opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DHL Supply Chain Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 266 ocen
Opinie(849)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(849)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Praca w DHL
  • .
  • Beneifty
  • .
  • Jak dojechać
  • .
  • Najczęściej zadawane pytania
  • .
  • Aktualne rekrutacje

Praca w DHL

Beneifty

Jak dojechać

Najczęściej zadawane pytania

Aktualne rekrutacje

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DHL Supply Chain Poland Żerniki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconDHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 4
    • 5
    • 6
    • …
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wiktoria

    10.11.2022 11:58

    Kandydat

    Dzień dobry! Wiem o tym nowym miejscu Państwa w Jasinie(Pannatoni około Paczkowo oraz Swarzędza) i chciałabym zapytać się,czy tam już można pracować i jaka tam praca? Z poważaniem, Wiktoria.
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    11.11.2022 12:54

    Pracodawca

    Dzień dobry :) Magazyn w Jasinie nie jest częścią spółki DHL Supply Chain. Nie posiadamy informacji o aktualnych ofertach pracy. Pozdrawiamy, zespół HR.
    ReviewUserIcon
    expracownik

    02.11.2022 17:05

    Były pracownik

    Mam pytanko. Na jaki adres mailowy moge wysłać wypowiedzenie umowy o prace?
    ReviewUserIcon
    .

    07.11.2022 21:30

    Pracownik

    W jaki sposób? Wysłać esemesa na telefon alarmowy, czy może na Instagramie?
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    10.11.2022 16:09

    Pracownik

    Postaw sobie ze trzy palety, może przejdzie :)
    ReviewUserIcon
    Cyklon. B

    09.11.2022 07:20

    Pracownik

    Witam jak pracownicy agencyjni mają płacone za nadgodziny nocne? 11listopada
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    10.11.2022 10:01

    Pracodawca

    Dzień dobry, wszyscy nasi pracownicy są rozliczani według obowiązujących przepisów, bez względu na to czy są zatrudnieni przez DHL czy przez agencję pracy tymczasowej, Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Xxx

    09.11.2022 19:45

    Pracownik

    Widze,ze dział HR wziął się ostro za stronę opinii. To polecam zrobić cos w kierunku mentorow i pomocników magazynowych z działu (usunięte przez administratora) Np. Za (usunięte przez administratora), ktora nie potrafi wykonywać swoich obowiązków mentora i problem solvera (usunięte przez administratora). Często ma (usunięte przez administratora)odzywki w stosunku do pracowników, ma swoich wybranych których lubi ale w większości robi po (usunięte przez administratora). Zamiast wyjaśnić kilka kwestii z pracownikiem, kiedy robi coś źle. Leci od razu skarżyć do swojego lidera. Ma za dużo pozwalane jak na swoje funkcje i może robić co chce. Czego w ogóle nie powinno być, nie jest też chętna w szukaniu problemów na picku, ani pomocy innym pracownikom w znalezieniu produktu. Proszę o zweryfikowanie jej działań na rzecz pracy na magazynie i tego działu.
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    10.11.2022 09:58

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Zweryfikujemy przesłane informacje. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    27.09.2022 13:51

    Były pracownik

    Ile ludzi obecnie pracuje ?
    ReviewUserIcon
    Gość

    02.11.2022 11:50

    Kandydat

    Dzień dobry mam pytanie jaka jest norma.na picku?
    ReviewUserIcon
    De

    07.11.2022 11:02

    Pracownik

    Ciekawe bo do końca roku miało być ok.3000, czyżby coś poszło nie tak?
    ReviewUserIcon
    Iwo

    27.10.2022 04:23

    Pracownik

    Kto ustala te grafiki .. był system nocka popołudniu i rano a teraz nagle zmiana nocka i zaczyna się ranek .. maraton z 10 nockami ludzie będą padać z wycieńczenia czy my mamy być robotami
    ReviewUserIcon
    Gaduła

    31.10.2022 00:50

    Pracownik

    Podobno komorka w Białej Piskiej
    ReviewUserIcon
    PoCoTuJesteście?

    31.10.2022 17:25

    Pracownik

    Praca nie jest obowiązkowa, zawsze można się zwolnić i założyć własny biznes z dopasowanym do siebie samego systemem pracy.
    ReviewUserIcon
    Lila

    26.10.2022 09:35

    Kandydat

    Witam pracuje ktoś na dziale pack? Jak jest? Jakie normy?
    ReviewUserIcon
    Aga Wirujący-mózg

    24.10.2022 14:56

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) na najniższych szczeblach o najwyższym poziomie ciężkości z poskręcanymi normami! Myślę że moje dziecko zrobi tutaj karierę. W rok zarobi na swoją firmę za granicą i nie będzie musiało już w życiu pracować jak inni. Grunt to spryt by dużo zarobić i nie narobić się.
    ReviewUserIcon
    Buty swoje

    17.10.2022 17:06

    Kandydat

    A jak ktoś ma swoje z innej pracy z Amazona to może w swoich chodzić?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    20.10.2022 15:19

    Pracodawca

    Dzień dobry. Można korzystać z własnego obuwia jeśli ma kompozytowy podnosek oraz spełnia normę S1. W takiej sytuacji należy udać się do działu BHP w celu weryfikacji obuwia oraz zarejestrowaniu informacji. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Nowy

    22.09.2022 17:23

    Pracownik

    Prośba o sprawdzenie osób,które mają kamizelki Mentorów.. większość nie ma tego w stanowisku..albo już przeszło na inne.Na jakiej podstawie noszą te kamizelki?a później się pytasz jednego czy drugiego a on że już nie jest mentorem ????
    ReviewUserIcon
    Oche

    29.09.2022 13:15

    Pracownik

    Jeśli chodzi o długość nosa to niektórzy wyróżniają się bardzo
    ReviewUserIcon
    Janek

    20.10.2022 14:26

    Pracownik

    To problem niewygodny jak legendarne buty. Nie wolno o tym mówić xd
    ReviewUserIcon
    ocena

    17.10.2022 19:53

    Były pracownik

    Ja jestem zawiedziona na początku entuzjazm teraz nie ,normy
    ReviewUserIcon
    Davicc

    07.10.2022 16:29

    Pracownik

    Witam czy wypłata dzisiaj będzie czy w poniedziałek?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    11.10.2022 11:25

    Pracodawca

    Dzień dobry, wynagrodzenie jest wypłacane zawsze do 10. dnia miesiąca, natomiast wejście przelewu na konto jest uzależnione od banku. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Alicja

    06.10.2022 20:33

    Kandydat

    Jak długo trwało rozpatrywanie waszego podania? Już czekam trochę czasu i niewiem ile to powinno trwać aż się odezwą
    ReviewUserIcon
    Natalia

    05.10.2022 12:25

    Były pracownik

    Kiedy zaczyna się rekrutacja?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    06.10.2022 09:11

    Pracodawca

    Dzień dobry, zachęcamy do obserwowania ogłoszeń na stronie pracuj.pl lub do przesłania swojego CV na adres [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    mei

    03.10.2022 15:53

    Pracownik

    Dobra i fajna firma ,dojazd z Mogilna mozliwy zalezy nam
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    04.10.2022 08:17

    Pracodawca

    Dzień dobry, w kwestiach związanych z dojazdami prosimy o kontakt z działem HR. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Nowy

    31.07.2022 21:43

    Kandydat

    Dzień dobry, czy jak z rekrutacją na nową hale Kostrzyn? Coś wiedomo? Jakie są zarobki? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Toja

    24.09.2022 15:22

    Były pracownik

    Dostałem się akurat :)
    ReviewUserIcon
    Eh

    25.09.2022 08:22

    Były pracownik

    Masz może jakieś namiary na rekrutacje?
    ReviewUserIcon
    Wentyl

    20.09.2022 09:56

    Kandydat

    Witam mam pytanie czy w tej firmie zarobię 4000 netto na rękę?
    ReviewUserIcon
    Szprycha

