opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DHL Supply Chain Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 266 ocen
Opinie(849)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(849)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Praca w DHL
  • .
  • Beneifty
  • .
  • Jak dojechać
  • .
  • Najczęściej zadawane pytania
  • .
  • Aktualne rekrutacje

Praca w DHL

Beneifty

Jak dojechać

Najczęściej zadawane pytania

Aktualne rekrutacje

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DHL Supply Chain Poland Żerniki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconDHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Picker

    28.03.2022 10:01

    Pracownik

    Kto wyłączył Internet na skanerach? Jak mamy robić Xinfo bez youtuba? :D
    ReviewUserIcon
    Klaudia El Dursi

    01.04.2022 14:30

    Pracownik

    Hotel Paradise zaprasza
    ReviewUserIcon
    Lechu

    01.04.2022 22:03

    Pracownik

    Ja nie o takie polskie walczylem
    ReviewUserIcon
    rick

    31.03.2022 15:13

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) miało nam dać pieniądze na święta i gdzie one są ? Zwalniają też całe grupy ludzi natychmiastowo aby siana nie dać !
    ReviewUserIcon
    Proste

    01.04.2022 08:35

    Pracownik

    Wolą Ukrainę bo praca na umowę zlecenie nie jak Polacy ze wszystkimi świadczeniami. Różnica w kasie na kilku osobach to już jest spora sumka. Czyli wpisy negatywne ogólnie o firmie są prawdziwe....
    ReviewUserIcon
    ewa

    01.04.2022 09:07

    Pracownik

    To pieniędzy na święta nie będzie?
    ReviewUserIcon
    Franek

    31.03.2022 20:17

    Pracownik

    Ale lubicie się żalić tutaj ciekawe że żaden na odprawie tego nie powie do lidera tylko w wszyscy mądrzy tutaj są na forum
    ReviewUserIcon
    Proste

    01.04.2022 08:25

    Pracownik

    Powiem co myśle to już jutro nie będę pracować. O liderach jest tutaj co nieco napisane może nie wszyscy ale ok. 95% prawda.Tyle w temacie...
    ReviewUserIcon
    kick

    31.03.2022 18:38

    Pracownik

    Nie ma pieniędzy na święta które tak dumnie obwieszczali w mailach ze będą 28-31 ? - zapomnijcie że przyjdziemy w kwietniu na jakieś 6 popołudniówek z weekendami,na 6 nocek, na 6 bolcy w du... To będzie fala l4.
    ReviewUserIcon
    rnx

    26.03.2022 09:06

    Pracownik

    Inspekcja pracy zerknie co się tutaj od....la i bardzo dużo spraw trafi do sądu pracy ;) Firma prowadzi rekrutację otwartą dla nowych pracowników jednocześnie zwalniając swoich stałych pracowników z powodem "redukcji etatów" na wypowiedzeniu. Ludzie zarządzający tą firmą nie ogarniają nic. Zupełnie nic, tak jakby to były pierwsze ich takie stanowiska w życiu.
    ReviewUserIcon
    Nick

    31.03.2022 13:53

    Pracownik

    Inspekcja pracy przyjedzie i wyjedzie z kopertą. Tyle w temacie!!!
    ReviewUserIcon
    Ziomek

    07.03.2022 17:18

    Kandydat

    Witam. Czy w pracy można używać tel? lub inaczej "czy ludzie używają".
    ReviewUserIcon
    Lol.

    08.03.2022 18:14

    Pracownik

    Ta, Ukraina która nadużywa tego przywileju. Siedzą sobie na mediach społecznościowych, oglądają filmiki na yt albo graja w gry. Za dużo sobie pozwalaja, a skarg nie ubywa. My nie możemy, ale oni mogą sobie pozwalać na wszystko. A, jak zwrócisz uwagę, to jesteś wyzywany od rasisty bo tacy wielce poszkodowani i dumni się ponoszą po DHL. Ech.
    ReviewUserIcon
    Lenny

