opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

DHL Supply Chain Poland

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 266 ocen
Opinie(849)
Dodaj opinię
Aktualności(4)

Opinie(849)

Dodaj opinię
Aktualności(4)
Logo
  • Praca w DHL
  • .
  • Beneifty
  • .
  • Jak dojechać
  • .
  • Najczęściej zadawane pytania
  • .
  • Aktualne rekrutacje

Praca w DHL

Beneifty

Jak dojechać

Najczęściej zadawane pytania

Aktualne rekrutacje

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Bielsko-Biała
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Żerniki
  • Szałsza
  • Czekanów
  • Gliwice
  • Świętoszowice
  • Ziemięcice
  • Przezchlebie
  • Zabrze
  • Czechowice
  • Wieszowa
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Żerniki
  4. /
  5. Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o DHL Supply Chain Poland Żerniki

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

WebsiteIconDHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • 8
    • 9

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Ewa

    29.06.2022 22:04

    Pracownik

    Nic tu sie nie zmieniło na GoWork. Ci co smarują głupoty zostali zwolnieni ...ale zapomnieli dopisać za co, za chamstwo, za brak współpracy, za nękanie koleżanek, za zachlane nieobecności nieusprawiedliwione za chowanie sie w kiblu ale musi coś nasmarować na innych na swoje usprawiedliwienie. Pracuje tu dużo ludzi i zawsze trafią sie tacy którym nigdzie nie pasuje i co miesiąc zmieniają prace i w nowej też stękają. Firman i praca jest fajna, nie wszystko idealne bo młody magazyn ale zespół usprawnia i jest transport, z klimą, super obiady, imprezy dla pracowników, a to że są określone zasady to normalne. Problem w tym że nadal do pracy przychodzą tacy co im żadne zasady nie pasują, którzy chcieli by leżeć i zarabiać górę kasy. Wogóle nie warto zwracać uwagi na wpisy na GoWork to tak jakby sluchać alkoholika czy warto nie pić.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    29.06.2022 20:49

    Pracownik

    To może ja też dodam coś od siebie. Dołączając do pracy w Żernikach, patrząc na opinie byłam przerażona. Steierdziłam jednak że póki sama nie spróbuję to się nie przekonam. No nic, zaryzykowałam. Już na wstępie pozytywnie się zaskoczyłam. Podejście do pracowników jak najbardziej na plus. Wszystko wytłumaczone dokładnie a ludzie bardzo pomocni. Trafiłam na dział w którym dostałam świetnych liderów i świetną mentorke. Lepiej trafić nie mogłam. Pod względem organizacji pracy, również nie mam czego się czepiać ponieważ każdy z pracowników już na wejściu wie jakie są jego obowiązki na dany dzień. Jednym z większych minusów jest brak klimy niestety i gdyby w tej kwestii zostały podjęte jakieś kroki, byłoby na prawdę świetnie. Spotkałam się również z nieprzyjemna sytuacją, w której osoba (wyższa stażem i stanowiskiem) umniejszała osoby o narodowości ukraińskiej. Oczywiście rozumiem że nie można przez to oceniać pracy czy firmy aczkolwiek przestrzegam przed niektórymi z osob bo w końcu na prawdę może dojść do nieprzyjemnej sytuacji. Pod względem ochrony, no cóż robią swoje ale mogli by trochę zbastowac z tonu. Na ten moment to tyle.
    ReviewUserIcon
    PICK

    28.04.2022 06:56

    Były pracownik

    No siemanko , tak szczerze mówiąc nie wiem od czego zacząć. Nie kompetencja tutaj to chyba norma , na zmianie (usunięte przez administratora) dzieją się cyrki jakich jeszcze w kinach nie grali . Mentorzy ? spoko zależy w jakich są nastrojach i oczywiście na jakich są działach???? ludzie czepia się do (usunięte przez administratora) że niby są niemili z tym faktem się nie zgodzę. Za to liderka to jedna wielka pomyłka i ludzie co liza jej dupsko to żenada jak na (usunięte przez administratora) . Niektórzy Pracownicy nie zwracają uwagi na to co się do nich mówi na xinfo mamy być w swoich alejkach A nie migdalic się ze swoim swoją drugą połówka . Żenada na maxa. (usunięte przez administratora) co lata za swoim przydupasem jak (usunięte przez administratora) . Mój komentarz nie ma na celu nikogo obrazic ale ogarnięcie się ludzie bo będziecie i może już jesteście na językach innych pracowników tak jak słynna para co chyba się wykruszyła z (usunięte przez administratora). A odnośnie komentarza o 20 latce co szkoli się na zastępcę Liderki , co (usunięte przez administratora) że jednak zdegradowali cię z tej posady ? Wcale się nie dziwię ich decyzji. Nie polecam tej pracy ????
    ReviewUserIcon
    Celina

