Opinie o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Morsy

Polecamy - opaski dla morsów.

Opaski Różańcowe Ksiądz

Gorąco Polecam Opaski Różańcowe.

Opaski Karp

Polecam Super opaski dla ludzi z pasją do Karpia. Przede wszystkim idealne tłoczenie wypełnienie pierwsza klasa. no i dostawa kurierem a nie trzeba gdzieś biegać.

Morgan

Dzięki Pani Aniu. Dlatego zawsze mail i dokumenty. Bez umowy nie produkujemy, bez akceptacji warunków nie produkujemy. I to jest zasada.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Morgan

Karty od dawna leżą gotowe. Pan nie kwapi się z opłatą za przesyłki. Ci Państwo mieli dopłacać za każdą wysyłkę taka była umowa. nikt za darmo nie będzie słał. A Pan będzie chował głowę w piasek i udawał, że nie ma tematu.

Błażej
@Morgan

Koszty wysyłki pierwszej przesyłki zostały uregulowane wraz z fakturą za karty. Każda kolejna przesyłka miała być opłacana wraz z kolejną przesyłką. 19 listopada w mailu wysłałem kolejną listę do personalizacji kart wraz z zapytaniem w jaki sposób będziemy rozliczać się za przesyłki kart. Odpowiedzi nie otrzymałem. Chętnie zapłacę zarówno za drugą przesyłkę, którą już otrzymałem, jak i za tą na którą czekam od dawna. Nie mam niestety żadnego dokumentu na podstawie którego mam zapłacić, nie znam nawet kwoty którą mam zapłacić.

Inicjatywa

I gdzie jest zamówienie? numer dostałam i co? Zamówienie wysłane do Olsztyna 10 stycznia, my jesteśmy w Świdnicy. Dziś jest 11 lutego. Miesiąc po wysyłcę i my zamówienia nie mamy. Pan Marcin twierdzi że złożona reklamacja w DHL. Ale nic to nie zmienia, że towaru nie mamy.

FITNESS WAWKA

SUPER POLECAM. TANI. DOSTAWA KURIEREM. CZAS OK. TAK TAK TAK

Mikołaj P.

Wszystko na zdecydowany plus. Cena. Jakość. Czas produkcji. Ale fakt trzeba czytać umowy. Jak tu czytam niektóre te wpisy to widać, że zdecydowanie ktoś czegoś nie doczytał. Potwierdzam w umowie jest wszystko bardzo precyzyjnie opisane. Jest co czytać. Mają dokładnie rozpisane co i jak. A już wiem dlaczego też jest wszystko mailowo, bo mają wszystko czarno na białym. I widać to w jakich przypadkach używają i po co to robią. Polecam zdecydowanie.

Polecam opaski medyczne. Rewelacja. Dostawa DHL. Super sprawa.

Straż Pożarna OSP

Zdecydowanie Polecamy opaski Straż 998. Super.

MORGAN

Radze poczytać regulamin i umowę. A za takie słowa nasz dział prawny podejmie stosowne kroki. Właśnie po to są umowy Panie Andrzeju.

I to się nazywa merytoryczne załatwienie sprawy. Rozwalić ich opaski. Bardzo dobre pokazujcie fakty. Nie dajcie się. Opaski robią pierwsza klasa. Co wynika z wszystkich wpisów. Towar zawsze jest dostarczony. Tylko ludzie mają pretensje. Niech napiszą jakiej jakości był. Bo my zawsze mamy świetny towar. ZAWSZE TOWAR DOSTARCZONY. I TO SIĘ LICZY. WSZYSTKO ZAWSZE CZARNO NA BIAŁYM. POLECAM

Opaski

Każde zlecenie u nas jest wykonywane wedle umowy, którą każdy klient może ale nie musi akceptować. Zachęcam do czytania umów, wszystkich nie tylko naszej ale też tych które codziennie podpisujecie, akceptujecie. Umowy w jasny sposób wszystko regulują. Dlatego tak istotny jest fakt ich znajomości. My nie zmienimy tego. Umowy zostały wprowadzone po to żeby nie było wolnej amerykanki. Umowa reguluje sposób przeprowadzenia transakcji. Jak my coś przeprowadzimy nie tak to zawsze jest zagwarantowane prawo do wniesienie reklamacji. Jednak tych reklamacji brak. Na tysiące przeprowadzanych produkcji każdego roku z tego roku mamy 5 reklamacji. Z czego 3 rozpatrzone pozytywnie towar przedrukowany, Jedna odrzucona bo towar był zgodny z proofem. I jedna przyjęta klient dostał 100 opasek gratis za 3 dniowe opóźnienie. Będziemy z każdym takim przypadkiem który godzi w nasze dobre imię walczyć w sposób otwarty i publiczny. Będziemy udostępniać wszystkie dane osób firm, które nasyłają swoich pracowników. A wszystkie wygrane sprawy i odszkodowanie będziemy przeznaczać na cele związane z pomocą dla dzieci, weteranów oraz osoby potrzebujące. Będziemy jawnie pokazywać fakty wynikające z umów a nie z tego kto głośniej krzyczy. Nikt w sieci już anonimowy nie jest. Kilka ustaw to zmieniło i dobrze. Jak ktoś ma jakieś uwagi na temat realizacji umowy wystarczy napisać reklamację, która jest przeważnie od 5 do 14 dni rozpatrzona. Jako jedni z nielicznych nie robimy nic na telefon tylko wszystko wedle umów, które opisują w 100% przebieg całości zlecenia. Wszystko jest napisane, doprecyzowane. uznajemy zasadę, klient ma wiedzieć co dokładnie i jak jest wytworzone. Nie krótkie zlecenie, które tylko ogólniki zawiera. Tylko precyzyjne informację - wszystkie.

Inicjatywa
@Opaski

Jak złożyć reklamacje, jak my nie możemy dostać towar, który został opłacony???? Termin realizacji do 15 dni. W umowie była podana data wysyłki do 23 grudnia 2019, dziś już mamy 16 stycznia 2020. I pisałam w grudniu, że chcemy zrezygnować, ponieważ miałam wątpliwości że opaski przyjdą na czas. Zapewnili mnie że wszystko będzie wykonane zgodnie z warunkami umowy. Niestety, zamówienie do nas nie dotarło do dziś. I to jest dobra praca? Żałosne to jest

opaski
@Inicjatywa

Zlecenie zostało zamknięte dawno temu. Pani jest o tym fakcie poinformowana. Po sprawdzeniu okazuje sięże DHL błędnie dostarczył paczkę. Złożona paczka w DHL. Pani doskonale o tym wie, Nie było gwarantowanego czasu produkcji. I nigdy nie ma. W umowie jest wszystko opisane.

Jarek

Olbrzymie opóźnienia i brak kontaktu. Zamówienie otrzymałem z 2 miesięczną zwłoką. Teraz już 3 miesiące czekam na rekompensatę.

opaski
@Jarek

Numer zlecenia proszę.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. opaskireklamowe.pl?

4robert

Nie ma to jak mały bocik, wrzucający gorący wątek od sasa do lasa

Fundacja Benefis

Stanowczo odradzam. Po dokonaniu wpłaty brak jakiegokolwiek kontaktu z klientem, a jeżeli docierają od nich jakieś maile - są to kolejne oferty promocyjne, które w sytuacji wiecznej zwłoki są po prostu kpiną. Wymuszone odpowiedzi wyglądają jak "kopiuj - wklej" byle co, nie do rzeczy. My swoje zamówienie na ponad 2.000 zł otrzymaliśmy (na szczęście), ale było już po imprezie (niestety).

KS

Wszystko pięknie ładnie na początku przyjmowania zamówienia i płatności. Po wpłaceniu pieniędzy możemy już nie zobaczyć ani pieniędzy ani zamówionego towaru. Póki co, tak jest w przypadku firmy, którą reprezentuję. Pominę fakt, iż po przyjęciu zamówienia okazało się, iż nie może ono zostać wykonane w takiej formie w jakiej zostało zlecone, trudno nasza strata. Dla wyjaśnienia chodzi o zamówienie 2019/11/062/PRO -zlecone i zapłacone prawie 2 miesiące temu!! . Do tej pory cisza. Kontaktując się przez maila (to jedyna forma bo na infolinii pan nic nie wie, wszystko wie szef). A Pan Szef tylko pisze "wysyłka jutro" ale to jutro nie następuję. Nasza firma bardzo by chciała otrzymać swój zamówiony, zapłacony towar, który miał być zrealizowany w ciągu 5-7 dni roboczych a następnie 8-15 dni roboczych. Wierzymy, że może jedna nie wszystko stracone i otrzymamy swoje karty. Dla osób rozważających zakupów produktów w tej firmie stanowczo odradzam, sport wysokiego ryzyka

M.R.

Tragedia. Olbrzymie opóźnienia i brak kontaktu.

@M.R.

Numer zlecenie proszę. Wszystko przedstawimy czarno na białytm z danymi kiedy zamówienie z umową ze wszystkim.

Papa C17 Team

Wspieramy Polska Ekipa C17. Opaski super klasa. Koledzy z U.S. Air Force też chwalą. Armia wspiera.

Uganda Team
@Papa C17 Team

Słyszałam że koledzy z Uganda Air Force też chwalą - koledzy z księżycowej stacji kosmicznej też ! Szanowni Państwo - delikatnie tylko widać że te pozytywne opinie są jakby to powiedzieć - niekoniecznie pisane przez klientów. Powodzenia

@Uganda Team

Najlepszym dowodem na obalenie kłamstwa jest dowód i zgłoszenie sprawy na policję i do sądu o kłamstwo. Jutro będzie zamieszczone przepiękne zdjęcie z C17 z opaskami naszymi :) Uganda musisz już zbierać kaskę na zapłatę na dzieci za kłamstwo. Na WOSP. Jutro link będzie może już dziś.

Judit

W końcu karty dziś dotarły – z 9 dniowym opóźnieniem. Firma ma 15 dni na realizację zamówienia. Wysłali karty nie na ten adres na który prosiłam. Komunikacja z klientem nie istnieje w ogóle, odpowiadanie na miale odbywa się w tempie żółwim, często z wielodniowym opóźnieniem. Moje zamówienie opiewało tylko na 200 kart ale tym bardziej powinno było się to wszystko odbyć ekspresowo. Szkoda, że się tak ni stało. Szanowni państwo, jestem bardzo niezadowolona z Waszej usługi. Z moim poprzednim zamówieniem też były pewne kłopoty ale wtedy tłumaczyliście się okresem świątecznym itd. Tym razem pomyślałam, że będzie inaczej ponieważ nie było po drodze żadnych okresów świątecznych Zapłata za karty nastąpiła 6.11.2019 Zamówienie złożone 12.11.2019 Dotarcie kart pod zły adres 13.12.2019

Zostaw merytoryczną opinię o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.
4.2/5 Na podstawie 70 ocen.

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.