Opinie o Goit Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Goit Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Goit Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goit Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Mirek Staniszeski

Sprzedają dane uczestników handlowcą oferującym chwiłówki. Po tym nekają telefonami. Pozew zbiorowy do UOKiK już poszedł. Nie zapisujcie sie tam to (usunięte przez administratora) cze

Łukasz, CEO GoIT Polska
@Mirek Staniszeski

Pański zarzut jest bezpodstawny i nosi znamiona oszczerstwa. Nie przekazujemy danych podmiotom trzecim, działamy zgodnie z zasadami RODO ujętymi w naszej Polityce Ochrony Danych Osobowych, posiadamy certyfikat ISO 9001. Nie otrzymaliśmy żadnego powiadomienia o pozwie, nie ma do niego podstaw, nie ma również pokrzywdzonych osób.

Damian L
@Łukasz, CEO GoIT Polska

Szanowny Panie wielu uczestników kursu zgłasza, dostają oferty na prywatne numery z ofertami IT z ukrainy. Wszystkie ślady prowadzą do was. Więc proszę nie ściemniać bo to się źle skończy

Kwaśny jak ocet siedmiu złodzi

Kurs FullStack deweloper tiaaaa. No nie jest to materiał na miarę ceny jaką sobie krzyczy podmiot Goit Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kurs bardzo chaotyczny. Tempo zawrotne. Merytorycznie względnie dostatecznie. Mentorzy jakby za karę musieli prowadzić kurs. Sam materiał to mocne podstawy podstaw. Niestety, ale na juniora to jest za mało jak na obecne czasy. Potrzeba do tego jeszcze pół roku dokształcenia we własnym zakresie. Na udemy ten sam materiał można przerobić za mniej niż 1000 zł. Osobiście nie polecam tylko zmarnowana kasa. Pozdrawiam KS

Xxxxx

Jakość kursu pozostawia wiele do życzenia. Wspomniane minimum 2h dziennie to o wiele za mało. Kurs jest przeznaczony jedynie dla osób niepracujących. Tempo jest naprawdę duże, miałem wrażenie, że nikt nie chce nas niczego nauczyć jedynie żeby szybko zaliczyć dany temat. Generalnie kurs oceniam bardzo źle. Poza tym chciałbym przede wszystkim zwrócić uwagę wszystkich rozważających kupno kursu na WARUNKI ROZWIAZANIA UMOWY. 0/10

Ogłoszenie na Project Manager do Goit Polska Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Goit Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Digital Marketing Manager.
Kk

Gorąco NIE polecam pracy w GoIT- obowiązki wpisane w umowę to tylko 1/3 tego czym będziecie się zajmować. Brak poszanowania dla pracownika, wymagania stają się nierealne do obecnej sytuacji na rynku szkoleń.

