Opinie o Stena Recycling w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stena Recycling. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Recycling o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Recycling w Warszawa

Niedoszły pracownik

Na początku lutego 2022 aplikowałem na stanowisko kierowcy w oddziale Szczecin. Podczas rozmowy z dyrektorem oddziału, który przedstawił mi warunki zatrudnienia. Uzgodniliśmy, że do końca tygodnia podejmę decyzję. Po rozmowie, która odbyła się w środę, zadzwoniłem w piątek do dyrektora, że jestem zdecydowany podjąć pracę. I tak zakończyła się rekrutacja. Dziwna sytuacja skoro spełniałem wymagania i zgodziłem się na przedstawione warunki płacowe i inne firma po tygodniu zamieszcza kolejne ogłoszenia na to samo stanowisko. Firma tylko marnuje czas potencjalnym pracownikom i zniechęca do siebie przed podjęciem zatrudnienia. Jeśli chodzi warunki płacowe na stanowisku kierowcy CE to podstawa wynosi 5000 brutto plus premia za wyniki oddziału dająca razem z podstawą jakieś 4500 netto za etat. Plus ewentualne nadgodziny i dyżuru weekendowe płacone zgodnie z KP. Nie polecam szkoda marnować swój czas. W chwili pisania tej opinii pojawiło się kolejne ogłoszenie na to samo stanowisko.

Teresa
@Niedoszły pracownik

Czyli zgodziłeś się, do nich doszło to info i tak jakby przyklepali to, potem zero kontaktu i Cię olali? Co to za brak szacunku wgl, bo serio zero info zwrotnego już nie było?

@Teresa

U nich to standard. Zero odpowiedz zwrotnych, aplikowałem do biura, rozmowa wszystko spoko. Obiecali, że dadzą znać i oczywiście cisza. Ani maila ani telefonu. Szkoda czasu

Teresa
@Kandydat

Słabo, a bardzo zależało Ci, żeby się dostać? Tak właściwie to czym jak już to Cię zachęcili?

W firmie Stena Recycling podobno płacą nawet 7400 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Account Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Account Manager.

Dowcipniś

Hahahaha tyle to mogą Ci obiecać w prowizjach, których na oczy nie zobaczysz

Ilona
@Dowcipniś

A za co są te prowizje?

Robert

W stanie sortowany jest towar ze zwrotów Amazona?

Wiktoria
@Robert

Co? Tu sortują śmieci, nie zwroty zakupów internetowych :D

XXX
@Wiktoria

Stena obsługuje Amazona, więc tego typu odpady też mogą do nich trafić

@Wiktoria

to nie wysypisko (usunięte przez administratora) jak się nie znasz to nie zabieraj głosu

ExPracownik

Stena to firma, która robi piękną otoczkę, udaje, że pracownik jest dla nich ważny. W sytuacji, kiedy firma osiąga najlepsze wyniki, zwalniają ludzi, żeby wypłacić sobie premie

@ExPracownik

Stena do dobra firma, ale władza wyżej a zwłaszcza jedna osoba z Warszawy to okrona osoba, zero szacunku do ludzi do pracownika. Ale karma wraca. P P S (usunięte przez administratora)

Były Pracownik
@ExPracownik

Nikomu nie polecam pracy tam. Wieczna inwigilacja przez kamery, niby nowa linia technologiczna,która psuje się kilkanaście razy w tygodniu,a wtedy miotła i tak cały dzień . Sprzątanie na pokaz dla Szwedów,Warszawki..a na codzien (usunięte przez administratora) jakich mało. Premia? Chyba dla kapusi. Atmosfera tak nieprzyjemna,że szkoda pisać. Nowy Kierownik produkcji też nieprzyjemny,nastawiony na dyrygowanie ludźmi,mający za nic ich zdanie. Masz robić i nie pytać ,a broń boże się nie zalic na warunki pracy. Jedynie wynagrodzenie na czas i ubrania robocze.

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E oferowane przez firmę Stena Recycling? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Czy w firmie Stena Recycling są regularne szkolenia pracownicze?

xyz

Jeśli jesteś kierownikiem to będą cię szkolić regularnie. w przeciwnym razie, nie licz na to

Byly pracownik

Zakładem w Siemianowicach Śląskich oraz w Sosnowcu rządzi bardzo, bardzo, arogancka, nie ludzka, nie mająca żadnego pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi kobieta - Dyrektorka oraz jej podopieczna kierowniczka dz. administracji. Radzę omijać szerokim łukiem, chyba ze ktoś ma nerwy oraz pieniądze na leczenie swojego zdrowia psychicznego.

