Opinie o Prismaworx Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Prismaworx Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prismaworx Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prismaworx Sp. z o.o. w Opole

Oboz koncentracyjny

Witam , nie polecam z calego serca wiecej stress I straty pieniedzy , codziennie na lokacji linacre alkoholowe , koordynator czasami przyjezdza dziabnie 2 kieliszki I sprawa zamknieta impreza do rana Pavlin bulgar koordynator przyjezdza zabiera mlode dziewczyny co chwila inna sobie upatruje I obiecuje gruszki na wierzbie

@Oboz koncentracyjny

Na lokacji to znaczy na kwaterze czy masz na myśli alkohol w robocie? Dziwne że koordynatorzy patrzą na to przez palce. Nie myślałeś żeby zgłosić gdzieś wyżej? Bo z tego może coś poważnego wyniknąć. To jest częste?

Planerzy paparuchy

Witam , omijajcie z daleka ten (usunięte przez administratora) , w biurze (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) planistka monika krzyczy na ludzi wydziera sie ze albo praca albo spanie pod mostem , opluta chodzi potrzebuje sliniaczka

Natalia K.

Wyjechaliśmy na kurczaki do Holandii. Zakwaterowanie mamy w porządku, pieniądze też tak jak było mówione od rekruterki. Polecam.

Emilia
@Natalia K.

A jakie warunki przedstawiła jeszcze rekruterka? :) Wszystko się pokryło?

Pati0987

Czemu usuwacie opinie to umiecie zrobić Ale życia mojego męża nie mieliście uratować

Mateusz
@Pati0987

Tutaj poza pracownikami tego serwisu nikt nie może usunąć opinii, ale z tego co wiem, każdy może dodać co chce. Powodzenia

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Prismaworx Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator maszyn - fabryka ciastek wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy International Trade Specialist with Polish
Katowice
Veo Worldwide Services
Nicky

Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, zgaduję że konkurencja ma z tego niezły ubaw. Osobiście pracuje na Ommelu i może nie jest to praca marzeń, ale wszystko zgodnie z warunkami w umowie. Mieszkanie tez trafiłem dobre. Ale rozumiem, że w internetach każdy Janusz jest mądrzejszy. Pozdrawiam.

@Nicky

Dobrze niech ludzie piszą prawe.Póznie wrócą zamordowani tak jak mój mąż

Mlodzi
@Pati0987

Czy faktycznie jest tak źle w tej firmie bo mam jechać i teraz po przeczytaniu tych opinie to strach jechać o jeszcze nie zarobić...masakra

26euro tygodniowo

Pati0987

Firma Prismawork zaprasza was do pracy. uboju kacze od których dostaniecie.poparzenia na rękach brzuchu.zapewnimy wam zakwaterowanie w mieszkaniach wyglajacych jak slamsy.Pomoc kordynatora który będzie traktować cię jak śmiecia.a na koniec zadzwonią do rodziny powiedzą że mąż został zamordowany na kwaterze.i musisz sobie go przywieść do Polski . opłaci koszt podróży 12 tys.zlotych.zero zainteresowania ze strony firmy.skad rodzina weźmie takie pieniądze.zastrwszaja ludzi żeby nie stracić dobrego imienia.Ze w tej firmie zabijają ludzi zostawiając rodzine.bez żadnej pomocy ich nie interesuje to czy ty znasz język czy dogadasz.sie z policją.masz problem to sobie radź.Zero współczucia

Pati0987

Omijajcie szerokim łukiem bo jak podejmiecie tam pracę to możecie do domu wrzucić w trumnie. tak jak mój ma a koordynatorzy was głęboko gdzieś zastasz są ja człowiek za skorzystasz z innej firmy ubezpieczeniowe niż oni wszkaza.to nie dostaniesz odszkodowania Bezduszne sępy.niech każdy z nich przeżyje taka traumę jaką ja przerzylam

mocno wkurzony

JEDNA WIELKA MASAKRA !!! Koorrdynatorzy robią wrażenie jakby robili Ci łaske, że Cie wogóle obsługują, choć jest to ich praca. Lokacje ? Obrzygane ściany, metalowe łóżka i szafki....przypomina to trochę więzienie z otwartymi pokojami. Brak zamków w pokojach, nie są zamykane dlatego każdy może wejść i Cię (usunięte przez administratora) Narkotyki i walające się puszki po piwie jak na jakiejś melinie. Do obiektu każdy może sobie wejść z ulicy. Szczerze mówiąc rozważałem zgłoszenie sprawy do prokuratury po tym co zobaczyłem. SZCZERZE NIE POLECAM. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM, BARDZO SZEROKIM !!!!!!