    29.04.2022 15:11

    Pracownik

    Wszyscy mądrzy w necie napiszcie na priv ciekawe ilu będzie takich cwanych osób :)
    ReviewUserIcon
    Mentor

    17.06.2022 00:08

    Były pracownik

    Jak się chodzi na zebrania z area, z liderami to się dużo wie... Dużo za dużo
    ReviewUserIcon
    Jarek

    11.05.2022 14:15

    Były pracownik

    Gloryfikacja liderki,że idzie na zasłużony urlop śmiech na sali ???? ludzie stali wryci i ze śmiechu nie mogli ????
    ReviewUserIcon
    Trzy Kropki

    16.06.2022 23:59

    Były pracownik

    Przecież to, co się odstawia to jest paranoja. Klaszczą, jak u Rubika na wieść o urlopie. Pomnik postawmy i ołtarzyk
    ReviewUserIcon
    PableEscobare

    25.05.2022 22:51

    Inne

    Pozdrawiam Piotra z Green
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    21.05.2022 17:25

    Były pracownik

    Wypłata co do tego jak trzeba się tam (usunięte przez administratora) szczególnie jeden z nich, nie jest tego warta. Faworyzowanie to jedyne słowo z którym się liczą. Polecam się zastanowić nad podjęciem pracy w tej firmie bo nic nie jest tam korzystne.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.05.2022 10:32

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    PoCoTuJesteście?

    04.05.2022 09:40

    Pracownik

    *no ale mogę się mylić.
    ReviewUserIcon
    ...

    19.05.2022 20:21

    Pracownik

    Ale mądrala z ciebie, wszystko sobie poukładałeś. Główka pracuje i puzzle pasują. Możesz być z siebie zadowolony, wiele osób nawet by na to nie wpadło. Szkoda tylko, że to nie jest żaden (usunięte przez administratora) I cały twój misterny plan w (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik DHL

    26.04.2022 01:33

    Pracownik

    Najgorsza firma, w której pracowalem w swoim wieloletnim stażu. Najgorsi liderzy,. Osoby funkcyjne brane tylko w wyniku kolesiostwa. 20 letnia liderka szkoli na swoje wsparcie inna 20 latke. Te decyzje zapadają na spotkaniach integracyjnych. Zero doświadczenia z pracy z ludźmi. Zero! Oj zaczynają ciążyć niektórym niebieskie kamizelki. A to co się dzieje na (usunięte przez administratora) to już zakrawa na skandal. Wszystkie osoby funkcyjne PS, mentor to jedno wielkie kolesiostwo. Tak (usunięte przez administratora) sobie dobiera "zespół". Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Sss

    15.05.2022 22:47

    Pracownik

    Noo przesadziłeś...
    ReviewUserIcon
    Hrabia Ostrowski

    17.05.2022 23:21

    Pracownik

    Do apteczki na Blue xD
    ReviewUserIcon
    Natalia

    29.04.2022 16:05

    Kandydat

    Dziękuję wszystkim za współpracę zmiana Red super ekipa
    ReviewUserIcon
    Ech

    30.04.2022 11:27

    Pracownik

    Trzymaj się cieplutko pozdro z zmiany Red
    ReviewUserIcon
    PoCoTuJesteście?