kandydat

Aplikowałem na stanowisko Mentora. Rekrutacja odbywała się w styczniu i wyglądała następująco: 1. Zadanie rekrutacyjne 2. Rozmowa z Marleną (kierownik zespołu) Po pozytywnej ocenie wykonanego zadania (na które poświęciłem kilka godzin) przyszła kolej na rozmowę. W trakcie rozmowy otrzymałem informację, że praca będzie ale nie od teraz, tylko od maja/czerwca (czyli za 4-5 miesięcy). Miała to być praca dodatkowa, więc przełknąłem to, że nie zostałem o tym poinformowany na samym początku, przed wykonaniem zadania rekrutacyjnego. W lutym od Marleny otrzymałem wzór umowy wraz z prośbą, żebym przysłał dane (PESEL, nr dowodu osobistego, itd.), żeby ją podpisać. Do umowy miałem kilka zastrzeżeń, a największy z nich dotyczył punktu, w którym napisane jest, że pracodawca ma prawo żądać wykonywania pracy od pracownika nawet po dacie rozwiązania umowy! Wystarczy, że zleci wykonanie tej pracy przed datą rozwiązania umowy. Czyli pracownik wypowiada umowę. Umowa zostaje rozwiązana np. 28.05. Pracodawca 27.05 zleca wykonanie pracy codziennie od 1 do 30.06 i pracownik jest skazany to wykonać. Nie jest to zgodne z prawem. Na jakiej podstawie później pracownik miałby wystawić rachunek, skoro umowa zlecenie w tym okresie już nie obowiązywała? Poza tym była masa punktów, która działa wyłącznie na korzyść pracodawcy kosztem pracownika. Sama umowa była napisana na inne stanowisko. Miałem być odpowiedzialny z sprawdzanie prac domowych i kontakt z kursantami, a umowa mówiła o prowadzeniu kursów itd. Po wysłaniu moich uwag dot. umowy otrzymałem informację od Marleny, że wysłała ją "do poprawki" i wyśle mi ponownie w przeciągu tygodnia w poprawionej wersji. Po 3 tygodniach ciszy, wysłałem maila z pytaniem czy temat podjęcia współpracy w ogóle jest aktualny, Mija 3 miesiąc, jest już czerwiec i nadal cisza. Podsumowując: Firma od samego początku kłamie (mówi, że szuka pracownika, po zaangażowaniu kandydata okazuje się, że praca jest ale za niemal pół roku). Straciłem kilkanaście godzin na wykonanie zadania rekrutacyjnego, pisanie, studiowanie umowy oraz rozmowy, z których nic nie wynikło. Nie traktują kandydatów poważnie. Szukają (usunięte przez administratora) od których będą oczekiwali pracy nawet po wygaśnięciu umowy! Nie potrafią nawet odpowiedzieć, że temat współpracy upadł, pozostaje tylko cisza. Nie polecam. Szkoda po prostu czasu na taką firmę.

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Wiadomo, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie i nie musi być zawsze pozytywne, ale dziwią mnie niektóre opinie. Firma bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła podejściem do pracownika, wypłata się zgadza i premię, również można złapać. Jako pracownik nie czuję się wykorzystywana.

Niezaskoczony
@Anonim

No to sobie bądź dalej zaskoczona, a ludzie i tak znają prawdę, skończcie z tymi fałszywymi pozytywnymi opiniami, bo to aż żałosne się robi XD

