Passive Instal Sp. z o.o.

Opinie o Passive Instal Sp. z o.o.

Ryszard

Hej. Szukają przedstawiciela handlowego. Widzę wymagają 2 lata doświadczenia. Spełniam warunki. Ile na start oferują? Jak przebiega cały proces rekrutacyjny i z ilu etapów się składa? Pomoże ktoś?

Obecny pracownik
@Ryszard

Witam, bardzo prosze o kontakt do biura firmy Passive Instal, numer podany w zakładce Kontakt, wówczas udzielimy Panu wszelkich informacji dotyczących rekrutacji. Pozdrawiam

Firma jak najbardziej w porządku, wylewanie gorzkich żali bo ktoś był słaby i musiał odejść jest nie na miejscu.

Dorota
@Piotr

Z tymi żalami to może i racja, ale chyba dość krytycznie podchodzisz do innych twierdząc, że są słabi... :/ A skoro według Ciebie firma jest jak najbardziej w porządku to może powiesz coś więcej o niej własnej perspektywy?

@Piotr

Firma zarządza dwóch młodych prezesów.Sami montowali kolektory na dachach i odeszli od swoich pracodawców. Wszędzie widza i węszą ze ktoś chce ich (usunięte przez administratora)lpraca skończyła się wydatkami na rozwój bez rozliczenia.nie polecam

Julia

No to faktycznie słabo. Jak tak to wygląda. Długo u nich działałeś?

Borys

Z tego co zdążyłem sprawdzić to obchodzą w czerwcu dziewięciolecie firmy więc chyba nie może być tak źle skoro 9 lat funkcjonują na tym rynku i na moim terenie nie słyszałem złych opinii na ich temat

handlowiec

(usunięte przez administratora)Montaż instalacji, który dokonali w okolicach Mławy był przedmiotem reklamacji.Poprzewiercali dach obok krokwi w liku miejscach.(usunięte przez administratora)

Dorota
@handlowiec

Krótko, zwięźle i na temat widzę. Czyli według Twojej oceny spartaczyli sprawę? O co chodzi z tym nieciekawym określeniem ludzi z zarządu?

Całkowicie nie Polecam.(usunięte przez administratora)Przestrzegam aktualnych pracowników i nowych.

Passive

Całkowicie nie potwierdzam słów niejakiego Rafała Dylewskiego. Nie realizuje nic do czego się zobowiązuje. Nie polecam współpracy!!!

Były Agent
@Passive

W roku 2020 firma posiadała 60 metrowy garaż zlokalizowany przy trakcji kolejowej.Około 30 opb jest zawiedzionych współpracą (usunięte przez administratora) właścicielem.(usunięte przez administratora) Aktualnie działa tylko ekipa wywodząca się ze sprzedaży ubezpieczeń.W Polsce praktycznie już nie ma sprzedaży lub jest minimalna. To jest kolejny przypadek jak za biznes zabierają się ludzie chytrzy i nie biorący pod uwagę przyszłości. Szkoda czasu na ten podmiot gospodarczy.

Teresa
@Były Agent

Aż nie chce mi się wierzyć. Serio on tak każdej umowy nie respektował? To po co cokolwiek podpisywał? Ciekawi mnie czego się nie trzymał? Nie wypłacał wam tego, co był winny?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Passive Instal Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Monter kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła?

Zostaw merytoryczną opinię o Passive Instal Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Passive Instal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Passive Instal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Passive Instal Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Passive Instal Sp. z o.o.