    24.04.2022 09:54

    Pracownik

    Większość tych wpisów pochodzi od Januszy i Grażyn którzy myślą że kasa im się należy za samo przyjście do pracy. Praca sama w sobie nie jest zła, ochrona robi to co musi, niby co ma pozwalać na ciągłe kradzieże? Mało to już złodzieji złapali? Dziwnym przypadkiem sami rodacy a wy plujecie bo Ukraine zatrudniają. Strajki w prywatnej firmie? Inicjatywa Pracownicza to te pasożyty którym robić się nie chce? A jak wam się praca nie podoba to tam są drzwi.
    ReviewUserIcon
    Behawiorysta

    27.04.2022 21:10

    Były pracownik

    Najgorzej pogodzić się z porażką i prawdą na swój temat. Jak ktoś się nie nadaje na "stanowisko pozaprocesowe", to niech sobie odpuści i nie wystawia na pośmiewisko publiczne. Prawda w oczy kole. Ludzie w komentarzach nie wymyślili sobie tego, co się wyrabia. Warto otworzyć oczy i sobie samemu odpowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Red

    30.04.2022 10:27

    Pracownik

    Moze się spotkamy? ;) napisz tylko jaka zmiana :D
    ReviewUserIcon
    Pecior

    29.04.2022 10:08

    Były pracownik

    Super firma która daje umowy na rok a po 2 mies daje wypowiedzenie tłumacząc się „brakiem pracy” maja brak pracy to po jaka cholerę stawiają ogłoszenie rekrutacji na olx? Jak tak bardzo im przeszkadzają ludzie którzy zapier… a wola (usunięte przez administratora) to powidzenia. Liderzy maja wszystko (usunięte przez administratora) bo dostają za wywalonych ludzi dodatkowa premie. Ktoś powinien się zając tym cyrkiem. Dziekuje i nie pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    BLUERCV

    29.04.2022 07:18

    Pracownik

    (usunięte przez administratora) jest najlepszym mentorem na RCV w całej firmie, nie daj się tym hejterom, najzwyczajniej w świecie Ci zazdroszczą :)
    ReviewUserIcon
    zebra

    28.04.2022 17:36

    Pracownik

    A skąd wiecie że to napisała osoba która akurat została wyrzucona? Nie umiecie nic prywatnie napisać tylko odrazu oskarżyć.
    ReviewUserIcon
    Kropelka

    26.04.2022 18:01

    Pracownik

    Teraz ktoś sobie wymyślił anonimowa ankietę, ludzie nie dajcie się (usunięte przez administratora). Na końcu wypełniasz z jakiej jesteś zmiany, działu i jeszcze podajesz 4 ostatnie cyfry PZ. Na pewno mogą nas po tym znaleźć.
    ReviewUserIcon
    Szeryf securitas

    25.04.2022 20:52

    Były pracownik

    Witam .Jest jeden taki (usunięte przez administratora)który mówi do mnie buty takie nie mogą być, cukierki czekoladowe nie ,polar pokaż inni popołudniu mnie wpuszcza z guma do rzucia on nie oświadczenie spisać proszę,karte miałem bankowa ostatnia też musiałem. Oświadczenie pisać, masakra ta ochrona
    ReviewUserIcon
    Dyrektor del ABW

    24.04.2022 23:08

    Pracownik

    He he mamy satelitę wojskowego od kilkudziesięciu lat i nikt nam nie podskoczy nawet prezydenci.
    ReviewUserIcon
    Solidarność

    24.04.2022 23:22

    Pracownik

    Na drugą Solidarność w zakładach pracy już im się ludzi nie uda nabrać.
    ReviewUserIcon
    Dorx

    07.04.2022 15:40

    Pracownik

    Gdzie są wypłaty za zeszły miesiąc? Znowu DHL ma spóźnienie? Znowu rozlicza na ostatnią chwilę i wypłaca z opóźnieniem?
    ReviewUserIcon
    .

