Opinie o RTV Marcin Suwała w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RTV Marcin Suwała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RTV Marcin Suwała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV Marcin Suwała w Berlin

Lg 55NANO913

Miałem otrzymac na testy model z zeszłego roku (SM9800), ale wybrałem ten i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Materiały 4k - przez pierwsze dni oglądałem jak głupi filmy natury i z lotu ptaka w 4k i do tej pory jestem zachwycony jakością. W końcu nie muszę oglądać filmów przez USB, bo DLNA z apką LG działa wyśmienicie! Każdy format filmu i dźwięku jest obsługiwany (prócz DTS - z którego niestety LG zrezygnowało w modelach z 2020 roku - shame on you LG - ale to nic czego prosty program zmiany formatu nie obsłuży w parę minut). Masa ustawień obrazu - mogłem własnoręcznie skalibrować obraz według mojego "widzimisię". Jeśli ktoś nie chce kalibrować - polecam użyć trybu Filmmaker Mode - i koniecznie wyłączyć True Motion (TM dobry jest tylko do filmów natury/przyrody w 4k oraz transmisji online - nie polecam używać do filmów, gdyż robi się efekt opery mydlanej) . Kolejny plus to możliwość zapisania ustawień obrazu do każdego źródła, a więc youtube/serwer DLNA/TV - do każdego z nich mam własne ustawienia. Po ostatniej aktualizacji oprogramowania (sierpień 2020) obraz jest jeszcze lepszy - nie potrzeba nawet włączać opcji usuwania szumów. Dzwięk - bajka. Polecam pobawić się ustawieniami korektora (equalisera), aby wydobyć z tego TV jeszcze więcej basu ;) Póki co daje radę bez soundbara! Normalizacja dzwięku również rewelacja - polecam do filmów, które mają dżwięk 5.1 i wyżej, wtedy ciche i głośne sceny się wyrównują ładnie. WebOS - wraz z pilotem magic jest mega wygodny i działa rewelacyjnie. Local dimming - polecam do materiałów z TV/youtube, nie polecam do filmów (nie jestem fanem aż tak dużych ciemności), aczkolwiek tryb działa rewelacyjnie (prawie jak OLED;). W tej cenie ten TV bije wszystkie inne na głowę. Do tego HDMI 2.1 i eARC - więc wybór bardzo przyszłościowy. Nie używam TV do gamingu, ale ostatnio dodali do WebOS opcję Freesync, a opóźnienia są bardzo małe - więc na pewno sprawdzi się znakomicie.

Philips 65oled805
@Lg 55NANO913

Świetne wykonanie, idealna ostrość obrazu, świetne kolory. Cóż więcej można powiedzieć o samym tv, multimedia działają płynnie. Używam do zwykłej tv jak i źródeł takich jak Netflix i jestem zadowolony. Twarze w filmach ostre, dobrze wyciąga szczegóły

Obsługa

Bardzo miła i szybka obsługa e-mail. Pomoc w obsłudze telewizora zakupionego ponad 2 lata temu. Nie wiedziałem jak włącza się pewną funkcje.Szybka instrukcja od sprzedawcy jak to zrobić..Dzięki.

NanoCell czy QLED?