Ręce opadają

Po dopięciu wszystkich formalności z agencją prismaworx i umowy o pracę nazwanej "pre contract" oraz uiszczeniu opłaty 512zł za transport, mój autystyczny brat wyjechał z Gdańska do Holandii busem zaaranżowanym przez te agencje. Dotarł do miejsca przerzutowego tej agencji, niedaleko granicy z Niemcami, skąd pracownicy byli przydzielani i rozwożeni do konkretnych filii. Tam też (jak brat zrelacjonował mi przy ostatniej okazji kontaktu z nim) pracownik agencji oznajmił mu że zostaje odrzucony z powodu że był wcześniej karany, co rzeczywiście jest prawdą - brat w przeszłości zmagał się z uzależnieniem i odbywał wyrok za hodowlę marihuany i kradzież.  Od tego czasu zmienił się i chciał podjąć legalną pracę, to była jego pierwsza próba pracy za granicą. Agencja nie wymagała od niego zaświadczenia o niekaralności, dlatego przykre to że człowiek z autyzmem, kompletnie nie znający żadnego obcego języka, skończył jako bezdomny na walizkach po drugiej stronie Europy.  Szuka go już policja, bo zgłosiłem zaginięcie. Agencja nie chce mi, jako osobie trzeciej udzielić żadnych informacji, bo to "poufne". Nie mamy z nim kontaktu i bardzo się z mamą martwimy co się dzieje, a osobiście widzę te sytuację jako dyskryminacje pracownika ze strony agencji, bo przecież w takiej pracy ludzie z nieczysta kartą powinni mieć szansę zarobku, nie mogą być pozbawieni wszystkich perspektyw, zwłaszcza po odbytym okresie resocjalizacji.

Emilia
@Ręce opadają

Mogli chociaż uprzedzić wcześniej, że wymagają niekaralności :( I co z bratem? Odnalazł się?

Kamil

Serdecznie nie polecam tej agencji dla Polaków, właśnie został pobity kolega przez pracowników z Litwy, Łotwy, Estonii i Ukrainy. Wyje..li mu trzy zęby i złamali szczękę, pierwsza rzecz jest taka że nie ma polskiego koordynatora tylko jakiś Rusek który jest cięgle pijany, druga rzecz problem z dodzwonieniem się do biura, trzecie biuro nie załatwi Ci żadnej pomocy medycznej, biuro oddalone jest o ponad 230km zero pomocy z ich strony umywają ręce. Bo lepiej spławić jednego normalnego niż 30osob z zadymy i bez żadnych konsekwencji dla nich bo gdzie ich wyje.ią jak będą stratni. Nie jedzcie tam bo to jakaś patologia a nie agencja pracy. Miejscowość tego zakwaterowania jest przy miejscowości ERM to są domki holenderskie w kurorcie nad jeziorem. Odpuście sobie te biuro, i moim zdaniem te pozytywne opinie to są podstawione osoby żeby chociaż trochę wyrównać tą prawdziwą złą opinię

MonikaM
@Kamil

O matko, to tam jest jeszcze większa (usunięte przez administratora) niż jak ja byłam????? myślałam, ze naćpana brygadzistka ze swoim szczerbatym konkubinem to wysoka poprzeczka???? Ale lokum zmienili proszę, proszę???? u nas na koniec zrobili taka akcje, ze kazali ludziom bez zapowiedzi opuszczać domki nagle, bo oni je wynajmowali o okazało się, ze za chwile maja przyjechać ludzie do innej pracy i mieszkać w tych domkach ???? zostawili 50 osob na lodzie. Ci co mieli auta to spoko, ale Ci bez? A był koniec lutego i srogo zima wtedy dowaliła.. no porażka co ta agencja wyprawia. Uciekajcie póki się da.

Gabriela
@MonikaM

O matko, co za sytuacja... To co się z tymi wszystkimi osobami podziało? Nie zapewnili im jakiegoś innego noclegu?