    24.04.2022 21:54

    Pracownik

    Jestem ciekawy jaka osoba z "Securitasa" to napisała w ochronie są dwie blondynki i zapewniam żadna z nich nie wywozi ludzi...
    ReviewUserIcon
    Dyrektor

    24.04.2022 22:12

    Pracownik

    Osoba która pisała komentarz podejrzewam że pracuje w Dhl i chce mieć problemy. Prędzej czy później twój IP będzie namierzony.
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.04.2022 18:58

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Andrzej Zamach Milicjopolicjo

    24.04.2022 20:52

    Pracownik

    Brawo. Każdy zamach państwowy musi się udać, a jak nie to chodu za granicę na fałszywych dokumentach.
    ReviewUserIcon
    Biuro Techniczne Wydz Zabójstw

    24.04.2022 21:07

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)bo ci nie odetnę więcej łączności telefonicznej i (usunięte przez administratora) będą mogły wzywać prawdziwą Policję.
    ReviewUserIcon
    Matrix ship

    24.04.2022 17:12

    Pracownik

    Witam powiedźcie mi jak u was wygląda weekend majowy wolny czy w pracy ?
    ReviewUserIcon
    Kicia

    24.04.2022 17:44

    Pracownik

    Wolna całą majówka
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.04.2022 03:15

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leksio

    11.04.2022 20:43

    Pracownik

    To najlepiej wie Lider :)
    ReviewUserIcon
    WSO UM Poznań

    24.04.2022 11:43

    Pracownik

    W życiu nie posługujemy się cudzymi danymi osobowymi proszę państwa. To zasada. Podszywanie się pod kogoś jest przestępstwem.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w DHL Supply Chain Poland?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Żerniki

    DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.
    ReviewUserIcon
    Strajk!

    23.04.2022 20:51

    Pracownik

    Interesuje mnie czy w DHL działa już inicjatywa pracownicza która działa w Amazon. Czy będzie można brać udział w strajkach i protestach w przyszłości przeciwko DHL. Wielu ludzi którzy przeszli z Amazonu i zwalniali tam ludzi popierało nawet na meetingach inicjatywę pracownicza na przykład akcje kochaj na managera. U nas też tak musi być.
    ReviewUserIcon
    Claudy 009

    23.04.2022 08:54

    Pracownik

    Jest (usunięte przez administratora) chodzę i gadam po nawet dwie godziny zamiast pracować. Jak się komuś nie podoba to znam takiego kolegę z (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora). Nasze pokolenie potrafi sobie radzić. Mój kolega w kadrze menedżerskiej za młodu (usunięte przez administratora)Trzeba być kreatywnym.
    ReviewUserIcon
    Kumpel

    23.04.2022 08:58

    Pracownik

    Ja obrabialem tylko markety w Poznaniu z grupą. I nie tylko ja. Nikt nas nie dał rady złapać.
    ReviewUserIcon
    Kumpel kumpla

    23.04.2022 09:01

    Pracownik

    Ja też ale pomagali nam w policji.
    ReviewUserIcon
    Twojcien

    22.04.2022 21:13

    Były pracownik

    Praca lekka i przyjemna,ale ludzie tu to jacyś potomkowie (usunięte przez administratora) , zwłaszcza na redach , (usunięte przez administratora) ,no niestety jak się przegina to są konsekwencje swoich czynów ,a funkcja i stanowiska bardzo szybko się zmieniają jak osoby w tej (usunięte przez administratora) firmie ...
    ReviewUserIcon
    Żal....

    21.04.2022 18:21

    Kandydat

    Miałam podjąć pracę w tej firmie 19.04. Łaskawie wysłali mi wiadomość 4 dni przed podjęciem pracy( już po badaniach), że zatrudnienia zostały wstrzymane. Ja przez prawie miesiąc nie szukałam pracy czekając na swoje miejsce pracy. ŻENADA!!!!!!!! Skoro takie podejście do przyszłego pracownika jest takie to aż strach pomyśleć co robią z ludźmi którzy już tam pracują...
    ReviewUserIcon
    Martapackred

    21.04.2022 14:39

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora) ,brak jakichkolwiek kompetencji do pełnienia funkcji kierowniczej,otacza się swoją banda z wiadomo skąd pozdro dla każdego kto w temacie... Dyskryminacja wieczna i znęcanie się psychiczne przez jej grupę "mentorów " oraz osób co się się od pół roku szkolą i jakoś nic im nie wyszło,zresztą od osób co lnie potrafią skleić zdania w jakąś spójną całość nie ma co wymagać ,ważne by szkalowaly innych i donosiły jak wierne pieski do swojej kierowniczki/koleżanki nie wnikam jakie tam mają relacje ,na innych pracowników to codzienność na "dziale" zresztą jaki leader taka załoga przykład idzie z góry i dawanie na funkcję poza procesem osoby,które przyszły tylko do pracy sobie podrywać i rzucać mięsem między sobą
    ReviewUserIcon
    Olejniczka

    21.04.2022 08:03

    Były pracownik

    W tej firmie to normalnie kabaret. Liderzy to tam (usunięte przez administratora)umieją. Nie wiem jaki przelozony ich zatrudniał. Od jednego czuć na kilometr ze się nie myje. Te zwolnienia to kabaret niby DHL ale tam zarzad to jest (usunięte przez administratora) i najlepiej jak by się usunęli. Nie polecam nikomu tej firmy. Zajmij się tam zatrudnienie to pomyślcie 10 razy. A ochrona to kabaret tam. O butach juz nie wspomnę odciski takie ze nie mogę chodzić. Ciekawe kto mi zwróci za zabiegi. Odradzam wam ta firmę.
    ReviewUserIcon
    CyrkNieFirma

    18.04.2022 11:28

    Były pracownik

    Nie ma to jak masowe zwalnianie pracowników 10 minut przed końcem zmiany, nie macie wstydu. Jeden wielki (usunięte przez administratora) I liderka która gada przez telefon śmiejąc się ze zwolnionych, wstyd (usunięte przez administratora) :) I jeszcze pseudo mentorka naczelna (usunięte przez administratora) która nic nie robi tylko donosi i gada byle co na ludzi żeby tylko się podlizać. Omijać tę pseudo firmę szerokim łukiem. Fajny prezent na święta ludziom daliście nie ma co. Żałuję pracy tutaj, mam nadzieję że wam się noga powinie. (usunięte przez administratora) na kółkach, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    przyszły pracownik

    18.04.2022 14:57

    Pracownik

    Dobrze że tak takie sprawy opisujecie, będę maił na uwadze omijając tą firmę
    ReviewUserIcon
    pracownik

    18.04.2022 18:27

    Pracownik

    kasa ci nie pasowała czy co?
    ReviewUserIcon
    DHL Bawi i Uczy

    18.04.2022 17:29

    Pracownik

    Podobno delegacja widząc jak szybko pickerzy zasuwają kazali im zwolnić, tylko HRom coś się pomieszało i zamiast zwolnić tempo to zwolnili pracowników.
    ReviewUserIcon
    PopaloneStyki

    14.04.2022 02:29

    Pracownik

    Mam nadzieje ze zjawi się kiedyś superise delegacja z zalando i zobaczą jak tak naprawde pracują pięknie nasi kochani sąsiedzi zwanymi Ukraińcami. Dzis na Popkach na redach wpadłem w szok jak widziałem jak 2 (usunięte przez administratora) mentorką na picku(usunięte przez administratora) Polaków ze stoją i gadają a nie daleko stała grupka Ukraińców nic im nie powiedziały a podeszły i zaczęły z nimi gadac. Ludzie gdzie tu sprawiedliwość?
    ReviewUserIcon
    Rhhh

    18.04.2022 11:11

    Pracownik

    A może bez krytyki , prawdopodobnie to osoby , które zostały zwolnione i zastanawiają się co dalej
    ReviewUserIcon
    SzkodaStrzepicRyja

    16.04.2022 13:41

    Pracownik

    Jakiś czas temu była ta cała wizytacja wielkich osobistości. Ja uważam, że powinni zjawić się niespodziewanie i zobaczyć jak to NAPRAWDĘ wygląda bo to co się działo przez te 3 dni to większa szopka niż w grudniu na Święta...jak nagle wszyscy łącznie z liderami się wzięli za porządki i sprzątanie, wszystko na błysk, nagle przez 3 dni wszyscy musieli (usunięte przez administratora) 5x bardziej żeby norme wyrobić bo jak nie wyrobią to straszyli obciętą premią. Ja rozumiem, że te normy są bo jakby ich nie było wcale to nikt by nic nie robił, ale niech będą normy MOŻLIWE do wyrobienia, nie wiem jak jest na packu czy resive, więc nie chce się wypowiadać, ale na picku norma, która była 55 szt/h była ciężka do zrobienia, zamiast ją zmniejszyć to zwiększyli - pięknie prawda ? :) Kolejna sprawa, o której jest głośno i nie jestem pierwszą osobom która porusza ten temat - masowe zwalnianie ludzi, czasem bez podania przyczyny albo 10 minut przed końcem pracy. Tu jest taka zależność a raczej jej brak - robisz normę wylatujesz, nie robisz normy wylatujesz, ciągle l4 wylatujesz, ani razu l4 wylatujesz Nie ma to żadnego znaczenia, ważne żeby się cyferki zgadzały, najlepiej zrobić losowanie, tego wywalić tamtego też. Lepiej zatrudnić nowych, żeby szkolić ich od nowa a oni widząc ten (usunięte przez administratora) i cyrk jaki tu się dzieje pewnie zrezygnują po kilku dniach... Jakby nie było re-lokacji czyli tak zwanych szortów na picku to pickerzy nie mieliby co robić tak naprawdę, to znaczy mieliby - (usunięte przez administratora) na manualach po całym magazynie biegając niczym maratończyk by zrobić normę i zadowolić lidera :) Na koniec meetingu oklaski i tyle w temacie Zero podwyżek niezależnie od tego czy umowa na miesiąc, trzy, a może rok... Kompletny brak organizacji, wiele rozumiem bo mogą nie wiedzieć co będzie za miesiąc, ile będzie zamówień, ale na początku zmiany mówią, że jest TYLE PRACY, ściągają wszystkie działy na PICK i po 3-4h połowa albo większość wraca na X-INFO :) Super nie ? Fajnie tak do pracy przyjechać i wylądować kolejny dzień z rzędu na inwenturze, teraz jest nawet zakaz siedzenia, niedługo nie będzie można z nikim pogadać, po przerwie odbije się minutę za późno i wielki problem, jak w ogóle tak można sie spóźniać minutę ? Szok niedowierzanie No i pracy za wiele nie ma (jak nie ma rekolacji to już w ogóle) a ludzi zatrudniają, zwalniają ludzi a biorą nowych Przychodzą nowi i mają takie udogodnienie, że jako pierwsi idą w PICK bo są NOWI Reszta idzie na XINFO Za chwile przyjdą kolejni nowi i Ci co teraz są nowi pewnie pójdą na xinfo, ogłoszenia odświeżane, ciągle POTRZEBUJĄ A co z nami ? My nagle gorsi ? Komuś może zależy, potrzebuje pieniędzy, musi utrzymać rodzinę...to już ich nie obchodzi :( Dlatego niech przyjeżdżają bez zapowiedzi te Zalando ludki, niech wbiją na hale, przejdą się, zobaczą jak pracują mentorzy, liderzy, jaki jest ,,porządek'' na magazynie, wszystko ,,pięknie'' poukładane :) Wszyscy są dla siebie mili, kochani, każdy ma do każdego szacunek :) Tak mogę podsumować wiele miesięcy już tu przepracowanych Pozdrawiam !
    ReviewUserIcon
    Czika

    16.04.2022 21:17

    Pracownik

    I uważasz, że jakby miały przyjechac Zalandowe ludki to by był dalej taki (usunięte przez administratora) jaki jest do teraz? Przecież te mentorki by tak latały jak ze sraczką, miłe by były dla każdego. Jakby mogły to by wskoczyły na maszynę dusmanowską i by polerowały hale. Tylko żeby chłop w nieznanej kamizelce zwrócił na nią uwagę. JK. Dla kumatych :)!
    ReviewUserIcon
    Oli

    17.04.2022 22:37

    Pracownik

    Wizttacja widzi co chce przecież nie będą skakać po menederach z byle głupstwa. Ty pewnie jesteś z Picku. Więc nie wiesz wszystkiego.
    ReviewUserIcon
    KARO