Telewizory LCD z ekranami QLED i NanoCell należą do klasy LCD premium i są sprzedawane od kilku lat. Co roku są w nich wprowadzane liczne udoskonalenia. Obie linie produkowane są przez dwóch największych koreańskich producentów telewizorów, marki LG (NanoCell) i Samsung (QLED). W obu rodzajach wyświetlaczy zastosowano rozwiązania z nanotechnologii czyli nanocząstek, które spełniają różne funkcje przy wytwarzaniu obrazu. Wyświetlacze NanoCell Sama nazwa w wyświetlaczach NanoCell wskazuje na wykorzystanie nanocząstek o średnicy (ok. 1 nm) absorbujących światło, które zastosowano w filtrze barwnym matryc LG. Ich zadaniem jest filtrowanie kolorów podstawowych czerwonego (R), zielonego (G) oraz niebieskiego (B). Dla przykładu kolor zielony na ekranach zwykłych telewizorów może zawierać domieszki innych kolorów, przez co staje się wyblakły i nabiera żółtawych lub turkusowych odcieni. W wyniku filtrowania kolorów uzyskuje się czyste barwy R, G, B dzięki czemu kolory na obrazie stają żywe, nasycone. Wyświetlacz z filtrem z nanocząstkami pozwala na dokładne odwzorowanie kolorów przy jednoczesnej poprawie widoczności pod różnymi kątami widzenia. Już sam ten fakt sprawia, że obu technologiom produkcji warto się szczególnie przyjrzeć. Zastosowany przy tym panel LCD IPS (In Plane Switch) na matrycy NanoCell powoduje, że osoby siedzące pod kątem +/- 60° nie zauważą różnic w odwzorowaniu kolorów i zmniejszeniu kontrastu w porównaniu z tymi, którzy siedzą naprzeciwko telewizora. To więc znakomity telewizor dla rodziny oraz jeśli lubimy oglądać widowiska sportowe, koncerty razem z przyjaciółmi. Wyświetlacze QLED Tak jak w zwykłym telewizorze LCD LED w telewizorach QLED źródłem światła są LED-y, zamiast białych niebieskie. W wyświetlaczu QLED oddzielna warstwa w postaci folii zawiera mieszaninę kropek kwantowych (nanokryształy) emitujących zielone i czerwone światło w momencie oświetlenia ich niebieskim światłem. W wyniku mieszania się ich światła ze światłem niebieskim cała warstwa świeci światłem białym o znacznie większym zakresie barw (charakterystyce widmowej), czyli zawiera więcej kolorów. Białe światło przechodzi przez filtry RGB. Utworzone w ten sposób kolory podstawowe tworzą obraz o znacznie większym zakres barw wzbogaconych o lepsze odtwarzanie czerwieni i zieleni. Cechą charakterystyczną telewizorów QLED jest stosowanie paneli LCD VA (Vertical Alignment). W wypadku dynamicznego ruchu obiektu na ekranie jego smużenie jest zależne nie tylko od matrycy, ale także skuteczności działania układów eliminujących to zjawisko. Matryca VA charakteryzuje się mniejszym smużeniem i jest polecana lubiącym transmisje sportowe i filmy akcji. Na zakup TV z matrycą VA powinny decydować się osoby, które lubią oglądać telewizję tak jak w kinie, w przyciemnionym pokoju.

Leszek

A kierowcy są tu zatrudniani przez pośredników czy bezpośrednio ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w RTV Marcin Suwała się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Martyna

A kto zajmuje się tam dostawa, maja zatrudnionych kierowców ?

Ok

Bardzo miła i pomocna obsługa infolinii.

Obsługa

Bardzo miła i sympatyczna obsługa infolinii sklepu.

Lg 55um7510

Idealny stosunek ceny co do jakości. Bardzo dobra jakość. Promotor w tutejszym salonie bardzo fajnie pokazał mi różnice w obrazie. Przyznam, że nigdy na to nie z wracałem uwagi tzn. równe doświetlenie matrycy (narożniki i tuż przy ramce). Przy grach z trybem HDR jest uważam mega efekt. Sterowanie głosowe 6+. Nie muszę pamiętać na jakim pozycji jest dany kanał. Po prostu wciskam przycisk mikrofonu na pilocie i mówię: "przełącz na Eurosport" działa extra. System webOS bardzo szybki i stabilny.

Martyna

Nie byłam pewna jaki telewizor wybrać ponieważ nie znam się.W sklepie panowie podpowiedzieli mi na co zwracać uwagę i na jakie parametry.Dobraliśmy odpowiednią wielość telewizora do pomieszczenia.Bardzo miła atmosfera w sklepie.