    24.09.2022 15:14

    Były pracownik

    Nie ma takiej opcji, były miesiące gdzie moja wypłata wynosiła 2400-2500, czasem 2700, najwięcej 3500 ale tutaj masz bardzo nieregularne wypłaty nawet będąc sumiennie w pracy i wykonując ją...nie polecam zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie ceny idą w górę a Ty dostajesz wypłate i boisz się wejść na konto sprawdzić jej ilość.... Niby jest podwyżka 200 zł brutto od niedawna, ale ja tam nie wierze by było lepiej, pracuje już w innym miejscu i nie chce tam wracać, zero szacunku do pracownika, niekompetentni ludzie.
    Company logo

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    23.09.2022 15:01

    Pracodawca

    Aktualność
    Dzień dobry!

    Czy zastanawialiście się nad tym, w jaki sposób nasz magazyn wpisuje się w trendy eco i realizuje politykę GoGreen? Dlaczego na naszej ścianie wisi napis BREEAM? Ten napis to potwierdzenie, że budynek otrzymał certyfikat środowiskowy.

    Budynek posiada:
    - wzmocnioną posadzkę
    - strefę VAS (Value Added Service) z odpowiednim poziomem światła dziennego i stałą temperaturą
    - 3-kondygnacyjne biuro z kuchnią
    - oddzielne wjazdy dla TIRów i samochodów osobowych i specjalne zatoczki dla busów i autobusów
    - usprawnienia obniżające emisyjność CO2, dach przygotowany pod panele fotowoltaiczne

    Do dyspozycji pracowników są tarasy z ławkami, leżaki, siłownię na powietrzu, wiaty na rowery, stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych. Nasi pracownicy mogą wypoczywać w otoczeniu kwietnych łąk, przy wjeździe rosną drzewa i krzewy, mamy dodatkowy pas zieleni. 



    Materiały pochodzą z publikacji Sylwia Jagódka na portalu LinkedIn: https://tinylink.net/JMS33
    News image
    Company logo

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    15.09.2022 14:17

    Pracodawca

    Aktualność
    W DHL Supply Chain doceniamy czas spędzony razem. Celebrujemy ważne wydarzenia i rocznice, wspólnie świętując Nasze dotychczasowe osiągnięcia.

    W tym roku w czerwcu odbył się pierwszy w historii piknik naszego oddziału DHL Zalando w Żernikach. Bawiliśmy się przy świetnej muzyce, pysznym jedzeniu, aktywnie spędzaliśmy czas grając w tenisa stołowego, siatkówkę czy tańcząc zumbę. Przeprowadziliśmy konkurs, w którym nagrodą był prywatny lot samolotem.


    23 sierpnia uczciliśmy dwie ważne rocznice – roczek naszego oddziału w Żernikach oraz 20-lecie DHL Supply Chain w Polsce. Dzięki Naszemu wspólnemu zaangażowaniu, udało nam się osiągnąć świetne wyniki i podołać wszelkim wyzwaniom.



    W Naszym oddziale celebrujemy również takie momenty jak Światowy Dzień Ochrony Środowiska czy Tydzień Równości, w którym wskazujemy, że wszyscy nasi pracownicy są równi i sprzeciwiamy się wszelkim formom dyskryminacji.
    News image
    ReviewUserIcon
    Były Dhl

    22.09.2022 19:36

    Były pracownik

    Prawda.Nie ma szans na lepsze stanowisko.Zamknięty krąg . Liderów także zwalniają ale tylko pupile mają szansę na awans lub przenoszą z innych działów.Wszystko się kręci wokół tych samych nazwisk.Mobbing pewnie jest,ale zamiatany pod dywan.Rozmowy z HR na ten temat i dalej wszyscy na stanowiskach.Dwulicowość a gdzie tam .Tam wolność słowa powiesz prawdę a przy pierwszej okazji out.Takie to budowanie wizerunku firmy.
    ReviewUserIcon
    Była Dhl

    22.09.2022 20:02

    Były pracownik

    ?
    ReviewUserIcon
    Mlody

    17.09.2022 12:13

    Pracownik

    Witam.co robi supporter w firmie.jak wyglądają zarobki .
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    19.09.2022 10:22