    29.03.2022 15:34

    Były pracownik

    Nie
    ReviewUserIcon
    ŁKS

    28.03.2022 05:29

    Były pracownik

    Nie ma mnie już w tej firmie, ale opinie o tym co się w niej dzieje są niestety prawdziwe. Jeden wielki chaos. Liderzy mają wszystko w pompie, wychodzą sobie w trakcie pracy na kawę lub nie wiadomo na co na godzinę lub lepiej, niczym i nikim się nie interesują. Wiedzę w tematach praciwniczych mają bardzo kiepską. Rzadko sensownie potrafią odpowiedzieć na zadane pytanie. Sporo liderów przeszła ze stanowiska pracownika magazynowego po znajomości bez żadnej rozmowy kwalifikacyjnej, a teraz sprzedają ludziom głodne kawałki, że w DHL to trzeba piąć się po szczeblach, że tu od razu liderem zostać nie można. A ci którzy przeszli kilka miesięcy temu po znajomości to zazwyczaj nie mają żadnego doświadczenia i jakoś bez tych szczebli liderami zostali. Kto się załapał i znał odpowiednie osoby to jego. Ktoś pisał o wyzysku i ma rację. Wiara pracuje na stanowiskach wyższych niż pracownik magazynowy od miesięcy na umowie i stawce pracownika magazynowego. Na picku(usunięte przez administratora) z torbami byle szybciej zebrać towar z półek. W kadrach zwalniają bo im się w tabelce coś nie zgadza a nie mają żadnego pojęcia o procesie. Dzisiaj jesteś, jutro może cię nie być. Wiara sobie rąbie tyłki na każdym kroku i jeden pod drugim kopie dołki. Trzeba mieć naprawdę sporo cierpliwości i samozaparcia by tam pracować. Zmian na lepsze na horyzoncie brak. Lech&ŁKS
    ReviewUserIcon
    Lenny

    29.03.2022 15:32

    Były pracownik

    Sama prawdę kolega pisze
    ReviewUserIcon
    Franek

    29.03.2022 09:51

    Pracownik

    Arek słuchaj to jest nieprawda to co wypisują na tym forum ,pracują tutaj ludzie i są którzy nic nie robią siedzą między półkami a potem pretensje do Pana Boga że się nie podoba
    ReviewUserIcon
    Bobo

    29.03.2022 11:47

    Były pracownik

    Zmien dilera, tam szacunek do pracownika jest na ostatnim miejscu, rotacja obrzydliwa, jeżeli byłoby tak dobrze to ludzie by nie szukali innej pracy, a znam osobiście 5, które są wyżej niż pracownik magazynowy i mają serdecznie dość.
    ReviewUserIcon
    K

    28.03.2022 18:24

    Pracownik

    Hej. Gdy ktoś jest chory to musi powiadomić kogoś z firmy zanim dostaną L4?
    ReviewUserIcon
    H

    28.03.2022 18:33

    Pracownik

    Najlepiej napisz do swojego lidera lub hr.
    ReviewUserIcon
    mario

    28.03.2022 20:30

    Pracownik

    pytanie jest naprawdę na poziomie ja (usunięte przez administratora)gościu skąd ty ześ sie urwał
    ReviewUserIcon
    Franek

    28.03.2022 17:47

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)według ciebie nie ładnie postępuje. A wy kulturalnie się zachowujecie macie pretensje to ochrony .Ludzie oni wykonują swoją pracę tak jak DHL tego wymaga ,Ja nigdy nie spotkałem się złym zachowaniem ochrony są bardzo mili .A jak na nas mają patrzeć jak niektórym ręce kleją się do kradzieży to co ja wiem to napewno 3 wyleciało za takie coś. To ich praca
    ReviewUserIcon
    renia

    28.03.2022 11:24

    Pracownik

    Nie polecam pracy. Ochrona patrzy na ludzi jak na złodzieja a kadra traktuje cię jak popychadło. Zero kultury...
    ReviewUserIcon
    Franek

    28.03.2022 12:10

    Inne

    Ochrona pracuje bardzo dobrze
    ReviewUserIcon
    renia

    28.03.2022 16:58

    Pracownik

    No wybacz widziałam kilka akcji przy wyjściu na przerwę.Niby profesionalna ochrona a zachowują się bardzo, bardzo nieładnie. Ktoś bodajże na forum tu opisał i to jest prawda. Słoma z butów.....
    ReviewUserIcon
    Ktos

    27.03.2022 20:22

    Pracownik

    Kadra zażądzająca super
    ReviewUserIcon
    XD

    28.03.2022 14:59

    Pracownik

    Gościu ale zaszalałeś z tym wpisem. Chyba dadzą ci za to fotelik w HR. a tak na poważnie? Koń by się uśmiał.....
    ReviewUserIcon
    Totalna Porażka

    27.03.2022 20:07

    Pracownik

    Szkoda czasu,brak poszanowania pracownika,chamskie podejście przełożonych
    ReviewUserIcon
    Ktoś.

