opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DHL Supply Chain Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 266 ocen
Opinie(849)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(849)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Praca w DHL
  • .
  • Beneifty
  • .
  • Jak dojechać
  • .
  • Najczęściej zadawane pytania
  • .
  • Aktualne rekrutacje

Praca w DHL

Beneifty

Jak dojechać

Najczęściej zadawane pytania

Aktualne rekrutacje

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DHL Supply Chain Poland Żerniki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconDHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Wypowiedzenie

    31.01.2023 01:41

    Pracownik

    Moja umowa została przedłużona jakiś czas temu teraz od 1 lutego, wczoraj dostalam informacje że zostaję zwolniona, można wiedzieć o co chodzi dlaczego ludzie z agencji zostają zwolnieni po czym parę godzin później agencje wystawiają posty że poszukują do was ludzi. Kpina jakaś. Dodam że jeśli chodzi o normę to w moim przypadku wyrabiałam ponad
    ReviewUserIcon
    X.

    31.01.2023 19:47

    Pracownik

    Związek nic nie da, nie ma umowy na czas nieokreślony. W niczym jej/mu nie pomogą.
    ReviewUserIcon
    Wypowiedzenie

    01.02.2023 03:29

    Pracownik

    Niestety moja umowa jest przez agencje a poza tym kazali mi już nie przychodzić do końca okresu wypowiedzenia
    ReviewUserIcon
    pyt.

    30.01.2023 10:12

    Pracownik

    witam czy wszyscy pracownicy agencjisą zwolnieni ?Pytam bo jedna z pracownic miała przedłużke ,jeszcze lider mówł do niej że ma przedłuzke ,a tu nagle jest zwolniona
    ReviewUserIcon
    MAtrix

    30.01.2023 17:39

    Pracownik

    Skoro stan zatrudnienia podyktowany jest motywami biznesowymi to dlaczego zwalniani są Polacy a w ich miejsce zatrudniani są pracownicy z Ukrainy no chyba że ktoś nieźle zarabia na tym biznesie na zatrudnianiu nowych osób zwłaszcza z Ukrainy pieniążki ktoś zarabia albo agencje albo DHL .Podobno za jedną osobę zatrudniona z Ukrainy można zarobić nawet 1000 zł miesięcznie a 800 zł napewno to dlatego tyle tych ukraincow chyba brak słów
    ReviewUserIcon
    Zocha

    30.01.2023 22:17

    Były pracownik

    Zwalniacie ludzi hurtowo brak słów .Takie macie potrzeby biznesowe ? Brak słów i szkoda czasu na DHL Zalando w Zernikach
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2023 13:30

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    X.

    30.01.2023 21:09

    Pracownik

    Nie, nie działa już od paru dni :/
    ReviewUserIcon
    Ewa

    30.01.2023 15:13

    Pracownik

    Omijać szerokim łukiem .Firma zatrudnia mnóstwo osób a po trzech miesiącach nie przedłuża umow dotyczy to pracowników agencji ale nie tylko
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.01.2023 23:20

    Pracownik

    Chciałabym zapytać DHL o post który zamieścił z przypomnieniem że minął miesiąc od świąt. Dla kogo były te paczki? Bo pracownicy nie dostali kompletnie nic. Więc dla kogo?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    30.01.2023 06:51

    Pracodawca

    Dzień dobry. Paczki były nagrodami dla dzieci naszych Pracowników, które wzięły udział w konkursie plastycznym. Prace można oglądać na klatce schodowej między 1 a 2 piętrem. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.01.2023 12:36

    Pracownik

    A słyszeliście coś o nowym magaxynie w Bydgoszczy, kiedy będzie rekrutacja? Pytałam ostatnio TL ale nic nie wie a chciałabym się tam przenieść.
    ReviewUserIcon
    kujawianka

    27.01.2023 12:34

    Pracownik

    Magazyn Bydgoszcz magazyn znajduje sie w Przełęki dokładnie ,kod 86-005 ,ul.Biznesowa1 tel.691 771 723,691 560 193,691 764 410 drugie Zalando kończą na ulicy Hutniczej Bydgoszcz ,pierwsze to jak napisałam zalando w Przełęki
    Company logo

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    26.01.2023 13:17

    Pracodawca

    Aktualność
    Dzień dobry!
    Czy zdajecie sobie sprawę, że dokładnie miesiąc temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia, a od Peak Seasonu minęły już dwa miesiące? W tym czasie wspinaliśmy się na szczyt naszych możliwości operacyjnych, by później łatwym szlakiem zejść i odpoczywać w gronie naszych bliskich, podsumować mijający rok i nabrać energii na kolejne wyzwania w 2023. Przygotowaliśmy dla naszych Pracowników wiele atrakcji: były specjalne dekoracje, poczęstunek, okazja do zabawy i rywalizacji oraz nagrody. Poniżej kilka zdjęć z tego wyjątkowego czasu. Dziękujemy, że byliście z Nami!
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Zdjęcie 3
    Zdjęcie 4
    Zdjęcie 5
    Zdjęcie 6

    +5

    Zdjęcie 0Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2022 13:57

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Elf

    15.01.2023 09:38

    Pracownik

    Na. Szacunek ludzki trzeba sobie ZAPRACOWAć.
    ReviewUserIcon
    Gość

    25.01.2023 23:24

    Były pracownik

    Dokładnie tak na szacunek trzeba sobie zasłużyć
    ReviewUserIcon
    Olo

    25.01.2023 08:00

    Były pracownik

    Czemu nakwarium green 1
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    09.09.2022 11:03

    Kandydat

    Hej, czy na hali można mieć telefon? Jakie macie normy na godzinę?
    ReviewUserIcon
    Somer

    14.01.2023 13:41

    Pracownik

    W telefonach grzebią ochrona i czarodzieje IT to kto wie. Może kombinują z mikrofonami. W Westwing podsłuch był w biurach i jeszcze gdzieś
    ReviewUserIcon
    gr11shsh

    24.01.2023 14:36

    Pracownik

    /na pewno na dostępach można złapać się na link w Teamsach i zasysane jest wszystko z kompa/w przegląd wpadają nawet historie prywatnych rachunków bankowych/
    ReviewUserIcon
    Beata.

    21.01.2023 18:48

    Były pracownik

    Na picku torby z Ikei. Tak wygląda pracs na picku trzeba nosić.w torbach spikowane kartony z butami i tekstylia .Tak firma dba o pracowników a ścieżki na picku to istny dramat odradzam tej pracy drodzy kandydaci .Stów dział rozmieszczania towaru też pozostawia wiele do życzenia Norma 300 sztuk a miejsca jest mało zwłaszcza.na buty .i i nie tylko .Obiady dobre ale dla zwierząt w Zoo .Ogólnie odradzam
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    27.12.2022 08:48

    Kandydat

    Hej, mam jedno pytanie :) Czy może mi ktoś udzielić informacji na temat wynagrodzenia, magazyniera w waszej firmie ? Byłem na rozmowie, od stycznia zaczynam u was pracować, słyszałem o premiach, dodatkach i całej reszcie ale jak to wygląda na kwitku od wypłaty ? Z tego co pamiętam, to podstawy jest 3 800zl brutto. Do tego doliczyć można do 20% premi, plus 15zl za każdy dzień obecności w pracy. Dodatku za pracę w godzinach nocnych nie liczę bo mam docelowo pracować tylko na ranna zmianę. Dodam jeszcze tylko że nie chodzi o magazyn w Żernikach tylko inny ale tu w okolicy więc pewnie stawki są podobne dlatego napisałem tutaj. Czy wypłaty na poziomie 3 500zl - 3 800zl netto są osiągalne ? Jakich wypłat mogę się spodziewać ? Z góry dziękuję za pomoc : )
    ReviewUserIcon
    litka

    18.01.2023 20:56

    Pracownik

    nieprawda, chyba ze nie chodzisz do pracy, bierzesz wyjścia prywatne i masz zwolnienia lekarskie, to pewnie taka wypłata wychodzi. Przy stawce zwykłego magazyniera, nawet z podatkiem-powyżej 26 roku życia-z pełna premia jest klika stówek więcej wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd, a póki co pełna premie od początku pracy dostajemy.
    ReviewUserIcon
    m

    20.01.2023 23:44

    Były pracownik

    Do czasu :)
    ReviewUserIcon
    Andy

    20.01.2023 10:06

    Pracownik

    Jaki jest nr telefonu do HR, w Żernikach bo nigdzie nie można znaleźć,
    ReviewUserIcon
    Eat

    20.01.2023 08:08

    Pracownik

    Odradzam nowym pracownikom dział pick i stów
    ReviewUserIcon
    Muzyka

    17.12.2022 16:12

    Pracownik

    Kto zajmuje się muzyką na hali? Można dodać więcej utworów?
    ReviewUserIcon
    Buty

    24.04.2022 14:06

    Pracownik

    Buty pracownicze są strasznie niewygodne,nogi są po chodzeniu w nich powykręcane,robią się bąble,odparzenia. Dużo ludzi myśli o zmianie pracy głównie z tego powodu. Jak mamy pracować szybciej i wyrabiac normę skoro każdy krok boli ? Wkładki nic nie dają. Ludzie do pracy chodzą w bandażach i plastrami na nogach. Można się nabawić choroby z tego powodu. Kiedy będą nowe buty ? Widzicie że pół firmy kuleje dajcie wygodniejsze buty albo możliwość pracy w swoich.
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    24.11.2022 09:51

    Pracodawca

    Dzień dobry. Zapraszamy do działu HR na rozmowę dot. grafiku. Pozdrawiamy
    ReviewUserIcon
    M

    16.01.2023 18:48

    Pracownik

    Blue 2 w listopadzie maiło 2x po 7 dni bez przerwy. Dopiero w grudniu było lżej.
    ReviewUserIcon
    Twoj Wróg i Pan

    25.09.2022 10:47

    Były pracownik

    Praca miła,fajna,przyjemna... Lecz zwalniaja ludzi po prawie po roku - wymyslaja sobie powody,i KASA $ sie Musi zgadzac. I własny Lider swojego działu okłamuje ludzi,twierdzac ze to nie od niego zalezy lecz od "Góry i W-wy" ... (usunięte przez administratora)... Bo to zalezy tylko i wyłacznie od Lidera działu.(Kłamie w żywe oczy) a gdy Lider swego działu zwalnia pracownika to nie idzie Lider sam tylko jakas swoja podpore - bo sie boi rozmowy z pracownikiem sam na sam i bierze kogos innego jako "podpore" Sie zastanawiam czy zeczywiscie gdyby "Góra" kazała Liderowi wejsc z przepasc ognia to czy by lider by to zrobil? Traktuja ludzi jak WIĘŹNIOW - zero telefonu,zegarkow,naszyjnikow,o byle lisc w bidonie sie czepiaja,patrza w bidon czy nie jest napoj kolorowy. Ochrona to(usunięte przez administratora)...Odpoczatku powstawania DHL byla dla mnie 1 wielkim MINUSEM to jak nas zaczynali traktowac. Na poczatku bylo fajnie - ale rygor pracownikow i ludzi z bióra i BHP-owców był tragiczny. Oraz zmuszano zimą znas do (usunięte przez administratora) zakladajac(usunięte przez administratora) ktora (usunięte przez administratora) daje. Te maski nosza lekarze a nie pracownicy DHL. ***** *** tyle moge powiedziec 8 gwiazd - (usunięte przez administratora) i cale wasze (usunięte przez administratora) myslenie zeby tylko ludziom utrudnic i okłamywac tak jak Lider Działu STOW... Odradzam juz te firme i przejrzalem na oczy ze tam jest i bedzie co raz gorzej. Nieszanuja pracowikow i ich pracy po roku gdyz jako 1-pierwsi przyszli do DHL...Od poczatku powstawania DHL mialem złą opinie i negatyne zdanie. Wreszcie poczulem ulge :) odchodzac z tego (usunięte przez administratora) po roku - Odradzam tym co tam chca pracowac. Nie dajcie sie ogłupic ze bedzie "fajnie i milo" gdyz wasz lider np.: Stow was okłamuje... tyle mojej opini.
    ReviewUserIcon
    Doris123

    11.01.2023 20:43

    Były pracownik

    Święte słowa
    ReviewUserIcon
    Elf

    13.01.2023 21:04

    Były pracownik

    Ma sie dlugi palec do lokcia Wiadomo kto pisal kto odpowiadal i lizus wiadomo kogo
    ReviewUserIcon
    Magazynier.

    11.01.2023 03:54

    Pracownik

    Miala być dodatkow przerwa 15 minutową dla Greenow zs najlepsze wyniki na picku w czasie pick time.ale nas (usunięte przez administratora) co myślicie drodzy pracownicy .Oni obiecali a z dodatkowej przerwy nie.ma i nie będzie teraz wiecie jak macie pickowac w czasie pick time.nie jak najwięcej tylko jak najmniej
    ReviewUserIcon
    Były

    11.01.2023 23:03

    Były pracownik

    Proponuje zgłosić się do osoby, która ci to obiecała i przegadać problem. Jaka dodatkowa nagroda dla Grenów ? Za najlepszy pick .... ?
    ReviewUserIcon
    Gość.

    07.01.2023 06:41

    Pracownik

    Dzień dobry mam pytanie do działu HR kiedy.zostana zlikwidowane.weekendy z.grafiku
    ReviewUserIcon
    Ajla..

    11.01.2023 16:30

    Pracownik

    Również podpinam sie pod to pytanie ? 6 dni pod rząd do pracy zaczynając od weekendu, tak ułożony grafik a pracy nie potrafią zapewnić tylko brać urlopy, Śmiech na sali. Ludzie mają tracić urlop tylko dlatego że Firma nie wie co z ludźmi robić. a wystarczyło by pracować od poniedziałku do piątku... EH..
    ReviewUserIcon
    Wiola

    09.01.2023 00:43

    Pracownik

    Robota w magazynie jest jest jaka jest każdy widzi ale pracować gdzieś trzeba .Grafik jest tnajgorszy dla Greenow a zwłaszcza Green 2 dlatego żeby pracownicy musieli brać urlopy nawet jak nie potrzebują bo 23 dni w grafiku powoduje że pracownicy są wyczerpani ale co jedni mają 23 dni w grafiku jak Greeny a Blue i Redy 21 albo nawet 19 tak to już niestety . Zarobki te same mimo że jedni pracują więcej dni a inni mniej .Obiady nadają się dla zwierząt w schronisku nspewno nie dla ludzi .Ogólnie firma beż przyszłości. Najgorszy pick chodzi się z siatkami z Ikei brak słów
    ReviewUserIcon
    K.

    10.01.2023 22:29

    Były pracownik

    To nie ma już koszyków z Biedronki? XD
    ReviewUserIcon
    lolkin

    11.01.2023 09:33

    Pracownik

    koszyki z biedronki to towar luksusowy, jest ich tylko kilka sztuk, wiec ludzie chowają je gdzieś w alejkach, żeby nikt przypadkowy nie dostał, albo 10 min przed początkiem zmiany latają już i zabierają osobom kończącym zmianę, to jest śmiech na sali, walka o ogień trwa:D
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DHL Supply Chain Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Żerniki

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    M

    10.01.2023 22:42

    Były pracownik

    Ciekawi mnie, czy wszyscy tak ochoczo byście wypowiadali się na temat pracy na forum w realu? Bądź na grupach na Facebooku?
    ReviewUserIcon
    ptajaca

    01.01.2023 13:11

    Pracownik

    Moja karta na obiad albo znowu nie działa dodaje złotowe i nic ide na obiad a Pani mówi karta nie działa znowu chcesz zapłacic a ona mówi kierownik nie pozwala i głodna
    ReviewUserIcon
    Święta 2022/2023

    24.12.2022 11:05

    Były pracownik

    Boże Narodzenie to spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi. Życzę Wam abyście w te święta zyskali magiczne wspomnienia, które przetrwają całe życie. Wesołych Świąt dla Ciebie i twojej rodziny pracowniku DHL !! Pamiętaj że Praca jest tylko wyborem nie przymusem i z Nowym Rokiem postanów czy Wybór był dobry czy był to błąd. Co do komentowania powiem jedno: "Dobrym wszędzie dobrze będzie A złym wszędzie kwas" A.Mickiewicz.
    ReviewUserIcon
    Krzysztof

    24.12.2022 11:40

    Pracownik

    Odnosząc się do komentowania dodam jeszcze jedno Mimo że myślimy inaczej niż Inni ktoś zdecydował Inaczej. Przecież jest osoba która reprezentuje każdy Dział (czemu nie zgłosicie problemu na piśmie i przekażecie jej do wyjaśnienia) to jest i był Wasz wybór spośród tylu kandydatów że Oni Was reprezentują. Jeśli się nie spełniło możecie wnosić o zmianę. Pracowałem u Was było Fajnie i Tragicznie z powodów tak zwanych ambitnych. Ale Pamiętajcie proszę czasami ten Ambitny nie jest taki zły tylko z uwagi że nie był dostrzegany w środowisku (był takim samotnikiem) miał kompleks niższości i tak wkoncu Ambitnie mu podziękują. Sa trzy etapy pracy z Ambitnymi: Wysłuchaj, Zrealizuj i idź do domu. Tak jak pisałem wyżej Twój Wybór Twoja decyzja. Na zakończenie pozdrowienia dla Byłych i Jeszcze Obecnych Pracowników DHL (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mniej milcząca ważność

    16.12.2022 18:37

    Inne

    Napiszę to tylko raz i nie będę z nikim dyskutować . Za przyjmowanie przez liderów pierniczków i bzdur od (usunięte przez administratora) żeby nie mieli wózków tylko robili (usunięte przez administratora) ja to załatwię to jest zakład pracy a nie kawiarnia znam prezesa tej firmy i wysokich ludzi miarka się przebrała bo mają być wszyscy traktowani równo !! Mentorom i liderowi (usunięte przez administratora) coś się pomyliło w głowie !!
    ReviewUserIcon
    Kropka

    20.12.2022 08:38

    Pracownik

    Ty się możesz zwolnić ;)
    ReviewUserIcon
    Sara

    22.12.2022 00:54

    Pracownik

    Nie bądź za mądra. Mi pasuje ta firma, a jak komuś nie to Nara!!! Nie potrzebujemy na magazynie przedszkolaków ????
    ReviewUserIcon
    Cent

    17.12.2022 17:11

    Pracownik

    Szkoda że nagrań tu nie można wstawić wszystko wiemy pismo jest wysyłane na kadry niektóre osoby za mocno się panoszą kolega ma rację niestety który tu pisze komentarze . Nie może tak być jest to niedopuszczalne . Będziemy pisać tutaj publicznie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nieżyczliwo-niesympatyczny

    17.12.2022 16:24

    Były pracownik

    Odradzam wszystkim ktorzy chcą tam pracowac. Bardzo zle traktuja ludzi,zero organizacji. Okłamują ludzi w żywe oczy. Przy wychodzeniu do domu ganiaja do "skanowania" (usunięte przez administratora) Pracowalem tam ponad rok. Byla liderka pewnego dzialu kłamała mnie w zywe oczy ze to nie od niej zalezy czy chce takiego pracowanika czy nie ze to zalezy od bióra i W-wy... (usunięte przez administratora) Takze ODRADZAM TAM PRACOWAC.
    ReviewUserIcon
    000

    11.12.2022 06:18

    Pracownik

    Kto wymyślił jakieś durne 5 pytań na które trzeba odpowiedzi udzielić liderowi czy to jest jakieś przesłuchanie jak w sądzie, nikt nie ma prawa nikogo zmuszać.. bo na pewno nie będę z siebie robić błazna
    ReviewUserIcon
    Nelson

    13.12.2022 02:01

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Onaion

    13.12.2022 15:15

    Były pracownik

    Nie jestem w temacie ale co to za pytania? Pracowałam dość niedawno i nie było?
    ReviewUserIcon
    Pęcherz

    07.12.2022 18:00

    Były pracownik

    Widzę, że wiele wpisów zostało usuniętych. Pracowałem pół roku i nie polecam patrząc na wszystko - pik porażka, norma i liderzy, area manager. Wszyscy wywyższający się a całego dnia nigdy na piku nie przepracowali nigdy wiec nie wiedza jak jest ciężko. Zwalnianie z dnia na dzień, ogółem porażka. Każdemu kto szuka pracy - odradzam. Na pewno znajdzie się coś lepszego.
    ReviewUserIcon
    Amator

    24.11.2022 15:39

    Pracownik

    Witam! Po jakim czasie DHL przyjmuje z agencji na siebie? Czy można się samemu starać o przejście na firmę? Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Amator

    28.11.2022 15:39

    Pracownik

    Dzięki za szczerą informację
    ReviewUserIcon
    Johny

    07.12.2022 02:13

    Były pracownik

    To fakt mają tam prężnie działające biuro podróży
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2022 19:10

    Pracownik

    Czytając komentarze nigdy nie zdecydowała bym się na przyjście do pracy, lecz postanowiłam spróbować. Od pierwszego dnia BHP mieliśmy super osoby które wprowadziły nas we wszystko, następnego dnia zostaliśmy podzieleni na mniejsze grupki, mentorka którą otrzymała moja grupa była przecudowna! Super podejście dla nowych osób, nie było owijania w bawełnę tylko od początku do końca pełne określenie obowiązków, pomimo tego że mentorka powtarzała cały czas praktycznie to samo dla każdej grupy to nie wywyższała się swoim doświadczeniem tylko po prostu do każdego podchodziła indywidualnie nic innego niż podczas szkolenia nie doświadczyliśmy oprócz oczywiście szkolenia na inny dział jeśli nie było pracy na naszym obecnym. Liderzy z mojego działu jak najbardziej z super podejściem do swojej "drużyny", jedyny minus to ochrona która traktuje ludzi z pogardą nic wnieść nie można bo od razu jest problem, jeśli nie masz zaświadczenia od lekarza aby wnieść leki itp to tego nie wniesiesz lub będziesz przeszukiwany co zmianę! A więc najlepiej w tej nerce nic nie trzymać bo nawet do landrynek się doczepia, taka rola ochrony, niektórzy mentorzy którzy robią szkolenia na inny dział to po prostu robią to aby odpękać swoje, nie rozumieją że nie każdy mówi w języku polskim i rozumie wszystko co się mówi.. będąc na piku zrozumiałam że ten system jest bardzo dziwny pomimo doświadczenia na piku wymiękkłam, potrafiło rzucać co alejkę od początku po koniec i spowrotem aby pójść na środek! Coś strasznego ! Lecz da się i to zrozumieć ponieważ firma w Żernikach nie istnieje aż tak długo aby było tam wszystko idealnie Podziwiam osoby z piku. Jeszcze raz chwale obie mentorki z stow! Więcej takich osób.
    ReviewUserIcon
    Bfff

    13.07.2022 16:26

    Były pracownik

    Orange :D
    ReviewUserIcon
    Nock

    30.11.2022 09:13

    Były pracownik

    Pracowałem rok i uważam ten rok za stracony...
    ReviewUserIcon
    Magda

    29.11.2022 10:56

    Pracownik

    Witam. Wiadomo kiedy będą wypłacane świadczenia świąteczne?
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    30.11.2022 07:53

    Pracodawca

    Dzień dobry. Informację będą przekazywać liderzy podczas odprawy. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    Ex

    22.11.2022 09:01

    Były pracownik

    Widzę, że wiele wpisów zostało usuniętych. Pracowałem pół roku i nie polecam patrząc na wszystko - pik porażka, norma i liderzy, area manager. Wszyscy wywyższający się a całego dnia nigdy na piku nie przepracowali nigdy wiec nie wiedza jak jest ciężko. Zwalnianie z dnia na dzień, ogółem porażka. Każdemu kto szuka pracy - odradzam. Na pewno znajdzie się coś lepszego.
    ReviewUserIcon
    mei

    26.11.2022 19:19

    Pracownik

    Do tego każdy weekend nie do wiary
    ReviewUserIcon
    mei

    26.11.2022 15:21

    Pracownik

    zimno na magazynie bardzo
    ReviewUserIcon
    Grand

    24.11.2022 01:18

    Pracownik

    Odradzam pracy wszystkich.ktorzy chcą pracować w DHL Zalando w Zernikach Dlaczego ? dlatego że. tutaj jest naprawdę źle. Zwłaszcza odradzam zmianę Green 2 .Jeżeli ktoś chce być w pracy 8 dni na popołudniu niech aplikuję Ogólnie ha9s dezorganizacją .Praca na dziale stów to koszmar
    ReviewUserIcon
    Alina

    16.11.2022 19:52

    Pracownik

    Nie polecam pracy na paku, liderki są straszne! Mentorka cały dzień chodzi z nogi na nogę i rozmawia.Zero kompetencji, wszystkie sprawy które mają być wyjaśniane przekładają na dzień następny później następny aż zapominają o sprawie! Na premie trzeba sobie zasłużyć ! Śmiechu warte! Jeśli ktoś ma tyle siły jak i chęci nie neguje można spróbować i samemu się dowiedzieć, aczkolwiek radzę uciekać ze zmiany Red....
    ReviewUserIcon
    Parny