Polecam

Pracuje w Holandii bardzo długo i słyszałem od przyjaciół o tej agencji. I szczerze polecają pracę u nich. Powodzenia

@Polecam

Zgadzam się.Po miesiącu pracy dla nich ja też zmieniłem zdanie o agencji,kontakt bezproblemowy ,na pytania dostaję odp mailem.Praca w Ommel na kurczakach fajna ,no i jak narazie są godziny.

Kravel
@Polecam

Słyszałem? Skoro nie posiadasz żadnych konkretnych informacji na temat agencji, dlaczego udzielasz się udzielasz?

Obraz

Szukaliśmy pracy od zaraz , trafiłem na ogłoszenie "wyjazd w 3 dni , praca przy kurczakach". Ogłoszenie poprostu bajka, dobre zarobki, darmowe lokum, różne dodatki itp. Po rozmowie przez telefon wszystko się potwierdza darmowe lokum i 450-480 euro na ręke na czysto. Wszystko zaczęło komplikować się w dniu wyjazdu. Do momentu odjazdu nie znaliśmy miejsca docelowego wiedzieliśmy tylko ze jedziemy do Stramproy. Po dojeździe ogromne zaskoczenie bo składaliśmy dokumenty do "dreamwork" a tu nagle inna firma. Po dojeździe spędziliśmy na recepcji Ok 6h. Sami podpisali nam umowy elektronicznie a lokum szukali dopiero gdy podjechał po nas kierowca ( o lokum napisze zaraz). Praca miała być przy kurczakach ( szkolenie bhp tez było z pracy przy kurczakach ) my ubrani w bluzy i ciepłe spodnie wielce zdziwieni jak wprowadzili nas na magazyn sprzętu elektronicznego. Lokum to katastrofa (142 euro tygodniowo), obrzygane ściany, klejące podłogi że buty same się zdejmują, zaszczane i zapleśniałe materace a kluczem do tego jest całkowity brak ogrzewania co skutkowało tym że w domu było maksymalnie 10 stopni. Po zgłoszeniu zaszczanych materacy dostaliśmy ostrzeżenie ze jak tego nie posprzątamy dostaniemy 50 euro kary. Trzymajcie się jak najdalej od tej firmy

@Obraz

Wiem o czym piszesz ,pracowałem na kurczakach,ale w przeciwieństwie do Ciebie ja po przyjeździe zrobiłem zdjęcia ,,lokum,, w którym miałem mieszkać i wysłałem do rekruterki w Polsce.Po tym zostałem przeniesiony na normalne warunki zakwaterowania.Jednakxpo 2 miesiącach pracy ,podziekowalem firmie nie będę płacić 130 euro za ,,łóżko,, a nie za pokój bo mieszkało nas 2 .w pokoju.Teraz mam pokój jedynie dla siebie płacę 95 euro ale u agencja nie nazywa się Prismaworx tylko AB.Pozdrawi

Tragedia

Polecają ludzie co w Polsce na zasiłku siedzieli a tu za 200 euro się czują jakby wygrali na loterii. Mieszkanie okropne praca beznadziejna. Koordynatorzy to chyba kontaktują się z wybranymi pracownikami ogólnie omijać tą agencję szerokim łukiem.

Tragediaa
@Tragedia

A nie polecają ludzie, którzy z reguły chcą zarobić, ale przy tym się nie narobić . Dostaję pieniądze co tydzień i mam pracę, jestem zadowolony. Więc - polecam.

Paulina
@Tragedia

200 euro to stawka tygodniowa? Za ile godzin pracy?

Nie polecam

Pracuje w Holandii długo i słyszałem trochę od konkretnych osób o tej agencji. Oferują pracę w Belgii której nie ma a do Holandii wysyłają ludzi za dużo niższe pieniądze jakie na początku oferują. Jeśli sprawdzasz opinie bo jesteś na etapie rekrutacji i zastanawiasz się nad wyjazdem to dobrze Ci radze odpuść. Pandemia czy nie w Holandii jest dużo pracy i na pewno znajdziesz coś lepszego. Powodzenia

szpilka44

Przyjechałem do pracy przy sadzonkach ..Zostałem zakwaterowany w Heythyusen .Mieszkanie to ruina,bez ciepłej wody w toalecie i bez łazienki, chcesz człowieku wziąć prysznic to musisz iść przez podwórko 30 metrów aby wziąć prysznic i wrócić do pokoju w którym jest 14 stopni. na 20 mieszkańców jest tylko nas 2 polaków ,reszta Rumuni. Libacja, krzyki i głośna muzyka CAŁĄ noc !!!!.Napisałem maila do swojej rekruterki z Polski oraz dolączyłem zdjecia tego (usunięte przez administratora) .Otrzymałem informację ,że przeprowadzą mnie po weckendzie .Omijać szerokim łukiem

