Opinie o Stena Recycling w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stena Recycling. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Recycling o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Recycling w Warszawa

słabo

brak feedbacku świadczy o braku profesjonalizmu z Państwa strony,

@słabo

@słabo Brałeś udział w rekrutacji? Nie otrzymałeś informacji zwrotnej?

Sawa54
@słabo

Ja odpowiedź dostałam i to szybciej niż się spodziewałam.

Odpadowiec

Cześć, od kilku lat pracuje w Stenie. Jest dobrym pracodawcą. Nie pracuje w prawdzie " na placu" a jak tu ktoś ładnie powiedział, raczej zaliczam się do tej watahy zarzadzajacej, nic nie umiejącej ???? Rozczaruje Was nikt z Nas nie jeździ jaguarami ( a szkoda). A teraz na poważnie : Rzeczywiscie są robione testy - niestety chyba nikt ich nie pamięta, jest mnóstwo pytań i zadań robionych na czas. Pytania dot. sposobu Twojej pracy, jakim jesteś pracownikiem lub zarządzającym, czy raczej grasz sam czy wolisz pracę w grupie itp. Zadania różne od kalkulacji klienta, przychody, zyski, przeliczenia. Jest całkiem sporo szkoleń wewnętrznych- które My prowadzimy. Są też zewnętrzne. Są możliwości awansu, zawsze kiedy zwalnia się miejsce trafia ta informacja do pracowników z możliwością aplikacji. Jest to oczywiście KORPORACJA i należy się z tym liczyć. Nie umiesz się dostosować i pracować w " wygładzonej rzeczywistości " daruj sobie, to miejsce nie jest dla Ciebie

Sawa54

Proces rekrutacji to super sprawa! Wszystko przebiega w miłej atmosferze. Nie dostałam się do firmy, ale na każdym etapie miałam szczegółowe informacje ile na co mam czekać. Ku zaskoczeniu otrzymałam też informację z podziękowaniem za udział w rekrutacji!

@Sawa54

@Sawa54 To miłe, że pomimo negatywnej rekrutacji wypowiadasz się o Stena Recycling w tak miły sposób. Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

niknak

Wygląda to tak: 1. CV 2. wstępna rozmowa z HR przez telefon, ogólne pytania odnośnie oczekiwań finansowych, poprzedniej pracy i zakresu obowiązków, można dopytać o różne rzeczy 3. Jeśli kandydat im pasuje to kontaktują się z propozycją stawki 4. Spotkanie z bezpośrednim przełożonym 5. Wypełnienie testów osobowościowych oraz testów na logiczne myślenie, skupionych na matematyce oraz umiejętności wyciągania wniosków z tabel, wykresów itp. Generalnie fajna, perspektywiczna firma. Tylko, że tak, jak ktoś już pisał - wiele mogą, ale do końca nie wiedzą jak. I nikt nie prowadzi tutaj "za rączkę" - potrzeba szybko "załapać" dużą dawkę informacji. Zdecydowanie dla ogarniętych ludzi. Klimat pracy zależy od oddziału, warunki pracy ok, kasa na czas.

@niknak

A jak firma dba o rozwój swoich pracowników? Chciałabym wiedzieć, czy organizuje szkolenia lub kursy podnoszące kwalifikacje. Kandydaci o pracę w Stena Recycling mogą być zainteresowani tego typu informacjami.

Linka29
@Lidia

Z tego co wiem w firmie jest bardzo dużo możliwości awansu. Na ich stronie jest kilka przykładów

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E oferowane przez firmę Stena Recycling? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
Barb

Opiszcie jak wygladają testy kompetencji w tej firmie , jak rekrutacja ?