    15.04.2022 17:40

    Były pracownik

    Na szczęście od jakiegoś czasu jestem już byłym pracownikiem, miałem okazję pracować na (usunięte przez administratora). Niestety jest to osoba nie na miejscu, być może zdegradowanie do poziomu zwykłego pracownika magazynowego stojącego 8 godzin przy stanowisku pokazało by że za naszą ciężką pracę należy sie szacunek ( BEZ WYJĄTKU ) wszyscy pracujemy tak samo dobrze, i wyjście do toalety na 5 minut jest konieczne. Cała elita i wianuszek pseudo "MENTOREK" jest odklejone od rzeczywistości. Zdecydowanie widać tutaj wyróżnianie osób które bardzo kłuję w oczy juz po pierwszym tygodniu wspólnie współpracy łatwo sie zorientować kto jest tzw. ulubieńcem a kogo nie chce sie oglądać x-info. Przykro sie na to wszystko patrzy. Mentorki które są dla NAS a nie dla Lidera. Nic tylko im dodatkowe krzesełka tam przynieść. Wielkie BRAWA dla (usunięte przez administratora) która zdecydowanie w pozytywny sposób wykonuje prace jako mentor - ciągle krążąc wśród pracowników. Nie rozumiem totalne jak na 7 osób zostających na packu zostają 3 mentorki. Totalna paranoja.
    ReviewUserIcon
    Xyz

    15.04.2022 19:25

    Pracownik

    Święta prawda! To wszystko to jeden wielki kabaret! Kluje w oczy to co sie wprawia na blue. Mi by bylo wstyd zachowywać się w taki sposób... czy (usunięte przez administratora) zachowuje się za pewnie na tym stanowisku? Władza jej do głowy uderza? Co ona chce pokazać przez takie zachowanie?
    ReviewUserIcon
    Była Dhl

    16.04.2022 00:26

    Były pracownik

    jakby miały iść na Ship to by od razu się zwolniły..tam widać mentorów,że pracują..Ci starsi mentorzy sami pokazują ,że można a nasze gwiazdy tylko rączki do tyłu i spacerki..
    ReviewUserIcon
    BezNicku

    15.04.2022 17:32

    Pracownik

    Na wstępie powiem pracuje tutaj miesiąc na zmianie blue. I co zdążyłem zauważyć to, że na paku jest straszny chaos. Mentorzy głównie (usunięte przez administratora) przez cała zmianę praktycznie siedzą przy biurku lidera. Może ktoś wkoncu by zobaczył monitoring??? Ile można.. Wy jesteście od tego żeby coś wymienić naprawić pomoc w problemie. A wy to (usunięte przez administratora) tylko żeby sie (usunięte przez administratora) do kogoś. To co widzę słyszę w innej firmie już dawno by była dyscyplinarka.. Nie wiem tylko po co oni je trzymaja.. człowiek nie chce przychodzić do pracy bo to co sie wyrabia to jest chore.
    ReviewUserIcon
    Hp

    15.04.2022 21:23

    Pracownik

    Zapomnieliście o (usunięte przez administratora), tez tylko krzesełko jej do biurka przystawić, bo jak ma iść w proces to zaraz mdleje, krew z nosa leci. Kabaret.
    ReviewUserIcon
    Eh

    09.04.2022 17:50

    Pracownik

    Narzekajmy narzekajmy a tylko po to żeby inni zrezygnowali . A może tak innym będzie się podobać ta praca , a może dla niektórych to zarobienie pieniędzy na utrzymanie rodziny , a dla innych sam rozwój osobisty jeżeli maja szanse awansować . Żadna zmiana nie jest idealna, jesteśmy ludźmi i tylko ludźmi i dajmy szanse innym : mentorom nawet tym szkolącym bo tez im się należy szacunek , Liderom bo tez im niełatwo , co niektórzy zmienili swoje życie o 360 stopni. Naszym PS i tym szkolącym się tez bo czasami potrafimy im dać w kość .
    ReviewUserIcon
    Magda

    08.04.2022 12:46

    Pracownik

    Jak ktoś tutaj napisał,ta firma naprawdę jest do bani!!!
    ReviewUserIcon
    Viola

    04.10.2021 11:45

    Pracownik

    Rotacja ludzi jak na taką firmę jest bardzo duża. Więc coś jest nie tak.
    ReviewUserIcon
    Viola

    14.03.2022 19:15

    Pracownik

    Jeszcze trochę nikt u was nie będzie pracował !!!
    ReviewUserIcon
    dio

    08.04.2022 12:32

    Pracownik

    Ludzie się przyjmują,przepracują miesiąc i idą na l4.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.03.2022 01:58