Oled Sony

Dzięki rozdzielczości 4K Ultra HD zobaczysz każdy szczegół. Daj się oczarować bardzo wysokiej rozdzielczości obrazu, która sprawia, że oglądane materiały filmowe wydają się jeszcze bardziej realistyczne. Rozdzielczość 4K UHD to aż 3840 na 2160 pikseli – to czterokrotnie więcej niż oferuje rozdzielczość Full HD. Ekran typu OLED podświetlany jest za pomocą diod organicznych. Każda z nich emituje światło niezależnie od innych i odpowiada za pojedynczy piksel. Dzięki temu użytkownicy telewizorów mogą liczyć na bardzo wysoki kontrast. Kolejnym atutem jest atrakcyjne odwzorowanie barw oraz krótki czas reakcji. Wszystko to sprawia, że technologia cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wymagających klientów, którzy pragną zaznać rozrywki na najwyższym poziomie. Technologia Dolby Digital polega na wielokanałowej kompresji sygnału. W praktyce oznacza to, że użytkownicy telewizorów mogą cieszyć się dźwiękiem pierwszorzędnej jakości. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich miłośników dobrego kina, którzy podczas seansu pragną usłyszeć kapitalną muzykę oraz doskonałe dialogi bez szumów czy zniekształceń. Zdecydowanie warto zainteresować się taką propozycją i wybrać model zaawansowany technicznie. Telewizor z systemem operacyjnym Android stanowi idealną propozycję dla klientów, którzy zawsze stawiają na nowoczesne, a zarazem funkcjonalne rozwiązania. Niekwestionowanym atutem oprogramowania jest możliwość skorzystania z popularnych aplikacji, które pozwalają na dostęp do setek znakomitych filmów i seriali. Ponadto błyskawicznie uruchomisz radio i sprawdzisz prognozę pogody. A to tylko niektóre spośród wielu zalet, jakie czekają na użytkowników. Korzystaj z wszelkich funkcji internetowych na telewizorze i to bez konieczności doprowadzania do niego dodatkowych kabli. Ten model TV wyposażono w obsługę komunikacji za pośrednictwem sieci WiFi. Możesz przyłączyć go do domowej sieci bezprzewodowej i w pełni wykorzystywać jego potencjał. Ten model telewizora został wyposażony w tuner DVB-C, dzięki czemu nie musisz kupować oddzielnego urządzenia, by odbierać materiały z cyfrowej telewizji kablowej na jego ekranie. Cyfrowa transmisja materiałów audio i wideo nie tylko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, ale też nie jest zbyt podatna na zakłócenia. Bez względu na to, czy korzystasz już z oferty telewizji kablowej, czy też nie, wbudowany tuner DVB-C może okazać się bardzo przydatną opcją. Ten model telewizora został wyposażony w tuner DVB-C, dzięki czemu nie musisz kupować oddzielnego urządzenia, by odbierać materiały z cyfrowej telewizji kablowej na jego ekranie. Cyfrowa transmisja materiałów audio i wideo nie tylko charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, ale też nie jest zbyt podatna na zakłócenia. Bez względu na to, czy korzystasz już z oferty telewizji kablowej, czy też nie, wbudowany tuner DVB-C może okazać się bardzo przydatną opcją. Ten model telewizora wyposażono w optyczne wyjście cyfrowe audio (S/PDIF). Umożliwia ono przesyłanie cyfrowego sygnału dźwiękowego pomiędzy urządzeniami. Zapomnij o konwersji dźwięku na sygnał analogowy, postaw na wyższą jakość dźwięku bez zniekształceń i zakłóceń.

Lg oled 65c9

Testowany telewizor to oled Lg65c9. Obraz świetny, ostry jak żyleta. Skalowanie obrazu przez telewizor do jak najwyższej rozdzielczości naprawdę działa. Obsługa pilotem banalnie prosta, polecenia głosowe również się sprawdzają zaskakują co dobrze. Nie rozumiem negatywnych opinii o dźwięku, jak na głośniki tv jest bardzo dobrze jeżeli ktoś zdaje sobie sprawę że nie jest to zestaw 5 głośników z subwooferem do kina domowego. Po podłączeniu urządzeń kablem HDMI do tv system sam je rozpoznał - PS4 i tutaj automatycznie przełącza się w tryb gry, dekoder satelitarny i mogę przełączać kanały z pilota od tv. Filmy i seriale z Netflixa w 4k to coś nie do opisania jeżeli chodzi o jakość.Bardzo płynny internet,szybki dostęp do przeglądarki.