@Barb

Bardzo chciałabym móc udzielić Ci precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie, lecz sama jestem ciekawa, jak w Stena Recycling przebiega cały proces rekrutacji. Pozostaje nam zatem tylko czekać, aż jakaś osoba pracująca w tej firmie, zechce to zrobić. Ogólne informacje na temat rekrutacji znalazłam na ich stronie internetowej: https://www.stenarecycling.pl/top-menu/kariera/proces-rekrutacji/ O jakie stanowisko chciałbyś się właściwie ubiegać?

bar

napiszcie coś więcej o rekrutacji , tak od kuchni, nie ładnymi słowami jak na ich stronie, wszystko co wam sie przypomni

@bar

Czy w końcu aplikowałeś do firmy Stena Recycling? Na stronie znalazłam informację, że proces rekrutacyjny składa się z: złożenia aplikacji, rozmowy telefonicznej i spotkania, rozwiązywania testów oraz kwestionariuszy i spotkań grupowych, spotkania z przyszłym przełożonym. Interesuje mnie kwestia, jak wyglądają przeprowadzane testy i czego dotyczą. Dlatego jeżeli posiadasz jakieś doświadczenie w tym kierunku, to podziel się nim i informacjami przez Ciebie zdobytymi.

stenuś

chłopie zapomnij o podwyżce o ktorej ci mowili ze jest raz do roku rozmowa no i podwyzki a o premii zapomnij w ogole!!!! Oddzial jest na minusie i nikt nie dostaje premii, nie wiem jak kierownicy i dyrektorzy ale pracownicy placowi zapomnij! mozliwa premia 120pln brutto :D:D dobre co ? Poszukaj cos lepszego, chyba ze nic na razie nie ma to bierz , zawsze troche wieksza kasa niż na pośredniaku ;)

była kadry
@stenuś

Oddziały nigdy nie były na minusie tak tylko mówiono aby nie dawać ludziom podwyżek i aby się o nie dopominali dostawali tylko dyrektorzy imprezy sobie robili karty służbowe a dla pracownika zajączek na święta z podrabianej czekolady lub paczka słodyczy na Święta Bożego Narodzenia do 100 zł a Paniska premie w tysiącach ludzie nie mieli na życie a dygnitarze dobrze się bawili - ciekawe czy Szwedzi to czytają ? chyba coś im podeślę

Bob
@stenuś

A w jakim oddziale tak sie dzieje

kasia

witajcie dostałam propozycje od tej firmy na kierowcę jakie są stawki ale w gdańsku ????? czy może się ktoś oriętuje

Otto
@kasia

A jakim pojazdem bys jezdzila

A B

Poszukuje ludzi zatrudnionych w stenie przez agencję

hmm
@A B

nie słyszałem żeby stena zatrudniała przez agencję

@hmm

@hmm Widzę, że znasz aktualną sytuację firmy Stena Recycling i dobrze byłoby, jakbyś ją nam w szczegółach opisał. Zapewne jesteś ich obecnym albo byłym pracownikiem. Jak zatem, Twoim zdaniem, przedstawia się poziom wynagrodzenia w tym miejscu - jest na tyle dobre, iż można spokojnie ubiegać się tam o zatrudnienie?

hmm
@Lidia

Stena ma oddziały w całej Polsce i z tego co wiem wynagrodzenia dość różnią się w zależności od lokalizacji. Nie da się więc odpowiedzieć w prosty sposób na to pytanie. Są też różne stanowiska, są klasyfikatorzy / operatorzy maszyn, kierowcy, handlowcy, administracja, kierownicy. Myślę że jak większość pracodawców nie są rozrzutni przy ustalaniu wynagrodzeń, jednak w ostatnim roku, po kilku latach stagnacji, pojawiły się podwyżki. W każdym razie na szwedzkie zarobki bym nie liczył ;)

@hmm

@hmm Oczywiście - to całkiem naturalne, że wysokość wynagrodzenia może się nieco różnić w zależności od lokalizacji i stanowiska. I dobrze, że Stena Recycling postanowiła dać swoim pracownikom podwyżki. A co z rodzajem umów - można liczyć na umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia?

Hmm
@Lidia

Tak umowa jest od pierwszego dnia, zazwyczaj na trzymiesięczny okres próbny

@Hmm

W takim razie chyba warto to docenić, bowiem nie każdy pracodawca daje swoim pracownikom poczucie stabilności w postaci takich umów. Inni użytkownicy forum z chęcią dowiedzieliby się jeszcze czegoś na temat atmosfery w Stena Recycling. Jakbyś ją zatem opisał?