    26.01.2022 16:05

    Pracownik

    Nadal uważacie,że jest dobrze w firmie? To na dodatek, dziela szafki na autobusy żółty i fioletowy red, green, blue. Każde miasto i kolor, zostanie przypisana nowa szafka, nie wiadomo czy też ludzie nie zmienia szatni. Chore to wszystko w tej firmie. Selekcja(usunięte przez administratora)...
    ReviewUserIcon
    Przyzwyczajenia

    17.03.2022 11:25

    Pracownik

    Jeżeli ktoś przez kilka miesięcy korzysta z tej samej szafki, po czym na przestrzeni miesiąca hr postanawia zmieniać szafki 4 krotnie, to człowiek już głupieje i sam nie pamięta gdzie miał szafkę. Nie jest to super uporczywe, ale jak najbardziej irytujące
    ReviewUserIcon
    Miki Mouse

    24.03.2022 04:23

    Pracownik

    No tak masz rację. A mnie się też nie podoba że wypłata jest dopiero dziesiątego a nie przynajmniej 15 i 30. Wiele firm ma dwie wypłaty na miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Michasssku

    23.03.2022 06:22

    Kandydat

    Cześć 11Kwietnia mają być ponoć przy jęcia do pracy?. ????
    ReviewUserIcon
    J.

    11.03.2022 23:57

    Pracownik

    Panuje straszny wyzysk. Ludzie, którzy po szkoleniach wykonują pracę Mentora czy Problem Solvera robią to za wynagrodzenie Pracownika Magazynowego, a wykonują te obowiązki od miesięcy i tak firma sobie na tych ludziach oszczędza. Tłumaczą się tym, że nie ma aktualnie stanowisk - jasne. Ciekawe czy taki Lider chciałby wykonywać pracę lidera za wynagrodzenie Pracownika Magazynowego, to samo Menager. Zamiast zadbać o tych ludzi i wywalczyć dla nich uczciwą umowę za uczciwą pracę to każą czekać w nieskończoność. Ale tak jest, jak liderom zależy tylko na wydajności, nie na samych ludziach. Gdyby komuś zależało to bombardowaliby HR sami z siebie aby te umowy załatwić. Z czystej przyzwoitości aby ludzie za swoją pracę - dobrą pracę, dostali stosowne wynagrodzenie. Poza tym szczytem poniżenia było danie ludziom z Pick reklamówek z Ikeii. Nie dlatego aby było im wygodniej, ale dlatego żeby szybciej zapieprzali, bo z wózkami niewygodnie przeciskać się pomiędzy alejkami i przede wszystkim wolniej to idzie. Zrobili z ludzi roboty. Może normy zmniejszyli, ale można (usunięte przez administratora) a jak ma się alejki od 100 do 560 i kilka razy w jedną stronę to i tak nie jest się w stanie tej normy zrobić. Osoby, które te normy ustalają powinny same sobie zrobić taki "czelendż" i zobaczyć jak to jest. Stowerzy też lekko nie mają, bo miejsca nie ma, a norma musi być. Najlepiej obecnie chyba ma Recive, bo chociaż pracują przy stanowiskach i na brak miejsca i kilometry nie narzekają. Reasumując. Więcej troski o pracowników ze strony liderów i menagerów, realne normy aby człowiek nie czuł się po jednym dniu, jakby przepracował już pięć dni, szacunek - bo krucho z tym bardzo, ale to osobny temat i będzie nienajgorzej. Pytanie tylko czy komuś tam zależy?
    ReviewUserIcon
    Umber

    15.03.2022 20:33

    Pracownik

    Reasumując: straszne. Trzeba było jeszcze wspomnieć o ship ;)
    ReviewUserIcon
    Weselny pyton

    04.03.2022 16:16

    Pracownik

    Pozdrowieni dla pań z działu HR masakra w tych rozliczeniach miesiąc w miesiąc się nie zgadzało omijać ten (usunięte przez administratora)szerokim łukiem
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    04.03.2022 04:32