GoOUT Polska

Lubisz zarządzanie i organizację na najniższym poziomie? Odpowiada Ci brak szacunku do Twojego czasu pracy? A może chciałbyś pracować na prywatnym sprzęcie? Jeśli tak to miejsce idealne dla Ciebie, aplikuj już dziś! Tak jak ktoś pisał wcześniej - sama adaptacja pozostawia wiele do życzenia. Najgorsze szkolenie wprowadzające jakie miałem okazję przechodzić. Wdrożenie w tej firmie to nic innego jak zasypanie przyszłego pracownika materiałami i zasada "radź sobie sam". Na to jeszcze można by było przymknąć oko gdyby nie fakt, że część informacji na szkoleniu jest nieaktualna. Śmieszne jest tłumaczenie, że materiały szkoleniowe są w trakcie rozwoju i opracowywania. GoIT jest startupem, który dopiero układa procesy czy kilkuletnią firmą, która reklamuje się jako lider na rynku z tysiącami absolwentów? Dezorganizacja już na etapie samego szkolenia przestanie Cię dziwić jak zaczniesz tam pracować. Jest tu taki chaos, że firma sama czasami nie wie co ma w ofercie. Na webinarach, które są organizowane dla potencjalnych klientów często podawane są sprzeczne ze sobą informacje na temat kursów (daty, harmonogram, zawartość, a czasem nawet cena). Jeśli szukasz definicji "pomieszania z poplątaniem" to z pewnością znajdziesz ją w GoIT. Organizacja pracy w tym miejscu to istna karuzela, na której musisz się mocno trzymać żeby nie wypaść. Z jednej strony jest ogromne parcie na sprzedaż, a z drugiej tracisz 1/4 dnia na jakieś bzdury. Codziennie robisz łącznie 4 raporty pisemne, ale gdyby to było za mało to jeszcze dwa razy dziennie te raporty pisemne musisz omówić na spotkaniach porannych i wieczornych, na co marnujesz jakieś 2 godziny każdego dnia. Klasykiem jest pytanie od przełożonych "ile zaprowadzisz dziś kasy?". No i oczywiście jeśli ktoś coś piszę na firmowym Telegramie o ZAPROWADZANIU KASY to musi dodać w wiadomości emotikonkę z płomieniem, rakietą, dolarem itp. co tylko świadczy o poziomie tej firmy. Ciężko zaplanować swój dzień pracy z klientami, ponieważ niestety każdy dzień to kolejne niespodzianki. Nigdy nie wiesz o której będziesz miał grupowego/firmowego call'a. Na pewno spotkanie odbędzie się między godziną 9 a 19. Informacje o konkretnej godzinie spotkania uzyskasz jak dostaniesz wiadomość na grupie, że właśnie się ono zaczyna i masz być. W każdej firmie sprzedażowej, w której pracowałem przełożeni potrafią jasno ustalić plan działania tylko jakoś tutaj jest to niemożliwe. Oczywiście można to tłumaczyć na wiele sposobów, ale to jest tylko argument za tym, że organizacja pracy w tym miejscu po prostu nie istnieje. Zostawanie po godzinach pracy na spotkaniach, które nic nie wnoszą jest czymś normalnym tutaj. Praktycznie nikt nie szanuje czasu pracowników. Warto dodać, że takie spotkania po godzinach firma lubi robić nawet w piątki. No ale kto nie lubi posiedzieć sobie do wieczora w pracy, prawda? Podejrzewam, że zaraz mi ktoś odpiszę, że zostawanie po pracy jest dobrowolne więc od razu chciałbym wyjaśnić jedną kwestię. Wiadomość od dyrektora "o 17:30 robimy spotkanie, obecność obowiązkowa" nie brzmi jak dowolność tylko przymus. Jeszcze gdyby te spotkania faktycznie były wartościowe i można by było z nich coś wyciągnąć to machnąłbym ręką na to i może nawet z chęcią czasami został dłużej żeby się czegoś dowiedzieć, ale uwaga, uwaga - nic z tego! Większość spotkań to totalna brednia i strata czasu. Krótki przykład jednego z takich firmowych meetów. Dyrektor sprzedaży na samym początku zadaje pytanie "jak myślicie, o co Was chciałbym zapytać?" i przez pierwsze 10-15 minut bawimy się w zgadywankę co autor miał na myśli. Przypomnę tylko, że te wspólne gry i zabawy dyrektor często organizuje po godzinach pracy. Spotkania byłyby w porządku, mogłyby trwać 5-10 minut i polegać na omówieniu faktycznych problemów gdyby nie fakt, że dyrektorowi bliżej do coach'a niż dyrektora. Nic nie wniosło tyle do mojego życia co te spotkania. Dozgonny szacunek za konkretne zarządzanie zespołem i czasem! Kolejna kwestia to sprzęt. Widziałem, że CEO Łukasz dementował "plotki" w komentarzach przy innych opiniach, jakby to miało być kłamstwem i żądał natychmiastowego sprostowania tych NIEPRAWDZIWYCH informacji. Ja postaram się sprostować jako były pracownik. Jeśli CEO jest przekonany, że pracownicy dostają firmowy sprzęt to proponuje zrobić taki eksperyment i zapytać każdego na jakich urządzeniach pracuje. To nie jest historia wyssana z palca tylko rzeczywistość - informacje, że pracuje się tutaj na prywatnych laptopach przekazywane są podczas podejmowania współpracy. Jakby tego było mało jest nacisk ze strony firmy żeby korzystać z prywatnych telefonów lub Whatsapp'a w momencie kiedy klient nie odbiera połączeń systemowych. Przerażający jest fakt, że CEO udziela takich odpowiedzi pod opiniami. To tylko świadczy o tym, że jest bezczelny i nie ma wstydu albo co gorsze, że nie ma pojęcia jak wygląda rzeczywistość w firmie. Niestety obie opcje w piękny sposób opisują pracę w GoIT. Krótko na koniec - największy (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem ;)