    20.11.2022 00:31

    Kandydat

    A jak trzeba sobie zasłużyć na premię? To bardzo ciekawe.
    ReviewUserIcon
    Arian Wicher

    21.11.2022 02:40

    Pracownik

    Należy legitymować się nieskazitelnym pochodzeniem z H&M
    ReviewUserIcon
    Qwerty

    09.02.2022 14:54

    Pracownik

    Niestety, większość z poniższych opinii zgadza się z rzeczywistością. Oczywiście, nie wszystko tutaj jest złe, ale po takiej renomowanej, szanującej się firmie, w dodatku szczycącej się swoją kulturą pracy, można by oczekiwać czegoś więcej. Główne wady? OGÓLNA DEZORGANIZACJA. Od samego początku rzuca się tu w oczy chaos i brak profesjonalizmu ze strony kadry zarządzającej, co w przypadku takiej firmy może budzić zaskoczenie. Czasem decyzje podejmowane są z dnia na dzień lub nawet z godziny na godzinę i niekiedy bez pomyślunku, innym razem przez kilka dni trąbią o jakiejś czekającej nas zmianie tylko po to, żeby na ostatnią chwilę z niej zrezygnować, po czym...wymyślić coś innego. Właściwie niczego nie można być tutaj pewnym, nawet informacji podanej oficjalnie przez liderów, bo już za chwilę może być ona nieaktualna. "Góra" za to nie ma najmniejszego problemu z mieszaniem, rozdzielaniem lub przerzucaniem pracowników na inną zmianę, jeśli w ich oczach zajdzie taka potrzeba. Nie ma tu raczej sentymentów. FATALNY GRAFIK. Na początku była mowa o maksymalnie dwóch weekendach pracujących w miesiącu. Teraz są to często trzy. Dni wolne porozrzucane byle jak, nikt tu raczej nie liczy się z komfortem pracowników, najważniejsze, że liczba godzin w miesiącu się zgadza ;) Warto też dodać, że tej pracy nie ma tu aż tak dużo, żeby trzeba było harować ponad miarę i dałoby się to wszystko jakoś sensownie ułożyć. Ale po co, jeśli możemy przyjechać niepotrzebnie do pracy i spędzić 8 godzin na pstrykaniu skanerem po alejkach, żeby tylko było, że mamy zajęcie? xd NADGORLIWA OCHRONA ORAZ CIĄGŁE OBOSTRZENIA I ZAKAZY. Jest to sprawa oczywista, że w tak dużym zakładzie pracy muszą istnieć z góry ustalone zasady, które gwarantują bezpieczeństwo i porządek, ale właściwie jedyne, co w tym bajzlu działa aż zbyt sprawnie to kontrola pracownika. Właściwie to Twoja decyzyjność jest mocno ograniczona. Na halę możesz wejść wyłącznie w stroju roboczym, z przezroczystą saszetką, w której wolno mieć przy sobie tylko określone rzeczy (długopis, chustki do nosa, podpaski lub tampony - trochę to uwłaczające dla kobiety, która ma okres, a jeśli masz ochotę na cukierka, to tylko możesz mieć przy sobie pojedynczo pakowane landrynki). Oczywiście żadnego telefonu, biżuterii, zegarka, wyjątek to obrączka ślubna, w przeciwnym wypadku spisuje Cię ochrona, trzy takie notatki i wylatujesz, w dodatku dyscyplinarnie. Jeśli chcesz zabrać coś do picia, może być to wyłącznie przezroczysty napój i to tylko we firmowym bidonie, inna butelka nie jest akceptowana. Jeśli masz włosy poniżej linii ramion musisz je związać, ale lepiej, żeby nie używać w tym celu bardziej ozdobnej frotki, albo nie zakładać przepaski, bo nawet o to mogą się przyczepić. Brzmi to wszystko trochę absurdalnie prawda? A my w tym żyjemy ;) Głośnym echem odbiła się sprawa babki, która nie mogła wnieść na halę inhalatora, pomimo posiadanego zaświadczenia lekarskiego o astmie. W końcu ktoś zajął się tym jak trzeba i ochrona ponoć dostała niezły ochrzan. Ale, żeby trzeba było boksować się o coś tak oczywistego...Ogólnie sama ochrona to temat na osobny wątek, bo ich nadgorliwość bywa irytująca, a na każdym kroku traktują Cię jak potencjalnego złodzieja. Żeby jeszcze z tej nadgorliwości coś dobrego wynikało! Tymczasem ochrona jakoś nie widziała włamów do szafek pracowniczych, które czasem się zdarzały, za to bardziej interesuje ich, czy czasem nie spożywasz posiłku w szatni, bo tego nie wolno (nawet bułki, batonika czy innej przekąski). Ja wiem, że część tych dziwnych zasad dyktuje Zalando, a DHL posłusznie temu przytakuje. Zresztą, na hali też pojawia się coraz więcej obostrzeń i większa kontrola aktywności pracownika, co moim zdaniem jest trochę niepotrzebne, biorąc pod uwagę, że tej pracy nie ma jakoś przesadnie dużo. Jeśli natomiast chodzi o postawę liderów lub mentorów, wszystko zależy od tego, na jaki dział i do kogo trafisz. Jedni są lepsi, drudzy gorsi. Na ten moment nikt nie poleca packu na zmianie blue. Co ciekawe, koleś, który tam lideruje, miał na początku bardzo dobrą opinię, ale szybko postarał się, żeby ją zmienić ;) Reasumując, DHL reklamował się jako przyjazne miejsce pracy, które miało być pozytywną alternatywą dla tych wszystkich Amazonów i jemu podobnych miejsc, a wyszedł z tego bardzo przeciętny (usunięte przez administratora) który nie ma zbyt wiele do zaoferowania.
    ReviewUserIcon
    tomi były pracownik