    Pracodawca

    Dzień dobry, w razie pytań dotyczących stanowisk i wynagrodzenia, zachęcamy do kontaktu z działem rekrutacji - [email protected]. Pozdrawiamy, Zespół HR
    ReviewUserIcon
    Abcd

    20.09.2022 12:44

    Były pracownik

    Jedno z gorszych stanowisk . Paleciakiem podstawiasz palety z towarem i zbierasz puste palety , wyrzucasz kartony . Dużo chodzenia i dźwigania .
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DHL Supply Chain Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Żerniki

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    FCB

    09.05.2022 14:54

    Pracownik

    Uważajcie na wypłaty bo znowu nas wykiwali
    ReviewUserIcon
    Klapi

    06.06.2022 13:37

    Pracownik

    Lider-selekcjoner cie nie zauważył? (usunięte przez administratora)
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 11:35

    Pracodawca

    Dzień dobry, jeżeli pojawiają się jakieś wątpliwości w sprawie wynagrodzenia, zapraszamy na dyżur HR: - we wtorki i czwartki na magazynie w godzinach 13:00 - 14:30 lub - w środy i w piątki w biurze HR w godzinach 13:30 - 14:30. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Mart

    16.08.2022 11:39

    Kandydat

    Po ostatnim etapie rekrutacji brak jakiejkolwiek odpowiedzi, pomimo zapewniania o tym, że bez względu na wynik odpowiedź będzie. Rozmowa była prowadzona w języku angielskim, przez przyszłego potencjalnego managera, co nie było łatwe ponieważ wykazywał on niski poziom znajomości języka. Dodatkowo ubrany w dres z widocznymi markowymi znakami, co jedynie świadczy o braku kultury osobistej.
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 08:26

    Pracodawca

    Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość dotyczącą procesu rekrutacyjnego. Zweryfikujemy przekazane informacje. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Magda

    27.07.2022 10:37

    Pracownik

    Witam. Czy dostał już może ktoś wczasy pod gruszą na konto?
    ReviewUserIcon
    Ana

    18.08.2022 19:48

    Pracownik

    Już dawno
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 08:24

    Pracodawca

    Dzień dobry, jeżeli pojawiają się jakieś problemy z wypłatą świadczenia z ZFŚS, zapraszamy na dyżur HR: - we wtorki i czwartki na magazynie w godzinach 13:00 - 14:30 lub - w środy i w piątki w biurze HR w godzinach 13:30 - 14:30. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    James

    19.08.2022 00:59

    Były pracownik

    Od kiedy wprowadzi firma zasadę równości wobec pracowników??!! To, że "niebiescy" i "zieloni" wychodzą sobie w czasie pracy na papieroska POZA PRZERWĄ, to nie znaczy że Robole robiący na WASZĄ premię tego nie widzą!! Od tego jest przerwa. I te prywatne rozmowy w czasie pracy przez telefon: "Czy synuś kupkę zrobił?"
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 08:18

    Pracodawca

    Dzień dobry, w celu wyjaśnienia przedstawionej sytuacji zachęcamy do kontaktu z Zespołem HR. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    Mary

    23.07.2022 19:56

    Kandydat

    Czy wiadomo kiedy będą zatrudniać?
    ReviewUserIcon
    Zenek

    25.07.2022 22:40

    Były pracownik

    Jesteś świadoma tego, że chcesz tam pracować? Zastanów się dwa razy...
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 08:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, aktualne oferty pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Banan

    15.09.2022 20:07

    Kandydat

    Jak idą zmiany? Jest rano, później nocka i popo czy jak?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    16.09.2022 08:03

    Pracodawca

    Dzień dobry, pracujemy według rytmu: zmiana nocna - zmiana popołudniowa - zmiana ranna. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Zina

    16.09.2022 04:24

    Pracownik

    Do czego Ci telefon tam się pracuje na pogawędki nie ma czasu od tego jest przerwa
    ReviewUserIcon
    Lech