Jagnat

Czy w GoIT są jakieś stałe godziny pracy?? Czy można pracować dorywczo?

A.

W sumie konkretna rozmowa rekrutacyjna, podane przejrzyste stawki, które mogą mi zaoferować w X momencie a potem o ile mogą podwyższyć stawkę. Przeszłam sporo rozmów rekrutacyjnych gdzie rozmowa o finansach odbywała się po 3-4 etapie, więc tu miłe zaskoczenie

@A.

i widzę, że pracownik aktualny? i ile tych etapów było, ktoś pisał kiedyś o trzech i się zastanawiam nad tym. czyli to podwyższenie jest omawiane w ujęciu czysto technicznym, na starcie przewidują już tak spore postępy? do jakich ostatecznych stanowisk awans tu jest możliwy?

Bardzo nie polecam. Opis ogłoszenia jest niespójny z warunkami pracy, które są proponowane podczas rozmowy.

@Kandydat

Co w zasadzie Ci na niej powiedzieli? Co konkretnie się różniło? Została na to zwrócona uwaga wprost, że występują pewne rozbieżności? Jak mogli to wyjaśnić? To była jakaś nieaktualna treść czy w czym rzecz? kto jest za nią odpowiedzialny?

Przyszły kandydat.

Dzień dobry, W ogłoszeniu są do wyboru dwie umowy zlecenie lub b2b. CZy fimra oferuje jakieś dodatkowe benefity w postaci prywatnej opieki medycznej? płatnego urlopu? Czy bardziej jest w ten sposób nie ma Cie nie zarabiasz? Pracujecie na 1 czy 2 zmiany?

Doris

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko Client Happiness Manager. Rekrutowała m Julia, która napisała do mnie na (usunięte przez administratora). Pierwsze dwie rozmowy przeprowadzone super, bardzo fajny kontakt z rekruterką, czuć było wspólny vibe i każde moje pytanie zostało wyjaśnione skrupulatnie. Rozmowę z Head of Study miałam w piątek rano, dostałam informację, że odezwą się do mnie do środy, a już tego samego dnia wieczorem dostałam odpowiedź pozytywną. Bardzo polecam to była jedna z milszych rekrutacji w moim życiu.

@Doris

Ciekawa jestem jaka byłaby ta opinia gdyby jednak odpowiedź negatywna padła. Jak obszerny wtedy jest feedback? Dowiem się czego mi zabrakło i co mam poprawić, żeby następnym razem się dostać?

Bardzo dziwią mnie negatywne opinie, gdyż w moim przypadku rekrutacja przebiegła bardzo sprawnie. Na drugi dzień po złożeniu CV przez rocketjobs otrzymałam telefon od Pani Julii z działu HR. Druga i trzecia rozmowa odbyły się równie sprawnie i maksymalnie po dwóch tygodniach zostalam zatrudniona na stanowisko CHM. Wdrażanie odbyło się łatwo i przyjemnie, a zespół jest bardzo pomocny. :)

