Opinie o Stena Recycling w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Stena Recycling. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stena Recycling o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stena Recycling w Warszawa

danny

jeśli szukacie pracy, OMIJAJCE STENE RECYCLING - totalna wiocha pod pozorami kulturalnej firmy. niestety ale trudno o większe chamstwo jak tu. aż dziw bierze, że to firma szwedzka - niestety prowadzona w polskim stylu. po prostu koszmarne miejsce, nikomu nie polecam

Poszukujący pracy
@danny

Czy tam jest tak źle.....a gdzie pracowałeś

Poszukujący pracy

Witam, poszukuje kontaktu z osobami pracującymi w Grodzisku Mazowieckim. Chcialbym się tam zatrudnić. Proszę o kontakt.

Lidia

@danny, niestety na rozmowach kwalifikacyjnych nie da się zweryfikować poziomu kultury osobistej kandydatów, więc uważam, że tu nie chodzi o brak kultury firmy a pracowników. Niestety z różnymi ludzi spotykamy się na co dzień a ale myślę, że właśnie w sposób kulturalny można zwrócić uwagę swoim kolegom czy koleżankom z pracy o zachowaniu.

bnhj

@ Borowik to znaczy ile zarabia? Bo ja wiem czy bankowcy az tak dobrze zarabiają? chyba niekoniecznie

Aplikowałeś na stanowisko Kierowca C+E oferowane przez firmę Stena Recycling? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Monter systemów gaśniczych
Hamburg
Sedulus Sp. z o.o.
michu

praca w Gądkach jako operator, jestem zainteresowany więc proszę o jakąś wypowiedź

Aro

Tragedia Firma poczytałem na forum wpisy i 100 % sie z nimi zgadzam popracowałem pare miesięcy jako operator więcej umysłowych nisz pracowników robi sie na paru stanowiskach stres wyzysk i brak rozwoju odradzam no chyba że ktoś już nie ma na chleb to może się zatrudnić na niego mu tylko wystarczy ....

Aro

Hanys

To co u Was się dzieje to nic. Zerknijcie kiedyś do oddziału w Siemianowicach Śląskich. Tam dopiero jest popis bezmózgowców. Wzorem do pokazów na psychiatrii jest kierownik Sebastian W. Człowiek o IQ robaka ale za to z chamstwem przewyższającym chyba wszystkich. Masakra. Klienci odchodzą jeden za drugim, a on dalej siedzi. A to już rzutuje na całą spółkę.... Przykro patrzeć jak firma w której się pracuje upada.

Albert
@Hanys

praca w siemianowicach ok Sebastian W to pikus w poruwnaniu z wagowa Teresa G co 5min papieros jak prezes jakis pomylka osoby na stanowisku

wtf

Witam Panowie ile zarabiia operator wòzka widłowego ? Orientuje się ktoś?

toja2324584
@wtf

operator wozka zaraba w niemcach 1630 reszte pan dyrektor

nic

Witam. mam pytanie odnośnie rekrutacji ,a mianowicie chodzi o to że miałem rozmowę po której wiadomo skontaktujemy się telefonicznie następnego dnia przyszedł mi e mail z wypełnieniem Kwestionariusza Poczucia Odpowiedzialności i nie wiem o co chodzi czy mają mnie na uwadze czy co? jak przebiega cała procedura rekrutacyjna w w/w firmie?

krzych

Witam, Orientuje się ktoś czy ogłoszenie rekrutacyjne na key account managera jeszcze jest aktualne?

kasia

ja znam tą firmę z dobrej strony ... aczkolwiek złożyłam również cv na logistyka i czekam cierpliwie na telefon :)

xxx

Opinie są rożne na temat tej firmy ... również złożyłam cv na logistyka aczkolwiek cisza, ciekawe jak dużo było chętnych ?

XXX

firma porażka bylem zaproszony na rozmowę a powiedziano mi ze nie szukają nikogo !! podrostu komuś tam sie nudzi

była

Kleopatra z Warszawy jeszcze pracuje? :)

DRC

Szkoda się rozpisywać o Firmie Stena Recycling - trzeba się w końcu zwolnić i niech dyrektorki zapieprzają - snoby

była

zgodzę się 'byłym zainteresowanym', rzeczy które można robić ze spokojem w firmie "zarządcy" wywierają presje nie wiadomo czemu a rzeczy które są naprawdę stresujące przechodzą normalnie, paranoja jakaś, nie robiłam w większym syfie.Ta praca byłaby naprawdę w porządku ale ludzie wyżej mają łby zryte. chyba można porównać tylko wojsko z czasów 20 lat i więcej wstecz

były zaintersowany

Drogi Janku widzę że Cię ubodło. Odpowiem Ci na Twoje pytanie: właśnie przez sposób zarządzania (presja bez konkretnego celu i fatalnie dobierana kadra) firma jeszcze nigdy nie była na plusie. Po kilkunastu latach działalności wypadałoby coś wreszcie zarobić. Wstyd.

były zainteresowany

Dużo by mówić, ale najzywczajniej panuje w tej firmie ostra megalomania na najwyższych stanowiskach i widoczny jest brak szacunku dla ludzi - nawet w stosunku do kadry zarządzającej. Potężna presja. Kadry w Stenie dobiera człowiek, który pracuje w tej firmie od kilkunastu lat i ma o sobie bardzo wysokie mniemanie, natomiast firma jeszcze nigdy nie była na "plusie". Zadziwiające jest to, że nikt dotychczas nie zadał sobie pytania, czy ta osoba właściwie dobiera kadry skoro przez tyle lat nie widać tego efektów. Tymczasem konkurencja zarabia co roku. Nie polecam.

ktoś

Co myślicie o stanowisku: doradca kleinta ds. recyklingu? Ile płacą? Jak wygląda ta praca? Ile tzreba meić doświadczenia by dostać tą pracę?

Borowik
@ktoś

No Myślę ,że zarabia mniej jak bankowiec ale telefon auto 24/h dłubanie w nosie kawusia i takie tam inny świat taką pracę tylko polecać

Zostaw merytoryczną opinię o Stena Recycling - Warszawa

• Jak się pracuje w Stena Recycling?

Zobacz opinie na temat firmy Stena Recycling tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stena Recycling?

Stena Recycling
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Grójecka 208
    02-390 Warszawa