Opinie o Ammega Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ammega Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ammega Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ammega Poland Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Ciekawe czy Junior Purchasing Specialist ma z czasem w ogóle szanse na przejście na „wyższy poziom” czy tak w miejscu się tkwi … odszedłem z poprzedniej firmy bo 2 latach ani widu ani słychu o awansie ale nie czuję się gotowy chyba aż przez to żeby aplikować wyżej od razu gdzieś. No i znalazłem to ogłoszenie

Była Nowy wpis

Rzadko pisze na GoWork ale aby inni wiedzieli - to była bardzo fajna firma, ale wiele się ostatnio zmieniło, odeszli czy odchodzą fajni ludzie, zrobiło się z tego miejsce wyrobnicze, managerowie boją się coś zmienić aby nie stracić pracy, służą tylko swoim szefom z zagranicy. Każdy tylko myśli jak pracować najwięcej z domu aby nie mieć kontaktu z pracownikami. Naprawdę spędziłam super kilkanaście miesięcy w tej firmie ale ostatnie kilka to była męczarnia. Piszę bo warto przestrzegać innych, jak szukają nowej pracy, że dzieje się niedobrze bo firma oferuje słabe warunki a do tego ciężką atmosferę. Choć kilka osób robiło super klimat i to mnie trzymało - ale dostałam bez problemu pracę za lepszą kasę i lepszą managerką

Niedoszły Nowy wpis
@Była

Dziękuję. Ja ponad pół roku temu byłem na rozmowie, ale odstraszyły mnie słabiutkie warunki finansowe. Dzięki ze przestrzegasz przed tym, żeby lepiej dać sobie spokoj z aplikowaniem.

Witam, pojawiła się opinia dotycząca pogarszającej się atmosfery. czy można ją odnieść do każdego działu? Planuje aplikować na staż ds. audytu IT, oferta niedawno została dodana. Proszę o opinie byłych stażystów z tego zakresu. Jak oceniacie rozwój i dalsze możliwości względem zatrudnienia? chce wiedzieć czy warto się starać

Z takich bardziej interesujących mnie spraw, to widzę, że jako Accounting Specialist mógłbym robić 2 dni z biura, a 3 z domu i zaczynać od 8.00 do 10.00. A co z zarobkami, na jaką pensję zasadniczą można się tu umówić?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Filip

Cześć, jak wygląda praca na stanowisku area sales Manager oddział Wrocław?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Ammega Business Services Sp. z o.o.?

A w kadrach teraz jakie są zarobki tak dla porównania? Pojawiło się czyjeś stwierdzenie jeszcze niedawno o tym, że chyba dość trudno tutaj o podwyżkę? Na każdym stanowisku tak jest czy jednak trzeba spory okres czasu przepracować? Rok to za mało?

Czyli poziom B2 jest wystarczający? Padła odpowiedź o tym, że raczej ze dwa języki są potrzebne i jak tak przeglądam te bieżące oferty to właśnie tamten stopień znajomości jest przypisany. Kasa pewnie tak samo jako te wspomniane języki, jest zależna od stanowiska? Czy znacie zatem widełki dla Speca AP z włoskim? Od dwóch dni już oferta widnieje i zastanawiam się nad nią

Helena

Cześć. :D co z tymi kursami językowymi? Właśnie przyszłam popatrzeć na ewentualne opinie na ich temat a ktoś jeszcze w tym roku pisał, że chyba ich nie było tak ostatecznie? Aktualna oferta do spółki mnie zainteresowała, z samej nazwy wynika, że jednak nad dwoma językami trzeba panować, wiec jest to podstawa i bez tego się nie dostaniesz? Co z innymi stanowiskami oraz zakresem szkoleń? Jakie kompetencje są podnoszone?

@Helena

Kursów i podnoszenia kompetencji brak. Dwa języki sa potrzebne w zależności od stanowiska na jakie aplikujesz, do więkoszości wystarczy angielski.

Bardzo fajna firma, najlepsza w jakiej pracowałam. Dla mnie najważniejsza jest atmosfera w pracy i to co robię - czy z moim doświadczeniem mam przestrzeń do działania. Tutaj ją mam i za to jestem wdzięczna. Dla narzekających - napiszcie nazwę firmy, gdzie macie wszystko.Chętnie i ja dowiem się o niej.

Quest84t

Wypłaty beznadziejne to jedna kwestia ale inna to praca zdalna. U nas w firmie osoba pracująca ponad rok może być w domu tylko 2 dni w tygodniu a nowa zatrudniona mniej niż pół roku temu pracuje z domu cały tydzień. Totalny brak szacunku to pracowników z dłuższym stażem.

Teresa
@Quest84t

Mnie tu zainteresowała ta praca zdalna cały tydzień. To taki pracownik, jaki sprzęt dostaje od firmy do pracy w domu? Elektronika czy tez wyposażenie np. fotel biurowy?

Ada

Jak wygląda praca zakupowca ? Też tak dużo roboty ? Zastanawiam się nad aplikowanie na to stanowisko, ale opinie naprawdę odstraszają :/

@Ada

Dużo roboty, pewnie jak wszędzie. Ale dołączam się. W dziale zakupów można pracować zdalnie lub hybrydowo? I jeszcze, jakie są godziny pracy, stałe czy elastyczne?