MS

Problem z opiniami zazwyczaj jest jeden - chętnie piszemy opinię negatywną, a z tymi pozytywnymi jest nam znacznie ciężej. Czy nie jest tak również w Twoim przypadku? No właśnie. Z uwagi na opinie, które pojawiły się do tego czasu, chciałabym podzielić się moimi odczuciami. Uwaga, zmartwię internetowych trolli - nie pracuje w HR. (: Nie wierzysz? Całe szczęście to nie mój problem. W firmie GoIT pracuje niecałe pół roku, zajmuję stanowisko sales managera. Nie jest to pierwsza firma, w której pracuję na takim stanowisku, dlatego potrafię obiektywnie wystosować swoją opinię. W szkoleniu uczestniczyłam w 2022 roku. Przeprowadzane było przez mojego ówczesnego Team Leadera, który do dzisiaj - tak jak i te kilka miesięcy temu - nie szczędzi czasu na pomoc, którą bardzo często sam oferuje. W moim odczuciu materiały szkoleniowe nie były przygotowane w sposób perfekcyjny, ale myślę, że średnio rozgarnięta osoba potrafiła sobie z nimi poradzić. Swoje uwagi co do niektórych materiałów złożyłam już podczas szkolenia, ponieważ jestem świadoma, że jeżeli chce się osiągać sukces - należy również działać w kierunku ulepszenia firmy - tak też działa to do dnia dzisiejszego, a pamiętajcie, że nie ma ludzi nieomylnych, a także, że jeden model nauki jest dla kogoś odpowiedni, a dla innej osoby okaże się kompletnie niedostosowany do jej preferencji. Moje wszelkie uwagi podczas szkolenia zostały przyjęte, skorygowane w odpowiednim czasie, na bieżąco wyjaśniane. Egzamin udało mi się zdać w pierwszym terminie, nie miałam z nim problemów, opanowałam wszelką wymaganą wiedzę. Na szkoleniu były ze mną osoby, które mniej poważnie podchodziły do powierzonych im zadań ii.. jak pewnie się domyślacie, nie zostały zatrudnione. Musicie wiedzieć, że jeżeli Wy podejdziecie całkowicie poważnie do sprawy szkolenia, to jak najbardziej zaowocuje to w przyszłości. Nie jest to praca dla każdego - jeżeli taka by była, czy GoIT przeprowadzałoby takie szkolenia? Nie. Oprócz opanowania konkretnych informacji, które są niezbędne do sprzedaży produktu - bo niby jak chciałbyś dopasować odpowiedni produkt do klienta, a finalnie go sprzedać? - liczy się, tzw. sprzedażowa smykałka, umiejętności z zakresu psychologii, logiczne myślenie, empatia. Tutaj nie ma przypadkowych osób. Pół roku pracy w GoIT pozwoliło mi, a także zapewniło, rozwój osobisty na takim poziomie, jakiego nie doświadczyłam w innych firmach. Od samego początku mogę liczyć na pomoc dosłownie każdego pracownika firmy - zaczynając od CEO, po kierownika sprzedaży, teamleaderów czy kolegów i koleżanek ze stanowiska równoważnego z moim. Bardzo często otrzymuję pomoc nawet w momencie, kiedy o nią nie proszę. Szczerze? Z takim podejściem nie spotkałam się jeszcze w żadnej firmie - po prostu pracownik nie jest tutaj obojętny dla innych. Za tym wszystkim stoi miła atmosfera w pracy, jednak najmilsze jest to uczucie rano, gdy wstaję i po prostu wiem, że nie muszę, a chcę pracować. W tym momencie szkolenia pracowników odbywają się nawet 2 razy w tygodniu, codziennie wprowadzane są nowe usprawnienia dla naszej pracy i zapowiadane kolejne. Wniosek: rozwijamy się razem z firmą. Pracujemy w systemie zdalnym, co jest niesamowitym plusem, szczególnie dla mnie, czyli osoby, która nie znosi marnować czasu na dojazd do pracy, a dodatkowo potrzebuje do pracy ciszy. Kilka osób odniosło się do sprzętu i zapewnienia go przez firmę - odezwijcie się do kadr, a powiedzą Wam to samo co np. Łukasz - po okresie próbnym, jeżeli tego chcecie, możecie otrzymać sprzęt do pracy. Co do samych zarobków - właściwie sam sobie jesteś sterem i okrętem. Jeżeli postępujesz zgodnie z poleceniami, jesteś zmotywowany do codziennej nauki i rozwoju, to Twoje wynagrodzenie będzie rosnąć razem z poziomem Twoich umiejętności. Z czasem nie będzie większym problemem osiągnięcie 5 cyfrowej wpłaty, ale to nie przyjdzie samo. Co do typu umowy - w samym ogłoszeniu jest podana informacja, że firma zatrudnia na B2B lub UZ - urlopy przyznawane są wg. kodeksu pracy, więc nie rozumiem, co niektórych tak dziwi. Na sam koniec odniosę się do produktu. Sama osobiście pierwszy raz czuję, że oferuję produkt, który jest zgodny również z moimi wartościami. Mamy realny wpływ na przebranżowienie naszych studentów. Osobiście znam osoby z mojego otoczenia, które wykonują kurs Fullstack - humaniści, osoby, które nigdy w życiu z IT nie miały nic wspólnego - i sama nie mogę się nadziwić, jaki progres zrobili dzięki kursowi. Jedna z osób już w 4 msc. kursu otrzymała ofertę płatnego zlecenia do wykonania. Istniejemy już dobrych kilka lat i uwierzcie, że nie opłacałoby nam się sprzedawać słabo jakościowych produktów, ponieważ gdyby tak było, zapewne firmy GoIT na rynku nie byłoby już dawno, a jak się okazuje, rozrastamy sie światowo - niedawno zaczęliśmy ekspansję usług na rynek USA. Przedstawiłam swoją szczerą opinię, a jeżeli chcesz się przekonać, czy jest ona prawdziwa - pozostało mi jedynie zaproszenie do naszego zespołu. :)