B A
@hmm

Ja przez agencję pracowałam w stenie ponad 2 lata jako sortowacz, koleżanki nadal tak pracują, tylko, że teraz można półtora roku być zatrudnionym przez agencję i out, więc po nich pewnie przyjdą następne, o ile takie się znajdą, co zechcą pracować w tym (usunięte przez administratora) i za grosze.

@B A

W związku z tym, że pracowałeś w firmie, chciałabym, żebyś wyjaśnił mi pewną kwestię. Na stronie internetowej Stena Recycling napisane jest, że przed rozpoczęciem w niej pracy zaprasza ona kandydata do wypełnienia testów umiejętności, które są dostępne online oraz kwestionariusza badającego styl pracy. Kandydat może też zostać zaproszony do udziału w ćwiczeniu diagnozującym kompetencje poprzez pracę w grupie. Czy brałeś udział w takiej weryfikacji rekrutujących?

Igor
@Lidia

powie ktoś coś więcej o tych testach? jestem bardzo ciekaw

Sasza
@A B

W siemianowicach dyrektorka bawi sie w szkole i przepytuje pracownikow co tydzien

Lidia

@Czarek, jak wejdziesz na stronę internetową Stena Recycling, to w zakładce kariera, którą Ci podlinkuję, znajdziesz aktualnie prowadzone rekrutacje w firmie. https://www.stenarecycling.pl/top-menu/kariera/znajdz-prace-dla-siebie Jeżeli coś wpadnie Ci w oko i będzie odpowiadało Twoim kwalifikacjom zawodowym, to proszę Cię o wpis na ten temat na forum.

Czarek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Ale

Do oddziału pod Wrockiem chyba już z pół roku dynda ogłoszenie non stop że niby szukają Key Account Managera ale tylko zadzwoniła jakaś Pani która koniecznie się chciała dowiedzieć po co właściwie do nich przyszła moja aplikacja? (może dlatego że sami zamieścili ogłoszenienie?! he he he) . Po kolejnych tygodniach przyszło podziękowanie za zainteresowanie. Strata czasu.

Lidia

Stena Recycling ma kilka oddziałów w całej Polsce. Czy w związku z tym, istnieje szansa na awanse lub przeniesienia do innych filii tej firmy? Ponadto na stronie internetowej tego pracodawcy znajduje się kilka ofert pracy. Co sądzicie o Stena Recycling jako pracodawcy? Czy warto zainteresować się tymi rekrutacjami?

Stena to dno i dwa metry mułu. Przerost administracji, zero kompetencji i kreatywności. Oddział w Bydgoszczy, bo tutaj pracowałem, to kiedyś naprawdę dobry zakład był. Była świetna dyrektorka ale ją zwolnili, kierownikiem był facet, który poświęcał cały swój czas. Nawet naiwny dokładał do interesu, bo po godzinach jeździł swoim samochodem dla firmy za darmochę. Krzykliwy i wymagający był chłop, ale krzywdy nigdy nikomu nie zrobił. Wywalili go z roboty. Teraz to dno i tylko dno. Nie idźcie do Steny bo to strata czasu. Tylko kolesie i śmieszni niekompetentni dyrektorzy

