hydroinstal

Zawiercie

Opinie o hydroinstal

Natalia

Dla poszukujących pracy @bezrobotny na pewno istotniejsze są informacje dotyczące warunków pracy - jednym z celów tego forum jest ich przedstawienie. Czy możesz powiedzieć coś na ten temat? Cechy charakteru innych pracowników to w tym wypadku mniej istotne szczegóły.

lalik

w sumie miesiąc minął, to nadal akrtualne jest ta oferta?

bezrobotny

Witam jak wygląda ich sytuacja materialna starcza na wszystko czy jest tak samo jak kiedyś? Warto podejmować współprace.? Są wypłacalni ?

xzcvb

jest tu wielu kierowników, napiszę o jednym którego , zdążyłm poznać że jest arogancki, nieuprzejmy, zarozumiały i wybiera ludzi do pracy po znajomościach , wielce gada jaka to nie firma ze ma wymagania! a z jego strony bida z nędzą zarobek jak dla białego [usunięte przez moderatora] i myśli dziad że się ktoś cieszyć będzie a jest zwykłym dziadem tak ,tak i tych co znam mówią tak samo, także ludzie! nie składajcie tam nawet cv bo szkoda czasu na bezsensowne rozmowy i jak sprubujecie zwiejecie stamtąd natychmiast.

pomocnik

a co to jakies problemy finansowe maja a czym prezesi jezdzą??

rafall61

prawda

uwaga!!! niewyplacalna firma...

bida z nedzam tragedia brak kasy ...ALE FURY NOWE SOBIE PREZESI KUPILI ...... BANDA [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o hydroinstal - Zawiercie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hydroinstal