    17.11.2022 12:30

    Pracownik

    Dokładnie , najbardziej obiektywna ocena tej firmy na tym portalu
    ReviewUserIcon
    Fredek

    20.11.2022 01:57

    Pracownik

    Obiektywna jest tylko ochrona, a później już tylko lider-negocjator ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Dziwne

    21.10.2022 18:48

    Były pracownik

    Atmosfera, która panuje na dziale Stow jest okropna. (usunięte przez administratora) ma swoje pupilki i nie da sobie przepowiedzieć, że dzieje się źle w jego zespole. Selekcja niewygodnych dla lidera osób.
    ReviewUserIcon
    @Rico

    13.11.2022 22:23

    Były pracownik

    Blue
    ReviewUserIcon
    Doktor

    16.11.2022 00:32

    Pracownik

    Rodzina MacNeilów każdemu da się poznać xd
    ReviewUserIcon
    Nowa

    15.11.2022 09:22

    Pracownik

    hej mam pytanie czy jakieś świadczenie świąteczne będzie wypłacane?jeżeli tak to kiedy można się spodziewać przelewów?
    ReviewUserIcon
    Jakub

    14.11.2022 22:51

    Kandydat

    Witam chciałbym podjąć współpracę z państwa firmą. Lecz chciałbym sie dowiedzieć w jakis sposób aplikować i czy wgl sa zatrudnienia gdyz w swoim mieście widze ze autobus pracowniczy jeździ i stąd moje informacje o państwa firmie. Z gory dziekuje:)
    Company logo
    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    15.11.2022 08:43

    Pracodawca

    Dzień dobry. W tym momencie nie prowadzimy rekrutacji, natomiast zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: [email protected]. W momencie uruchomienia rekrutacji będziemy się kontaktować i przedstawimy ofertę. Pozdrawiamy, Zespół HR.
    ReviewUserIcon
    ?

    11.11.2022 12:52

    Kandydat

    Jakie sa normy na piku? Da sie normalnie wyrobic?
    ReviewUserIcon
    Żal

    13.11.2022 20:44

    Pracownik

    Norma 60 sztuk na godzinę. Ilość zebranych sztuk zależy od tego na jakie trafisz wózki czego nie rozumieją osoby pracujące na wyższych stanowiskach. Na starej strefie 190 było ciężko ta normę sobie wyrobić a teraz z tym czekaniem na windy i chodzeniu po schodach to jest masakra. Czego oni oczekują że pracownicy będą latać żeby wyrobić te 450 sztuk dziennie ? Praca praca ale to rozliczanie z wyników co tydzień kiedy tej normy wyrobić się nie da jest naprawdę niedorzeczne.

    Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.