Justyna
@były pracownik

To samo było w Łodzi

Były

@uker - przecież ludzie napisali tobie jakie są realia w tej pseudo firmie.Co byś chciał przeczytać ?, że firma jest fantastyczna, jak nie jest, że ludzie zarządzający firmą są kompetentni, jak nie są. Wydaje mi się, że chciałeś opinii zgodnej z twoimi oczekiwaniami, czyli że Stena to firma mlekiem i miodem płynąca. Ale tak nie jest. Ja przepracowałem kilka lat w tej korporacji i wiem, że nie jest dobrze. Panuje powszechny przerost kadry zarządzającej. Często są to ludzie nie mający pojęcia o planowaniu i realizacji produkcji. Człowiek jest numerem statystycznym. Masz wykonywać polecenia choćby były absurdalne. Przerost procedur widoczny w każdym z oddziałów. Liczy się tylko wynik, którego i tak nie można osiągnąć. Brak podwyżek (przynajmniej za moich czasów). Do granic absurdu rozpowszechnione BHP. Czasami przeszkadzające w bezpiecznej pracy ( no ale to Szwedzi, oni tak mają). Firma nie robi wyniku bo nie jest konkurencyjna. Drapol, CMC wykańaczją Stenę. Straty firmy to miliony zł. A pan z Wa-wy, który zatrudnia kadry ma się bardzo dobrze. Chociaż coś drgnęło. Naczelny na Polskę FV (Szwed) został w trybie natychmiastowym odwołany. Pytanie dlaczego ? :). Jak te kilka słów nie rozświetliło ci w głowie to aplikuj i sam zobaczysz jak jest.

Justyna
@Były

Jak to dlaczego ferdka odwolali bo dla kogos stal sie niewygodny albo waly odwalaly dyrektorki bo niby skad takie straty teoretycznie w oddzialach

Tomasz

Czy może ktoś wyjaśni mi dlaczego tak bardzo narzekacie na Stena Recycling? Piszecie , że jest źle ale w sumie nie wiadomo dlaczego? W takich momentach myślę, że konkurencja robi swoje i inspiruje pracowników żeby zdyskredytować firmę. Nawet ofert pracy jest niewiele!!

Mikson
@Tomasz

Niskie zarobi, brak socjalu, nierówność w traktowaniu ktoś pracuje za trzech, a ktoś plotkuje, pije kawę, narzekając ile to ma pracy, dodatkowo wygórowane wymagania. Ofert jest niewiele bo gdy ktoś odchodzi jego obowiązki są dzielone na innych pracowników, najważniejszy wynik i procedury, a nie pracownik.

galareta
@Tomasz

ofert pracy jest niewiele bo zatrudniacie swoich ludzi i jak 1 osoba pracuje za 3 osoby albo za 4-5 bo nikt nie chce tam pracować to wybacz Pan i nie pisz Pan głupot.

tomasz
@Tomasz

oferty ciągle przychodzą no ale również zgłaszacie do biur pośrednictwa pracy aby nabyć pracowników za głodową stawkę - ciekawe

gumiś

śmietnisko - szczury syf niesamowity przerost o 90 % dyrektorów od niczego - szkoda życia

nowy

Jak się pracuje w oddziale w Łodzi ? Zastanawiam się czy wysłać swoją aplikację

@nowy

nie rozbudowują tylko wymieniają... popracujesz kilka miesiecy i zostaniesz zwolniony bo to.. tamto.. owamto

była
@ja

daj sobie spokój z tym oddziałem - wykończą cię jak zdechłego psa

galareta

nie ma zadnych perspektyw na rozwój, ludzie nie maja na chleb, a dygnitarze przyjezdzaja nowymi samochodami co chwile, słyszysz o nowych chłopkach w administracji którzy potykaja sie o wlasne nogi, ale karty sluzbowe, i samochody maja, roboli maja za nic, i jeszcze sie dziwią ze każdy robotę ma w poważaniu... ty dawaj druty zakładaj.. dobra zostaw.. biegnij tam sciagaj plastiki... dobra zostaw sortuj złom... dobra zostaw sortuj folie.. zostaw folie.. i lec się rozpęknij za 2160zł na reke.. ludzie ogarnijcie sie i zacznijcie walczyć z tym dziadostwem bo niedługo bedziecie robic za darmo, tak jak w stenie sie wyznacza kierunek STENA WAY.. = RÓB ZA DARMO a dygnitarze ze złotymi zębami beda jaguarami przyjeżdzać, ja juz niedługo opuszczam ten przytułek a wam wszystkim daje przestroge, trzymajcie sie od tego smietniska i rynsztoka jak najdalej.

h

masakra, szkoda czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Recycling - Warszawa

• Jak się pracuje w Stena Recycling?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Recycling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Recycling?

Stena Recycling
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa