Opinie o LS System w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie LS System. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LS System o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS System w Sosnowiec

anonik

Rezygnują bo szkolenie jest beznadziejne i już w pierwszy dzień zniechęca. Firma jest okropna, z nikim nie można porozmawiać, wszyscy odpowiadają z fochem o nic nie można poprosić. Koordynatorka, szkoleniowiec rozmawiają tylko o tym jaką kiecke widziały w sklepie, gdzie zrobiły paznokcie i co będą jadły. A co do wypłaty 2500zł ;o hahahahahahahaha żenada... Kto napisał ten komentarz? Właściciel? Kto tam w ogóle pracuje ponad pół roku?? Miesiąca się nie da wytrzymać taka atmosfera. A żeby zarobić 2500 to trzeba mieć chyba z 35 usług ;/ Jak dasz wypowiedzenie to możesz się pożegnać z jakimkolwiek normalnym wynagrodzeniem.

xx

Niesolidna firma, domagają się sprzedaży, a nawet jak się zrobi to spozniają się z wypłatą. Z moich obserwacji to co 6-7 osoba która przyjdzie na szkolenie w ogóle chce tu pracować, a wielu rezygnuje po pierwszym dniu.

ls sisteme wolontariat

dokladnue tak sie tam sklada wypowiedzenie. nawet jak jestes pracownikkem z dlugim stazem (czytaj miesiecznym) to jak zlozysz wypowiedzenie w formie zwyklego nie stawienia sie do pracy to nawet nikt nie zadzwoni i nie zapyta czy cos sie stalo. tsk sa przywzyczajeni do tego ze ludzie po prostu ich olewaja po paru dniach lub po tej minimalnej wyplatce'. dziekuje nigdy wiecej do takiej firmy i takich ludzi.

kal

wypowiedzenie w ls system polega na tym,że już nie przychodzisz i tyle,nawet nie musisz dzwonic

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
?

(usunięte przez administratora)pracuj za darmo,zapraszamy,tak się powinny takie"firmy" ogłaszać

pan ktos

Siedziec i zarabiac? Chyba mylisz pojecia. oczywiscie ze pracodawca placi pracownikowi za przychodzenie siedzenie i nawijanie. To powinna byc Twoja podstawa. a jak sprzedasz to jest twoja prowizja. Nikt za darmo nie przychodzi i nie siedzi na sluchawkach, nawet jak nie ma opdowiednich wynikow. A ze to jedna z tych firm z ktorej sie blaga o jakakolwiek wyplate za marne grosze kit wciska ludziom to inna sprawa. (usunięte przez administratora) ludzi ktorzy szukaja czegkolwiek byleby tylko miec jakies pieniadze.

panna nikt

...no właśnie...siedziec i zarabiac...w jakiej firmie tak mozna?(usunięte przez administratora)

poop

600 dostaniesz jak będziesz sprzedawał,a weź dzisiaj wciskaj komuś coś przez telefon,powodzenia,biedni ludzie tam przyłażą bo myślą,że się uda i odchodzą po kilku godzinach albo jeszcze szybciej,polecam szukać normalnej pracy płatnej za godzine,a nie takie (usunięte przez administratora)

były konsultant

Te pierdoły że zarabiają 2 500 zeta to wpisują lalunie które tam pracują kilka lat aby podreperować wizerunek FIRMECZKI bo tak trzeba nazwac ten kocioł w którym siedzi 25 osób tam nikt nie zarabia więcej niz 600zet a jak nie sprzedajesz to wylatujesz!!!!! Nie myślcie ze bedziecie siedziec i dostawac za to kase!!!!