    Kandydat

    Hej może mi ktoś napisać jak to wygląda z grafikiem pracy i urlopami u was, czy prośby urlopowe są bez problemu akceptowane? Czy jeśli komuś nie pasuje dany weekend pracujący to można go zamienić na inny? Jak to wygląda?
    ReviewUserIcon
    Blondynka

    04.03.2022 08:58

    Były pracownik

    Możesz pomarzyć o tym aby zamienić się weekendami,a co do urlopów to zależy na jakim dziale jesteś i ile osób chce w tym czasie co ty urlop o tym decyduje główny lider
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.02.2022 06:20

    Pracownik

    Jest tyle fałszywych osób z red 3, red 4. Mentorki, które się chyba z powołaniem minęły i biegające za nimi "pieski". Wchodzące w (usunięte przez administratora) liderom. Co drugi/trzeci pracownik podsłuchuje i (usunięte przez administratora), bądź coś usłyszy i sieje ferment w pracy, rozpowiadając nie prawdę, głównie (usunięte przez administratora), zachowuje się jakby była kimś ważnym, a nikim ważnym nie jest.
    ReviewUserIcon
    Prezes Szafy

    02.03.2022 12:30

    Pracownik

    A ja mam inne zdanie
    ReviewUserIcon
    Eh

    02.03.2022 13:04

    Pracownik

    No to czekamy za opinia
    ReviewUserIcon
    JJ

    26.02.2022 18:02

    Kandydat

    Hej. Jak wygląda sprawa z dojazdami z Wągrowca? Słyszałam że długo się jedzie, prawda? Plus czy z pracą jest podobnie jak w obozie amazońskim?
    ReviewUserIcon
    Nikt

    28.02.2022 06:13

    Pracownik

    Podobno długo się jedzie to fakt. Nie wiem jak jest w obozie Amazońskim ale zdania są podzielone, poczytaj sobie opinie niżej najlepiej. Jednym się podoba, innym nie. Jest wiele minusów tej pracy i zależy na jaką zmianę trafisz i lidera. Kimkolwiek jesteś, życzę Ci zajebistej zmiany i lidera/liderki ;)
    ReviewUserIcon
    Idw

    02.03.2022 12:25

    Kandydat

    Najbardziej śmieszne jest jak się dostanie awans na wyższe stanowisko i pracowanie na nim bez umowy , bo zamieszanie w hr . Pracownik robi prace np pesa a jest jako pracownik magazynowy ..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DHL Supply Chain Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Żerniki

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    ...

    28.02.2022 16:36

    Pracownik

    a ja sie pytam skąd tu u diabła wzięły sie nagle Żerniki ... skoro początkowo tu były DHL PSASRY!!??
    ReviewUserIcon
    Smietniczek

    13.02.2022 16:45

    Pracownik

    No gowork to niezly smietniczek, ale tej menagerce w nowym niebieskim sportegu (usunięte przez administratora) Czy to jskas nowa?
    ReviewUserIcon
    Któś

    14.02.2022 23:12

    Pracownik

    To nie jest śmietniczek tylko całą prawda i tylko prawda.
    ReviewUserIcon
    xd

    24.02.2022 06:59

    Pracownik

    No a jezdzi jak wariat wiec o przejechanie nie ciezko...
    ReviewUserIcon
    Ehh

    23.02.2022 18:31

    Pracownik

    Tak patrzę na wpisy i co mnie słuchy dochodzą co się dzieje na outbandzie to mnie przeraża. Tu piszecie , ze mama córce załatwiła posadkę , tam gdzieś zięciunia wkręciła tu jakieś muminki czy zwał jak zwał , tam pieski i poeci ale czy każdy się zastanawiał jak te osoby odczytują to . Pewnie maja wywalone na to i Brawo Wy ale niektórzy pewnie załamka . Na zmianach dziwy się dzieją Lider nie dobry , mentorzy tez nie bo zwrócą uwagę , ze za długo mamy nie stać bo spadają nam wyniki a popatrzeć na pick tam jakoś cisza i nikt Kiderow i mentorów nie tyka . Może Ci ludzie chcą żebyśmy premie dostali a nie po tym jak zobaczymy nasze kwiteczki od wypłaty i zapytaniem a dlaczego przecież pracowałam / em, pomyśleli . Fakt wkoło pracy dużo i pewnie każdego z nas przyjmą bo mamy ten plus , iż wiemy co to skaner i inbuand i outband. Ale po co to . Przecież mozemy pracować ta praca przynosi nam zarobek i mozemy się pośmiać . Karma wraca i to z podwojona siła . Ale pewnie napiszecie , ze ehh tu to porazka i co ja tam wiem . Może i niewiem ale wole widzieć jak wszyscy się uśmiechamy i pracujemy
    ReviewUserIcon
    Fred postrach kotów

