Opinie o Prismaworx Sp. z o.o. w Opole

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Prismaworx Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prismaworx Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prismaworx Sp. z o.o. w Opole

Ryszard

pojechalem przez ta firme robota miala byc przy kurczakach w belgii ,ale ze tam niebylo juz miejsc pracy przerzucili mnie na holandie,praca byla ok ale na 40 przepracowanych godz wyplacali 36 i to wszystkim jednakowo,mieszkanie na jakiejs wiosce tragedia brud i ubostwo,NIE POLECAM TEJ AGENCJI na przyszlosc

Naprawdę to nie żart nie trać swojego czasu i nerwów.Wyplaty potrafią ci przychodzić na minusie.Nie masz ciągłości pracy dostajesz bezprzerwy wolne a odciągaja ci dosłownie za wszystko.To najbardziej (usunięte przez administratora)firma jaka kiedykolwiek poznałemJezeli ktoś nie wierzy niech zostawi emalia ja wyślę paski z wypłatami na minusie.Sa inne firmy ale naprawdę nie radzę jechać przez tych (usunięte przez administratora)

Jolanta

Polecam pracę z tą agencją. Niezwykle pomocni w trakcie rekrutacji. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Damian

Polecam wyjazd do pracy z agencją PrismaWorx. Obecnie pracuje przy kurach - pieniądze otrzymuje na konto co tydzień, zakwaterowanie również do zaakceptowania. Godziny także są jak mnie informowano podczas rekrutacji, także polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Prismaworx Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Operator maszyn - fabryka ciastek wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
K

Absolutnie proszę nie jechać do jakiejkolwiek pracy przez to biuro. Olewają pracownika, zero kontaktu, wywożą na jakąś wieś do kurnika bez normalnych warunków do funkcjonowania i mieszkania!!! (usunięte przez administratora) kiła i mogiła dramat!! ???? Nie polecam radzę trzymać się z daleka!!!!

Magda
@K

Wyjechałam do pracy w czerwcu i po dziś dzień pracuję, nie siedząc zamknięta w żadnym "kurniku", tylko na normalnym zakwaterowaniu, jak to przez agencje. Pracę polecam.

Kamil

Ludzie nie aplikujcie tej agencji to (usunięte przez administratora) wyrombali mnie na 1 tygodniówkę i ostatnią tygodniówkę nie oddali pieniędzy za czipa nie oddali pieniędzy za godziny wakacyjne nie zwrucili ani grosza za ich oszóstwa uważajcie na dime i Antona to (usunięte przez administratora)

Paula
@Kamil

Chyba że ktoś ma dobre chody w firmie i "znajomości". Zgadzam się w 100% nie polecam tej agencji.

Nicki

Ta firma to jakaś porażka. Sami nie ogarniają w biurze co się dzieje. Jeden wielki chaos. Musisz ponosić koszty za mieszkanie a nie chodzisz do pracy. Żałosne, bo jeszce rozumiem gdyby to było z mojej winy, a nie jest bo to firma nie zapewniła mi godzin pracy. Idziesz w tygodniu raz, dwa dni i co zarobisz oddajesz za mieszkanie i ubezpieczenie. Czysty żart. A zarobek dla pracownika żadny. Potem tylko dostajesz solaris na minusie, że jeszce jesteś winny im pieniądze. Pytanie z czego mam oddać pieniądze firmie skoro nie pracuje bo nie ma pracy i godzin zapewnionych.

Ewelina
@Nicki

Naprawde jestem w szoku widzac te komentarze. Pracuje z ta agencja od tego roku i naprawde nie moge narzekac. Nie wiem skad te skrajne opinie.

Nicki
@Ewelina

Choćby z tego że przez telefon pięknie, ładnie, a na miejscu okazuje się że nie ma stałych godzin pracy, a za mieszkanie trzeba płacić. Kordynator na jakiego trafiłem nie odpisuje na wiadomości, na prośby o zmianę pracy nie reaguje. Idąc do firmy i próbując się czegokolwiek dowiedzieć nikt nie jest w stanie odpowiedzieć bo albo się tym nie zajmuje albo tej osoby nie ma, nie wspominając o wysyłaniu maili. Na żadnego w sprawie zmiany pracy i tego że mi nie pasują tak małe ilości godzin nie otrzymałem odpowiedzi. Naprawdę jeśli chcecie zacząć współpracę z tą firmą głęboko to przemyślcie. Jak dla mnie strata czasu i nerwów.

Krzpień

Serdecznie nie polecam tej agencji. Informacje podane w ogłoszeniach to czysty wabik. Przy przyjeździe zderzasz się z rzeczywistością. Na mieszkaniach (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Łazienki w opłakanym stanie, w pokojach nie ma internetu. Na dodatek wszechobecny grzyb i pluskwy. Jeśli chodzi o pensje to jest jakaś porażka... Piszą o gwarantowanych godzinach a jak przychodzi co do czego, to pracy nie ma a za te luksusowe apartamenciki trzeba płacić... Ludzie, jeśli nie chcecie stracić nerwów i pieniędzy, to nie jedźcie z tą agencją!!!!

Jola
@Krzpień

Ja jestem zadowolona i wszystko sie zgadza. Pracuje 3 tydzien z ta firmą. Polecam

Jurek

Standard bułgarski, ohydne zakwaterowania, brak ludzi z językiem polskim tam na miejscu. NIE POLECAM

Jacek
@Jurek

POLECAM !! To wszystko powyżej to najpewniej komentarze kreowane przez sam serwis :) Praca jak w opisie, kasa na czas, mieszkanie także okej. Polecam, pzdr Jacek

Wawa
@Jacek

Ludzie piszący wyzej mówią prawdę. Prisma to (usunięte przez administratora) Tam nie zarobisz nawet na utrzymanie. Koordynatorzy to porażka. Planingi dostajesz do godz. 18 na dzień następny. Nigdy nie wiesz czy bedziesz pracował. Trzymają w dyzurach domowych. Do pracy chodzisz 3 lub 4 dni w tygodniu. Wtedy mało zarabiasz. Nikogo nie interesuje czy masz za co żyć. Kwatery ktore proponują za ponad 100 euro tygodniowo to porażka. Smród połamane łóżka grzyb na ścianach. Koordynator nie odpowiada na skargi. Kierowcy mają osobny grafik i nie zawsze pokrywa się ze zmianą. Kierowca nie przyjedzie nie jesteś w pracy. Tam nie ma organizacji pracy. Dotyczy to Stramproy Holandia. Mieszkanie w Weert. praca z filetami kurczaków. To co tam robią z pracownikami to nadaje sie do miedzynarodowego inspektora pracy. Próbujesz coś zmienić wylatujesz z pracy.. Agencja z Opola która rekrutuje nic o tym nie wie? Wysyłają ludzi na poniewierke. Mam zamiar zrobić porządek w tej firmie. Zbieram dane. Poinformuje wszystkie mozliwe inspekcje w kraju i zagranicą. Dość niewolnictwa w XXI wieku

Aneta
@Wawa

Nie zgadzam się. Pracuję przy kurach w tej samej lokacji, którą Pan WAWA napisał i wszystko jest w jak najlepszym porządku. Godziny pracy są, mieszkania całkiem dobre, nie są to jakieś przyczepki campingowe, na które w innych agencjach trafiałam. POLECAM !

@Jacek

Aha chyba jesteś z prismaworks co?

Monika M
@Wawa

Chętnie się przyłącze. Zbyt wiele nerwów mi zżarli, tez sobie obiecałam, ze tak tego nie zostawię

Mateu

Praca

Magda Cz.

