Kolejny zastraszony fadowicz 26.01.2012 09:52
Inne
Ludzie, niestety narzekanie nic nie pomoże, [usunięte przez moderatora] nie ma żadnych ale to dokładnie żadnych cech dobrego [usunięte przez moderatora], ten człowiek nie liczy się ze zdaniem innych prawdziwy[usunięte przez moderatora] powinien mieć przede wszystkim otwarty umysł (czego[usunięte przez moderatora]kompletnie nie posiada).otwarty nie tylko na nowości rynkowe w swojej branży i w metodach zarządzania, ale także na problemy swoich podwładnych. Dbanie o stałą konkurencyjność wiąże się z udoskonalaniem produktów, polepszaniem jakości usług, a tak- że ciągłym zwiększaniem kreatywności zespołu. Jednak sukcesu nie odniesie się, zapominając o jego głównych twórcach, czyli o współpracownikach. Konieczne jest więc stałe odpowiadanie na ich potrzeby. Poprzez dostosowanie tematów, zadań do indywidualnych preferencji i wiedzy, a także wczesną reakcję na pojawiające się wątpliwości i właściwe zrozumienie oczekiwań pracowników - to są cech idealnego[usunięte przez moderatora] traktuje swoich pracowników jak pieski którym wydaje polecenia i rozkazy, zapomina przy tym, że to ludzie tworzą ten zakład, jedyne co potrafi powiedzieć, jak się nie podoba to się zwolnij....gdyby tak 50% załogi dała wypowiedzenie w jeden dzień to by mu się oczy otworzyły... wprowadza atmosfere paniki i strachu bo wie, że póki co może sobie na to pozwolić ze wzgęldu na bezrobocie, jeżeli bezrobocie zmniejszy się zacznie się docenianie pracowników i słuchanie ich...umiejętność słuchania innych tej tej cech [usunięte przez moderatora]również nie posiada uważa się za omnibusa mającego tylko i wyłącznie racje i zapomina że czasem warto jest posłuchać pracowników, siła zespołu tkwi w jego różnorodności i w szerokiej wiedzy, która pracownicy powinni się ze sobą dzielić. Przykład [usunięte przez moderatora] ich do tego zachęcać - jeśli jednak będzie on siebie traktował jako wyrocznię, podwładni nie będą się z nim, ani ze sobą dzielić pomysłami, wiedzą, bądź doświadczeniem. Prawda jest taka ze[usunięte przez moderatora] traktuje ludzi jak pieski, nie ma z nim dyskusji, tylko rozkazuje, nie liczy się z innymi, jest to najgorszy [usunięte przez moderatora] jakiego możan sobie zyobrazić, pozostaje tylko czekać na lepsza sytuacje na rynku pracy i jak zaczną ludzie odchodzić z pracy co wpłynie negatywnie na jego firme, może oczy się otworzą, ale i tak mało prawdopodobne, tego typu człowiek jest niereformowalny i przeświadczony o swojej wyższości..... przykre ale prawdziwe....