Ww
@szpilka44

W slagharen jeszcze gorzej barak Ponad 30 osób i same ruski (usunięte przez administratora) szczury i myszy w pokojach

Sebsatian W.

Dzień dobry. Również po przeczytaniu opinii bałem się wyjechać do pracy z tą agencją. Uważam jednak, że część z nich nie jest prawdziwa. Wyjechałem do pracy na Ommel przy kurczakach i w sumie to polecam pracę. Nie jest bardzo łatwa, ale za to zawsze są godziny. Polecam

Ww
@Sebsatian W.

Chyba na głowę upadłeś z ommel cię przeniosą na północ i zobaczysz jak to sie mieszka(usunięte przez administratora)

zawiedziona

Miałam same nieprzyjemne doświadczenia. Pomijając to, że po wielogodzinnej przejażdżce busem w biurze Prismaworx w Stramproy przez 3 godziny czekałam na podpisanie kilku papierów, to jeszcze obsługa nie znała polskiego i proszono mnie o tłumaczenie innym kandydatom tego, co oni do nich mówią oraz o pomoc w wykonaniu testów na (usunięte przez administratora) Telefonicznie przed wyjazdem obiecano mi, że nie będę miała zakwaterowania w Belgii, po czym na miejscu okazuje się, że tylko to zostało. Gdy napisałam maila do nich mówiąc, że to niepoważne traktowanie jednak, to centrala mi odpisała, że mogę sobie do hotelu iść bo nie będą ze mną pracować i w (usunięte przez administratora) mieli to, że dosłownie nie miałam gdzie spać i musiałam ściągać ostatnie pieniądze od moich bliskich, żeby mieć na noc w hotelu (gdzie kierowca mnie wysadził nota bene, w środku niczego). Nie polecam. Ja myślałam "dobrze, komentarze negatywne zostawiają tylko ludzie którym się nie podoba, ja to przetrzymam, nie będzie tak źle", no, nie, jest gorzej niż źle. Nienawidzę tych ludzi i tego, co ze mną zrobili. To powinno być karalne.

Szpilka44

Dostałem ofertę pracy w Panningen w Fortplant,może mi ktoś napisać o warunkach zakwaterowania i o samej pracy,jakie zarobki itp.Wyjazd mam 26 listopad

@Szpilka44

Nie jedz!!! To (usunięte przez administratora) zrezygnuj

Szpilka44

Napisz raz jeszcze bo cenzura

Szpilka44

Napisz na mój priv.,jak mogę Cię prosić bo znów ocenzuruja: Tomasz.jechna1@wp.pl

damian47

witam serdecznie , czytałem opinie innych , coż na razie cieżko mi się wypowiedziec gdyż jestem tu dopiero 2 tygodnie (belgia) po przyjeżdzie przepracowałem tylko 1 dzień gdyż niestety w firmie (na kurczakach)wykryto u ponad 30 osób korona wirusa i firma wstrzymała prace na tydzien. wczoraj cyli 16.10.21 wznowili produkcje , zatem mam dopiero 2 dniówki przepracowane. co do lokum to ja jestem mało wymagający dbamy w 9 osób o czystość więc jakoś to wygląda , internet też cały czas działa . ogólnie co do ludzi to są sympatyczni jak narazie. jedno co jest niewporządku to to że kontrakt (umowa) nie jest w języku polskim , wydaje mi się że powinne być dwie po polsku i po holenderku ,próbuje coś z tym załatwic . jeśli coś to po jakimś czasie dipisze opinie .

Zostaw merytoryczną opinię o Prismaworx Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Prismaworx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prismaworx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prismaworx Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prismaworx Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 17 lok. 2
    45-062 Opole