    13.09.2022 22:32

    Kandydat

    Cześć ile można zarobić w tej firmie?
    ReviewUserIcon
    Nicki

    15.09.2022 01:21

    Pracownik

    Nie ma kokosów. Musiałbyś być Mentorem, żeby zgarniać przyzwoite pieniążki.
    ReviewUserIcon
    Bonda

    28.06.2022 18:17

    Były pracownik

    Rozumiem brak przyzwolenia na złodziejstwo ale ta ochrona to jakiś słaby żart. (usunięte przez administratora). Dziwię się jak dorośli ludzie wytrzymują takie traktowanie nerwowo. Robią problemy o to że ktoś ma za dużo chusteczek,tamponów,podpasek w nerce. Może będziecie wydzielać po dwie podpaski na każdy dzień pracy i jedna chusteczkę do nosa ? Żeby było przejźyście w nerce i nie było problemów w czasie przeszukiwania ? Można dostać notatkę nawet jeśli przypadkowo wniesiesz pomadkę do ust lub 1 zł. Zimą nie można mieć podkoszulki pod bluzka bo to też przestępstwo. Jeżeli macie rękawiczki do pracy to też trzeba je pokazywać z każdej strony czy czasami nie przemycie czegoś cennego.
    ReviewUserIcon
    Bonda

    29.06.2022 22:40

    Pracownik

    Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma,ja niestety nie mogę pozwolić sobie na zmianę pracy ponieważ ochrona jest chamska ;) Ten portal jest od tego aby takie sytuacje opisywać,stąd mój wpis. Pozdrawiam ;)
    ReviewUserIcon
    gość

    01.09.2022 22:14

    Kandydat

    dziękuję za ciekawą informację dotyczącą firmy
    ReviewUserIcon
    Ciastek

    23.08.2022 13:35

    Kandydat

    Czy DHL w Kostrzynie został już otwarty i szukają ludzi? Dzięki za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Szeryf

    29.08.2022 16:48

    Były pracownik

    Nie mam pewności czy oddział w Kostrzynie został już otwarty, ale mogę zapewnić, że szukają pracowników, aplikacje można wysyłać przez OLX lub stronę DHLa. Ja już po rozmowie, być może do zobaczenia ! :)
    ReviewUserIcon
    Vip

    24.06.2022 13:01

    Pracownik

    Firma jedna wielka pomyłka, jestem w szoku jak taki duży koncern może być tak nieprofesjonalna firmą,, od wyżywienia pracowników, poprzez kadre zarządzająca do organizacji pracy dla pracowników jedna wielka pomyłka.... Pracowałem tam od początku ale jak większość ludzi którzy tam zaczynali na szczęście już nic nie mam z ta'firma' wspólnego... Pracowałem już kiedyś w koncernach i wiem co koncerny potrafią robić z ludźmi ale to w zernikach przebiło wszystko.. Ludzie poszukajcie sobie pracę w żabce lub biedronce tylko dla was lepiej niż takie molochy dla których jesteś nunerkiem
    ReviewUserIcon
    Tor

    29.06.2022 22:12

    Pracownik

    A jakiś konkret czy chlapiesz bez faktów byle coś napisac po browarku dla kurażu kiedy ci odwaga urosła
    ReviewUserIcon
    Tomek

    24.08.2022 22:04

    Inne

    Dokładnie, , dodam jeszcze grafiki robione bez głowy aby tylko pracownik miał gorzej.. Typu 6 popek pod rząd lub praca cały weekend.. Duża rotacja w tej firmie mówi wszystko zresztą...
    ReviewUserIcon
    rEN

    21.07.2022 20:15

    Pracownik

    Uwaga co do (usunięte przez administratora) która naprawdę marzy o kamizelce MENTOR. nie trzeba opisywać tej pani ponieważ każdy z magazynu ją rozpozna. Spaceruje ze stołem i zachowuje się jakby była tam kimś wielkim. pani oraz jest pełnomocnikiem zespołu. ale ona poprostu nie kontaktuje się z całym zespołem. dzieli osoby na swoich i innych. nie udostępnia informacji otrzymanych na spotkaniach z HR wszystkim pracownikom zespołu. może przekazuje informacje tylko swoim przyjacółkam, z którymi chodzi na obiad. te spotkania z HR tylko dla jej relaksu? nie pomaga pracownikom w rozwiązywaniu ich pytań kiedy okaże się nie są nie wygodnie dla niej. już zjadła (usunięte przez administratora) Potrzebujemy nowego pełnomocnika i zwolnienia(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    IanMoone