    14.02.2022 23:23

    Pracownik

    Co wy chcecie od tej firmy,zakład mlekiem i miodem płynący. Zarabiacie tyle chajsu i jeszcze narzekacie (usunięte przez administratora)y. Poczekajcie wróci Tusek to będziecie za pół tego robić.
    ReviewUserIcon
    misiak

    19.02.2022 17:42

    Pracownik

    długo na tym myślałeś?
    ReviewUserIcon
    Heh

    20.02.2022 04:49

    Pracownik

    Jesteś zc tych tajnych wyborów czy co xd
    ReviewUserIcon
    Nie wiem

    17.02.2022 16:56

    Inne

    Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora) Lepiej uważajcie. Koleś donosi do Liderów. Niemiły człowiek
    ReviewUserIcon
    Przyjaciel Rodziny

    27.01.2022 07:12

    Pracownik

    Śmietnik opinii gowork.pl powinien być zlikwidowany. To jest (usunięte przez administratora) netu, niczemu nie pomaga. Wszystko tutaj jest nacechowane hejtem i skrajnie niewiarygodne.
    ReviewUserIcon
    Redanin

    30.01.2022 10:15

    Pracownik

    Jestes może z grupy red ?
    ReviewUserIcon
    Edek

    30.01.2022 18:27

    Pracownik

    Najwyżej możesz zostać przyjacielem mojej kozy a nawet dwóch, bo takowe posiadam.
    ReviewUserIcon
    Magda

    14.02.2022 21:33

    Pracownik

    Trudno się nie zgodzić z opiniami negatywnymi o tej niby "renomowanej firmie " .Ja osobiście uważam że większość wpisów negatywnych jest prawdziwa,żadnego poszanowania dla pracownika,a ochrona -cóż rzec jedno wielkie nieporozumienie. Napewno przyszłym kandydatom szczerze odradzam,niech się 1000 razy zastanowią zanim się przyjmą. Lepiej mieć kilka stówek mniej i mieć spokojną głowę.
    ReviewUserIcon
    Egon

    14.02.2022 23:04

    Pracownik

    Samo życie.
    ReviewUserIcon
    Linda

    14.02.2022 19:57

    Pracownik

    Kiedy będą przyjęcia przez agencję?
    ReviewUserIcon
    Hmm...

    11.02.2022 22:02

    Pracownik

    Jak dla mnie zmiana Blue jest najbardziej do zaakceptowania choć osobiście jestem na zmianie green ale miałam okazję współpracować z wcześniej wspomniana zmiana:/ ludzie wiadomo....jedni lepsi drudzy gorsi ale do zaakceptowania. Co do blue...dział RCV wygrywa! Atmosfera,ludzie,lider i mentor a raczej mentorka... (usunięte przez administratora) nie daj się! Jestes odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i miej gdzieś to co zarzucaja ci osoby które cię nie znają! Wg mnie i nie tylko!-jedna z najlepszych mentorek w całym magazynie....szacunek za twoją pracę i to w jaki sposób potrafisz pracować z ludźmi!!
    ReviewUserIcon
    Bobo

    12.02.2022 22:37

    Pracownik

    Zgadzam się w pełni, (usunięte przez administratora) jest turbo babka i do tego przekochana, ale otacza się fałszywymi żmijami, które dołki pod nią kopią, mam na dzieję, że wyjdą screeny od (usunięte przez administratora) liderki z green które obrażają (usunięte przez administratora) i inne osoby ze zmiany blue z resiw czy stow( mam na myśli osóby, które pracują od początku) a durzooooo osob je czytało...
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    12.02.2022 22:02

    Pracownik

    Po zmianie red, zazwyczaj wchodzi blue. Nie pozdrawiam Ukrainy, która ma zebranie na packu w przejściu i każe Ci jechać na około magazynu z wózkiem, bo oni się ustawia murem i za choinkę nie przejdziesz. To chore,żeby robić zebrania w przejściu... nie ważne, czy kończysz zmianę czy nie. Masz se jechać na około... (usunięte przez administratora) ludziom się w glowach poprzewracało.
    ReviewUserIcon
    anonim

