Opinie o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

BB

Niestety wygląda na to, że mamy do czynienia według naszej firmy z oszustami. Zamówienie złożone 30.10.2019 do tej pory niezrealizowane. A oto odpowiedź na nasz dzisiejszy email : Zlecenie jest w produkcji. Bedzie zakonczone po przerwie zwiazanej z feriami zimowymi. Jak jest opoznienie moze pa wystapic z reklamacja po dostawie towaru zgodnie z zawarta umowa. Pozdrawiam Marcin Zespół komunikacji z klientem BOK Takich emaili mamy już 4. A konkretów 0. To znaczy, że z 15 dni roboczych na produkcję zrobiło już się 47 !!! Nie polecamy, a wręcz przestrzegamy . Wydaliśmy 1700 zł, karty były potrzebne na otwarcie nowej placówki. Pośpiech niestety nie popłaca.

MR

Numer zlecenia proszę. Wtedy sprawdzimy co i jak fakty w mailach mówią.

MORGAN
@BB

Zlecenie numer 2019/10/143/PRO z dnia 30.10.2019 Roku. Firma BaitBOx. Proszę śmiało się podpisywać. Opłacone wedle systemu to jeszcze sprawdzimy dokładnie w dniu 15.11.2019. Zgodnie z warunkami tylko zlecenia tylko zlecenia dograne w ciągu 1-2 dni mogą być w wyznaczonym czasie wykonane. Ze względu na przedłużający się okres akceptacji plików. Zlecenie wypadło z listy produkcyjnej czym wpadło w zawirowania z wolnymi dniami od drugiej połowy listopada do 3.02.2020 roku. Zgodnie z zawartymi w umowie wyłączeniami. Zlecenie weszło w kolejkę i około maks 20.02.2020 będzie wysłane. Dlatego uprzedzamy i prosimy o dogrywanie szybko. To jest produkcja a nie branie gotowego produktu z półki. Dlatego zamiast wypisywać to należy napisać i rozwiązać problem. informacje oczywiście udzielane na bieżąco.

Baitbox
@MORGAN

Jak byś tak oszuście produkował, to byś na chleb nie zarobił.(usunięte przez administratora) Lepiej ty wypadnie z życia na trzy miesiące. (usunięte przez administratora)

@BB

Bardzo dziękujemy. Informacyjnie Pan wrócił do nas zamawiał kolejny raz. Towar dostarczony. Klient zadowolony. Pozdrawiam Panie Andrzeju z BaitBox. :) Nie damy się tym co nie czytają umów i próbują wymuszać. Spotka ich solidna niespodzianka. Polecamy sieć sklepów BaitBox. A tutaj skany przesyłki nowego zlecenie dla Pana Andrzej i jego sklepów wędkarskich: 22507800891 Kopiuj link do śledzenia Przesyłka doręczona do odbiorcy. Wrocław, 2020-09-01 13:54 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Wrocław, 2020-09-01 09:30 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Wrocław, 2020-09-01 04:16 Przesyłka dotarła do oddziału. Wrocław, 2020-09-01 04:16 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Warszawa, 2020-08-31 23:10 Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL. Warszawa, 2020-08-31 16:52

Nico
@MR

Człowiek przestań oszukiwać ludzi ,na 100 sztuk opasek czekam juz prawie 2 miesiące ????????????- odradzam trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy

Nico

zdecydowanie odradzam, firma skrajnie nierzetelna, DZIAŁAJĄCA Z ZAMIAREM NIE DOTRZYMANIA TERMINU OD SAMEGO POCZĄTKU JA NA 100 SZTUK OPASEK CZEKAM JUZ PRAWI 2 MIESIĄCE MIMO ze 10 dni temu, jak zastrzegłem, ze kieruje sprawę do sądu, pan Marcin raczył łaskawie odpisać ze opaski sa na ukończeniu ( podaja termin 16 dni roboczych choć wiedzą, ze tego terminu nie dotrzymają- ludzie omijajcie ją z daleka, faktycznie nie pozostanie mi nic innego jak ustawić sie w kolejkę wierzycieli czekających na zajęcie komornicze, bo nie pozostawia mi sie wyboru zmuszając mnie do skierować spawy do wyłudzenie, z tytułu wyłudzenia. NIE ULEGAJCIE POZYTYWNYM OPINIOM, BO Z PEWNOŚCI PISZE JE PAN MARCIN ZAMIAST REALIZOWAĆ ZLECENIA.... SKANDAL KPINA I (usunięte przez administratora)

NoLimit

Zamówiliśmy opaski za ponad 2tys. Miały być na urodziny klubu, zapewniali zanim zapłaciliśmy że bez problemu wyrobią się do umówionej daty. Opłaciliśmy całość, a jak zbliżał się termin to na nasze pytania mailowe kiedy będą u nas, jedyne co odpisywali to że zamówienie w realizacji. Niby pracownik Pan Sebastian jak się dzwoni to nic nie wie i odsyła do wirtualnego Pana Marcina. Towar wkońcu dojechał 10 dni po urodzinach klubu i w dodatku zamiast 3xlogo na opasce jest 2x. Żenada, nie polecam. Najgorsza firma w jakiej zamówiłem towar.

@NoLimit

Towar dostarczony. Próba wyłudzenia dodatkowych opasek. Nie uda się jest umowa. Są zasady.

COVID

Opaski super. A te wpisy to chyba totalny absurd. Na czas. Jakość mega. Fakt umowa bardzo długa. Polecam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

opaski

to niech Pan poda numer zamówienia podamy dane tego zamówienia. Skoro Pan uważa, że nie ma odp. to udostępnimy tutaj dane.

Brak kontaktu z właścicielem firmy po zapłaceniu faktury PROformy

opaski

Proszę podać numer zlecenia. Jak nie ma to dowód że tylko konkurencja kochana działa.

opaski

Panie Sławku nie ma problemu proszę podać numer zlecenia. skoro jest Pan naszym klientem nie powinno być to problemem. Dane na temat zlecenia tu udostępnimy.

Mam alergie

Super opaski. Od ręki wysyłka. Super sprawa. Polecam.

ANDRZEJ Undro SK TAEKWONDIX

Breloki okazjonalne wykonane przez firme są najwyższej jakości . Konsultacja i faza projektowania i doradztwa na najwyższym poziomie , pełny profesjonalizm . Wyrób cieszy oko i daje wielką satysfakcje . Ś wietne kolory , jakośc szczegółów imponująca . Termin wykonania bardzo szybki . Całokształt współpracy z firmą : ocena znakomita ! Polecam i tylko tu bedziemy wykonywali kolejnezlecenia !!!

ANDRZEJ Undro SK WAT WROCLAW

PROJEKT ZNAKOMITY ! FACHOWOŚC ROZMÓW PRZED PROJEKTEM ZNAKOMITA ! PROSTOTA ZAMÓWIENIA WSPANIAŁA MIŁA OBSŁUGA , WYSOKA KULTURA OSOBISTA WYRÓB DOSKONAŁY ! kolorystyka świetna ! TERMIN EKSPRESOWY ! JAKOŚĆ WYKONANIA CELUJĄCA ! ESTETYKA PRODUKTU SUPER ! RADOŚC ODBIORCÓW OPASEK - DZIECI - NIEOCENIONA !!! Polecam tylko tą firmę zdecydowanie !

Dream Team

Bardzo fajne opaski dla dzieci. Polecam

Dbam O Zdrowie

Bardzo dobra cena. Dobra jakość. Obsługa dobra. Nie ma zbytecznych papierów. Towar na czas. Polecam.

Opaski Dni Kultury

Bardzo polecam. Dobra jakość. Bardzo dobra Cena.

@Opaski Dni Kultury

Opaski WOPR

Polecam.

@Opaski WOPR

opaski #zostanwdomu

Super Jakość. Bardzo dobra cena. Dostawa błyskawiczna. 1000 sztuk. Polecam.

@opaski #zostanwdomu

Jakub Czochra

Wybrałem MR Morgan z polecenia kolegi, zapewniał dobrą jakość i szybką realizację. Zamówiłem zawieszki w styczniu i po długim boju otrzymałem. :)Też puszczały mi nerwy i nawet skończyło się na wynajęciu firmy windykacyjne. Ciężki kontakt lecz proszę o wyrozumiałość myślę, że każdy z Nas przedsiębiorców otrzymał mocnego kopniaka prze obecną sytuację w kraju i na świecie. Towar naprawdę najwyższej jakości więc polecam. Pozdrawiam i po wstaniu z kolan na pewno skorzystam.

@Jakub Czochra

Bardzo dziękujemy. Oczywiście towar zawsze jest najwyższej klasy. Zapraszamy Panie Jakubie. Bonik aktywny. Wszyscy dostali od marca do czerwca potężnego kopa. My przetrwaliśmy. Działamy. Panie Jakubie wielu klientów życzymy.

opaskireklamowe

Towar oczywiście wytworzony. Pan najpierw nie płacił dziesiątki dni jak zapłacił to nagle, że towar od ręki ma być. Zgodnie z umową wszystko się odbyło. Po powrocie do pracy zgodnie z informacjami na stronie od 25.05 w pełni już pracujemy po zamrożeniu. Wysyłka towaru jest planowana 29.05 lub 1.06. Oczywiście numer do śledzenia też wstawimy z dokładnym harmonogramem przebiegu całego zlecenia. Tak oczywiście w umowie były zawarte ferie i w tym okresie nie pracujemy. I to z góry ten Pan wiedział. A to że pandemia się pojawiła to nie jest nasz wymysł. Dlatego u nas wszystko się odbywa pisemnie, żeby takie przypadek był bardzo jasny. Dziś lub jutro udostępnimy link ze zdjęciem bo tu się nie da dodać. Radze uważać na tego Pana robi remonty i pewnie jest przyzwyczajony do działania bez umów. Kasa w kieszeń i tyle. Tu mamy wszystko udokumentowane.

Marek Gwozdz

Zawieszki dotarly po blisko pol roku od pierwszego kontaktu. Ogólnie wykonanie bardzo ładne i profesjonalne. Problem z terminem realizacji i kontaktem firmy z klijentem.

Morgan

Pan oczywiście otrzymał towar. Nie odbierała paczki kilka razy. Można sprawdzić. Oczywiście wielokrotnie był informowany, ale Pan uciekł do UK. Towar również najwyższej klasy. 22241617101 DHL Przesyłka doręczona do odbiorcy. Słupsk, 2020-06-08 15:55 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Słupsk, 2020-06-08 08:43 Próba doręczenia zakończona niepowodzeniem. Odbiorcy nie było w domu w momencie doręczenia przesyłki. Słupsk, 2020-06-04 15:31 Próba doręczenia zakończona niepowodzeniem. Odbiorcy nie było w domu w momencie doręczenia przesyłki. Słupsk, 2020-06-04 15:30 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Słupsk, 2020-06-04 10:42 Przesyłka dotarła do oddziału. Słupsk, 2020-06-04 09:44 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Warszawa, 2020-06-03 21:54 Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL. Warszawa, 2020-06-03 20:29 DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu. 2020-06-03 18:08

Spółka z o.o.

Zamówienie opłacone w marcu 2020. Od tego momentu zero kontaktu, brak faktury VAT (tylko pro-forma), zamowienie oczywiście nie zostało zrealizowane. Bardzo dziwna sytuacja, bo współpracowaliśmy wczesniej. Halo halo co sie dzieje?

@Spółka z o.o.

Numer zlecenie proszę.

Breloki reklamowe

Pro forma opłacona. Mija prawie pół roku ani faktury ani breloków. Zero kontaktu. Nie polecam (usunięte przez administratora)

Cukrzyca

Bardzo wysoka jakość. Opaski pierwsza klasa. Dostawa na czas. Polecam

@Cukrzyca

Dziękujemy i zapraszamy

Zostaw merytoryczną opinię o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.
4.2/5 Na podstawie 70 ocen.

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.