Dominika

Brak premii świątecznej, rocznej czy jakiejkolwiek. Dopłata 20zł do prądu Wakacje pod gruszą opiewające na kwotę 600zł pod warunkiem wzięcia minimum dwóch tygodni wolnego oraz użycia aktualnej puli dni wolnych ( dni z zeszlego roku się nie licza i trzeba je najpierw wykorzystać) Luxmed oraz ubezpieczenie na życie.

@Dominika

Ta dopłata do prądu dla pracowników, to kwota miesięczna? Roczna? Jaka? I ta opieka medyczna to tez jest dla rodziny pracownika?

Magdalena

Szukam jakiejs pracy biurowej, niestety tutaj znalazłam jakąś nieaktualną ofertę, bez widełek nawet. Orientuje się ktoś jak to wygląda na stanowiskach administracyjnych? Poza tym czy jest możliwość jakichś premii? No i czy atmosfera w biurze dobra?

Julia

Aktualnie poszukiwany jest praktykant/stażysta na stanowisko Digital Technical Intern. Może będzie ktoś w stanie określić jakich warunków finansowych spodziewać się na tym stanowisku? Chętnie zatrudniają po odbyciu praktyki w tej firmie?

Ola

Firma jak firma, część działów ledwo wyrabia z robotą a część sie aż nudzi

M.
@Ola

Zwracasz uwagę na duży problem w tej organizacji. Część osób odchodzi, bo nie chce pracować po kilkanaście godzin, a w tym samym czasie są zespoły, których Pracownicy miesiącami nie wiedzą czym się mają zajmować. Ci drudzy też odchodzą.

Lidka

Bardzo polecam pracę w firmie Ammega w Katowicach. Dołączyłam do firmy niecały rok temu i od tego momentu bardzo się rozwinęłam. Firma przez to, że jest dopiero w fazie rozwoju, daje duże możliwości- można uczestniczyć w kształtowaniu procesów i tworzeniu struktury firmy. Ponadto pracują tu bardzo mili i przyjaźni ludzie, jest piękne, nowe biuro w KTW II i możliwość pracy hybrydowej.

Klaudia
@Lidka

Faktycznie, amazing view to jest coś co każdego powinno zachęcić do pracy w Amedze. Innych plusów raczej nie ma.

Małgorzata
@Klaudia

Ja chciałam dopytać czy są finansowane jakieś szkolenia dla pracowników? Pisali o rozwoju to można z jakichś skorzystać? Będę wdzięczna za odpowiedź bo przymierzam się żeby aplikować

@Małgorzata

Szkolenia? Dla zwykłych pracowników nic nie ma. Obiecywali kursy językowe jeszcze w 2021 roku, jest 2023 a nadal nic nie ma… firma nawet nie przystąpiła do funduszu pracowniczego pomimo liczby pracowników powyżej 50. W ramach „rekompensaty” od tego roku będzie dofinansowanie do wakacji, tzw wczasy pod grusza… uwaga: zawrotne 600 BRUTTO do wypłaty i to jeszcze po spełnieniu pewnych warunków. W każdej innej firmie wczasy pod grusza to minimum 1200 zł. No cóż - cała Ammega :)

Pati
@Lidka

HR robi reklamę własnej firmy :)

@Pati

Bardzo smutne i źle wróży na przyszłość, że są usuwane przez firmę niepochlebne opinie o Pani menedżer (usunięte przez administratora) Zamiast usuwać negatywne wpisy i preparować pozytywne opinie na temat pracy w firmie Ammega - HR powinny przyglądnąć się głębiej problemowi. Obawiam się, że może z czasem być tylko gorzej. Szkoda, że firma ma takie podejście….

K

Firma jak firma . każda ma złe i dobre strony . jest nowa na rynku więc z jednej strony oferuje bardzo wiele fajnych rzeczy - opiekę medyczną, biuro w samym centrum Kato, co kwartał spotkania integracyjne , blisko mam do dworca, teraz dodatek urlopowy . Atmosfera zalezy pewnie od działu - u mnie jest super i wiele pomocnych ludzi tu spotykam. Hybrydowa praca – ja lubię ludzi więc przychodzę do biura co drugi dzień i nikt nie ma z tym problemu. Pracowałam w trzech innych firmach i zawsze mogło być coś lepiej , zawsze była osoba która psuła krew - tutaj generalnie jest OK i czuję że to bezpieczna firma

Czy w firmie Ammega Business Services Sp. z o.o. można pracować zdalnie?

M

Tylko hybrydowo ale firma i tak narzuca dni w które trzeba być w biurze

AB

Tak pracujemy hybrydowo - decydujemy sami, które dni w tygodniu spędzamy w biurze. Nie ma wyznaczonych dni "biurowych", jest to dowolne choć bierzemy pod uwagę co dzieje się w naszym dziale i jakie są potrzeby np. wdrożenie nowych osób, spotkania, szkolenia.

Ludzie zgadzają się na takie zachowanie? Nie można wykorzystywać swojego stanowiska żeby wywierać presje na podwładnych. Nikt tego nie zgłosił wyżej?

Zostaw merytoryczną opinię o Ammega Poland Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Ammega Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ammega Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ammega Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ammega Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ammega Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ammega Poland Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Strażacka 72
    43-382 Bielsko-Biała