CTDI Poland Sp. z o.o.

Opinie o CTDI Poland Sp. z o.o.

1. Aktualnie zaczęły się przymusowe nadgodziny... czyli szantaż 2. W dniu w którym była wizyta sanepidu nagle ochrona pilnuje odstępów itd. sam hr schodził na kuchnię żeby pilnować czy każdy siedzi oddzielnie. I tekst: dziś mamy wizytę proszę zachować odstęp ????‍♂️ 3. Kobieta od audytu wewnętrznego nie potrafi ustawić wkrętaka dynamometrycznego, ale nas z tego audytuje ????‍♂️ Byłaby niezła książka z ilości absurdów jakie są w tej firmie....

Hektor

1. Do nadgodzin nikt nie może Cię zmusić. Chcesz-przychodzisz, nie chcesz- to nie przychodzisz. Pracodawca nie może zwolnić Ciebie z tytułu nie przyjścia na nadgodziny. Kodeks pracy to określa. 2. Skoro dla Ciebie nie przestrzeganie zasad ogólnie przyjętych w PL to kpina to znaczy, że nie szanujesz i masz gdzieś innych pracowników, skoro narażasz ich na potencjalne zarażenie się od Ciebie. Ja nic o żadnej wizycie sanepidu nie słyszałem. 3.Widzę, że jeszcze musisz trochę się nauczyć/popracować lub doczytać na temat pracy auditora i auditów wewnętrznych skoro uważasz, że taka osoba musi się znać na wszystkim co audituje. Nie podoba Ci się praca w CTDI zawsze możesz iść do innej firmy - polecam jakieś chałupnictwo :) Z tego też są pieniądze - mam nadzieję że na kredyty i życie Ci starczy. A niezłą książkę to można by napisać o obecnym pokoleniu - chce wszystko, należy mi się wszystko ale nic od siebie nie dam. Niestety stara kadra jest najmniej doceniana a to my jesteśmy kopalnią wiedzy w tej firmie. Kiedyś to było płacone tzw stażowe, szkoda że to już dawno odeszło do lamusa, jeszcze przed pracą w Regenersis. Pozdrawiam

@Hektor

Pracuje tu 10 lat i z Tobą też się zgodzić nie mogę. Kodeks pracy kodeksem pracy ale jak są nadgodziny to nie raz przez karierę słyszałem że masz przyjść bo już inni czekają na Twoje miejsce. Audyty wewnętrzne to standardowo lipa, trawa na zielono a po audycie powrót do rzeczywistości. Skoro chcą porządku to niech sama góra usiądzie i zacznie robić tak jak ich 5S itd . Każdy starszy pracownik ma swoje przyzwyczajenia. Chcą byśmy robili pod ich dyktando lecz oni dalej sobie nie zdają sprawy że bez technika to ta firma nie istnieje.

@Hektor

Nie wiem czemu uważasz że nie szanuje ludzi i narażam ich na co? Nie jestem chory więc proszę chamuj się trochę i czytaj ze zrozumieniem. Sam przestrzegam zasad a wyśmiewam to co się wtedy działo i czego byłem świadkiem... Zapomniałem że w tej firmie nie musisz się znać na niczym żeby być "kimś" :) ale jeżeli uważasz że osoba która mnie sprawdza nie musi znać tematu z jakiego audytuje to brawo dla Ciebie... Już nawet wiem kim jesteś w tej firmie. Z wiedzą od Ciebie mogę teraz iść do pierwszej lepszej firmy i zrobić im taki audyt, że będą musieli zamknąć firmę. Pracuje tu dość długo i nie jestem z jak to napisałeś młodego pokolenia. Nie mówię że mi się tu nie podoba. Za pracą się rozglądam ale wiadomo że w dobie kryzysu ciężko jest zmienić tym bardziej że to go robię tu mi się podoba. To była zwykła opinia pracownika z wieloletnim doświadczeniem. Żeby to "obecne pokolenie" wiedziało że na początku będzie może fajnie ale potem zaczną się schody. Może firma zacznie doceniać starych pracowników. Daje z siebie duzo w pracy i też nie lubię osób które udają że robią i chcą jeszcze za to dużą kasę.

Hektor

Nie chciałem cie urazić. Po pierwszym twoim wpisie inaczej to zinterpretowałem co napisałeś. Ja szopki w kantynie nie widzialem i o wizycie sanepidu też mi nie wiadomo. Ja nie słyszałem w tej firmie że jak nie przyjdę na nadgodziny to mnie zwolnią lub inni są na moje miejsce, może dlatego że u nas nie ma prawie nadgodzin. Ty zapewne jesteś z telefonów. Byłem audytorem w innej firmie i wierz lub nie, nie musisz wszystkiego wiedzieć. Ja sprawdzałem czy pracownik robi to co jest napisane w instrukcji a nigdy tego nie robiłem. Tak więc może spróbuj swoich sił w audytowaniu?! Tylko nie wiem jak zostać tu audytorem i podstawowe pytanie czy płacą za audyty? Jak wiedz to podziel się informacja, może skorzystam. Skoro dajesz z siebie dużo to życzę aby twój przełożony to docenił. Ja na mojego nie mogę narzekać. Choć czasem się przypied.. Ale to jak każdy.

@Gucio

Widziałem to malowanie trawy na zielono:) mam doświadczenie z kilku firm i niestety w każdej tak było. Zgadzam się że bez doświadczonego technika taka firma jak nasza to długo nie uciągnie. Niestety nasi nie polscy koledzy wcale nie pomagają. Często zaburzają nasza pracę. Co do 5S sama idea nie jest zła ale zależy jak się to wdraża.

Sylwek

Serwis CTDI to jedno wielkie nieporozumienie. Dramat jeśli chodzi o jakość usługi i rzetelność o której mowa na infolinii chyba została skopiowana z innego źródła a autor nie zna znaczenia tego słowa!!! Gorąco nie polecam.

Adrian Zebra

czy został wykryty koronawirus u pracownika na serwisie w piątek Bo strach do roboty iść ....

@Adrian Zebra

Witaj W tej sprawie został wydany oficjalny komunikat i jeśli jesteś naszym pracownikiem to otrzymałeś go na swoją skrzynkę mailową. Zachęcamy do sprawdzenia i kontaktu ze swoim bezpośrednim przełożonym. Pozdrawiamy Zespół CTDI

michal

U mnie 3/4 taśmy produkcyjnej nie otrzymuje tych wiadomości reports

zakk

Słaba kasa, wyzysk, kombinacje i fatalna organizacja. Pełno Hindusów bo już nawet pracownicy z Ukrainy nie chcą tam pracować. Normy ustawione tak by nie dało się wyrobić wysokiej premii. Brak części/pracy to masz problem premia w dół. Brak nadgodzin a jeśli już zdarzy się taki cud że jest chwilowo dużo roboty to nadgodziny do odbioru :) Im lepiej wykonujesz swoją robotę tym gorzej dla Ciebie, dowalą Ci obowiązków a kasa bez zmian. Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi lepiej na kasie w Biedronce robić.

@zakk

Dzień dobry Bardzo nam przykro czytać Pana/Pani słowa. Staramy się zapewniać naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy a sposób wynagradzania przedstawiany jest każdemu zarówno w trakcie procesu rekrutacji jak też przy podpisywaniu umowy. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Gutek
@CTDI Poland Sp. z o.o.

Szkoda tylko że ta kasa nigdy się nie zgadza z przepracowanymi godzinami. Zawsze trzeba się spinać o swoje pieniądze. Poza tym to co się w tej firmie zarabia to śmiech na sali. Ale wg ich analiz danych przy pomocy firmy seklak & seklak to my zarabiamy kokosy. Szkoda że konkurencja na okresie próbnym daje więcej pieniedzy niż człowiek który pracuje 10 lat ma. To niestety smutna rzeczywistość w tej firmie. Jestem ciekaw co odpisze osoba która odpowiada za social media, jak wg tej osoby wygląda ta sytuacja.

@Gutek

Witaj @Gutek Dbamy o to, by warunki zatrudnienia w naszej firmie były konkurencyjne w stosunku do innych firm z branży. Wysokość pensji kształtuje wiele czynników, np. zajmowane stanowisko. Mamy też system premii zależnych m.in. od wyników, co wpływa na całkowite wynagrodzenie. Szczegółowych informacji w tym zakresie udzieli Ci przełożony. Co do raportu- pamiętaj, że prezentuje on dane uśrednione dla całego kraju. To zupełnie normalne zjawisko, że wysokość pensji w poszczególnych miastach się różni, tak jak różne są koszty życia Pozdrawiamy Zespół CTDI

@CTDI Poland Sp. z o.o.

Bardzo nam przykro że wy to czytacie i nie chcecie się poprawić :)

Analityk Finansowy

Od rozmowy telefonicznej rekruterki przez spotkanie online z dyrektorką wszystko w porządku. Merytorycznie.

Sasha

(usunięte przez administratora) Nic tam nie działa jak powinno, każdy pracownik który coś ogarnia to ucieka. (usunięte przez administratora) Kierownicy nie mogą dać pełnej premii ktora Ci się należy bo dostali wytyczne od kadr ze nie mogą dawać pełnych. Ogólnie jeżeli jest się osobą szanującą siebie to nie powinnen nawet myśleć aby tu przyjść do pracy. Pozdrawiam i jestem ciekaw czy ten post też zniknie, bo sporo opini wyparowało.

@Sasha

Witaj Sasha Czy możesz wysłać więcej informacji na temat wspomnianych niepokojących Cię sytuacji na adres: rekrutacja@ctdi.com ? Przyjrzymy się sprawie i udzielimy odpowiedzi. Premie uzależnione są m.in. od osiąganych wyników, a zasady ich przyznawania- jawne i przejrzyste. Nie odnotowaliśmy ani wzmożonej rotacji pracowników ani problemów z prowadzeniem rekrutacji na wolne stanowiska. Jeśli chodzi o usuwanie postów, to w serwisie gowork.pl nie są publikowane komentarze niezgodne z regulaminem tego portalu i polskim prawem. Każdą opinię czytamy, nawet krytyczną, a autorów zachęcamy do przekazania nam szczegółów opisywanych spraw czy sytuacji, żebyśmy mogli dobrze wszystko przeanalizować i - jeśli zajdzie taka potrzeba - podjąć odpowiednie działania. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Zawiedziona

Miesiąc temu odeszłam z tamtad i wiecie co...nie dostałam do dnia dzisiejszego świadectwa pracy chodź byłam przekonywana już w dniu odejścia że list poszedł...ale listu jak nie było jak nie ma także 0 awizo...ale to nie jedyny taki przypadek, chłopak który też w tym samym czasie odchodził też do tej pory nie dostał świadectwa pracy...przypadek? Nie sadze. Zważając jeszcze na fakt że umowę o pracę też trzeba czekać...jeśli myślisz że dadzą odrazu jak zaczniesz pracę to się grubo mylisz, ja na swoją czekałam 2 tygodnoe a o tak hr podpisał z datą wstecz, to ich normalna praktyka...sprawy pracowników przez HR sa po prostu olewane. Jeśli chcesz tam pracować to lepiej zastanów się 2 razy

@Zawiedziona

Dzień dobry Świadectwa pracy wysyłane są w ciągu 7 dni od zakończenia współpracy. Prosimy o kontakt z adresem rekrutacja@ctdi.com w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Ktoś

Hej, czy teraz są przyjęcia do pracy?

Siergiey
@Ktoś

Teraz firma zwalnia bo biznesy się likwidują.

@Ktoś

Dzień dobry Zachęcamy do śledzenia naszych aktualnych ofert na stronie www.ctdi.pl w zakładce "praca" Pozdrawiamy Zespół CTDI

Naprawiacz

Wysłałem CV na ofertę pracy do pośrednika i zaproszono mnie na rozmowę do Sękocina. Jeszcze tego samego dnia rekruter zewnętrzny odwołał spotkanie twierdząc, że firma odwołała rekrutację. Za to CTDI zamieszcza mnóstwo ogłoszeń o pracy gdzie się da i to nieco żenujące, bo zapewne nikt nie chce u nich pracować. Do tego jeżeli znajdziecie ogłoszenie w stylu technik do naprawy telefonów w różnych lokalizacjach powiatu prószkowskiego, to możecie być pewni, że to ogłoszenie od nich. Praca na zmiany i na UMOWĘ ZLECENIE. Słabo. Dobrze, że nie straciłem czasu na wizytę w tej firemce.

@Naprawiacz

Dzień dobry, przykro nam, że nie udało nam się spotkać . Bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności i zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy. Mamy nadzieję, że uda się Panu znaleźć interesującą ofertę. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Gucio

Ok roku, ale nie licz bo będą robić tak abyś nie dostał/ala umowy na stale

@Gucio

Drogi Guciu W CTDI Poland Sp. z o.o. można otrzymać umowę o pracę po 6 miesiącach współpracy z Agencją Pracy Tymczasowej lub od pierwszego dnia współpracy aplikując do nas bezpośrednio. Pozdrawiamy Zespół CTDI

Waldemar

Nie rozumiem dlaczego pracujecie w firmie skoro jest wam źle? Dobry pracodawca może być tylko dla dobrego pracownika

Gutek
@Waldemar

Choćby dlatego że dużo ludzi ma kredyty na głowie a przez covid ogólnie ciężka sytuacja jest na rynku pracy. Ale spokojnie dużo ludzi idzie już do konkurencji, Ci co coś potrafią uciekają bo tam mają na okresie próbnym ok 500 zł więcej

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników GoWork

Zdecydowaliśmy się na założenie tego profilu, aby mówić o wszystkim, co jest związane z marką CTDI Poland jako pracodawcy i ułatwić osobom zainteresowanym pracą w CTDI kontakt z nami.

W czasach pandemii, kiedy wszyscy musimy radzić sobie z restrykcjami, ograniczającymi naszą swobodę i działać w warunkach, które jeszcze kilka miesięcy temu znaliśmy jedynie z filmów i literatury science-fiction, obecność na tym profilu jest dla nas szczególnie ważna.

Jak większość firm w Polsce, musieliśmy poradzić sobie z nowym, trudnym otoczeniem biznesowym i wprowadzić szereg środków prewencyjnych, których celem było zachowanie zdrowia naszych Pracowników i Klientów oraz stabilności biznesu w długim okresie.

Wszystkim naszym Pracownikom dziękujemy za zrozumienie, zaangażowanie w wykonywanie swoich codziennych obowiązków i stosowanie się do wprowadzonych środków prewencyjnych. Dzięki temu udało nam się przejść przez najtrudniejszy okres pandemii bez zachorowań wśród naszych Pracowników i zachować ciągłość obsługi naszych Klientów. Dziękujemy!

Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i uwagi – również te krytyczne, prosimy jednak o zachowanie zasady wzajemnego szacunku, która ułatwi nam dialog i sprawi, że profil będzie przyjazny dla wszystkich użytkowników.

W miarę możliwości będziemy odpisywać na Wasze komentarze na bieżąco. Zachęcamy do aktywności na profilu, a w sprawach, o których nie możemy dyskutować publicznie – do mailowego kontaktu z nami na adres: rekrutacja@ctdi.com

Pozdrawiamy serdecznie

Zespół CTDI Poland
Gucio

Jeżeli któryś pracownik podpisze ten aneks odnośnie pensji brutto to albo skończony... (tu proszę sobie wstawić jakiś mocny wulgaryzm) . Tu do się odczucia to katastrofa, nawet ukraincy nie chcą podpisać tego papieru. Dyrekcja zastanawia się dlaczego ludzie kradna skoro po tym aneksie każdy pracownik będzie będzie w plecy przynajmniej parę stow.

Zosia
@Gucio

A może to właśnie ten moment żeby coś zmienić w swoim życiu.... Słyszeliście o nowym serwisie na 1go sierpnia, firmie mttc. Właśnie szukają pracowników.

Lipa
@Zosia

Byłem tam , z deszczu pod rynnę.

Mireczek
@Gucio

Oj Gucio, Gucio, widać że nie ogarniasz tematu, przecież teraz będzie już tylko lepiej. Jak podstawa była niska to trzeba było się sprężać żeby dostać premię. Teraz podstawę podniosą a na pracę możesz mieć (usunięte przez administratora) wystarczy być, bo czy dostaniesz te 250 zł więcej czy nie to żadna różnica (wymienisz w domu trzy LCDy i już masz premię). A do pracy będziesz chodził dla przyjemności, nie musisz się sprężać sztuk naprawiać, tylko soft lub swap i wypad, a że wróci, kogo to obchodzi, wróci nie wróci i tak premii nie będzie. Zresztą kto policzy i przeanalizuje powroty ? Tych stanowisk już nie ma ;-)

Nasia nasia

A Jak wyglądają przerwy ?

stary pracownik

a jak wyglada sytuacja na pixelach? kiedys tam pracowalem i mysle nad powrotem

Bohdan

Inne konkurencyjne firmy już dawno dały postojowe aby przytrzymać pracowników i złe czasy. Tylko w CTDI jest wszystko na styk bez bufora i wyobraźni.

Danielmobbing

Ooo, to w takim przypadku rozumiem dla czego firma nie płaci pieniądze 6 miesięcy za nadgodziny. Dziękuję.

Eustachy

No to spieszę się z odpowiedzią - nadgodziny zaczynają się w tym tygodniu . Tu uwaga, bo będzie niespodzianka - nie będą płatne. Zwalnianie pracowników , bezsensowne przenoszenie na inne biznesy . Dzisiaj kręcisz tu, a jutro gdzie indziej . (usunięte przez administratora) na górze siedzi i uważa, że wszystko jedno co się naprawia . Tu ma się zgadzać tabelka ! (usunięte przez administratora)

Jola37

Taak ciekawe bo w innych województwach to zatrudniają na serwis a nie zwalniają. Niestety nie widać w tej firmie zarządzania. Ostatnie zwolenienia nie są logiczne. Dyrektor operacyjny 2 miesiące temu awans a parę dni temu zwolnienie dostanie 3 miesiące wypowiedzenia i 3 miesiące odprawy. Naprawdę to jest zasadne?

krzychu

Od kiedy jestem na nowej lokalizacji mam trzeciego kierownika, każdego trzeba tresować (oczywiście produktywność taka sam) jak kierownik trafi się myślący i umożliwia wykonanie produktywności to zmieniają menagera operacyjnego i już się tabelka nie spina. Jak się tego wytresuje to znów admin jest nowy i tak w kółko. Na kierowniczych stanowiskach są ludzie, którzy nadają się do wszystkiego, lecz nie do kierowania zespołem. Plus taki, że teraz zwalniają z odprawą.

Ctdi

Dostałem przymusowy bezpłatny urlop na tydzień mimo, że to jest niezgodne z prawem praktycznie co tydzień jest sytuacja że przychodzę do pracy i zostaje wysłany do domu bo nie ma co robić. Mobbing jest stosowany na początku dziennym na pixelach aż mi szkoda niektórych ludzi krzyki kierownika to norma teksty w stylu niech mi (usunięte przez administratora) nikt nie odchodzi od stanowiska. Ilość sztuk musi się zgadzać bo inaczej delikatnie mówiąc reprymenda i brak premii. Ilość na większości to około 16 sztuk mimo, że za granicą robią 8 to i tak wciskają kit że się nie opłaca utrzymywać biznesu i was musimy być wdzięczni, że pozwalają nam pracować za 2850 brutto. Aktualnie zaczęli zmieniać etaty pracownikom na 3/4 bo bo wiadomo okazja jest można i trzeba wykorzystać. Teraz mamy coronawirusa i firma zapewniła nam 1 maseczkę ochronną jednorazową na twarz i żeby nam to wystarczyło do końca pandemii takie coś jak rękawiczki nie istnieje chyba że sobie z domu przyniosę. Ogólnie radzę unikać tej firmy

Kazimierz

Co jest przyczyną tak częstych rotacji na stanowisku kierownika magazynu? Co Twoim zdaniem powinna zrobić firma w celu poprawienia warunków pracy? Mam nadzieję że powiesz coś na ten temat.

Vala
@Kazimierz

Przyczyną .....wygórowane wymagania za minimalną pensje .....kto tam pójdzie do pracy? ...desperata, który nie ma zieloego pojęcia o podstawowych zasadach w zarzadzaniu ludźmi. Godzi sie na wszystko i później wychodzi, ze pracownicy wiecej wiedza niz koordynatorzy ich kierownicy i dyrektorzy. Wymyślaja, straszą, wymagają wykonywania prac bez sensu. Zatrudniają, pracuja na 3 zmiany z czego 2 zmiana ma zajecie do 16 tej a pożniej -luz do 22-ej, na 3 zmianie dziewczynki z UA dorabiaja sobie, a w nastepnym tyg. przychodzisz do pracy o 6 rano a kierownik albo dyrektor wysyla Cie do domu z braku pracy - i oni uwazają się odpowiedzialnymi kierownikami i dyrektorami działów????? ...... a jest taka prosta recepta na wyleczenie tego wszystkiego, ale dopóki ktos na samej gorze nie dostanie w pupę to nic się nie zmieni.

goniec
@Kazimierz

Dlaczego? dla tego,że na etapie tworzenia nikt z dyrekcji nie chciał brać pod uwagę sugestii pracowników aby magazyny były podzielone.Wrzucono wszystkie magazyny w jedną lokalizację.W tej chwili pozwalniano prawie wszystkie osoby (z wydań ) które miały jakieś pojęcie.Obecny kierownik też pewnie długo nie popracuje,jak zaczną się pytania dlaczego jest tyle braków.Zwolniono pracowników a na ich miejsce kieruje się osoby z innych biznesów.(przecież wiadomo,że 1.się nie znają a po 2 jeśli można wynieść część z magazynu i zamienić na serwisie to przypuszczalnie jest to robione)Co firma powinna zrobić? 1. Zmienić zarządzających,zatrudniać na serwis osoby z wykształceniem technicznym (normalne pensje )Wprowadzanie zmian ,które faktycznie coś dadzą pracownikowi a nie tylko kierownikom,którzy nie znając systemu i specyfiki pracy na siłę wprowadzają"cudowne" pomysły.Zrzucanie robienie tabelek na pracownika ,nie potrafią wyszukać i zrobić raportu z systemu.Ale to się skończy bo pracowników ,którzy coś wiedzą już prawie nie ma,szczególnie po ostatnich zwolnieniach.Nikt nie patrzy na wiedzę zwalnianego pracownika tylko ile kasy można zaoszczędzić,czyli jeśli prze 10-15 lat wypracowałeś sobie pensję to jeśli nie zgadzasz się na obniżenie -dziękujemy za pracę.Szacunek do pracownika w tej firmie nie istnieje - przychodzisz do pracy pracujesz swoje 8 godzin a na koniec dnia wypowiedzenie od jutra.

Ctdi masakra

Nie zatrudniajcie się w tej firmie teraz w dobie koronawirusa dostajemy non stop przymusowy urlop lub przymusowy bezpłatny urlop jak się wszystko uspokoi uciekam(usunięte przez administratora)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w CTDI?

Śmierdzi mi z buzi skarpetami

Na stałe? raczej nigdy :) Dzień przed końcem umowy okresowej ją rozwiążą, ale nic nie stoi na przeszkodzie by przyjąć się ponownie na określony czas.

Władimir

A po co Tobie umowa na stale? Jak bedziesz chcial dzien urlopu a nie bedziesz mial go jeszcze wypracowanego to walisz nadgodziny a jak juz bedzie Tobie przypadal urlop to ....bedziesz pracowal od 6 rano a o 10 kierownik wysle Cie na pół dnia urlopu wypoczynkowego "bo nie ma co robic" A Ukraina zostaje ....jakimś "dziwnym" zwyczajem. Ciekaw jestem kiedy to(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o CTDI Poland Sp. z o.o. - Sękocin Stary

• Jak się pracuje w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CTDI Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CTDI Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 22 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CTDI Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w CTDI Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CTDI Poland Sp. z o.o.