Philips

Fajna promka na Philipsa.Polecam !

Test Samsung QE65Q80TATXXH

Konsole nowej generacji planowo mają zadebiutować pod koniec tego roku, zatem dla wielu z nas będzie to dobra okazja, by wymienić telewizor. Obowiązkowym elementem wyposażenia nowej maszyny stanie się najnowszy typ złącza HDMI w wersji 2.1, ale istotny jest także input lag, HDR czy funkcje dla graczy. Na szczęście Samsung poszedł po rozum do głowy i tegoroczny 65” Q80T kosztuje w oficjalnej dystrybucji 7499 zł. To kwota, którą można już w pełni usprawiedliwiać, bo liczba dodatków i technologii zawartych w tym urządzeniu przyprawia o zawroty głowy. To sprzęt w zasadzie pozbawiony wad, świetnie wykonany, o rewelacyjnych właściwościach i doprawdy kapitalnym obrazie. Już po specyfikacji możecie zauważyć, że telewizor wspiera najnowsze złącze HDMI 2.1 (czwarte wejście w TV), oznaczone nawet rysunkiem pada. Oznacza to, że tegoroczny Q80T jest gotowy na konsole nowej generacji razem z pełnym wachlarzem możliwości. Dlaczego ten port jest tak ważny dla graczy? Przemawiają za tym zaawansowane technologie. Port HDMI 2.1 pozwala na przesyłanie obrazu w rozdzielczości 4K z pełnym HDR o szybkości nawet 120 klatek na sekundę. Do tego wspiera tzw. VRR, czyli Variable Refresh Rate. Usuwa on efekt rozrywania ramek obrazu (czyli nieprzyjemny tearing). Ponadto oferuje ALLM – Auto Low Latency Mode, dzięki któremu po wykryciu przez telewizor podłączonej konsoli, od razu uruchomiony zostanie tryb gry z możliwie jak najniższym opóźnieniem. Ostatnią z ważniejszych funkcji nowego złącza jest QFT, czyli Quick Frame Transport. Pozwoli to na zminimalizowanie opóźnień przesyłania sygnału z kontrolera, co jeszcze zmniejszy odczuwalny input lag. Oczywiście warto wspomnieć, czy tylko HDMI 2.1 zaoferuje obraz w 8K i 60 klatkach na sekundę, jeśli w przyszłości zdecydujemy się na odbiornik wspierający rozdzielczość 7680x4320, ale nie ma ku temu chwilowo żadnych podstaw.

Lg Oled c9

Rewelacyjny TV. Jakość dźwięku super (trzeba ustawić na sztuczną inteligencję - zmierzy sobie pomieszczenie i dobierze sam ustawienia - zauważyłem, że niektórych nie zadowala, a jest super, tylko trzeba USTAWIĆ!!!!), jakość obrazu super - też polecam włączyć AI (sztuczna inteligencja), obraz zachwycający. Wygląd super. Cienki "jak żyletka". Niektórzy marudzą, że ma dużą stopkę do tyłu - to przeciwwaga, żebyście nie płakali, jak się przewróci do przodu.... a można powiesić na ścianie i problem znika. Integracja z innymi źródłami taka sobie - podłączyłem dekoder SAT (mogę sterować TV SAT z pilota LG od TV!!!), ale po podłączeniu BLURAYa dzieją się dziwne rzeczy. Nie można przełączyć z BLURAY na SAT, bo się wszystko wyłącza, gdy wyłączy się BLURAY..... Szybkość działania - super, no może przy przeglądaniu zdjęć o wysokiej rozdzielczości czas ładowania jest irytujący.... Ale podstawowe zastosowanie - TV - normalnie rzuca na kolana. Skalowanie FullHD do 4K - rewelacja. Zwykły sygnał TV do 4K też super. A BLU-RAY 4K filmy to na kolana, normalnie szok!!! Dźwięk także super (ale podkreślę jeszcze raz, dla tych, którzy po kupieniu pralki włączają ja do prądu, wody i piorą nie odkręcając śrub zabezpieczających do transportu - TRZEBA SOBIE DŹWIĘK USTAWIĆ do pomieszczenia - ustawi się prawie sam z AI)

Samsung Qled Q800T

Samsung QLED Q800T to jeden z najlepszych i najwyżej pozycjonowanych telewizorów na 2020 rok. Jednocześnie to najtańszy telewizor 8K w ofercie firmy Samsung, a więc sprzęt, którego podstawowym zadaniem jest popularyzacja rozdzielczości 8K wśród rtvManiaKów.Na liście kluczowych zalet tego modelu znajdziemy nie tylko panel o wysokiej rozdzielczości, ale również matrycę 120 Hz, system podświetlenia Full Array Local Dimming, ulepszony tryb dla gracza, specjalne powłoki poszerzające kąty widzenia oraz zaawansowane algorytmy skalowania do 8K. Pod względem wzornictwa Samsung QE65Q800TA to „duchowy” następca m.in. zeszłorocznego, flagowego telewizora 4K, czyli modelu z serii Samsung QLED Q90R. Podobieństw między urządzeniami jest wiele. W obu wypadkach mamy potężną, masywną obudowę o słusznym ciężarze (31 kg – nie radzę telewizora rozstawiać w pojedynkę), wspierającą się na pojedynczej, giętej stopie, przez co sprzęt sprawia wrażenie „zawieszonego” w powietrzu. To fajny patent. Ne tylko ładnie wygląda, ale też ma też wymiar praktyczny – raz, że telewizor bez problemu wejdzie nawet na niedużą szafkę, a dwa, jest sporo miejsca na dostawienie listwy grającej, która ładnie wkomponuje się w miejsce pod ekranem. Ramki okalające ekran od frontu są niemal niezauważalne. Mają raptem kilka milimetrów, dzięki czemu panel zdaje się wypełniać cały front urządzenia. Powierzchnia wyświetlacza pokryta została specjalną powłoką zmniejszającą refleksy i minimalizująca odbicia. To przydatny dodatek, który docenisz zwłaszcza w słoneczne dni. ył obudowy skonstruowano tak, aby powieszenie telewizora na ścianie nie sprawiało większych problemów. Przeszkadzać może co najwyżej mocno wystającą poza obrys obudowy wtyczka kabla zasilającego – zdecydowanie lepiej sprawdziłaby się tu bardziej kompaktowa końcówka. Musisz też pamiętać o tym, że obudowa telewizora bywa bardzo gorąca (rozdzielczość 8K i wysoka jasność mają swoje minusy), więc warto zostawić trochę miejsca z każdej strony, aby polepszyć przepływ powietrza. W dolnej części umieszczono specjalne perforacje, które pełnią rolę maskownicy na kable. I tu dochodzimy do tytułowego „ale”. Linia Q800T nie została wyposażona w moduł One Connect, co oznacza, że wszystkie przewody trzeba podpiąć standardowo, czyli do portów umieszczonych w obudowie telewizora. Jedną z nowości w tegorocznej ofercie koreańskiego producenta jest ulepszony tryb Ambient, który w najbardziej zaawansowanej postaci trafił m.in. do serii Q800T. Ambient Plus nie przynosi rewolucyjnych zmian – dodano jednak kilka ciekawych motywów, które pozwalają lepiej dopasować telewizor do wystroju wnętrza. Dwie najciekawsze nowinki to bez wątpienia tryb Relaks (kompozycja obrazów i dźwięków stworzonych z myślą o wyciszeniu) oraz Muzyczna Ściana, czyli pakiet wizualizacji zmieniających się pod wpływem częstotliwości dźwięku. Ostatnia opcja zapewne spodoba się miłośnikom domówek, ale uwaga: działa wyłącznie w scenariuszu, w którym muzyka jest odtwarzana z telefonu i wysyłana do telewizora przez Bluetooth. Oczywiście nie zabrakło i innych „ozdóbek”, jak np. aranżacji wnętrz projektowanych przez wybranych przez Samsunga artystów, cyfrowych dzieł sztuki czy przeróżnych motywów, które można do pewnego stopnia spersonalizować. Szczególnie interesujące są pakiety Routine (wyświetla dodatkową treść zależnie od pory dnia i ustawień) oraz Mój Album, pozwalający na wyświetlenie własnych zdjęć z nałożonymi filtrami kreatywnymi.Warto natomiast pamiętać, że duża część zmian w trybach Ambient wymaga posiadania aplikacji Samsung SmartThings, a najlepiej smartfona tej marki (teoretycznie program działa na każdym telefonie z Androidem, ale w praktyce bywa z tym różnie). Topowe telewizory Samsunga zazwyczaj wyposażone są w niezłej klasy głośniki. Nie inaczej jest w tym wypadku. Samsung QLED Q800T „uzbrojony” został w głośniki pracujące w systemie 4.2.2, o łącznej mocy 70W.Co ważne, brzmienie jest skrojone uniwersalnie, więc powinno przypaść do gustu większości użytkowników: wysokie i średnie tony są wyraźnie czytelne, dialogi w filmach ładnie uwypuklone, a bas, choć tylko lekko zarysowany, daje minimalną, niezbędną w czasie seansów głębię. Z generacji na generację Jeden Pilot (One Remote) ulega drobnym modyfikacjom, ale jego trzon pozostaje niezmienny od lat. Mamy więc do czynienia z aluminiowym, minimalistycznym pilotem, który oferuje tylko najważniejsze skróty w formie przycisków. Głównie te, które dotyczą podstawowych funkcji telewizora oraz najpopularniejszych aplikacji VoD (Netflix, Prime Video, Rakuten TV).

