Opinie o Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz w Częstochowa

Do dnia dzisiejszego zastanawiam się, jak to jest możliwe, że ta firma nie posiada ani jednej opinii, skoro przeszło przez nią tyle osób. Osób, które myślę, że tak jak ja, zostały oszukane i wykorzystane przez Pana Krzysztofa. Które porzuciły swoją dotychczasową pracę z myślą, że może w końcu polepszą swoje warunki. Pojawiająca się myśl o tym, że może wreszcie znalazł się ktoś, kto dostrzeże nasz potencjał, że nakarmi nasze ambicje, jest w tym przypadku wręcz utopijna. Wystarczył tam miesiąc pracy, żeby zobaczyć, jak to wszystko funkcjonuje od środka. Czyli to, że pracodawca należy to tzw. "złotoustych". Obiecuje szkolenia wdrażające, po czym ostatecznie nie ma na to czasu. Umawia się z Tobą na wykonanie konkretnych zadań, gdzie w trakcie zaczynasz dostawać coś zupełnie innego. Czas pracy ? Hmm ... wiele można o tym pisać. Liczy się jednak fakt, że to co zostało ustalone, nie pozostaje takie. Źle, że przychodzi się wcześniej i wychodzi. Pomimo swoich rzetelnie przepracowanych godzin. Mile widziane są nadgodziny, za które nie dostanie się nic. Po godzinach pracy bardzo często dostaje się też telefony. Nawet w porach nocnych. Traktowanie pracownika pozostawia wiele do życzenia. Zresztą, jak można traktować dobrze drugiego człowieka, jeśli nawet swoje psy zostawia się na pastwę losu bez jedzenia i wody, ponieważ nabrudzą. Niejednokrotnie można usłyszeć, jakich określeń używa w stosunku do pracowników. I co najważniejsze, że w jego oczach zawsze będzie się tylko parobkiem. Człowiek, jako jednostka indywidualna nie ma dla niego znaczenia. Nie istnieje tu szacunek. Nie Ty, to przyjdzie inny. Nie zapewnia umów. Najlepiej by było, gdyby wszyscy robili na czarno i za (usunięte przez administratora) Jednak zwodzić was będzie tak długo, dopóki sami nie postawicie kropki nad literą "i". W chwili, zakończenia współpracy czy też innych awaryjnych sytuacji, zamiast rozmowy w cztery oczy dostaje się jedynie informację od "posłańca". Nie polecam nikomu tego pracodawcy. Jeżeli cenicie swój spokój, życie prywatne i czas, to nad pracą w tej firmie lepiej się zastanówcie. Pozdrawiam

iksiński Nowy wpis

Poniekąd masz rację, ja również musiałem się go prosić o pieniądze przez dłuższy czas a w samej firmie panował wielki chaos. ALE- w tej branży tak jest że płącą pod stołem, że zostajesz po godzinach za darmo, podobnie jak prawnicy, w zamian sporo się nauczysz, pozyskasz nowe kontakty. (usunięte przez administratora) Ja firmę oceniam na 3/5 głównie przez proszenie się o MOJE pieniadze. Co mnie nauczył, to moje, wiedzę ma dużą.

Halina Nowy wpis

Dzień dobry, z partnerem widzieliśmy obydwie oferty na stronie firmowej, jego interesowałaby praca jako serwisant. Tylko jak wyszliśmy na forum zauważyliśmy tę niedawną opinię od jednego Pana. Czy jest szansa na szersze odniesienie? Z treści wynika, że rotacja podobno jest tak duża, że dziwne, że nie ma tu innych opinii. Skoro tak to może któryś z innych pracowników by coś dopisał dla pewności? I przede wszystkim czy jest ktoś kto mimo wszystko ma za sobą dłuższy staż w firmie?

@M Nowy wpis
@Halina

Pracuje od 2012 do 2021

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz - Częstochowa

• Jak się pracuje w Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eko-Technologie.Eu Krzysztof Żelazkiewicz
  • Borelowskiego 29