Opinie o RTV Marcin Suwała w

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy RTV Marcin Suwała. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie RTV Marcin Suwała o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RTV Marcin Suwała w

Dobry sklep

Dobry sklep,dobra cena.Pomocna obsługa sklepu.

Led
@Dobry sklep

To już drugi zakup telewizora w tym sklepie. Po 3 latach od zakupu zamówiłem kolejny telewizor który dostarczył mi sklep swoim transportem,Dla mnie rewelacja.

Sklep godny polecenia

Bardzo cierpliwa obsługa sklepu powoduje to ze lepiej robi się zakupy.Maja duży wybór telewizorow wiec jesli nie jestescie zdecydowani na jakiś konkretny model to z gamy dostępnych telewizorow w tym sklepie z pewnością coś wybierzcie.

Zadowolony
@Sklep godny polecenia

Bardzo miła i sympatyczna obsługa e-mail. Produkt pierwsza klasa dostarczony bezpiecznym transportem sklepu. Polecam

Czy w RTV Marcin Suwała poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dobry sklep

Dobry sklep,dobra cena.Pomocna obsługa sklepu.

Norbert
@Dobry sklep

Zakupiony telewizor z rocznika 2020 kupiony z rabatem 30 %.Dla mnie super !!

Zakup
@Dobry sklep

Produkt zamówiony online zgodny z tym co deklarował sprzedawca.

@Dobry sklep

Polecam ten sklep internetowy.Miła i profesjonalna obsługa.

Sklep internetowy
@Adam

Zamówienie poprzez sklep internetowy zrealizowane błyskawicznie. Bardzo polecam

Led Nowy wpis

Sklep godny polecenia

Oled Philips
@Sklep godny polecenia

ZAUFAJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI Innowacyjny procesor Philips P5 Perfect Picture wykorzystuje sztuczną inteligencję, która przetwarza obraz tak samo jak ludzki mózg. Urządzenie działa płynnie, nie zacina się i błyskawicznie reaguje na płynące z pilota polecenia. WIĘCEJ DETALI DZIĘKI HDR Za szczegółowość obrazu wyświetlanego przez ten model odpowiada obsługa głównych formatów HDR. Dzięki temu kolory są naturalne, cienie i jasność pogłębione, a detale podkreślane klatka po klatce – wszystko dla jak najlepszego efektu. INNOWACYJNE FUNKCJE Model Philips 65OLED805/12 możesz sparować z innymi głośnikami w domu, tworząc funkcjonalny system multiroom – umożliwia to technologia DTS Play-Fi. Funkcja Dolby Atmos dba z kolei o to, by podczas oglądania filmów we własnym domu towarzyszyły Ci kinowe emocje. PRZEŁĄCZAJ KANAŁY GŁOSEM W zestawie z Philipsem 65OLED805/12 znajdziesz pilota.Urządzenie reaguje na komendy głosowe – ma wbudowaną funkcję Asystenta Google i może współpracować z usługą Alexa.Telewizor Philips 65OLED805/12 z bliska 1 NIETUZINKOWY WYGLĄD Urządzenie Philips 65OLED805/12 z łatwością wpasujesz w aranżację swojego pomieszczenia. Metalicznie połyskująca obudowa i trójstronne podświetlenie Ambilight dodadzą mu nowoczesnego charakteru. 2 ŁATWY DOSTĘP DO SIECI Telewizor łączy się z siecią bezprzewodową dzięki modułowi Wi-Fi. Dzięki temu będziesz mógł obsługiwać aplikacje np. Netflix. 3 WYŚWIETLACZ OLED Za wysoką jakość obrazu w modelu Philips 65OLED805/12 odpowiada matryca OLED, na której dojrzysz wyjątkową, głęboką czerń.

Sklep stacjonarny
@Sklep godny polecenia

Witam.Czy w waszym sklepie istnieje możliwość wysyłki czy tylko prowadzicie sprzedaż stacjonarną ?

Wojtek
@Sklep godny polecenia

Jakość ekranu oled oceniam najwyższą oceną.Polecam wszystkim zakup oleda.

@Sklep stacjonarny

Prowadzimy tylko sprzedaż online z dostawą do klienta transportem naszej firmy.

Zadowolony Nowy wpis
@Sklep godny polecenia

Jaki jest okres rozliczeniowy w RTV Marcin Suwała? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w RTV Marcin Suwała?

Telewizor

Telewizor zakupiony z gwarancją sprzedawcy sprawuje się super.Termin gwarancji już minął wiec wystawiam pozytywną opinię.

@Telewizor

Skończyła się gwarancja 24 mc sprzedawcy na zakupiony tv w tej firmie a telewizor nadal pracuje idealnie…polecam sklep !!

Miron

Polecam sklep. Jakość ceny w stosunku do cen w sieciówkach rewelacja.

@Miron

@Miron

Dostawa do Łodzi zakupionego telewizora online zajęła 3 dni.Super oferta cenowa. Śmiało polecam !!

Wojciech

Polecam sklep.Przyjazna atmosfera w sklepie powoduje to ze lepiej człowiek się czuje podczas zakupów.W tym sklepie nie ma się odczucia ze jak już jesteś to musisz kupić telewizor.Możesz doglądać,pytać i nie ma z tym problemu.Sprzedawca odpowiadał na wszystkie pytania.Podziękowałem i wyszedłem.Wrocielm po kilku dniach jak już byłem gotowy do zakupu.

RTV
@Wojciech

Panowie którzy pracują w sklepie posiadają bardzo dużą wiedzę na temat telewizorów.Nie ma pytań bez odpowiedzi.Na wszystkie pytania odnośnie telewizora dosłałem odpowiedź.

@Wojciech

Witam. No cóż takie czasy ale szkoda ze nie ma już sklepu stacjonarnego tylko sprzedaż wysyłkowa.Sklep stacjonarny daje możliwość testowania sprzętu na miejscu.

Kamila

Wszystko w porządku.Produkt dostarczony przez sklep na czas.

Lg Sk8500

Model z rocznika 2018 ale to nie jest telewizor,to prawdziwe dzieło sztuki.Niesamowity wygląd na ścianie.Przyklejony telewizor na magnes do specjalnego uchwytu który jest cienki jak papier.Całe centrum dowodzenia w tym telewizorze mieści się w podstawie i tam tez umieszczone są głośniki a dodatkowe głośniki basowe umieszczone po bokach w podstawie wyjeżdżają po włączeniu telewizora i chowają się po wyłączeniu.Piekna czysta barwa głosowa połączona z krystalicznie czystym obrazem i niesamowitym designem czyni ten telewizor wyjątkowym

NanoCell
@Lg Sk8500

LG konsekwentnie od wielu lat jest czempionem technologii IPS na rynku telewizorów LCD. Ani myśli przesiadać się na popularne u konkurencji matryce VA, na dodatek rozwija związane z IPS-ami technologie wyświetlania obrazu NanoCell. Lista nowości w telewizorach na rok 2019 robi wrażenie. Matryce IPS to alternatywa względem powszechnych matryc VA. Ich głównym wyróżnikiem są zazwyczaj znacznie wyższe kąty widzenia względem konkurującego rozwiązania. A więc siedząc na skraju szerokiej kanapy przed telewizorem widzimy obraz w tej samej jakości, co widz siedzący bezpośrednio przed ekranem. Niestety, cierpi na tym zazwyczaj kluczowy parametr obrazu, jakim jest kontrast. Matryce VA do tej pory niemal zawsze pod tym względem znacząco wygrywały z IPS-ami. NanoCell są naszpikowane technologiami, które mają nie tylko usuwać słabości, ale i uczynić te sprzęty wiodącymi w swojej klasie. Pierwszym elementem składowym rozwiązań NanoCell jest Nano Color, które nieco przypomina tak zwaną kwantową kropkę w QLED-ach Samsunga, choć efekt jest nieco inny. Konkurent wykorzystuje swoją złożoną powłokę na matrycę do podkręcania jasności i zwiększania palety barwnej, tymczasem LG wykorzystuje ją do zwiększenia precyzji odwzorowania kolorów. A to wymaga zdolności do perfekcyjnej reprodukcji barw RGB (czerwonej, niebieskiej, zielonej). Powłoka Nano Color ma na celu pochłanianie fal świetlnych o niepożądanej długości. Usuwając tym samym niedoskonałości często występujące w tych matrycach przy zieleni i czerwieni. Dodatkowo, LG zwiększył liczbę punktów w tak zwanej LUT (Look Up Table), co dodatkowo korzystnie i skutecznie wpływa na zwiększenie precyzji odwzorowania barw i szczegółowość obrazu.

Sony A90j
@NanoCell

Dziennikarz określił obraz wyświetlany przez A90J jako fantastyczny w przypadku znacznej większości materiałów, na których testował telewizor. Zaznaczył, że nowy panel OLED jest jaśniejszy, a jakość HDRu wzorowa. Jednolitość obrazu jest jego zdaniem bliska perfekcji; Autor tekstu przyznał, że kontrast i czerń są na topowym poziomie, podobnie jak reprodukcja kolorów; zwrócił jednak uwagę, że tonacja barw jest skalibrowana nieco pod dyktando Sony (cokolwiek to znaczy ;-)))), nie określił bowiem czy to źle czy dobrze); Jacobi stwierdził, że przetwarzanie obrazu, w tym upscaling, stoi na wyższym poziomie niż do tej pory – nie jest jednak bez zarzutu. Ekspert zauważył pomniejsze glicze w obrazie w materiałach testowych; Dużo pochwał popłynęło w omawianej recenzji w kierunku płynności obrazu – autor szczególnie podkreślił praktycznie zerową obecność migotania w scenach z dużą ilością detali – przyznał nawet, że lepszą jakość w tym aspekcie widywał tylko w modelach o rozdzielczości 8K; Mimo to dziennikarz Tech Hive przyznał, że przetwarzanie ruchu mogłoby by nieco gładsze na A90J – w wymagających scenach zauważał efekt “juddera”;

NanoCell
@Lg Sk8500

Polecam Lg NanoCell.Super kontrast i czarny to czarny a nie szary.

Cezary.

To już chyba rok jak nie ma sklepu stacjonarnego w Warszawie.Szkoda ponieważ to było przyjazne miejsce dla telemaniaków.

Mały

Polecam sklep.

@Mały

Widzę że jesteś zadowolony z zakupów w tym sklepie.Co najbardziej się tobie podobało ?

Ambilight
@Mały

Z technicznego punktu widzenia można wyróżnić Ambilight: dwustronny, trzystronny, czterostronny. Określenie dwu-, trzy- lub czterostronny dotyczy liczby odcinków diod LED umieszczonych z tyłu telewizora, co ma wpływ na działanie systemu. I tak, system dwustronny oświetla ścianę na lewo i prawo od boków telewizora, pozostawiając górę i dół nieoświetlone,

Zadowolony klient

Pasowała mi cena.

Polecam sklep
@Mały

Telewizor zgodny z opisem sprzedawcy.

Amanda
@Polecam sklep

Wszystko w jak najlepszym porządku.Mimo minionych lat telewizor pracuje idealnie.Następny telewizor kupię już z systemem android ponieważ moj Lg nie ma już wsparcia i aplikacje przestały działać.

@Mały

Wszystko w porządku,polecam sklep online.Szybka realizacja dostawy telewizora.

Danuta

widziałam opinie zadowolonych klientów z samego sprzętu jak i obsługi ale ktoś podkreślał Panów w obsłudze... a co Paniami? firma zatrudnia u siebie obecnie jakieś kobiety? jeśli tak to na jakich warunkach?

Bary
@Danuta

Masz stare informacje..tego sklepu stacjonarnego już nie ma od ponad dwóch lat.

Danuta
@Bary

Dzięki za info a to czemu tutaj przed chwilą ktoś sklep polecał? Chodzi o jakiś inny czy mowa o sprzedaży online?

Sklep

Bardzo polecam ten sklep.

Polecam sklep
@Sklep

Wybór telewizorów od małych po wielkie z dostawą do domu w super cenach.Mój Sony przywieźli,zamontowali i ustawili.

Roman
@Sklep

Szybka dostawa zamówionego telewizora.Świetny kontakt@.

@Sklep

Sympatyczna obsługa jaka jest w tym sklepie przyciąga bardziej niż cena.Polecam.

Mateusz
@Sklep

Bardzo przyjazna atmosfera w firmie.Produkt zgodny z opisem.

Zakupy internetowe
@Roman

Wszystko w jak najlepszym porządku.Polecam zakupy w tym sklepie internetowym.

Polecam

Ekspresowa dostawa.Rano tv zamówiony w sklepie a po południu już wisiał na mojej ścianie.

Ekspresowa dostawa.Polecam.

Co to jest Ambilight
@Polecam

Ambilight powstał w drodze analiz sposobu oglądania telewizji przez konsumentów w warunkach domowych. Jego celami są m.in.: zmniejszenie zmęczenia wzroku, poprawa wrażeń wizualnych podczas oglądania filmów, wizualne uatrakcyjnienie utworów muzycznych odtwarzanych na telewizorze, wzbogacenie możliwości oświetlenia pomieszczenia. Jaka jest historia systemu Ambilight? Koncepcja tego systemu zrodziła się w dziale Research and Lighting koncernu Philips na początku XXI wieku. Oto najważniejsze daty w rozwoju tego systemu: 2002 – narodziny koncepcji systemu Ambilight. 2003 – powstaje pierwszy prototyp. 2004 – w sklepach pojawia się pierwszy telewizor Philips z systemem Ambilight. 2005 – do sprzedaży trafia pierwszy telewizor Philips, który potrafi wyświetlać różne kolory po różnych stronach ekranu. 2006 – Philips sprzedaje milionowy odbiornik telewizyjny z systemem Ambilight. 2007 – pojawia się pierwszy telewizor z czterostronnym systemem Ambilight i podświetlaną ramką wokół w ekranu; model ten nosi nazwę Aurea. 2007 – w tym samym roku pojawia się też Ambilight Spectra, który wykorzystuje energooszczędne diody LED zamiast lamp CCFL oraz technikę „pikselizacji”, czyli możliwość wyświetlania wielu kolorów z różną intensywnością po każdej stronie telewizora, na której rozmieszczono diody LED. 2008 – pikselizacja staje się standardem we wszystkich telewizorach z Ambilightem wykorzystujących diody LED. 2010 – pojawia się Ambilight Spectra XL tworzący bardzo dużą kolorową poświatę wokół telewizora. 2013 – na rynek wchodzi nowa generacja czterostronnego systemu Ambilight. 2016 – pojawia się całkowicie nowa wersja rozwojowa systemu Ambilight o nazwie Ambilux wykorzystująca miniaturowe projektory zamiast diod LED. System Ambilight może działać w dwóch trybach: statycznym albo dynamicznym. W trybie statycznym oświetlenie ściany za telewizorem nie zmienia się. Telewizor działa wtedy na przykład w trybie „śledzenia koloru”. Do dyspozycji jest pięć ustawień: Każdemu z ustawień przypisany jest konkretny kolor wyświetlanej poświaty: gorąca lawa – czerwony, głębiny – niebieski, świeża natura – zielony, ciepła biel – biel ze zwiększoną zawartością czerwieni, chłodna biel – biel ze zwiększoną zawartością koloru niebieskiego. Jak działa system Ambilight w trybie dynamicznym? W trybie dynamicznym odświetlenie ściany zmienia się w zależności od tego, co pojawia się na ekranie telewizora. Przykładowe działanie systemu Ambilight w tym trybie pokazuje poniższy film (od 14 sekundy):

@Polecam

Wszystko Ok wiec polecam sklep.Produkt zgodny z ofertą.

Kkient

Telewizor z gwarancją sprzedawcy przedłużyłem na okres 5 lat.Wszystko w porządku a 5 lat juz minęło.Niedługo skontaktuje się z Państwem w celu zakupu telewizora 32”.Dziękuje i pozdrawiam.

Irek

Bardzo atrakcyjna cena zakupionego telewizora.

@Irek

Dziękujemy za zaufanie.Pozdrawiamy.

Znają się na rzeczy a przy okazji bardzo miła obsługa. Dziękuje i pozdrawiam

@Adam

Mariusz

Bardzo miła obsługa infolinii. Przez telefon dostałem wytyczne jak skonfigurować telewizor i podłączyć pod wifi

@Mariusz

Bardzo miła obsługa.

Aleksander
@Karolina

Jako klientka sklepu jesteś zadowolona z obsługi. Firma zajmuje się sprzedażą markowych telewizorów i prowadzą stronę na facebooku, gdzie maja sporo zniżek na sprzęt. Czy kupując telewizor w tym salonie miałaś możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa jeśli chodzi o elektronikę?

@Karolina

Niedługo szykuje się do kolejnego zakupu telewizora w Państwa firmie wiec napisze do Was w sprawie oferty.Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o RTV Marcin Suwała

• Jak się pracuje w RTV Marcin Suwała?

Zobacz opinie na temat firmy RTV Marcin Suwała tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RTV Marcin Suwała?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RTV Marcin Suwała?

Kandydaci do pracy w RTV Marcin Suwała napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RTV Marcin Suwała