Opinie o Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

Dorota Nowy wpis

Jakie stawki kancelaria oferuje dla adwokatów i radców prawnych?

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując jako Radca Prawny można liczyć na 8100 na rękę. Czy to prawda?

Aplikant

Opinia dotyczy kancelarii Graś i Wspólnicy sp. k. Niestety za wiele dobrego nie można powiedzieć o tym miejscu. Zdecydowana większość aplikantów i studentów pracuje na zlecenie za bardzo niskie stawki - nawet zbliżające się do płacy minimalnej. Poziom merytoryczny wielu wyżej postawionych prawników nie pozwala na naukę czy podpatrywanie warsztatu. Brak multisporta, brak opieki medycznej, brak pracy zdalnej albo hybrydowej. Spora rotacja pracowników też dużo mówi...

rozczarowana Nowy wpis
@Aplikant

Oj tak, niestety to prawda. Styl zarządzania rodem z lat 90-tych...

Niepoprawny prawnik Nowy wpis
@Aplikant

Dla mnie praca jest super. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Obecnie wymagania kandydatów są bardzo wysokie, ale czasem warto oczekiwać też od siebie. Nie zgodzę się, że nie ma od kogo się uczyć. Jest, tylko trzeba zacząć to robić, zamiast rozprawiać na temat pracy zdalnej i braku multisporta. Oczywiście nie wszystko jest kolorowe, ale ta opinia jest nieco krzywdząca i przekłamuje rzeczywistość. Można powiedzieć wiele dobrego o zespole, a trzon kancelarii od lat jest ten sam. Ja jestem zadowolony i na razie nie zamierzam zmieniać :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K.
  • Miła 2
    00-180 Warszawa

Kancelaria Adwokacka Bartosz Graś i Wspólnicy Sp.K.