Opinie o RTV Marcin Suwała w Berlin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy RTV Marcin Suwała. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RTV Marcin Suwała o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV Marcin Suwała w Berlin

Tak po przejrzeniu tych ostatnich wpisów widzę, że bardzo dużo skupia się ich na klientach oraz produktach a co z pracownikami? mam chłopaka który orientuje się w temacie rtv i tym podobnych sprawach. Ciekawa jestem czy miałby szansę teraz dołączyć?

Lg Nano

Imponujący telewizor o przekątnej 55 cali. Dzięki wyświetlaczowi 4K i zintegrowanej technologii NanoCell dostępna jest większa ilość kolorów z każdego kąta widzenia. Procesor &7 Gen3 ,4K i Cinema HDR z Dolby Vision IQ i Local Dimming zapewniają również doskonałą jakość obrazu, podczas gdy intensywny Dolby Atmos Sound zapewnia niezwykłą jakość dźwięku. Najlepsza oferta jaką znalazłem była w tym właśnie sklepie.Pojechalem sprawdziłem a później panowie przywieźli mi ten tv pod drzwi mojego domu zaraz po zakupie.Bardzo fajny sklep z ciekawymi ofertami.Na pewno są bardzo konkurencyjni na ryku.Jestem bardzo zadowolony.

Oled
@Lg Nano

W mojej opinii nie ma lepszego obrazu niż Oled.Mówcie co chcecie ale oleda nie da się zastąpić :)

Ambilight
@Lg Nano

Fajny efekt świetlny sprawia ambilight.Co do jakości obrazu to najlepszy jest oled.

Tv

Miła obsługa w firmie RTV MS.Bezproblemowy kontakt,fachowe doradztwo i duża wiedza na temat telewizorów.

AA11

Ile prądu zużywa ambilight
@Tv

Niewiele. Według danych ujawnionych w 2013 roku przez firmę Philips zużycie jest następujące: dwustronny Ambilight w telewizorze z ekranem 46 cali – średnio 1,5W, trzystronny Ambilight w telewizorze z ekranem 60 cali – średnio 3,0W. Co ciekawe, włączenie Ambilightu może mieć spory wpływ na korzystanie z oświetlenia w pomieszczaniu. Badania przeprowadzone przez agencję Blauw wykazały, że po włączeniu Ambilightu spośród badanych użytkowników: 36% wyłącza wszystkie źródła światła, 32% przyciemnia światło, 31% wyłącza niektóre źródła światła. Co to jest Ambilight Lounge Light? Jest to możliwość włączenia samego systemu Ambilight, bez włączania telewizora. Producent tak definiuje funkcję Lounge Light: Tryb Lounge Light w telewizorze umożliwia włączenie funkcji Ambilight, gdy telewizor działa w trybie gotowości. W ten sposób można oświetlić pokój dzięki funkcji Ambilight.

Polecam
@Tv

Wszystko w najlepszym porządku.Super kontakt.Polecam sklep.

Zadowolony Mariusz Nowy wpis
@Tv

Telewizor spełnia moje wszystkie oczekiwania.Atrakcyjna cena ze względu na uszkodzony karton który w niczym nie przeszkadza.Sam telewizor nowy i w pełni sprawny.

Lg

Ekspresowa dostawa telewizora transportem firmy i fachowy montaż sprzętu wraz z kalibracją.Polecam sklep !!

@Lg

Zamówiony telewizor dostarczono transportem sklepu jeden dzień od przyjęcia zlecenia.Produkt zgodny z ofertą sprzedawcy.

@Lg

Bardzo miła obsługa.Co prawda telewizor kupiony ponad dwa lata temu ale działa do dzis bezproblemowo wiec ocenę wystawiam teraz.

Oled tv
@Lg

Wszystko w najlepszym porządku.Polecam sklep. Jakość obrazu oleda na najwyższym poziomie.

Pat123 Nowy wpis

Wszystko w porządku.Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w RTV Marcin Suwała się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Philips 7304

Żal byłoby nie kupić tego modelu na promocji w tej firmie.Cenowa Rewelacja a do tego bardzo miła obsługa.Polecam !!

Philips 7304
@Philips 7304

Bardzo udany model.Android który posiada wsparcie systemu,możliwość pobierania aplikacji.Do tego miłe odczucia świetnie systemu ambilight.

@Philips 7304

Ostatnio Philips to faktycznie telewizory na czasie.Bardzo fajny jest Abilight.

@Philips 7304

Telewizor posiadam kilka miesięcy. Na początku byłem sceptycznie nastawiony. Przekonał mnie Android oraz Ambilight. Sam system daje sporo możliwości (porównując do zamkniętych systemów u konkuren cji). Sterowanie głosowe przydaje się na YouTube, nie muszę skakać strzałkami na litery. Kolory ma ładne, równe podświetlenie, wszystko to dopełnia Ambilight na plecach telewizora :D.

Promocja
@Philips 7304

Jakieś świąteczne promocje ?

Dostawa Nowy wpis
@Philips 7304

Super szybka dostawa telewizora pod adres klienta.Obsługa sympatyczna i pomocna.Ważne ze to nie kurier dostarczył telewizor a bezpieczny transport sklepu.

Lg E8

kilka dni po testach i na razie powala jakością obrazu i wieloma funkcjami. muszę się nauczyć wykorzystywać jego możliwości. Obecne telewizory to nie tylko programy TV , telewizor jest jak instrument muzyczny , trzeba się nauczyć na nim grać.Zal będzie oddawać ten tv .

Oled lg 77c9
@Lg E8

Jestem posiadaczem TV od miesiąca i nie jestem specjalistą w dziedzinie elektroniki, a tylko zwykłym "oglądaczem". Telewizor robi naprawdę wrażenie. Pod względem estetyki i solidności wykonania jest praktycznie perfekcyjny i może poprostu stanowić doskonały element dekoracyjny wnętrza. Ok, ale to nie ma być mebel :))) Pod względem użytkowym telewizor także jest wg mnie oczywiście, doskonały. Przewaga jakości obrazu wyświetlanego przez matryce OLED nad matrycami LED jest moim zdaniem bezdyskusyjna. Nawet matryce QLED czy Nanocell nie dają rady w starciu z OLED-ami. Telewizor jest szybki, user friendly i łatwy w opanowaniu obsługi, nawet bez studiowania instrukcji. W moim przypadku robiąc remont pokoju przygotowałem specjalną wnękę pod ten konkretny TV. Polecam przygotowanie gniazda do połączenia internetu kablem, a nie poprzez wifi, które z natury rzeczy jest wolniejsze. Uwaga : eksploatacja tego TV bez dostępu do internetu ogranicz jego moźliwości o jakieś 80% . Co do dźwięku, to jest ok,, ale polecam zainwestowanie w conajmniej soundbar i to porządny. U mnie TV współpracuje z systemem kina domowego ONKYO i głośnikami JAMO 5.1.2 dolby atmos. Oglądanie TV z tym sprzętem to .....REWELACJA . Koniec wizyt w kinie :))) Reasumując - TV w 100% wart jest swojej niestety nie małej ceny. POLECAM

Lg e8
@Lg E8

Lg model e8 to klasa sama w sobie.Jeśli ktoś jest kinomaniakiem to polecam.

Lg 65e8
@Lg E8

Telewizor perfekcyjny w każdym calu.Piękny design i krystalicznie czysty obraz.65” to dla mnie za duży wiec zdecydowałem się na 55”.Telewizor starszy modelowo ale warty swojej ceny.Bardzo miła i konkretna obsługa w sklepie.Produkt pierwsza klasa.Jestem bardzo zadowolony.

Tobiasz
@Lg E8

Mam taki telewizor od ponad roku.Jakość obrazu na najwyższym poziomie.Do tego czysty dźwięk i niesamowicie piękny wygląd.Telewizor wyglada na ścianie jak tafla szkła.

Lg e8
@Lg E8

Jest to na dzień dzisiejszy starszy madel ale na tamten czas nie było lepszego oleda jeśli chodzi o walory dźwiękowe.To jest super telewizor,prawdziwe kino w domu.

@Oled lg 77c9

Super szybka dostawa zamówionego telewizora zamówionego online bezpiecznym transportem sklepu.

Sony Bravia OLED KD-KD-65AG9

Posiadam KD-65AG9 od 3 miesięcy i napiszę kilka słów wrażeń z użytkowania. Na wstępie dodam, że nie zajmuję się profesjonalnie fotografią ale zwracam bardzo dużą uwagę na jakość obrazu i odwzorowanie kolorów. Było to głównym powodem dla którego kupiłem model SONY. Zacznę od wyglądu - minimalistyczny, cieniutka ramka, cienka i elegancka podstawka. Tak dokładnie powinien wyglądać telewizor klasy premium. Jest bardzo cienki i lżejszy niż poprzedni 40” LCD od SONY. Niestety minusem jest błyszczący ekran, w którym odbija się wszystko. Gdy obraz jest jasny to nie ma problemu ale gdy jest ciemny to przy źle ustawionych lampach w pokoju to przeszkadza. Stary model TV Sony nie odbijał tak mocno światła.Przed zakupem przeczytałem instrukcję, gdzie napisane jest, żeby nie umieszczać go we wnęce i jeżeli chcemy go powiesić na ścianie to należy mu zapewnić 30 cm. przestrzeni nad. Nie wiem czemu, bo ten TV wcale się jakoś przesadnie nie grzeje, mimo to nie powiesiłem go na ścianie, tylko stoi na szafce. Co do jakości obrazu to wiele na ten temat powiedziano i tu rzeczywiście nie ma co dyskutować. Obraz jest rewelacyjny, naturalny, rewelacyjne odwzorowane kolory w tym skóry, brak przekłamań, plam, wypalonych pikseli. Wygląda doskonale. Nie kalibrowałem go profesjonalnym kalibratorem ale powiem szczerze, że nie czuję takiej potrzeby. W menu TV są duże możliwości ustawienia kolorów. Kanały SD wyglądają na nim wyjątkowo dobrze, obraz HD doskonale ale gdy dostarczymy mu sygnał 4K HDR to szczęka opada. Telewizor ma spore możliwości ustawień samego obrazu a procesor obrazu robi niesamowitą robotę. W poprzednim modelu większość efektów „polepszających” wyłączyłem a tu korzystam z kilku funkcji i działają całkiem przyjemnie. Spore wrażenie zrobiła na mnie opcja „upłynniania” obrazu. Oglądam film z lat 30 XX wieku i zamiast charakterystycznego „klatkowania” - obraz jest płynny, jakby kręcony kamerą 60 fps. Działa to także podczas oglądania filmów kinowych, 24p nagle wygląda jak 60p i film wygląda bardziej jak dokument niż obraz kinowy. Oczywiście w niektórych przypadkach wygląda to super a w innych mniej a w przypadku bardzo szybkich scen widać jak procesor głupieje ale mimo wszystko efekt zrobił na mnie duże wrażenie. Oprócz tego dostępne są opcje zwiększania ostrości i rozdzielczości obrazu. Dźwięk z samego telewizora bardzo dobry. Android TV jest, działa całkiem sprawnie, aplikacji jest bardzo dużo , HBO GO, Netflix skalibrowany profesjonalnie, Player, Onet, TVP i masa innych aplikacji. Jest tego dużo więcej niż na Apple TV, ale używam tylko Netflix i HBO Go, a przez te 3 miesiące Netflix zaciął się „tylko” raz. Raz także zaciął się bluetooth i musiałem wówczas zrestartować telewizor. SONY obiecało nową wersję Android TV na koniec 2019 ale do dziś się jej nie doczekałem. Nie działa wsparcie dla Dolby Atomos. Nie ma współpracy ze sprzętem Apple - brak Airplay 2. Specjalnie dopłaciłem więcej do modelu z 2019 tylko dla powyższych opcji, a jak do tej pory ich nie ma.Telewizor doskonale współpracuje z Sony PS4 PRO czy Apple TV, ale żeby uzyskać pełną jakość obrazu w 4K trzeba wejść głęboko w Menu i przestawić opcję w HDMI. Zajęło mi sporo czasu żeby to rozgryźć bo nie było to takie oczywiste. Na konsoli pojawiał się komunikat że ten telewizor umożliwia uzyskanie lepszego obrazu, zmień ustawienia telewizora. Moim zdaniem telewizor premium powinien sam sobie tą opcję przestawiać w momencie gdy rozpozna sprzęt wykorzystujący 4K a już tym bardziej sprzęt od SONY. Natomiast sam obraz z Apple TV czy gry z PS4 PRO wyglądają po prostu obłednie. Obraz z NC+ również. Podsumowując, to telewizor który kosztuje i nie jest bez wad, mimo to uważam, że to sprzęt naprawdę rewelacyjny. Oglądanie filmów i programów nabrało nowy wymiar i nową jakość. Realizm, szczegółowość, naturalne kolory a czerń jest po prostu czarna ( w pierwszej chwili musiałem się do tego przyzwyczaić ). Nie ma aktualnie niczego lepszego niż OLED a SONY nigdy nie mnie nie zawiódł jeżeli chodzi o jakość obrazu (LED czy nawet QLED to nie ta liga)

Sony A90j
@Sony Bravia OLED KD-KD-65AG9

Dziennikarz określił obraz wyświetlany przez A90J jako fantastyczny w przypadku znacznej większości materiałów, na których testował telewizor. Zaznaczył, że nowy panel OLED jest jaśniejszy, a jakość HDRu wzorowa. Jednolitość obrazu jest jego zdaniem bliska perfekcji; Autor tekstu przyznał, że kontrast i czerń są na topowym poziomie, podobnie jak reprodukcja kolorów; zwrócił jednak uwagę, że tonacja barw jest skalibrowana nieco pod dyktando Sony (cokolwiek to znaczy ;-)))), nie określił bowiem czy to źle czy dobrze); Jacobi stwierdził, że przetwarzanie obrazu, w tym upscaling, stoi na wyższym poziomie niż do tej pory – nie jest jednak bez zarzutu. Ekspert zauważył pomniejsze glicze w obrazie w materiałach testowych; Dużo pochwał popłynęło w omawianej recenzji w kierunku płynności obrazu – autor szczególnie podkreślił praktycznie zerową obecność migotania w scenach z dużą ilością detali – przyznał nawet, że lepszą jakość w tym aspekcie widywał tylko w modelach o rozdzielczości 8K; Mimo to dziennikarz Tech Hive przyznał, że przetwarzanie ruchu mogłoby by nieco gładsze na A90J – w wymagających scenach zauważał efekt “juddera”;

NanoCell lg

Co prawda oled nie ma sobie równych ale nie jest taki trwały.NanoCell jest całkiem spoko.Dobra jakość wyświetlania,naturalne i głębokie kolory.Dla mnie ledowy telewizor jest praktyczniejszy gdyż jestem zapalonym graczem.Jak zacznę grać to czasami trwa to cały weekend.Oled by wypalił plansze gry a Led nie dlatego wybieram leda NanoCell.

Numer lg 77c9
@NanoCell lg

Jestem posiadaczem TV od miesiąca i nie jestem specjalistą w dziedzinie elektroniki, a tylko zwykłym "oglądaczem". Telewizor robi naprawdę wrażenie. Pod względem estetyki i solidności wykonania jest praktycznie perfekcyjny i może poprostu stanowić doskonały element dekoracyjny wnętrza. Ok, ale to nie ma być mebel :))) Pod względem użytkowym telewizor także jest wg mnie oczywiście, doskonały. Przewaga jakości obrazu wyświetlanego przez matryce OLED nad matrycami LED jest moim zdaniem bezdyskusyjna. Nawet matryce QLED czy Nanocell nie dają rady w starciu z OLED-ami. Telewizor jest szybki, user friendly i łatwy w opanowaniu obsługi, nawet bez studiowania instrukcji. W moim przypadku robiąc remont pokoju przygotowałem specjalną wnękę pod ten konkretny TV. Polecam przygotowanie gniazda do połączenia internetu kablem, a nie poprzez wifi, które z natury rzeczy jest wolniejsze. Uwaga : eksploatacja tego TV bez dostępu do internetu ogranicz jego moźliwości o jakieś 80% . Co do dźwięku, to jest ok,, ale polecam zainwestowanie w conajmniej soundbar i to porządny. U mnie TV współpracuje z systemem kina domowego ONKYO i głośnikami JAMO 5.1.2 dolby atmos. Oglądanie TV z tym sprzętem to .....REWELACJA . Koniec wizyt w kinie :))) Reasumując - TV w 100% wart jest swojej niestety nie małej ceny. Polecam

NanoCell
@NanoCell lg

Decydując się na telewizor LG innowacyjną technologią NanoCell, stajesz się posiadaczem wyjątkowego sprzętu, dzięki któremu poznasz nową jakość obrazu w domowym zaciszu. Telewizory LG NanoCell to gwarancja nasycenia barw niespotykana nigdy wcześniej.

NanoCell
@NanoCell lg

Telewizory NanoCell LG, to najwyższe modele telewizorów w technologii LCD produkowane przez firmę LG. NanoCell pozwala na osiąganie szerokiej palety barw i głębokiej czerni niezależnie od kątów widzenia. W branży telewizorów LG znane jest przede wszystkim z modeli z najwyższej półki z matrycami OLED. Te telewizory oferują najlepszy obraz, najbardziej żywe kolory i najgłębszą czerń. Przewaga OLED-ów nad LCD-kami jest bezdyskusyjna pod względem jakości obrazu. Telewizory OLED cieszą się świetną jakością obrazu, bo potrafią uzyskać idealnie ciemną czerń. Im ciemniejsze ciemne miejsca, tym wyraźniejsze kolory. Idealna czerń w telewizorach OLED to efekt możliwości wyłączenia każdej wybranej diody. W telewizorach LCD nie ma takiej możliwości, tam diody są podświetlone dodatkowym źródłem światła umieszczonym bezpośrednio za nimi (back-lit) lub na krawędziach (edge-lit). Przez to czerń w telewizorach LCD zawsze będzie odrobinę świecić. W telewizorach Nano Cell zastosowano podświetlanie strefowe back-lit. Tych stref jest ok 50 i dają możliwość uzyskania głębszej czerni niż np. przy oświetleniu krawędziowym. Fragmenty obrazu, które mają być czarne są po wygaszane. Drugim atutem jest sama technologia Nano Cell, która ma bezpośrednio konkurować z kwantową kropką w telewizorach Samsunga (Quantum Dot). Technologia Nano Cell odpowiada w telewizorach LG za dostarczenie jeszcze żywszych i wyraźniejszych kolorów. Jest to warstwa cząstek o średnicy 1 nanometra, która eliminuje niechciane składowe światła, dostarczając czystsze kolory. Zabieg ten pozwala jednocześnie poszerzyć paletę barw. Telewizory LG Nano Cell cechują się świetnymi kolorami już po wyjęciu z pudełka. Kinowy tryb obrazu daje prawie identyczne rezultaty z tymi, które reżyser widział podczas montowania filmu. Dodatkowa kalibracja ekranu zapewnia natomiast "rewelacyjne oddanie barw", co potwierdził w swoim teście. Zatem jeśli ktoś chce oglądać filmy dokładnie w tych samych kolorach, w jakich widzieli je hollywoodzcy montażyści i koloryści, to Nano Cell jest jednym z najtańszych na to sposobów. Jednym z największych atutów telewizorów LG, oczywiście poza jakością obrazu, jest system operacyjny WebOS i pilot nazwany przez producenta LG Magic Remote. Ten "magiczny pilot" ma wbudowany "laserowy wskaźnik" (który nim nie jest, ale tak najłatwiej go sobie wyobrazić) w ogromy sposób ułatwiający obsługę telewizora, wybieranie interesujących nas filmów i seriali w aplikacjach Netflix i HBO czy wideo w aplikacji (usunięte przez administratora) Sam system WebOS jest jednym z najszybszych i najwygodniejszych systemów jakie są dostępne w telewizorach.Od dwóch lat LG umożliwia obsługę telewizorów głosowo w języku polskim. Usługa ta cały czas jest rozwijana i z każdą aktualizacja działa coraz lepiej.

Nano
@NanoCell lg

Bardzo udane telewizory Lg NanoCell.Bardzo wyraźny obraz,naturalne kolory.Czarny kolor jest naprawdę czarny a nie szary.

Lg
@NanoCell lg

Wkrocz na nowy poziom — gry w jakości 4K HDR Z telewizorem OLED serii Lg podczas każdej rozgrywki będą Ci towarzyszyć jeszcze lepsze wrażenia. Szybki czas reakcji i niskie opóźnienie wejściowe pozwalają na bardziej płynną grę. Natomiast technologie VRR i ALLM obsługiwane w HDMI 2.1 zapewniają najlepszą jakość obrazu oraz minimalne zacinanie nawet przy największych prędkościach. Telewizor ten pozwoli Ci także cieszyć się grami w jakości 4K HDR, które odznaczają się jeszcze żywszymi kolorami nawet pod dużym kątem patrzenia. Realistyczne efekty wizualne w połączeniu z wirtualnym dźwiękiem przestrzennym pozwalają w pełni "wcielić się" w bohatera gry i wczuć się w wydarzenia mające miejsce w grze. Postaw na rozrywkę w najlepszym wydaniu i zapomnij o nudzie z telewizorem firmy Lg

NanoCell czy Led ?
@NanoCell

Zaleta wyświetlacza NanoCell, w porównaniu z OLED, to przede wszystkim większa jasność obrazu, co jednak nie powoduje pogorszenia jakości obrazu przy sztucznym świetle. Duża jasność i poszerzony zakres kolorów, to bardzo dobre efekty wizualne przy oglądaniu filmów HDR 4K z serwisów VoD np. Netflix.

Test telewizora um7600

Doskonały TV LED 82" z matrycą VA (NIE IPS) ; natywne 100 Hz, z Dolby ATMOS i Vision, z HDR 10 i WebOes i AI i pilotem Smart. W promocji poniżej 7000 zł to zakup ma sens. W cenie powyżej 8 tys to bym już dyskutował mocno. Doskonały zakup na lata. Dobra kontrast i czerń. Kąty jak to w VA no szału nie ma, ale coś za coś. Czerń i kontrast za kąty: VA vs IPS. To solidna średnia półka więc HDR nie powala, ale pozwala się pocieszyć i posmakować trochę luksusowego dania. Na pełne danie to trzeba na dziś wydać raczej ok 10-15 tys zł :) w dużym rozmiarze. Nie ma jak w Samsungach ze średniej półki okrojonego DTS/Dolby etc. Wszystko jest i działa i hula w LG 82UM7600. Kodeki podobnie. Net i szerzej medialność wymiata szybkością i sprawnością. Trzeba uważać na wąskich klatkach schodowych i przejściach ze schodami, bo pudło z TV jest naprawdę wielkie i nie ma z tym żartów. Pamiętajcie tylko, że z tej serii tylko UM7600 tylko 82" i chyba 50ka ma matrycę VA. A 100Hz np nie ma w wersji 75" czy w wersji 86" to znów matryca choć 100Hz to jednak IPS - z szarością zamiast czerni itd... Niestety przy zakupach trzeba uważać i sprawdzać parametry do ostatniej literki/cyfry włącznie. Asystent Google działa sprawnie i dobrze. Netflixa czy aplikacje odpala od ręki. Ogólnie petarda pozytywna tylko warto dodać kino domowe lub grajdeskę z odczuwalnym dekodowaniem Dolby Atmos (góra, przestrzeń). Netlfix w 4K z HDR i Dolby Vision/Atmos wymiata. Naprawdę wymiata :) . Polecam na dużą ścią i zmocnym uchwytem bo to jednak 82" i 50 Kg

75”
@Test telewizora um7600

Wystawiam opinie ponieważ jestem zadowolony z obsługi sklepu i z oferty jaką posiadał na zakup telewizora 75”.Na dzisiejsze czasy każdy zaoszczędzony grosz się liczy.Jeśli ktoś lubi duże powierzchnie i reflektory musi się liczyć z wyższa cena jaką oferują elektromarkety.Dla mnie to zbyteczne a liczy się produkt i cena.Polecam bi jestem zadowolony.

Mu7600
@Test telewizora um7600

Godny nastepca bardzo chwalonego 82UM7600 (2019) Za tą cene 6,7k (10.2020) . cieżko znaleźć cos lepszego. panel VA (lepsza czern niz IPS) ,do tego zacnie radzi sobie w bardzo jasnym pomieszczeniu i kąty widzenia także poprawne , dodajmy 2 wejscia HDMI2.1 (nowe konsole) z obsługą VRR, ALLM i eARC ,bardzo przyjemny WebOS ,pilot magic , bardzo przydatne tryby obrazu ,Dolby Vision ,jasność HDR Nie scina z nog ale tryb "żywy" i tak wypala oczy ,clouding troche widac ale przy tym rozmiarze cudów nie ma , no i 82" robia robotę .Z fajnych funkcji -dołączanie jakichkolwiek glosnikow bluetooth (u mnie jbl) jako satelity (dzwiek przestrzenny ) ,odtwarzanie 4k z Dysku HDD -zero zacinania i o dziwo dzwiek z tv jest naprawde wow (choc ja mam podpiete do wzmacniacza z subwooferem) . Tak czy inaczej za ta cene -wg mnie nie ma obecnie absolutnie żadnej konkurencji i kupil bym ponownie.

Pozytywna opinia sklepu.

Polecam ten sklep,dużo taniej niż w marketach za to samo :)Miła obsługa. Pozdrawiam Adam

Fryderyk
@Pozytywna opinia sklepu.

Fajne oferty w tym sklepie sprawiły ze zamówiłem dostawę do domu i się nie zawiodłem.Telewizor dostarczono,podłączono i skonfigurowano.Panowie byli bardzo mili i cierpliwi.Telewizor taki jak obiecał sprzedawca.

Zapytanie
@Pozytywna opinia sklepu.

Średnio ile prądu podbiera telewizor 75” Led ?

Dostawa

Ekspresowa dostawa zamówionego odbiornika pod adres.Towar zgodny z opisem sprzedawcy.Polecam.

65oled805
@Dostawa

Jeden z najciekawszych OLEDów na rynku doczekał się mega promocji, dzięki której zdaje się być jednym z najbardziej opłacalnych wyborów. Czy warto kupić telewizor Philips 65OLED805? Promocyjny model to jeden z najciekawszych telewizorów OLED dostępnych na rynku. Poza kapitalną czernią i nieskończonym kontrastem wyróżnia się na tle konkurencji kolorowym podświetleniem Ambilight, które można dostosować do potrzeb użytkownika na wiele sposobów. Telewizor to bardzo multimedialne urządzenie- za sprawą systemu Android TV, a także aplikacji takich jak KODI, możesz odtworzyć mnóstwo formatów, które nie byłyby możliwe do odtworzenia na wielu innych systemach. Czy warto? Jeśli poszukujesz OLEDa do filmów i seriali to jest to jeden z najfajniejszych modeli na rynku- warto. Jeśli szukasz odbiornika do gier, to sprawdzi się również bardzo dobrze z uwagi na najwyższe odświeżanie, a także całkiem niski input lag, natomiast szkoda, że w tym modelu nie ma złącza HDMI 2.1.

Brak sklepu stacjonarnego.
@Dostawa

Brak sklepu stacjonarnego czyli wg mnie najlepszej formy zakupu jeśli chodzi o Telewizor jest utrudnieniem dla kupującego gdyż nie może on przetestować sprzętu na miejscu przed zakupem i wybrać coś z grona oferty odpowiedniego dla siebie telewizora.Szkoda ale takie czasy mamy ze firmy przenoszą się do sprzedaży internetowej.

Ambilight
@65oled805

Czy Amibilight zużywa duzo prądu ?

Telewizor

Telewizor zakupiony z gwarancją sprzedawcy sprawuje się super.Termin gwarancji już minął wiec wystawiam pozytywną opinię.

Kupujący
@Telewizor

Bardzo fajny sklep online. Polecam bo warto.

Sebastian

Profesjonalny sklep,polecam.

Brak sklepu stacjonarnego
@Sebastian

No szkoda..

polecam
@Sebastian

Osiem miesięcy temu skończyła się gwarancja na telewizor kupiony w tym sklepie a sprzęt nadal pracuje idealnie.Zostawiam pozytywną opinie w pełni założoną.Polecam zakupy w tym sklepie bo warto !!

Samsung

@Samsung

Widzę że jesteś zadowolony z zakupów w tym sklepie.Co najbardziej się tobie podobało ?

Samsung

Nie tyle dla mnie najważniejsza jest cena a obsługa z czego jestem bardzo zadowolny.Miło i sympatycznie.Polecam sklep mimo że zakup był w czerwcu 2020r.

Polecam
@Samsung

Telewizor kupiony w tej firmie 3 lata temu.Następny tez będzie tutaj kupiony.Polecam ponieważ dużo taniej niż w innych sklepach a sprzęt najwyższej jakości.

Brak sklepu
@Samsung

Brak sklepu stacjonarnego…trochę szkoda ponieważ zakupy stacjonarne dają możliwość testowania telewizora przed zakupem.

Maja

Dużo pozytywnych opinii klientów na temat sklepu. Jak wygląda druga strona czyli od strony pracownika? Jak z warunkami zatrudnienia? Można zarobić więcej niż najniższa krajowa?

Bary
@Maja

Z tego sklepu stacjonarnego już nie ma od ponad dwóch lat.Masz stare informacje.

@Bary

Skoro go nie ma od dwóch lat to o czym ci wszyscy ludzie na forum pisali jeszcze z rok temu? Jakaś lokalizacja inna czy o co chodzi?

Zadowolony

Polecam zakupy w tym sklepie.

SKLEP RTV
@Zadowolony

Amanda
@Zadowolony

Telewizor mimo lat działa prawidłowo tylko w moim Lg skończyło się wsparcie i przestały już działać aplikacje.Następny zakup telewizora będzie z systemem android.

Cezary

To już chyba rok jak nie ma sklepu stacjonarnego w Warszawie.Szkoda ponieważ to było przyjazne miejsce dla telemaniaków.

Jagoda

Miły i rzeczowy kontak e-mail.Ze wszystkim można się dogadać.Polecam za ceny ale najbardziej za ludzkie podejście to tematu.

Olaf

Polecam sklep.To już dwa lata od zakupu telewizora i wszystko jest dobrze.Zostawiam moją rekomendację.

@Olaf

Mam go krotko, ale świetnie się sprawdza, super obraz i dźwięk, piękny design i mimo ze nie byłem przekonany do ambilighta to teraz go uwielbiam:)

Nowość.Tv laserowy.

Polski oddział firmy Hisense zaprezentował nam dziś nowe urządzenie, które już wkrótce pojawi się na naszym rynku. To najnowsze wcielenie intrygującego połączenia ekranu i projektora – 88L5V Sonic Screen Laser TV. Krótki rzut, laserowe źródło światła i ekran dźwiękowy

Zostaw merytoryczną opinię o RTV Marcin Suwała - Berlin

• Jak się pracuje w RTV Marcin Suwała?

Zobacz opinie na temat firmy RTV Marcin Suwała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTV Marcin Suwała?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RTV Marcin Suwała