    03.02.2022 23:49

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ech

    11.02.2022 18:31

    Pracownik

    I po co to tak pisać . Niaelepieh porozmawiać. Niemam nic do tej Pani . Ale wciągać jeszcze inne osoby. Rozmowa czyni cuda . Polecam
    ReviewUserIcon
    Nikt

    11.02.2022 19:50

    Pracownik

    Nie podoba Ci się, to nie czytaj ;) Ludzie zawsze będą pluli jadem na innych I tak w kółko. Korporacja i ludzie będą gadać,zawsze i wszędzie każdy jadem pluty będzie.
    ReviewUserIcon
    Ghost

    22.01.2022 22:27

    Pracownik

    Zwolnili wszystkich Polaków z agencji Manopower, teraz poleciała kolejna agencja, tłumacząc rzekomo,że jest brak pracy, odwołali wyjazd do Niemiec, bo niby praca jest. Ludzie tracą pracę z dnia na dzień. To co się dzieje w firmie, jest smutne. Ludzie się prawie nie widują, jeździsz samotnie do pracy, wracasz samotnie z pracy, monitorują Cie nawet w autobusie. Dla nich jesteś tylko kodem kreskowym, niczym więcej. Na przerwy chodzisz oddzielnie, ludzie musza poświęcić swój czas między alejkami, żeby z kimś pogadać. Smutna szara rzeczywistość. Jak w każdej korporacji, jesteś niczym ważnym.
    ReviewUserIcon
    Pracuje

    10.02.2022 12:22

    Pracownik

    Przepraszam, chodzisz do pracy pogadać w alejkach
    ReviewUserIcon
    Ghost

    11.02.2022 11:11

    Pracownik

    A, co? Moja sprawa,że mi NDT leci. ;)
    ReviewUserIcon
    J.

    08.02.2022 13:46

    Pracownik

    Firma sama w sobie może i zła nie jest, ale ludzie tam pracujący już tak. W żadnej wcześniejszej firmie - no może w jednej jeszcze, nie spotkałam się z takim nieprofesjonalizmem u osób na stanowiskach wyższych niż pracownik magazynowy. Tu po prostu nie ma kultury i szacunku. Liderzy w ogóle nie interesują się pracownikami, a już na pewno nie tymi, którzy zostali przeniesieni z innych działów. Faworyzują swoich ludzi z którymi są od początku, a z nowymi z łaski porozmawiają. Poza tym taki lider powinien sam pracownikowi zaproponować przejście przez DHL jeśli jest na umowie przez agencję a nie, że trzeba biegać i się prosić, dopytywać. Jeśli chodzi o kulturę to ludzie na stanowiskach lider - menadżer powinni trzymać jakiś poziom. A tu bluzgi, ręce w kieszeniach kiedy rozmawiają z pracownikami magazynowymi. Niskich lotów to wszystko. Szkolenia to pseudo szkolenia, każdy na dane stanowisko ma czas według uznania lidera. Także jedna osoba szkoli się kilka dni, a inna np. miesiąc. Ochrona traktuje każdego jak złodzieja. Obiadów nie da się jeść więc lepiej sobie zabierać swoje jedzenie z domu. To jest moja opinia, ale też opinia wielu osób z różnych działów. A nawet tej opinii nie trzeba zasięgać bo słychać, jak ludzie rozmawiają między sobą. Podobno najgorsza zmiana to Blue i rzadko który lider sam z siebie potrafi coś załatwić. Liczą się tylko słupki jak w każdej korpo i nic więcej. Miało być tak pięknie, a wyszło niestety do (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    .

    09.02.2022 21:40

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą. Co do sprawy z inhalatorem jeśli myślimy o tej samej kobiecie to jeszcze czeka za zgodą na jego wniesienie kogoś z "góry", bo finalnie nie wiadomo kto ma tą zgode w końcu wyrazić. Co do (usunięte przez administratora) - na jego przykładzie można zobaczyć jak "władza" uderza do głowy. Przykro patrzy się na tych ludzi z jego zmiany, którzy są pod presją i gdy zdarzy się niektórym popełnić jakiś błąd w procesie boją się go zgłosić. Odnoszę wrażenie że pracownicy są tylko numerkami w systemie, a wiele osób zarządzających jest wzięte z ulicy bez jakichkolwiek kwalifikacji.
    ReviewUserIcon
    Anonim

