drugi dzień waszego pojawienia się w firmie. To raz. Dwa to wynagrodzenie za godziny w biurze, niezależnie od sprzedaży. 3: przerwę bierzecie, kiedy jej potrzebujecie, a nie kiedy narzuca ja osoba koordynujaca. Kto chce spędzić 20 mn w kolejcedo kibla, może to zrobić. Reszcie mówię: pracujecie na smieciowce, nikt wam nie ma prawa narzucać godziny przerwy. To nie umowa o pracę, wiec nawet jak juz tam pracujecie, to piep...cie to. To oni wykorzystują was, nie wy ich, że idziecie do kibla.

rty

omijajcie to z daleka,tam trzeba jeszcze dopłacać,a nie myśleć o zarobieniu

eryk

a czy może ktoś tu wie ile miesięcznie idzie wyciągnąć u LS System? bo ja jestem ciekawy bardzo. a no i jaką umowę oferują? tylko śmieciowe czy umowę o pracę też? bo nie ukrywam, że mi najbardziej zależałoby na tej o prace, a wiadomo ze w dzisieszych czasach cięzko taką wywalczyć sobie. czekam na odpowiedz bardzo

tytus

taak opinie osób które tam pracowały są mało wiarygodne,oczywiście

danio

ale laurka,widać,że to ktoś z firmy

swq

staż ? buhahahaha,człowieku idź na "staż" przy wypasaniu bydła,więcej zyskasz niż tam

konsultant

Masz rację do kasowania komentarzy to Panna Nikt jest pierwsza Widać że ma coś na sumieniu!!!!!

q33

większego wyzysku niż tam nie widziałam

firma zenada

Panno Nikt ja tez nie toleruje glupoty i dlatego szukam szczescia dalej. Natomiast wiem, ze mimo tylko negatywow tutaj wy ograniczacie sie tylko do kasowania komentarzy i to co najgorsze nadal u was kwitnie. zamiast wyciagnac wnioski z naszych opinii wy idziecie w zaparte i nie zmieniacie sie. ja licze tylko na to, ze ludzie beda madrzejssi i nie przyjda do was do pracy.

poczytaj nie tylko metro

tak lepiej?panna nie panna...nie szkole,nie koordynuje..szanuje prace i niecierpie głupoty i czekania na mannę z nieba.

Panno nikt ladny nick wybralas

pasuje do jakosci szkolen jakie prowadzisz zreszta sama widzialam jak tu zagladasz i sama piszesz pozytywy. wbijcie sobie do lba wreszcie ze samo siedzenie i dzwonienie, przeprowadzadzanie rozmowy z klientem, badanie potrzeb, dobieranie oferty i produktu tez jest praca niezaleznie od sprzedazy. a muchy w nosie to mozesz miec w prywantych relacjach a nie na stopie zawodowej. minimum profesjonalizmu, miejsce pracy to miejsce pracy a nie pole do demonstrowania swoich humorow.

anka

a to teraz sie przeniesliscie tam koło żabki w centrum? jakie warunki są na start, jest jakas podstawa? proszę o odpowiedz :)

PANNA NIKT

tak..powodzenia w odsniezaniu...uwierzysz,ze niektorzy pracuja rok,dwa...trzy?marudzic kazdy potrafi..byc dobrym handlowcem?ups...zbyt duzy wysilek...mama i tata da na szkole,poglaszcze po czuprynie...POWODZENIA.

karda
@PANNA NIKT 25.01.2014 03:22

Oj Oj Obudź się panno!!! Rodzice dają kasę swoim dzieciakom a nawet płacą za studia i nic w tym dziwnego ani złego Ty miałaś i masz pecha i pod górkę bo musiałaś i musisz na wszystko zarabiać a zazdrościć innym feeeee :-( :-( :-(

marta

teraz ta firma jest na przeciw dworca?