Sk8500

Mój poprzedni LG (LCD 42") służył przez 10 lat bez awarii, dlatego wybór ponownie padł na tę markę, dodatkowo sugerowałem się dobrymi wynikami testów serii SK oraz wysoką oceną systemu SmartTV. Używam TV przez cztery dni. Jestem zadowolony z wyboru. TV ma dopracowany i intuicyjny w obsłudze system Smart TV (webOS), znakomity pilot i sterowanie głosowe funkcjami TV oraz aplikacjami Google. TV oferuje bardzo dobrą jakość i moc dźwięku jak na wbudowane głośniki. Wygląd produktu odpowiedni do segmentu premium (np. wąska ramka, elegancki stojak). Obraz jest bardzo dobrej jakości. Znakomite, duże kąty patrzenia bez zniekształcenia obrazu i kolorów. W większości przypadków oglądamy ekran nie na wprost, a z boków. Czerń i jasność ekranu są bardzo przyzwoite. Efekt full array local dimming jest zauważalny przy oglądaniu w ciemnym pokoju, ale nie przeszkadza. W rogach ekranu natężenie jasności nieco mniejsze. Zdecydowałem się na dopracowany TV LED i taki też jest ten LG. Może nie oferuje nieskończonego kontrastu jak OLED, ale cena zakupu jest korzystniejsza a przy zwykłym używaniu jest i tak znakomity.

Polecam sklep.

Martyniu

Szukam numeru tel. Do firmy RTV MARCIN SUWAŁ. Zupnicza 17 Warszawa KTOS PODEŚLE.

Telefon
@Martyniu

Najlepiej zapytać przez FB lub zostawić swój numer telefonu w prywatnej wiadomości na Fb

Numer
@Martyniu

Nie maja numeru telefonu.Kontakt e-mail podany jest na stronie internetowej wiec napisz tam.Ja tam się kontaktowałem telewizory.warszawa@wp.pl

Strona www
@Martyniu

Na stronie internetowej firmy podany jest adres e-mail do kontaktu,pisz tam telewizory.warszawa@wp.pl

Polecam

Polecam sklep za przystępne ceny telewizorów i duży wybór sprzętu.

AJ

Zostaw merytoryczną opinię o RTV Marcin Suwała - Berlin

• Jak się pracuje w RTV Marcin Suwała?

Zobacz opinie na temat firmy RTV Marcin Suwała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTV Marcin Suwała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTV Marcin Suwała