Opinie o Gameformatic S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gameformatic S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gameformatic S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gameformatic S.A. w Kraków

co mogę powiedzieć Nowy wpis

Trochę minęło czasu od zakończenia współpracy z tą firmą, ale od dłuższego czasu myślałem, co napisać na temat pracy w tej firmie. Obchodziło ich bardziej to, jaki pracownik ma pomysł niż jakość wykonania. Firma potrafi zrównać wynagrodzenie doświadczonego pracownika do poziomu juniora, a nawet zwolnić tylko dlatego, że wolniej robi i ma gorszy pomysł od juniora. Bo co z tego, że może i technicznie lepiej robisz, wolniej i troche lepiej to wygląda skoro masz słabszy pomysł od juniora... Nie mam nic do juniorów, fajnie, że się uczą (o ile chcą), i wychodzą z inicjatywą, ale łapałem się za głowę, jak widziałem, jaki rozpier... był w projekcie, bo junior łapał się za robotę, której nie ogarnia... Prócz chęci trzeba mieć jeszcze wiedzę, której junior nie ma, a od tego jest właśnie lead, regular i senior, aby móc uczyć takie osoby. Problem w tym, że w firmie na podobnym stanowisku, w moim okresie zatrudnienia, nikogo takiego nie było, byli sami juniorzy. Często słyszałem pytania, jak się coś robi, albo jak się pytałem, czemu tak robi, to jedyne co słyszałem tylko, że "nie ogarnia"... Ostatnia rzecz to ogłoszenia.... To, co piszą w ogłoszeniu, to jedno, ale jak przychodzi do pracy, to się okazuje, że zupełnie coś innego dostaje się do roboty, często poza tym, co obejmuje twoja profesja bo nie ma kto to zrobić. Takie mam właśnie doświadczenie z tą firmą jako osoba z kilkuletnim stażem pracy w różnych firmach, może od tamtego czasu się coś zmieniło ale raczej jestem sceptyczny.

Witajcie, Mam pytanie na temat możliwości współpracy w firmie Gameformatic S.A.. Czy w firmie można awansować? Bardzo dziękuje za pomoc.

Można Nowy wpis

Można

Magdalena Nowy wpis
@Można

I jaki jest okres czasu od przyjęcia do możliwości awansu ???

W zaleznosci Nowy wpis
@Magdalena

W zaleznosci od umiejetnosci mozna awansowac nawet w kilka miesiecy jak ja.

Nie Warto

Byłem tam raptem miesiąc ponieważ firma to korpo-parodia. I mówię to serio, nie ze złośliwości, warunki pozostają wiele do życzenia. Ale przechodząc do meritum: Zatrudniłem się na stanowisko juniorskie, nie miałem wcześniej doświadczenia i doznałem szoku. Otóż nie dość że zostałem rzucony do projektu którego nikt absolutnie nie chce tykać, to nie zostałem w ogóle uświadomiony czego oczekuje pracodawca. Żadnego wdrożenia czy czegoś takiego, "Masz i rób". Wszystko fajnie ale nawet nikt mi nie powiedział że codziennie jest daily na którym trzeba zdawać raport. Dowiedziałem się o tym jak Manager przyszedł mnie ochrzanić. Sam projekt był tak trudny że inni, mający 2 - 3 lata doświadczenia w branży mówili że jest "nieciekawy", albo reagowali uśmiechem politowania. Moje zażalenie na trudność i brak doświadczenia zostało delikatnie mówiąc olane. Wszystko to za ....... 1800 zł netto. Czyli dużo poniżej obecnej NAJNIŻSZEJ krajowej. Oferta nie do pozazdroszczenia po prostu. A kiedy przyszedł czas do nowej umowy to się dowiedziałem że "programuje gorzej niż kasjerka z Żabki". Oraz "Mogę przyjść jak zrobię sobie doświadczenia w innej firmie" Brawo Panie Bartku, świetne podejście do pracownika. Jakoś dałem radę załapać się na prawie 3x większą stawkę i na dużo lepszych warunkach. Dostałem normalne wdrożenie oraz możliwość pracy hybrydowej według uznania. Pozdrawiam Zarząd GameFormatic, widzę że ogłoszenia "pracy" dalej wyrastają jak grzyby po deszczu. Naprawdę ciekawe czemu nikt się nie łasi na "Innowacyjną i nowoczesną firmę".

GameFormatic
@Nie Warto

Przykro nam, że Twój próbny miesiąc zakończył się niepowodzeniem. Staramy się dawać szansę rozwoju programistom z niewielkim doświadczeniem na stanowiskach juniorskich. Każdy, komu uda się w określonym czasie spełnić ustalone kryteria, zostaje z nami na dłużej. Czasem niestety się to nie udaje, jednak przed nikim nie zamykamy drzwi. Nawet jeżeli czyjeś umiejętności nie spełniają naszych standardów, wychodzimy z założenia, że taka osoba rozwinie się w przyszłości i może nadarzyć się ponowna okazja do współpracy. W GameFormatic pracuje blisko 30 osób o różnym poziomie doświadczenia i każda z nich przeszła dokładnie tę samą drogę. Zachęcamy też naszych pracowników do komunikowania swoich potrzeb i chętnie dzielimy się wiedzą. Jeżeli pierwsze kroki w firmie sprawiają komuś trudność, zazwyczaj wystarczy, że podniesie ten temat i na bieżąco szukamy rozwiązania. W GameFormatic panuje duch pracy zespołowej i do tej pory nie zdarzyło się nigdy, aby którykolwiek z naszych pracowników poskarżył się na zachowanie innego lub usłyszał w miejscu pracy niestosowny komentarz na swój temat. Liczymy, że w nowym miejscu pracy świetnie sobie poradzisz i trzymamy kciuki za dalszy rozwój Twojej kariery.

Zostaw merytoryczną opinię o Gameformatic S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Gameformatic S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Gameformatic S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Gameformatic S.A.
  • Wojciecha Halczyna 25 lok. 1