@Byly pracownik

Również pracuje z tą Pani ale zdaniem mam inne, jest wymagająca i oczekuje wyników. Jeśli lubisz swoją pracę i wiesz po co tu jesteś Stena jest dla Ciebie..jak widać po komentarzach nie jest to firma dla każdego

Życiowa
@Byly pracownik

Ooo, widze że komuś z byłych pracowników, coś za tyłek ściska. Nie ładnie. A wszystko miałaś na tacy podane, pełna pomoc, i co? Obrzucanie pomówieniami jest proste, ale smród po tym wpisie pozostanie. Oj pozostanie.

Urszula
@Byly pracownik

Widzę, że jesteś zawiedziony zarządzaniem w Stena Recyklingu. A co konkretnie Twoim zdaniem powinno się poprawić w tym miejscu pracy? Fajnie, że napisałeś i byłoby super, gdybyś dodał parę konkretów. Zależy mi na tym info.

Mario

Widzę że szukają na stanowisko doradcy klienta. Czy ktoś może powiedzieć więcej na temat tej pracy? Jakie targety? podstawa? Ile można zarobić??Praca po ile godzin? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Ela
@Mario

Doradca jest "nikim" i tak jest traktowany. Duże wymagania,słabe zarobki. Szkoda czasu na tą firmę. Wielka otoczka co do prestiżu, niestety to tylko iluzja. Każde trudności skutkują zwolnieniami pracownika.

@Mario

Nawet nie aplikuj, zmieniają targety jak chcą. Dużo obiecują, a potem nic z tego

Krystyna
@Ela

Hej Ela, co do tych zwolnień... To jakie trudności masz na myśli? Za co można zostać zwolnionym w Stena Recyclingu?

EX
@Krystyna

Ze Steny można być zwolnionym za wszystko.

kim

stena bydgoszcz "zarząd rządzi"

Ciekawy/a
@kim

Ale że co?

@obecny a maseczki obowiązkowe ?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Stena Recycling?

Obecny

Rękawiczki do segregacji odpadów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Stena Recycling? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pablo

A o jaki dział chodzi?

A jak wygląda praca w oddziale Wrocław?

Stena obniżyła pensje, pozwalniała ludzi, podobnie jak jej klienci - większość stoi albo pracuje na kilkanaście procent. Wczoraj w w wiadomościach słyszę, że żyję na zielonej wyspie, prezenterka mi mówi, że jest super, że w kwietniu dwa razy mniej firm zawiesiło działalność, że nie ma skoku bezrobocia, że są jakieś miliardy... kiedy usłyszymy prawdę o stanie polskiej gospodarki? po wyborach? Naszymi klientami są przeróżne zakłady przemysłowe i u nas najlepiej widać jaka jest rzeczywistość.

Hahha

Oj robcie tak dalej niedługo(usunięte przez administratora). sam bedzue musial stanac na placu bo zostanie sam.

Pracownicy powinni sie pozwalniac z tej firmy,zapraszamy Panow z biura a w szczególności jednego na plac zeby zobavzyl co to za praca,i wtedy bedziemy rozmawiać. To pracownicy robia Wam ta cala kase i napedzaja zyski a jakie jest podziekowanie .Ciekawe co zrobicie jak ludzie odejda ,przecież nikt nie bedzie sie brudzil i pracowal za taka kase

Bravo firma pozazdroszczenia rządy Pana Szymczyka nalezy sie Panu Oskar .Pierwszy do wylotu.

Martyna

@andrzej cytryną? Co masz na myśli?

Na początku jest multum informacji i szkoleń(głównie wewnętrznych), następnie stajesz się cytryną. Niestabilny i mega przekombinowany system premiowy, który ma za zadanie zabrać jak najwięcej. Pracuje się fajnie w poszczególnych oddziałach, a byłoby jeszcze lepiej gdyby nie ludzie z Warszawy oderwani od rzeczywistości. Gdzieniegdzie fajni ludzie. Szkoda, że Szwedzi mają mydło na oczach...

tytus

ta firma to lipa praca tylko po znajomosci

Co wchodzi w socjal Stena Recycling?

ew30

W Stenie socjal nie istnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Recycling - Warszawa

• Jak się pracuje w Stena Recycling?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Recycling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Recycling?

Stena Recycling
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa