Opinie o Bonabanco (Transcards.Eu Sp. Z O.O.) w Wysoka

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transcards.eu Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transcards.eu Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcards.eu Sp. z o.o. w Wysoka

To już pół roku!

Po pół roku pracy w Transcards postanowiłam podzielić się swoją opinią o firmie. Szczególnie teraz, kiedy w czasach convid czuję, że jestem na właściwym miejscu, we właściwym czasie. Wszystko rozpoczęło się od od rozmowy rekrutacyjnej. Już wtedy poczułam, że pracować będę z bardzo fajnymi ludźmi. Dlatego z kilku ofert pracy postawiłam właśnie na Transcards. Zostałam zatrudniona na umowę o pracę na okres próbny. Od pierwszego dnia atmosfera w biurze była wyjątkowa- pozostali pracownicy przyjęli mnie bardzo miło, bo wewnątrz firmy panuje ciepła- rodzinna atmosfera. Niedługo po rozpoczęciu pracy firma organizowała integracyjny wyjazd, który dodatkowo umilił mi wejście do organizacji. Takich miłych akcentów na co dzień jest więcej- tematyczne dni w miesiącu, urodzinowe ciasto, wspólne pracownicze śniadania :) Taka codzienność sprawia, że pracuje się chętniej i w lepszej atmosferze, bo praca w Transcards wprost wre, a atmosfera kipi :D Firma zdecydowanie dba o pracowników również poprzez szereg korzyści poza finansowych, czyli firmowych benefitów. Do najbardziej popularnych należy karta multisport oraz opieka medyczna. Mamy także zajęcia sportowe, a także program bonauka, gdzie firma dofinansowuje szkolenia i inicjatywy rozwojowe pracowników. Największym zaskoczeniem było dla mnie pojawienie się w firmie masaży, które świetnie wpływają na rozluźnienie mięśni podczas pracy przy biurku. Hierarchia w firmie sprzyja rozwojowi- nad zespołami pieczę trzymają liderzy, którzy zawsze służą radą i są wzorem, a także motywatorem do pracy. Dzięki temu pracujemy bez zbędnego stresu i możemy wykonywać codzienne obowiązki w zespołach pełnych wsparcia i zrozumienia. Podsumowując- cieszę się, że zdecydowałam się na pracę w Transcards- w czasie pandemii moja praca (mimo,że w warunkach home office) była doceniana, a warunki pracy zapewnione! Po powrocie do biura moja umowa o pracę została przedłużona, a ponadto czuję się już pełnoprawnym członkiem zespołu zarówno pod względem formalnym jak i i nieformalnym (biorąc pod uwagę przyjacielskie relacje z zespołem). Czuję też, że w tym miejscu będę mogła się rozwijać, a moje aspiracje będą wzmacniane przez lidera oraz współpracowników.

Ukontentowana ;)

Firma posiada genialny socjal, co w dzisiejszych czasach nie stanowi już regularnego zjawiska - multisport za 1zł, opieka medyczna, sekcje sportowe 100% dofinansowane, indywidualny budżet na szkolenia, niesamowite śniadania w formie bufetu (pasty z liści rzodkiewki i ciecierzycy, sałatki DIY, przetwory sezonowe i wieeeeleee innych ciekawych rzeczy). Jednak bogaty pakiet benefitów jest niczym w porównaniu do życia, jakie toczy się tu na co dzień. Cudowni ludzie i kultura organizacyjna nastawiona na przyjacielskie relacje i swobodną atmosferę pracy. Mądrzy liderzy, słuchający swoich pracowników i wspierający ich w działaniach, a także w rozwoju osobistym oraz zawodowym. Brak stresu i napięcia związanego z wykonywanymi obowiązkami, bo przecież rozumiemy siebie wzajemnie i pomagamy jak potrafimy. Słowem TransCards jest miejscem, do którego wstaje się rano bez uczucia "jakmisięniechce" :) Szkoda tylko, że staż nie daje możliwości zatrudnienia na tym samym stanowisku ani gwarancji zatrudnienia w ogóle (choć zdarzają się sytuacje, gdzie stażystom są proponowane inne stanowiska na umowę o pracę).

Jako pierwsza zaczynam wątek o firmie Transcards.eu. Pracuję tu od prawie 2 lat i myślę, że jest to już odpowiednia długość czasu, aby obiektywnie się wypowiedzieć o firmie. Zdecydowałam się na pracę w Transcards.eu, ponieważ już na rozmowie kwalifikacyjnej dało się odczuć nietypowego ducha organizacji. Miałam konkurencyjną ofertę, ale zaryzykowałam i podjęłam pracę w miejscu, gdzie kultura organizacyjna jest wyjątkowa. Wspólnie świętujemy urodziny każdego z nas, witamy nowe osoby oraz żegnamy, tych którzy odchodzą. Obchodzimy wszystkie ważne uroczystości razem. Integrowaliśmy się już w tunelu aerodynamicznym, na lekcjach gotowania, w Teatrze Muzycznym Capitol, w Narodowym Forum Muzyki, na łyżwach, na kręglach, na statku w rejsie po Odrze, i już nawet nie pamiętam gdzie jeszcze ???? Firma organizuje wyjazdy weekendowe nad jezioro, w góry, nad morze. Śniadania pracownicze i lunche dofinansowywane w połowie przez pracodawcę naprawdę ułatwiają życie! Co środę mamy jogurt z owocami, w piątek – wyciskany sok z cytrusów, a w sezonie zimowym - sok z imbiru. Firma ewidentnie dba o pracowników. Jeżeli chodzi o stosunki międzyludzkie, ja uwielbiam pracować z otaczającymi mnie ludźmi. Wiem jednak, że nie każdy podzieli mój entuzjazm. Ale to jest już bardzo indywidualna kwestia.

Zostaw merytoryczną opinię o Transcards.eu Sp. z o.o. - Wysoka

• Jak się pracuje w Transcards.eu Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transcards.eu Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transcards.eu Sp. z o.o.?

Transcards.eu Sp. z o.o.