mnb

jak ktoś tam pracuje miesiąc to jest już starym pracownikiem,zamiatanie ulicy przy tym to rarytas

pomylona

Owszem zarobki nie są może zbyt zadowalające, ale czasami trzeba trochę wysiłku aby mieć tych złotówek trochę więcej. Ekipa jest fenomenalna, a koordynatorka owszem ma czasami "muchy w nosie" ale do zniesienia, nie robi problemów, gdy trzeba wyjść wcześniej, albo cos człowiekowi wypadnie.Szef też moim zdaniem nad wymiar ludzki człowiek.Więc nie wiem co to za ludzie co piszą,że jest aż tak źle, ale to chyba tacy co popracowały raptem miesiąc lub co pracowały dłużej, ale bez większego zaangażowania. z czasem da się w tą pracę wkręcić. I owszem są tam ludzie co pracują po przeszło pół roku i jak na razie się trzymają. A i coraz mniej jest osób takich co przychodza i posiedzą kilka dni i ich nie ma, ale to też chyba zasługa ekipy.I tyle w tym temacie jak na razie

dert

a jak zrezygnujesz wcześniej to dostajesz zero,a w najlepszym wypadku jak posiedzisz miesiąc niecałe 400 zł,o ile sami cię nie wykopią, idź i dzwoń do kogoś i mu coś sprzedaj,powodzenia

xx

Hue hue hue. Jak nie pojdzie sprzedaż (co wielu osobom się zdarza,np. dużo umów wraca niepodpisanych) to za cały miesiąc pracy dostaniesz 400 zł. Kłamstwem jest to co opowiadają na rozmowie kwalifikacyjnej, że jest 700 zł podstawy bez względu na sprzedaż. Jak masz mało sprzedanych to pracuj cały miesiąc za 3,20 za godzinę. Powodzenia

Freddie

Hue hue hue. Jak ktoś nie umie sprzedawać i nie ma motywacji to niech lepiej poszuka pracy ze stawką godzinową i się opieprza :) jestem teraz na szkoleniu, jest spoko, bez ciśnienia, bywałem na dłuższych i bardziej męczących. Rozmawiałem z pracownikami, albo szybko wypadasz i się nie nadajesz albo robisz to co do Ciebie należy i dostajesz kasę. W poprzedniej firmie z której odszedłem można było wyciągnąć, też telemarketing, 2.5 tysiąca, ale nie ma nic za darmo, to jest praca! Rezultaty przychodzą z czasem a atmosferę budują też nowi pracownicy! Rotacja jest w tej branży normalna bo przyjdzie taki jeden z drugim i myślą, że będzie coś za nic, że to łatwe i będą zarabiać, odchodzą z kwitkiem a potem płaczą po forach, że nie zarabiają.

anonik

Rezygnują bo szkolenie jest beznadziejne i już w pierwszy dzień zniechęca. Firma jest okropna, z nikim nie można porozmawiać, wszyscy odpowiadają z fochem o nic nie można poprosić. Koordynatorka, szkoleniowiec rozmawiają tylko o tym jaką kiecke widziały w sklepie, gdzie zrobiły paznokcie i co będą jadły. A co do wypłaty 2500zł ;o hahahahahahahaha żenada... Kto napisał ten komentarz? Właściciel? Kto tam w ogóle pracuje ponad pół roku?? Miesiąca się nie da wytrzymać taka atmosfera. A żeby zarobić 2500 to trzeba mieć chyba z 35 usług ;/ Jak dasz wypowiedzenie to możesz się pożegnać z jakimkolwiek normalnym wynagrodzeniem.

xx

Niesolidna firma, domagają się sprzedaży, a nawet jak się zrobi to spozniają się z wypłatą. Z moich obserwacji to co 6-7 osoba która przyjdzie na szkolenie w ogóle chce tu pracować, a wielu rezygnuje po pierwszym dniu.

ls sisteme wolontariat

dokladnue tak sie tam sklada wypowiedzenie. nawet jak jestes pracownikkem z dlugim stazem (czytaj miesiecznym) to jak zlozysz wypowiedzenie w formie zwyklego nie stawienia sie do pracy to nawet nikt nie zadzwoni i nie zapyta czy cos sie stalo. tsk sa przywzyczajeni do tego ze ludzie po prostu ich olewaja po paru dniach lub po tej minimalnej wyplatce'. dziekuje nigdy wiecej do takiej firmy i takich ludzi.

kal

wypowiedzenie w ls system polega na tym,że już nie przychodzisz i tyle,nawet nie musisz dzwonic

?

(usunięte przez administratora)pracuj za darmo,zapraszamy,tak się powinny takie"firmy" ogłaszać

pan ktos

Siedziec i zarabiac? Chyba mylisz pojecia. oczywiscie ze pracodawca placi pracownikowi za przychodzenie siedzenie i nawijanie. To powinna byc Twoja podstawa. a jak sprzedasz to jest twoja prowizja. Nikt za darmo nie przychodzi i nie siedzi na sluchawkach, nawet jak nie ma opdowiednich wynikow. A ze to jedna z tych firm z ktorej sie blaga o jakakolwiek wyplate za marne grosze kit wciska ludziom to inna sprawa. (usunięte przez administratora) ludzi ktorzy szukaja czegkolwiek byleby tylko miec jakies pieniadze.

panna nikt

...no właśnie...siedziec i zarabiac...w jakiej firmie tak mozna?(usunięte przez administratora)

poop

600 dostaniesz jak będziesz sprzedawał,a weź dzisiaj wciskaj komuś coś przez telefon,powodzenia,biedni ludzie tam przyłażą bo myślą,że się uda i odchodzą po kilku godzinach albo jeszcze szybciej,polecam szukać normalnej pracy płatnej za godzine,a nie takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

były konsultant

Te pierdoły że zarabiają 2 500 zeta to wpisują lalunie które tam pracują kilka lat aby podreperować wizerunek FIRMECZKI bo tak trzeba nazwac ten kocioł w którym siedzi 25 osób tam nikt nie zarabia więcej niz 600zet a jak nie sprzedajesz to wylatujesz!!!!! Nie myślcie ze bedziecie siedziec i dostawac za to kase!!!!

derry

Topor ,ale się uśmiałem 2500 tyś, dobry żart

Topor

a jak dla mnie firma jest ok i niech nie(usunięte przez administratora) tutaj głupot że dostaje sie po 300 zł na miesiac Ja za siedzenie i sprzedanie bodajże 2 usług dostałem 700zł do ręki jakis podatek który mi zwróci sie to 150. jak za samo siedzenie i rozmawianie myśle ze dobra pensja. niestety nie posiadam jakis magicznych talentów sprzedarzowych i tak zarabiam. drugą pensje dostane lepszą bo wiadome lepsza sprzedaż ekipa spoko przełozona gdy coś potrzeba zawsze pomoże no chyba ze ma humorek raz na miesiac zły ale jak to kobitki ^^ jak najbardziej polecam średnio chłopaczki które pracują więcej niż pół roku dostają 2,5 kafla na czysto. pozdro

iop

badziew na maxa trudno to nazwać firmą

koko

miałem taką umowę jak wszyscy tam,zlecenie,nikt tam nie pracuje na umowie o pracę

koko

pracowałam tam trochę,jak chcecie dostawać 300 zł za mc to śmiało polecam,(usunięte przez administratora),DNO,szkoda czasu,omijać z daleka

go to normal job

Popieram wiekszosc komentarzy. Szkolenie to pic na wode, laska ktora je prowadzi a potem koordynuje grupe to porazka, choc sprawia poczatkowo wrazenie fajnej - w niczym Ci konkretnie nie pomoze, radz sobie sam, nie potrafi odpowiadac na proste pytania. (usunięte przez administratora). Stracilam 4 dni chodzenia do tej pracy i dzwonienia, nie dostalam za to nic, nawet wzmianki o umowie, nikt mnie w tym czasie nie odsluchal, zeby wylapac jakies bledy czy pomoc zbijac objekcje, nie poprawil, nie doradzil. Po szkoleniu nie mialam pojecia co sie zawiera w ofercie, bo nikt mi fachowo nie udzielil info. Nigdy wiecej !!!!!

TELEMARKETER(były)

Daj sobie spokój lepiej poszukaj normalnej pracy a nie właź do gówna!!!!!!!

zaniepokojona

Naprawde jest tam az tak zle? kurde, dostalam telefon zeby przyjsc nq rozmowe kwalifikacyjna i sie waham bo jesli tam sie nic nie wmienilo to nie chce pracowac za darmo, a co dopiero ponosic kosztow zwiazanych z przejazdami itp... a tak sie ucieszylam ze do mnie oddzwonili :(

Lara

Racja nie polecam tam pracować!!!(usunięte przez administratora), nie sprzedacie min. 13 umów w miesiącu, nic mogą Wam nie wypłacić. Tak jest skonstruowana dziwnie ich umowa zlecenie. Poczytajcie sobie dokładnie umowę, zanim podpiszecie. (usunięte przez administratora) Spójcie sił w innych firmach, zobaczycie jest o wiele lepiej niż tam.

kissmyeyes

zgadzam się. Miałam już okazję pracować w kilku firmach na słuchawkach i mam porównanie. (usunięte przez administratora)Dziwi mnie jak tacy ludzie dostają w ogóle pracę, a co dopiero jak dostają się na stanowiska wyższe. Atmosfera niby luźna, ale co najmniej dziwna. Narzucony czas przerw - ok.10 osób usiłuje się dostać do jednej toalety w ciągu 20 minut. Szkolenie to dno kompletne, nie dowiesz się niczego co umożliwiłoby ci rozmowę z klientem. Sam fakt, że część ludzi z którymi tam zaczynałam ma już nową pracę, wskazuje, że nie ma tam zbyt wielu stałych pracowników. Nie zgodzę się z tym, że dobrze mają tam ci, którzy "nie odwalają dniówek",tylko autentycznie tam sprzedają, bo tam prawie nikt nic nie sprzedawał. Pracowałam już w 6 innych firmach na słuchawkach i ta była zdecydowanie najgorsza.

stokrotka90

pracowałam w tej firmie bardzo długo panna(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy teraz nikt tam nie pracuje dłużej niż miesiąc bo kto by pracował za 300-400 zł? atmosfera w pracy bardzo nie przyjemna jak nie sprzedajesz bo masz zły dzień to pani (usunięte przez administratora)robi fochy,a jak sprzedajesz to fajnie z tobą rozmawia a później leci do szefa i opowiada mu bzdury żeby się podlizać.(usunięte przez administratora)

Marco

pracowałem w tej firmie przez ponad 3miesiące, była to moja pierwsza poważna praca po skończeniu szkoły. Firmę wspominam miło i zarobiłem spoko kasę i nauczyłem się sporo o pracy na słuchawkach. Najwięcej marudziły największe(usunięte przez administratora) które są zdziwione, że pracują po to żeby coś sprzedać a nie po to żeby tylko przesiedzieć dniówkę. Gdyby nie przeprowadzka związana ze studiami to bym chętnie dalej tam popracował.

Mysz

(usunięte przez administratora)Przestrzegam wszystkich przed tą firmą! W umowach mają zawartą klauzule pozwalającą im pomniejszyć wypłatę wynagrodzenia nawet o 80% lub nie wypłacić wcale! Pracowałem dwa tygodnie, nie dostałem za to złamanego grosza!!!!

tarka1

(usunięte przez administratora)aby kogoś szkolic trzeba miec osiągniecia w sprzedaży a tu niestety DNO DNO !!!!!!!!

Zostaw opinię o LS System - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LS System