derry

Topor ,ale się uśmiałem 2500 tyś, dobry żart

Topor

a jak dla mnie firma jest ok i niech nie(usunięte przez administratora) tutaj głupot że dostaje sie po 300 zł na miesiac Ja za siedzenie i sprzedanie bodajże 2 usług dostałem 700zł do ręki jakis podatek który mi zwróci sie to 150. jak za samo siedzenie i rozmawianie myśle ze dobra pensja. niestety nie posiadam jakis magicznych talentów sprzedarzowych i tak zarabiam. drugą pensje dostane lepszą bo wiadome lepsza sprzedaż ekipa spoko przełozona gdy coś potrzeba zawsze pomoże no chyba ze ma humorek raz na miesiac zły ale jak to kobitki ^^ jak najbardziej polecam średnio chłopaczki które pracują więcej niż pół roku dostają 2,5 kafla na czysto. pozdro

iop

badziew na maxa trudno to nazwać firmą

koko

miałem taką umowę jak wszyscy tam,zlecenie,nikt tam nie pracuje na umowie o pracę

koko

pracowałam tam trochę,jak chcecie dostawać 300 zł za mc to śmiało polecam,(usunięte przez administratora),DNO,szkoda czasu,omijać z daleka

go to normal job

Popieram wiekszosc komentarzy. Szkolenie to pic na wode, laska ktora je prowadzi a potem koordynuje grupe to porazka, choc sprawia poczatkowo wrazenie fajnej - w niczym Ci konkretnie nie pomoze, radz sobie sam, nie potrafi odpowiadac na proste pytania. (usunięte przez administratora). Stracilam 4 dni chodzenia do tej pracy i dzwonienia, nie dostalam za to nic, nawet wzmianki o umowie, nikt mnie w tym czasie nie odsluchal, zeby wylapac jakies bledy czy pomoc zbijac objekcje, nie poprawil, nie doradzil. Po szkoleniu nie mialam pojecia co sie zawiera w ofercie, bo nikt mi fachowo nie udzielil info. Nigdy wiecej !!!!!

TELEMARKETER(były)

Daj sobie spokój lepiej poszukaj normalnej pracy a nie właź do gówna!!!!!!!

zaniepokojona

Naprawde jest tam az tak zle? kurde, dostalam telefon zeby przyjsc nq rozmowe kwalifikacyjna i sie waham bo jesli tam sie nic nie wmienilo to nie chce pracowac za darmo, a co dopiero ponosic kosztow zwiazanych z przejazdami itp... a tak sie ucieszylam ze do mnie oddzwonili :(

Lara

Racja nie polecam tam pracować!!!(usunięte przez administratora), nie sprzedacie min. 13 umów w miesiącu, nic mogą Wam nie wypłacić. Tak jest skonstruowana dziwnie ich umowa zlecenie. Poczytajcie sobie dokładnie umowę, zanim podpiszecie. (usunięte przez administratora) Spójcie sił w innych firmach, zobaczycie jest o wiele lepiej niż tam.

kissmyeyes

zgadzam się. Miałam już okazję pracować w kilku firmach na słuchawkach i mam porównanie. (usunięte przez administratora)Dziwi mnie jak tacy ludzie dostają w ogóle pracę, a co dopiero jak dostają się na stanowiska wyższe. Atmosfera niby luźna, ale co najmniej dziwna. Narzucony czas przerw - ok.10 osób usiłuje się dostać do jednej toalety w ciągu 20 minut. Szkolenie to dno kompletne, nie dowiesz się niczego co umożliwiłoby ci rozmowę z klientem. Sam fakt, że część ludzi z którymi tam zaczynałam ma już nową pracę, wskazuje, że nie ma tam zbyt wielu stałych pracowników. Nie zgodzę się z tym, że dobrze mają tam ci, którzy "nie odwalają dniówek",tylko autentycznie tam sprzedają, bo tam prawie nikt nic nie sprzedawał. Pracowałam już w 6 innych firmach na słuchawkach i ta była zdecydowanie najgorsza.

stokrotka90

pracowałam w tej firmie bardzo długo panna(usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy teraz nikt tam nie pracuje dłużej niż miesiąc bo kto by pracował za 300-400 zł? atmosfera w pracy bardzo nie przyjemna jak nie sprzedajesz bo masz zły dzień to pani (usunięte przez administratora)robi fochy,a jak sprzedajesz to fajnie z tobą rozmawia a później leci do szefa i opowiada mu bzdury żeby się podlizać.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LS System - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LS System?

Kandydaci do pracy w LS System napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LS System