    22.07.2022 17:37

    Pracownik

    No siemanko. całkowicie zgadzam się z tym. bo powinna być otwarta komunikacja w zespole. to będę podstawa dobrej współpracy. (usunięte przez administratora) lepiej nie listy z podpisami pisać a spróbować twarzą w twarz powiedzieć to co ona wylewa za plecami liderów i mentorów.
    ReviewUserIcon
    Ada

    19.08.2022 00:40

    Były pracownik

    Od (usunięte przez administratora)proszę się odwalić. Jedna z NIEWIELU porządnych ludzi z blue!!!!!
    ReviewUserIcon
    Lena

    25.07.2022 22:47

    Były pracownik

    Kiedy włączą NA STAŁE muzykę na magazynie??? Gadać nie można, to chociaż niech muzyka gra
    ReviewUserIcon
    Arleta

    30.07.2022 10:14

    Pracownik

    Tak.Wczoraj
    ReviewUserIcon
    Dcctynmloutdx

    31.07.2022 00:48

    Pracownik

    Najpierw niech zainstalują alkomaty w autobusach. Kto jeszcze na promilach ten njd jedzue i tyle. A tak to jednego zwolnia bo ktoś chciał wyczuć innego nie chciał wyczuć. Niech nie będzie wyjątków.
    ReviewUserIcon
    Użytkownik

    16.07.2022 17:29

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) Nie polecam tej pracy. Jesteś przypisany do swojego działu masz czas szkolenia i czas na wyrabianie normy lecz nie jesteś w stanie niczego się nauczyć, przyzwyczaić się do swojego działu ponieważ od razu lecisz na krótkie szkolenie i zasuwasz na innym dziale. (usunięte przez administratora) dzieli osoby na gorsze i lepsze, nie trzeba nawet opisywać tej osoby ponieważ każdy z łatwością ją rozpozna ... Liderzy zamiatają sprawy pod dywanik, wystarczy że o coś zapytasz, pytanie okaże się nie wygodne i Pan lider później przez pół dnia boczy się na ciebie że masz ochotę wogole tam nie podchodzić! Jedyny plus to zarobki, lecz w okolicy znajdzie się dużo lepszą pracę. Co do systemu jest bezsensowny! Jeśli trafisz na pik od razu kup sobie lepsze wkładki oraz zabezpiecz się w plastry ponieważ czeka cię chodzenie w kółko, ludzie mdleją a góra ma to w poważaniu, nie można było nawet podłączyć wody pomimo tego że dział obok już miał zimną wodę. Nie wiem jak teraz ale w te upały picie ciepłej wody było nie do wytrzymania Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Przeminęło z wiatrem...

    17.07.2022 10:20

    Były pracownik

    Czyli bez zmian od września ......
    ReviewUserIcon
    IanMoone

    22.07.2022 17:37

    Pracownik

    No siemanko. całkowicie zgadzam się z tym. bo powinna być otwarta komunikacja w zespole. to będę podstawa dobrej współpracy. i (usunięte przez administratora) lepiej nie listy z podpisami pisać a spróbować twarzą w twarz powiedzieć to co ona wylewa za plecami liderów i mentorów.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.06.2022 20:50

    Kandydat

    Praca jak każda inna, w swojej grupie można spotkać bardzo miłych ludzi. Jedyna uwaga co do (usunięte przez administratora) chodzi i zachowuje się jakby była tam kimś wielkim. Patrzy na wszystkich z wyższością jakby była co najmniej Area, także średnio z jej strony, reszta jak najbardziej na plus.
    ReviewUserIcon
    Olbrzym

    13.07.2022 22:35

    Pracownik

    Lepsza różowa niż brunatna ????
    ReviewUserIcon
    Ja

    14.07.2022 22:30

    Były pracownik

    Hej, rozwiń o co chodzi. Ciekawa jestem.
    ReviewUserIcon
    szkiełko

    26.04.2022 16:20

    Pracownik

    a ciekawe co porabia nasz śpioch z Red
    ReviewUserIcon
    belmondo

    03.07.2022 00:52

    Inne

    (usunięte przez administratora) kiedykolwiek pikował? Czy tylko wózki umie podstawiać? Latane manuale?
    ReviewUserIcon
    Czarnoksiężnik

    04.07.2022 01:43

    Kandydat

    Mowisz o (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Prawnik

    29.06.2022 22:25

    Pracownik

    Tak dla wyjaśnienia wszystkim specom tu smarującym. W łatwy sposób można wystąpić do administratora o IP wpisującego i jak ktoś z liderów czy inna osoba czuje sie tu pomawiany to zakładamy takiemu chojrakowi sprawe. Rozprawa elektoniczna 2miesiące maksymalnie, odszkodowanie 10.000zl ukryty chojrak staje sie jawny i u bociana bierze kredyt żeby ci spłacic odszkodowanie bo niby skad ma miec kase. Ty wygrywasz idziesz kupić sobie nowy TV a cham i oszczerca splaca bociana lub ma komornika. Polecam korzystać. STOP CHAMSTWU I POMÓWIENIOM W SIECI i sianiem nieprawdy.
    ReviewUserIcon
    albert

    03.07.2022 00:58

    Kandydat

    Warto (usunięte przez administratora) zaczerpnąć opinii pracowników, a później nieudolnie kogoś próbować bronić. Wszystko najlepiej zamieść pod dywan i udawać, że nic się nie dzieje. Ludzie sobie nie wymyślili, a jak ktoś się nie nadaje to niech się nie ośmiesza i odejdzie z honorem
    ReviewUserIcon
    xD

    03.07.2022 14:47

    Pracownik

    25 lat więzienia lub 100zł grzywny
    ReviewUserIcon
    Pracownik blue

    30.06.2022 14:35

    Pracownik

    Wkoncu zaczęły się pojawiać pozytywy o naszej firmie bo nie ukrywajny że takie są...rozpaczał się okres szkoleń i nowych zatrudnien miałam do czynienia z kilkoma mentorkami w ciągu ostatnich kilku dni i do większości nie mógla bym się doczepić. Największa jednak wiedzą i umiejętnościami mentorskim wg mnie jest (usunięte przez administratora). Spokój,opanowanie,wiedzą i przekazywanie tej wiedzy na bardzo wysokim poziomie. Osobiście wiem więcej na dziale sąsiednim niż u siebie z informacji która przekazała moja mentorka. RCV blue z racji tego że jest rodo nie wymienię tutaj twojej osoby,ale wiedz że robisz naprawdę bardzo dobra robotę i dzięki tobie ludziom poprostu lepiej się pracuje. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Blue

    30.06.2022 14:54

    Pracownik

    Zgadzam się. (usunięte przez administratora) w pełni profesjonalne przygotowanie i podejście do swojej pracy. Brawo
    ReviewUserIcon
    Bezrobotny

    01.07.2022 23:55

    Były pracownik

    Podaj adres tej farmy :)
    ReviewUserIcon
    Ehh

    30.06.2022 10:38

    Pracownik

    Nigdy nikomu nie dogodzimy ale szanujmy się nawzajem . Pracujemy przez 8 godzin i tego się trzymajmy , a wychodząc z pracy zostawmy ja z drugiej strony i nie zabierajmy z sobą . Inaczej zwariujemy i nic dobrego nie będzie
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.10.2021 12:10

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Rudy

    29.06.2022 22:07

    Pracownik

    Raczej chyba jesteś zwolniona bo sie nie nadawałaś tylko przez gardło ci to nie przechodzi wiec lepiej napisać że odeszłas. Idz do roboty gdzie indzie tam też cię trafią i wrócisz na gowork w nowej grupie znowu siejąc ferment

    Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.