    30.09.2021 10:37

    Były pracownik

    Jeden wielki brak organizacji, liderzy kompletnie nie radzą sobie z powierzonymi obowiązkami. Ludzie są rzucani po działach jak (usunięte przez administratora) z packu rzucani na pick jednocześnie z picku wysyłani na pack. "Mentorzy", którzy teoretycznie mają za zadanie wdrążać ludzi w proces i grzecznie zwracać uwagę jeżeli coś jest nie tak, podnoszą głos, niepotrzebnie stressuja i wyraźnie nie szanują ludzi. Powinni brać przykład z mentora,który przyjechał z Głuchowa jakiś czas temu na chwilę do Żernik, bodajże Jarek. Miły, opanowany, merytoryczny i szanujący ludzi gość. Cały czas jest prowadzona rekrutacja na mentora,a wykazując chęć rekrutowania na wyżej wymienione stanowisko słyszysz od liderki przewracającej oczami odpowiedzi wymijające, bądź kwestionujące Twoją umiejętność przekazywania informacji. Nadmienie,że obecni mentorzy nie wykazują się zbyt wielką elokwencją ,więc nie wiem o co tu chodzi... chyba o to,że jeżeli nie liżesz tyłka przełożonym daleko nie zajdziesz. Panie z Ps'ów też zabawne, jak nie ma za dużo pracy ,to ciężko im iść w proces, bo nóżki bolą. Ta firma to jedna wielka pomyłka, brak szacunku do ludzi jest tu na porządku dziennym.
    ReviewUserIcon
    Blondi

    02.02.2022 21:01

    Były pracownik

    @Anomon zgadzam się z tym. (usunięte przez administratora) z dzialu pack ze zmiany bleu to nie tylko księżniczka ale królowa nad królową. Miałam wrażenie że chciala aby jej dywan rozwijać i klaniac, wybierala swoich ludzi którzy zostawali na dziale a reszczte przerzucala na inne działy.
    ReviewUserIcon
    J.

    08.02.2022 13:22

    Pracownik

    Prawda. Byłam kilka razy na wsparciu i mentorka oraz lider z takim podejściem do ludzi powinni zostać zwolnieni. Lider wydziera się na ludzi, a mentorka wiecznie z pretensjinalnym tonem i bardzo niemiła.
    ReviewUserIcon
    Oko

    07.02.2022 09:31

    Pracownik

    Wiecie może po jakim czasie przejmują pracownika ?
    ReviewUserIcon
    1

    06.02.2022 16:18

    Pracownik

    Porażka
    ReviewUserIcon
    Do dhl

    06.02.2022 11:49

    Pracownik

    Jak już wystawiacie ogłoszenie o pracę z dnia 4 lutego na olx,to proszę uczciwie napisać że praca jest w systemie 3-zmianowym,4brygadowym. Oj nieładnie,nieładnie.
    ReviewUserIcon
    Agata

    06.02.2022 10:29

    Pracownik

    Nie polecam tu pracować!
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    04.02.2022 09:30

    Pracownik

    Mentor z pick(ten z warkoczykami) tylko donosi do lidera.Brak mu kompetencji i umiejętności pracy z ludźmi. Trochę skromności!! Wozisz się po hali niczym kierownik. Proponuję jeden dzień polatać w picku,może się czegoś nauczysz i zaczniesz szanować ludzi.
    ReviewUserIcon
    Kaśka

    05.02.2022 12:59

    Pracownik

    Chodzi Ci o slynnego (usunięte przez administratora) ? Ponoć miał powiedzieć jak się przyjmował,że będzie tu kimś, wiec nie dziw sie że chlopak ma sie za kogos ważnego :D xD nie przejmuj się, takim ludziom trzeba współczuć, za złotówkę więcej by się sk... ;)
    ReviewUserIcon
    Jeden

    17.11.2021 21:50

    Pracownik

    Niemiła ochrona,firma do bani
    ReviewUserIcon
    Anonim

    13.01.2022 12:39

    Pracownik

    Przeszukiwanie jakbyśmy byli najgorszymi przestępcami w więzieniu.
    ReviewUserIcon
    Mała

    03.02.2022 08:38

    Pracownik

    Nie polecam tam pracy,praca dla desperatów. A firma faktycznie do bani.

    Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.