Haha
@MS

Musicie być bardzo zdesperowani, skoro aż podkreślacie "nie jestem z hr", tak czy owak widać, że odpowiedź pod publiczkę. No ale piszcie dalej opinie, może ktoś się nabierze jak to super jest :D

@Haha

Podkreśliłam, bo wcześniej to sugerowano i sugerują to często nie tylko w przypadku tej firmy. Zawsze są ludzie zadowoleni i mniej zadowoleni - ja wyraziłam swoją opinię jako zadowolona. Jeżeli boli Cię, że ktoś może mieć pozytywne wrażenia związane z GoIT to.. w sumie współczuję. :)

Haha
@MS

XDDD ok

@Haha

No to w sumie skoro masz takie "śmianko" z tej opinii to opiszesz własną perspektywę? Nie żeby coś ale sądząc po objętości ktoś jednak tu się naprodukował, dla żartu by tak napisano? Odniesiesz się do tych części, z którymi się nie zgadzasz?

Tyle negatywnych opinii, a mi ciężko się do czegokolwiek przyczepić szczerze mówiąc. Rozmowa rekrutacyjna z Panią Julią przyjemna, profesjonalnie przeprowadzona, odpowiedzi wyczerpujące. Sama praca w formie zdalnej na umowie zlecenie albo b2b i mimo podstawy nie spotkałem się jeszcze z problemami ze strony przełożonych gdy potrzebowałem kilku wolnych dni z powodu badań. Od typowej pracy w korporacji jest tu daleko, atmosfera nie jest sztucznie pompowana, faktycznie jest świetna, kierownik genialny zawsze pomaga nawet główny dyrektor sprzedaży, który ma masę innych obowiązków co chwilę sam z własnej inicjatywy pyta czy jakoś może pomóc czy mam jakieś problemy z pracą. Ja szczerze polecam, a co do zarobków widziałem opinie, że komuś nie podoba się podstawa, można ją negocjować ale po okresie próbnym wiadomo, że każdy chciałby jak najwięcej i od razu ale to chyba oczywiste, ze trzeba się wykazać najpierw, a premie jak to w sprzedaży im jesteśmy lepsi tym więcej zarabiamy. Podsumowując pracowałem w przeróżnych miejscach zawsze w sprzedaży ale pierwszy raz mogę stwierdzić, że lubię swoją pracę.