Polecam wyjazd z ta agencja. Mieszkanie tak jak na zdjeciach, ktore dostalam przed wyjazdem, pieniadze wyplacane sa co tydzien. POLECAM

To Ja

NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA !!! Jedyna z której byłem najgorsza firma . Ściągają ludzi do pracy A pracy nie ma . Zabierają ludziom z solarisów pieniądze. Nie odbierają telefonów jak się do nich dzwoni A jak nie pójdziesz do pracy to dzwonią z prywatnego ???? . Odejmują za byle co . Z solarisów zrobią tak że nie wiesz dlaczego tak mało Ci zostało pieniędzy wypłacone. Jeszcze raz nie polecam .

MM

Naprawdę nie warto wybierać tej agencji. Wszystko o co jest tylko możliwe robią źle. Na lokacjach panuje bez prawie, ludzie są terroryzowani przez innych mieszkańców A agencja nie robi z tym kompletnie nic. Pieniądze się nie zgadzają ogólnie to jedna wielka żenada.

Jurek

Jezeli ktos sie zastanawia nad wyjazdem do holandii z tą agencja to polecam, z poczatku dostalem slabe zakwaterowanie ale po dwoch dniach przeniesli mnie na inne i jestem zadowolony. pieniadze na czas praca tez okej, takze jak najbardziej polecam

Józek

pojechalem na sadzonki i z czystym sercem polecam, pieniadze mam co tydzien tak jak bylo mowione, pozdrawiam

Bartek

Pracowałem byłem tam 2 miesiące temu ściągnęli ludzi nie mieli pracy warunki mieszkaniowe tragiczne brak okien internet nie działał po zgłoszeniu do firmy braku internetu od chwili przyjazdu otrzymałem wiadomość ze internet jest tylko ze dużo osób korzysta wiec nie dział liczą ze na kilkanaście apartamentów zajęte były 4 a internetu nie było cała dobę jak równie sieci Wi Fi ale penie dużo osób z Wi Fi korzystało wiec zniknęła hehe

Grazyna

dzien dobry, polecam prace przez prismaworx . mam pieniazki na czas i to gdzie mieszkam tez mi pasuje . pracuje przy drobiu, praca produkcyjna ale najwazniejsze dla mnie ze pewna posada. pozdrawiam Grazyna

Nigdy wiecej

Kłamcy, (usunięte przez administratora). Nic nie jest zgodne z tym co pokazują na swoich stronach internetowych,z tym co nam obiecują. Chetnie dodała bym zdjęcia z tych ich super warunków,ale niestety się nie da. (usunięte przez administratora)

@Nigdy wiecej

Dokladnie

Mariola

Moge polecic z czystym sercem agencje prismaworx. Pracuje na szklarni, mam godziny, wyplaty na czas a mieszkanie tez ok. Polecam.

@Mariola

Ale tylko na chwile

Koala miś

Niepoważna agencja.. Na stronie oferta na Belgie około 13 euro brutto, po rozmowie okazuje się nieaktualna. Proponują inna pracę w Holandii na produkcji. Po rekrutacji wszystko umówione terminy na przyjazd i rozpoczęcie pracy, dokumenty wysłane. 3 dni przed wyjazdem dzwonią że firma już nie potrzebuje pracowników. I proponują pracę na kurczakach za minimalna stawkę... 9.54 Strata czasu i nerwów.... :/

click
@Koala miś

Skąd ja to znam. Stawiam ich na równo z Axidus

@Koala miś

Dokładnie tak jest jak piszesz. Mało tego nawet jak zdecydujesz się na daną ofertę to nie licz na to. W umowie prismaworks pl. Zatrudnia Cię w prismaworks nl nie gwarantujac Ci nic oprócz stawki godz i opłat typu mieszkanie ubezpieczenie. Masz wykonywać dla nich INNE prace logistyczno produkcyjne ale nie wiadomo jakie i do tego nie gwarantują Ci żadnego zatrudnienia...... Czytajcie dobrze umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Prismaworx Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Prismaworx Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prismaworx Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prismaworx Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Prismaworx Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 17 lok. 2
    45-062 Opole