    Kandydat

    Nie jestem jeszcze pracownikiem tejże firmy ale czytając tyle negatywnych komentarzy zastanawiam się czemu pracujecie w firmie która wam tak bardzo nie odpowiada? Pytam serio, bo ja np. jeśli podejmowałam się jakiejś pracy i jeśli ona mi nie pasowała to szukałam innej.
    ReviewUserIcon
    ewa

    28.03.2022 13:40

    Pracownik

    Jak jest pani odważna to proszę się przedstawić.
    ReviewUserIcon
    Cristiano

    06.04.2022 16:36

    Były pracownik

    Ja zrezygnowałem po 8 godzinach,cóż na rozmowie inna śpiewka o zarobkach zmianach a rzeczywistość inna,sorry ale za te pieniądze 3 zmiany z pracą w weekendy to rozwożąc pizze więcej zarobisz,
    ReviewUserIcon
    GorącyRyjek

    05.04.2022 17:55

    Pracownik

    Strasznie wczoraj zaskanowałem . Robiłem X-Info do piątej rano. Film mi się urwał jak leżałem w regałach. Teraz mnie skaner (usunięte przez administratora). Trochę się przespałem, ale musiałem wstać rano bo mam obowiązki. Mam dziecko. Niektórzy mówią, że nie można robić X-Info jak się ma dzieci, ale to nie prawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność.
    ReviewUserIcon
    Darecki

    04.04.2022 20:05

    Inne

    Witam Czy od 11Kwietnia przyjęcia do pracy będą?.
    ReviewUserIcon
    Bart.

    29.03.2022 11:39

    Pracownik

    Najważniejsze w DHL to podpiepszyć swoich pracowników do znajomków i liderów czasami do area a najważniejsze napisać historię aby nie było że to ja(usunięte przez administratora) Tak jest na (usunięte przez administratora) (A Jak Anormalna) rządzą. Dużo.pierdza mało dają ale najważniejsze podpier....ja. Zobaczcie ile osób zostało przez tych fajfusow zwolniona. Masakra. Idealni tak twierdza o Sobie ale nimi (idealnymi) to będą w ziemi - Teraz to.sa tylko.zwykłe śmieci. Jesli ludzie nie sa za ludźmi (leader i area) to sami sie zdziwią jak (usunięte przez administratora) ich zmienią ponieważ tylko Oni wiedzą lepiej a jak nie to zapytamy (usunięte przez administratora) i wskażemy osobę do zwolnienia.
    ReviewUserIcon
    JadęNaOstro

    02.04.2022 10:29

    Pracownik

    Zamiast straszyć może się szanowny pan pochwali jak śpi się schowanym w kartonach?
    ReviewUserIcon
    Suche powietrze

    02.04.2022 13:06

    Pracownik

    Prezesie, wykorzystaj swoją wiedzę zdobytą na Polibudzie i namierz IP SZKIEŁA
    ReviewUserIcon
    Arek

    28.03.2022 22:57

    Kandydat

    Mam pytanie. Czy to jest prawdziwe forum z opiniami DHL Zalando Żerniki? Nie mogę uwierzyć w to co czytam. Chciałem się przyjąć ale chyba sobie daruje.
    ReviewUserIcon
    J.

    31.03.2022 12:14

    Pracownik

    To, że komuś się dobrze pracuje nie oznacza, że jest super i że traktują człowieka dobrze. Siedzenie na kartonach na X-Info jest chwilowe i jeśli można to robić siedząc to fajne, chwila odpoczynku nie jest czymś złym przy tak ciężkiej pracy. Od jutra normy i człowiek po 5 dniach zapieprzania będzie padnięty. Złe opinie nie są czymś wziętym z kapelusza. Jeśli ktoś nie widzi problemu można i tak, ale jest ich sporo i zamiatanie ich pod dywan niczego nie zmieni.
    ReviewUserIcon
    Lenny

    01.04.2022 22:19

    Były pracownik

    Ehhh pozytywnie zwalniając z dnia na dzień ludzi ?

    Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.