Ewelina
@Piotr

Nie ma opcji pracować tutaj na umowę o pracę ? Jak duża jest podwyżka podstawy po okresie próbnym? No i czy premia jest bardzo znaczącym składnikiem wynagrodzenia ? Ciężko ją dostać?

@Ewelina

Rodzaj umowy jest do omówienia z HR. Podstawa jest przyzwoita, ale za to premia bardzo, bardzo przyjemna. Jeżeli będziesz się angażowac w pracę, mieć chęć ciąglego rozwoju, to szybko zdobędziesz bardzo duże kwoty.

Estera2000

Jestem bardzo zadowolona z procesu rekrutacji oraz samej pracy w zespole GoITeens. Proces rekrutacji przebiegł sprawnie, informacje zwrotną dostałam po jednym dniu. Panie prowadzące rekrutacje były bardzo miłe. Cieszyłam się, że proces rekrutacji jest online a same rozmowy mogłam odbyć w godzinach popołudniowych. W GoITeens rozwijam się, zdobywam nowe umiejętności oraz doświadczenie. Zespół w którym pracuje to sami świetni ludzie! Bardzo pomocni oraz przyjaźnie nastawieni na nowe osoby w Teamie. GoITeens to ciągły rozwój oraz brak nudy!

Marketing

Poziom firmy jest poniżej jakiejkolwiek krytyki. Proces rekrutacyjny, który się nie kończy, bo firma zapewniając kolejny etap, przestaje odpisywać na maile. Mimo zapewnień, ze proces rekrutacji przeszedł pozytywnie, zero odzewu dotyczącego dalszego etapu. Maile, ze mam oczekiwać na datę kolejnego etapu, a także zapewnienia, ze na dniach zostanie ustalona data - coś niebywale żałosnego. Zero profesjonalizmu. Zero jakości i podejścia do potencjalnego pracownika. Zdecydowanie nie polecam. Strata czasu i nerwów.

Stanisław

Jestem uczestnikiem kursu na Full Stuck Developer (Frontend technologie) i zastanawiam się na podpisaniem aneksu na gwarancję pracy, tyle że w umowie nie ma informacji o minimalnym wynagrodzeniu, jakie gwarantują ( firma na stronie chwali się ze to min 5 tyś netto w pierwszej pracy ). Czy jest ktoś kto uczestniczył w kursie prowadzonym przez GoIT i skorzystał z "gwarancji pracy" ? Będę w wdzięczny za opinie. Pozsdrawiam, Stanisław

Mal
@Stanisław

Jesteś zadowolony z kursu?

Ciekawy

Czy znajdą się tutaj ludzie, którzy ukończyli kurs w tej szkole?

Archie
@Ciekawy

Mi się udało ;) Praca jest, mentorzy super, ale łatwo to nie było. Ale to jest ogrom, po prostu ogrom wiedzy do przyswojenia. Fajnie że można w dowolnym momencie przerwać naukę, nadrobić zaległości i wznowić później. Rozmawiałem też ze znajomym po innym bootcampie, bez mentora tak jak w GoIT i w sumie rozumiem, czemu niektórzy mówią, ze po boocampach nie ma pracy. Bez mentora między zajęciami jak ja miałem, to nie ma sensu ;) Sama apka do nauki na początku kursu zwłaszcza to ogromna pomoc. Na mojej edycji kursu, przynajmniej dla mnie, wszystko na wielki plus :)

Ab
@Archie

Moge wiedzieć jaki kurs skonczylas

Ciekawa
@Archie

Witam serdecznie, Czy można wiedzieć jaki to był kurs ?

Zostaw merytoryczną opinię o Goit Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Goit Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Goit Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Goit Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 11 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Goit Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa