Opinie o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Jak dużo osób pracuje w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

Iza Nowy wpis

Dosyć niedawno pisaliście tutaj że kłopoty z dostarczeniem produktów itd... w tym roku jeszcze nikt nie pisał jak jest i proszę Was o to - niech ktoś napisze. Potrzebuję na konkretny termin zamówić bransoletki i potrzebuje mieć pewność czy będą na czas czy nie :)

Mr Morgan to oszuści Nowy wpis
@Iza

U nas minęły już dwa lata od złożenia i opłacenia zamówienia. Kontakt się urwał, nic nie dostaliśmy i nie mają zamiaru zwrócić pieniędzy. Za żadne skarby nie przelewaj im nawet złotówki bo to (usunięte przez administratora)

Ola Nowy wpis

Dzień dobry, Chciałabym poinformować, że przesyłka do nas dotarła. Wycofujemy się z jakichkolwiek działań (pozwów, wizyt na policji). pozdrawiam

Martin

Korzystaliście z ich usług? Bo ja skorzystałem bo wiele ludzi z branży niby ich rekomendowało a ja uwierzyłem...

Magdalena

Już napisałam do Pana w tej sprawie maila.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Instalator mebli i ekspozycji reklamowych
Michałów-Reginów
AdRepublic
logo firmy Pracownik obsługi bazy transportowej
holandia
De Rooy Poland Sp. z o.o.
RTIA EVENTS s.c.

Kompletna porażka, kontak z klientem tragiczny zamówionych opasek 9 i 24 go marca i nie mam do dnia dzisiejszego. Obiecałem sobie że już nigdy w tej firmie nie zrobię zakupów. Znalazłem juz rzetelną firmę która wywiązuje się z umowy i opaski mam w 14 dni... a tą firą omijać szerokim łukiem!

Firma z Łodzi

Zamówienie na 1000szt breloków złożone i opłacone w czerwcu (2020/06/070/PRO). Do dnia dzisiejszego NIE ZREALIZOWANE. Kilkukrotnie podawana już była data jego zakończenia przez właściciela - co chwilę inna. Ostatecznie miało być zrealizowane, a raczej "zakończone" (cytując maila, którego dostaliśmy) do końca grudnia. Oczywiście nic nie zostało zrobione do dnia dzisiejszego. Zaprzyjaźnione firmy zamówiły te same produkty u konkurencji i dostali wszystko w terminie na czas.W przypadku spółki Mr Morgan przekonała nas promocyjna cena i na pierwszy rzut oka pełen profesjonalizm - jednak trwał on tylko do momentu opłacenia przez nas proformy. To co dzieje się od tamtej pory to totalny brak poszanowania klienta. Sprawę oczywiście jesteśmy zmuszeni przekazać dalej tak jak obiecaliśmy w ostatnim mailu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z czymś takim. Radzimy wszystkim dwa razy się zastanowić zanim podejmą współpracę ze spółką Mr Morgan.

Nicco

Nie do wiary 18.01.2021 panu marcinowi chciało sie iść na pocztę odebrać przesyle z reklamacja, kilku krotnie sprawdzałem czy czasem sie nie pomyliłem wpisując numer ale nie- czekam na potwierdzenie odbioru- muszę przyznać ze mnie pan zaskoczył pozytywnie . czekam na rozpatrzenie reklamacji i zwrot 19,74 wynikający z umowy ( regulaminu) 1. reklamacji z którego wynika ze za każdy dzień zwłoki można azdac zwrotu 0,05% transakcji nie więcej niz 0,5% - żeby nikogo nie zdziwiła moja pazerna postawa robię to tylko dla tego ze obiecałem to panu marcinowi a ja zawsze dotrzymuję słowa. jeżli reklamacja nie zostanie uznana lub nie otrzymam odpowiedzi spawa zostanie skierowana do sadu,

Nico S

Przesyłka w transporcie 2020-12-23 11:00 Przygotowano do doręczenia 2021-01-04 10:27 UP Warszawa 1 Przekazano do doręczenia 2021-01-04 11:52 UP Warszawa 1 Awizo - przesyłka do odbioru w placówce 2021-01-04 16:22 UP Warszawa 1 Usługa dostępna wyłącznie dla adresata. Do odbioru w placówce 2021-01-05 12:59 UP Warszawa 1 Powtórne awizo - przesyłka do odbioru w placówce 2021-01-12 01:05 UP Warszawa 1 jak widać pan marcin nie mial czasu odebrać korespondencji z reklamacja oczywiste zgodnie z obowiązującym prawem podwójne awizowanie przesyłki uznaje sie przez sad jako korespondencje otrzymana - w takim razie czekam do marca następnie kieruje spawe do sadu nawet o te śmiesznych 19, 74 nie będę nieugięty w walce o własne prawa serdecznie pozdrawiam wszystkich równie zdeterminowanych w walce przeciw nieuczciwości pana marcina pozdrawiam nico S

@Nico S

o, właśnie dostałem informację że US wrzuca ich na bęben! ;)

N.S

Nico

Hej mozesz cos wiecej napias na temat tego zbiorowego pozwu, jak sie skontaktować z Toba, czy ty będziesz to nadzorował .. oczywiście ja tez padlem ofiara tego oszusta 2 miesiąc czekam na 100 sztuk opasek....

Nico

Człowieku zastanów sie co ty piszesz setki to jest oszukanych osob ktore nie dostaly na czas zlecenia opłaconego z gory- skoro wiesz ze sie nie wyrabiasz to po co bierzesz sobie na głowę tyle pracy i uczciwe pisz ze realizacja zlecenie wynosi przynajmniej jeden rok a nie 16 dni roboczych

Nico

te pozytywne komentarze sa pisane przez tego typa Marcinak , siedzi przy kompie i pisze pozytywy zamiast realizować zlecenia - (usunięte przez administratora) i prostactwo

@Nico

Pan który tu pomawia zgodnie z wszystkimi informacjami udzielanymi otrzymał towar: Proszę bardzo niech pomawia fakty, każda rzecz pisana przez tego Pana jest pomówienie za które tego akurat Pana dopilnujemy żeby spotkała bardzo duża odpowiedzialność. Mimo że miał informację w dalszym ciągu pisał nieprawdę, obrażał ubliżał: 23047328677 Kopiuj link do śledzenia Przesyłka doręczona do odbiorcy. Poznań, 2020-12-16 10:30 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Poznań, 2020-12-16 07:50 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Poznań, 2020-12-15 13:12 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Warszawa, 2020-12-14 20:42 Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL. Warszawa, 2020-12-14 20:42 DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu. 2020-12-14 17:19

@opaski

dostałem to fakt ale po 2 miesiącach od złożenia i opłacenie zamówienia. Nie mogąc się doprosić o numer listu przewozowego nie mówiąc o tym ze nie wystawiał pan faktury vat do zamówienia i faktycznie zawiadomię o tym urząd skarbowym. Dostałem opaski tylko dlatego ze codziennie pisałem komentarze i walczyłem o swoje i ze to było 100 za 400, gdybym zapłacił więcej to pewnie bym ich nie otrzymał.W państwie prawa takie firmy jak pana nie powinny mieć prawa działaności. Wiec nie próbuj się wybielać w tak nieudolny sposób.(usunięte przez administratora)

@opaski

A co ze zwrotem 5% za niedotrzymanie terminu umowy, przypomnimy ze termin umowy jaki pan podaje to 16 dni roboczych ja na mój towar czekałem prawie dwa miesiące bo opaski przyszły dzisiaj. to jest 16.12.2020 a zatwierdzenie projektu nastąpiło 19.10.2020... przecież to jasno wynika z umowy jak pan przysyła punkt 1 KARY UMOWNE z których wynika ze za niedotrzymanie terminu umowy będzie zamawiającemu przysługuje zwrot 0,05 % zamówienia nie więcej niż 0,5 % zamienienia. dlatego pytam się kiedy będzie zwrot moich 5% kwoty brutto zamówienia- przecież sam pan to wymyśli wiec nie powinno być problemu. A co do faktury Vat to penie pan zapomniał wystawić dlatego poczekam do wtorku 22.12.2020 i jak do tego czasu nie przyjdzie do mnie to z przyjemnością zawiadomię Urząd Skarbowy.

@opaski

Człowieku mimo ze powinien cię zbluzgac od dołu do góry to trzymam fason w przeciwieństwie do ciebie, przecież masz wszystkie moje dane dlatego śmiało, zgłaszaj sprawę prosto do samego św. Mikołaja już się nie mogę doczekać haha????????????

@Nico

Panie DJ - ma Pan w regulaminie, że może Pan złożyć reklamację. To proszę złożyć zgodnie z regulaminem. Wtedy Pan otrzyma odpowiedź. A to, że Pan nie czyta umowy oraz informacji o opóźnieniach to niestety nie nasz problem. My po to to umieszczamy, żeby było jasne wszystko. Zlecenie jest zakończone. Nagle zmiana frontu jak okazuje się, że paczka dotarła. Ważymy słowa nagle. Całkowicie mija się z prawdą ten Pan. Szkoda słów na tego Pana. Ale i tak go pozdrawiamy.

@opaski

widzę ze nic pan nie zrozumiał z mojej odpowiedzi, i zeby bylo wsztsko jasne w regulaminie ( ktory ja przeczytalem a panu ktos napisal) jest napisane ze moge zlozyc pisemna reklamacje ktora zostanie rozpatrzona w ciagu 60 dni ( 5% z 400 to tylko 20 zloty ) za to nie wystarzcy na wyslanie 2 listow poleconych za poswiadczeniem odbioru, ktore beda wracaly ze skrzyanki pocztowej ktorej nikt z pewnoscia nie odbierze... szkoda nerwow jak wspomialem. mojej zlecenie w koncu zostalo zrealizowane a jak poinformowalem ze mam zamiar zawiadomic urzad skarbowy to w 15 minut nawet faktura sie znalazla... a oto ostanie 2 oryginalne wiadomosci od pana marcina Witam, Faktury sa wysyłane z adresu faktury@opaskireklamowe.pl Oczywiście mamy potwerdzenie wysłania jej do Pana ale Pan znowu twierdzie że nie ma, dlatego kopia zawsze idzie na ukrytego maila, żeby takim mieć potiwierdzenie nadania. A Panu zycze samych sukcesów w 2021 roku. Jak Pan sprostuje wypowiedzi otrzyma Pan 100 opasek z nico sanchez logo. Kiedyś wam kluby i możlwiośc grania przywrócą. i druga Witam, Tylko w styczniu dopiero bo teraz nadrabiamy ponad miesiac postojowego. Mysalem ze to nieudolna proba przeproszenia mnie, ktorej nauczyla sie pan marcin od naszych wlodarzy i bizmesmena z Torunia- jak widac ten czlowiek jest skrajnie niereformowalny...

@Nico

NAPRAWDE PAN MYSLAL ZE POLASZCZE SIE NA 100 OPASKE ZA DARMO , tak nisko mnie pan ocenia, mysli pan ze 100 darmowych opasek mogloby nagel sparwic ze bede odkrecal to co z napisalem firmujac to moim dobrym imienirem... szkoda slow

@Nico

Towar dostarczony. I to jest fakt. Reklamacji brak. Kolejny fakt. Chcial dj 20 pln a nie chce 300:) To jest fakt. Tyle w temacie. Milego 2021 roku. Pozdrawiam

@Opaski

Jakby pan tak pilnie reazlizowal zlecenia jaka gorliwoscia odpisuja na kometrze- PROBUJAC W TAK NIEUDOLNUY SPOSOB SIE WYBIELAC - to z pewnoscia nikt nie musialby ich tutaj pisac.

@Nico

Wie pan co, nawet dla tych 20 złotych w poniedziałek zostanie wysłana pisemnie reklamacja i wysłana listem poleconym za poświadczeniem odbioru tylko po to żeby obnażyć i pokazać jak bardzo pan się myli i jest oderwany od rzeczywistości. i to jest fakt - pozdrawiam.

Nico

Moje zlecenie wkodncu zostało zrealizowane, ale jak coś proszę skontaktować sie z panem Sławkiem rybka@radiobielsko.pl może on coś więcej będzie w stanie panu pomoc. Z własnego doświadczenia wiem ze policja niechętnie podchodzi do spawy, mimo iz toczy sie postępowanie w Lesznie przeciwko firmy MR Morgan , to oficer prowadzący nie chce przyjmować informacji od innych osób ( tym bardzie nie zamieszkałych w tej miejscowości ) tłumacząc sie tym ze to nie oni sa od ścigania owej osoby, ponieważ sprawca nie jest z Leszna i odesłany zostałem do Warszawy - ogólnie dział jedna wielka spychologia- mnie ostatecznie na dzień przed ponownym pójściem do komendy powiatowej w mojej miejscowości odwiedził kurier i dostarczył paczkę jakiś miesiąc po terminie- jedyne co, mogę i robię, to powołując sie na regulamin napisany przez pana Marcina występuje z roszczeniem reklamacyjnym za niewywiązanie sie z terminem zlecenia właśnie wróciłem z poczty, a informacje o przebiegu reklamacji bede skrupulatnie zamieszczał na tym portalu, serdecznie pozdrawiam Nico ps na tym portalu tez spotkałem sie informacja jakie pani adwokat radzącej co trzeba zrobić może tez uderzyć do niej , mam nadzieje ze uda sie panu wywalczyć sprawiedliwość pozdrawiam Nico

Opaski

Numer zamowienia prosze. My tajemnic nie mamy. Pokazemy tutaj Pana dane.

piotrjedlinski

Maciek, i czym zakończyła się sprawa?

Opaski

Pani pisze o anonimowości a sama anonim pisze. Proszę się przedstawić. Podać numer zlecenia. Nazwę firmy. Szybko można sprawdzić. Co jak. Niech każdy oceni sam.

Morgan

Droga Pani Pani o anonimach pisze sama go tworząc. Proszę się podpisać. A nie bajki tworzyć. Regulamin zamówienia ktoś napisał po to żeby każda strona miała pewność co zamawia i jakie są tego warunki. Ale jak to z warunkami i regulaminami nikt nie czyta bo i po co. To jest produkcja która nie jest braniem gotowych produktów z półki. I zaświadczam Pani Agnieszko, że takimi Anonimami zajmują się u nas osoby , które ustalają autorów i wyciągają konsekwencję za kłamstwa pisane. Proszę operować faktami a nie pomówieniami. Dlatego Pani ukrywa się ponieważ jakbyś pokazali jakie fakty były to by wyszło że wszystko zgodnie z warunkami zamówienia przebiegło. Pozdrawiam

piotrjedlinski

Samo czcze gadanie niczego nie zmieni, po prostu trzeba to zgłaszać odpowiednim organom. Ja właśnie to uczyniłem.

opaski

Pani Anetko G. bardzo nie ładnie pisać nie prawdę. Troszkę faktów: Pani składa zamówienie koło lipca sierpnia. Pani otrzymuje warunki zasady. Co kiedy musi zrobić. Nie robi prawie miesiąc. Nagle się znajduje i płaci. Nie pytając się wcześniej o termin. Projekty mega żłożone same matryce to ponda 4000 tysiące złoty. Oczywiście zlecenie wykonane i wysłane. Zgodnie z ustaleniami mailowymi. Zgodnie z regulaminem czas jest szacunkowy w momencie składania zamówienia. Ale znowu po co czytać.

Zawiedziony

Lipiec, sierpien, a dopiero teraz wysyłka? To chyba żart, prosze żądać zwrotu wpłaty. Ma Pani takie prawo, skoro firma nie potrafi nawet Pani przeprosić.Jednorazowe strzały w zamówieniach, nikt już do nich nie wróci, a poczta pantoflowa zrobi swoje. Dlaczego wprowadzacie klientow w bład podajac szacunkowy termin 7-14,a ktos zlecenie z sierpnia dostanie w grudniu. Czy to jest poważne???

Aro

Widzę, że jest Pni szczęśliwą posiadaczką nr do Pana Marcina, czy mógłbym o niego poprosić ?? tez mamy problem z zamówieniem od tj Fitmy.

Aneta
@opaski

Proszę nie brnąc dalej w te kłamstwa. Po pierwsze nie jestem żadną Aneta G., chyba nazwisko Wam się pomyliło. Po drugie nie zrealizowaliście naszego zamówienia. Nasza firma już podjęła dalsze kroki, więc mam nadzieję, że zakończy się wkrótce cały ten cyrk.

@Aneta

Numer zlecenia prosze w takim razie.

Aneta

bardzo proszę! zamówienia 2020/07/094/PRO oraz 2020/07/090/PRO

N

mam nadzieje ze pan umie i nie bedzie mial problemu ze zrozumieniem treści reklamacji która została do pana wysłany

Opaski

Numer zlecenia prosze w takim razie. Informacji w trakcie realizacji nie udzielamy. Jest to napisane w regulaminie na dzien przed wysylka jest info .

Tina

A czy umowa jest podpisywana 1 dnia bez problemu ? Czy coś przeciągają?

Nico

może zdąży pan na nią odpowiedzieć w 2021, może i to jest fakt. Oczywiście cala procedura zgłoszenia reklamacji będzie skrupulatnie opisywana na tym portalu. Przecież nie ma pan nic do ukrycia, swoje działania uważa za transparentne nie mając sobie nic do zarzucenia w takim razie nie będzie pn czekał 60 dni na jej rozpatrzenie prawda panie marcinie

Mam cukrzyce

Opaski zamówione dotarły na czas. 1000 sztuk opasek z tłoczenie. Bardzo dobra Jakość. Czas produkcji około 2-3 tygodni. Wszystko zgodne z mailem tym z początku bardzo długimmmmmm. Bardzo sztywne podejście. Na wszystko mają procedury. Regulamin obszerny opisujący całość zamówienia.Ale w mojej opinii tak trzeba. Polecam. Mogliby tylko dołączyć paczkomaty InPost bo wszystko DHL wysyłają.

Opaski

Oj Nikosiu po raz drugi. Do będzie tym większy jutro pościk o Panu i Pana pomówieniach.

opaski

Oj Nikosiu po raz trzeci. Czyste pomówienia. Jutro jak się coś wydarzy to opiszemy Pana Nikosia

@opaski

E-maili to chyba 50 do Ciebie napisałem człowieku i na pewno nie dam się zastraszyć tymi bredniami. Mam ci się w pas kłaniać ze raczyłeś w końcu zrealizować moje zlecenie tylko dla tego ze było na mała kwotę i masz teraz podstawy żeby wstawić nr listu przewozowego o który ja nie moglem się doprosić- ja tez mam e- mail od ciebie z których jasno wynika ze nie dotrzymałem terminu i regulaminu który przesales- jesteś żałosny. i wesz co na początku byłem na ciebie bardzo zły tez ci współczuje

Łukasz

My czekamy na opaski 8 miesięcy. Uważajcie na tych (usunięte przez administratora)!

@Łukasz

Panie Łukaszu numer zlecenia proszę to zaraz podamy dane na temat tego zamówienia. Jak nie ma numeru to znaczy ze czysta spekulacja.

opaski

A numer zlecenia można prosić?

opaski

Panie Sławku Jutro prawnik wystosuje informacje dla Pana pracodawcy. Za pomówienia Pan odpowie. Umowa jak Pan się z nią nie zapoznał , to Pana sprawa. Na WOŚP 20 000 tysięcy Pana wyleczy od pomówień. do zobaczenia w sądzie.

opaski

105 Pana opaske od dawna lezy gotowe :) Teraz spotkamy się przed sądem. Drogi Panie Sławku Rybczyński.

Opaski

Drogi Panie Marcinie , proszę zapytać w jaki sposób rozmawiał ze mną Pan Sebastian w czwartek, owszem, paczka została wysłana w piątek późnym wieczorem i została dostarczona.Nie mniej jednak kontakt mailowy strasznie utrudniony. Dziękuję za przesyłkę nie ważne ,że czekałem na nią 2 miesiące ,lepiej późno niż wcale...Szkoda,że to pierwsze i ostatnie zamówienie.WESOŁYCH ŚWIĄT!

Opaski

Warto kontrolować daty wpisów 10 grudnia osoba podająca się za p.Sebastiana powiedziała ,że ją to nie obchodzi że Pan Marcin nie wysyła wszystkich zleceń ,bo to nie jego firma + wyzwiska...Nie ważne. Dziękuję za łaskawość i wysłanie towaru , raz jeszcze wszystkiego dobrego!

Krzysztof

Witam Widzę, że nie tylko ja mam tak "pozytywne" doświadczenia z firmą Morgan. Jak wiele osób wcześniej pisało, początek współpracy i pierwsze zamówienia nawet nawet szły. im dalej w las tym gorzej. Epicentrum nastało przy ostatnim zamówieniu z końca lipca. Miałem sztywny termin, który musiał być dotrzymany, pod rygorem rezygnacji z zamówienia. do momentu ustalenia wyceny, projektu i opłacenia PF wszystko szło sprawnie. problem pojawił się po przelaniu pieniędzy. Tydzień przed realizacją napisałem z prośbą o potwierdzenie terminu. Otrzymałem informację, że opaski się produkują. Dzień przed wysyłką poinformowano mnie, że info odnośnie wysyłki otrzymam nazajutrz rano... i od tego momentu kontakt z firmą to była prawdziwa udręka. (usunięte przez administratora) Brawo Panowie. Wasze podejście do klient jest boskie. Potraficie zapewnić 3 dni wycięte z życia. Dziękuję za Wam!

@Krzysztof

Drogi Panie wszystko odbyło się zgodnie z zamówieniem. Towar gotowy wysłany. Pozdrawiam

@opaski

Nie klas człowiek nie realizujesz zleceń , oszukałeś 100 ludzi w Polsce i nadal oszukujesz dzeki temu ze jest wielu osob ktore naiwnie wierze ze jesteś uczciwy

@Nico

Panie Nicosiu. Gwarantuje Panu, że Pana pomówienia niebawem będą szybko przez Pana prostowane. Tylko fakty się liczą. A te już są już u prawnika. Gwarantuje, że Pana maile, pisane tu treści są w 100%. Jutro detale. :)

@Opaski

Kolejny Pan, który pomawia. Niech Pan podyskutuje z tym: Oczywiście dostarczona dokładnie na czas. Niestety ale to co Państwo naobiecują klientom to jedno ale trzeba brać pod uwagę, że ktoś po to podaje czas produkcji szacunkowy bo nigdy nie gwarantujemy bo to produkcja. Ale po co regulamin zasady jasne. Zawsze lepiej krytykować kogoś . Dlatego zasad nie zmienimy bo to chroni klientów, którzy zgodnie z naszymi warunkami przekazują swoim klientom. 22443582274 Kopiuj link do śledzenia Przesyłka doręczona do odbiorcy. Poznań, 2020-08-11 11:06 Przesyłka przekazana kurierowi do doręczenia. Poznań, 2020-08-11 07:32 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Poznań, 2020-08-11 04:49 Przesyłka jest obsługiwana w centrum sortowania. Warszawa, 2020-08-10 22:31 Przesyłka przyjęta w terminalu nadawczym DHL. Warszawa, 2020-08-10 19:29 DHL otrzymał dane elektroniczne przesyłki. Informacje zostaną zaktualizowane po przekazaniu przez Nadawcę przesyłki do transportu. 2020-08-10 18:06

WOT

Zdecydowanie Polecamy opaskireklamowe.pl Opaski dla naszego oddziału wykonane super sprawnie. Chociaż papierologia jak w wojsku. Zdecydowanie Tak, Czołem

Nico

(usunięte przez administratora)i nie realizując zleceń na moje e-maile nie odpowiada i juz od prawi 2 miesięcy realizuje 100 sztyk opasek. pan Marcin juz nawet nie odpisuje , kłamiąc ze realizuje zlecenie... ludzie trzymajcie sie jak najdalej od tej firmy bo zostaniecie oszukanie jak 100 ludzi w Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy MR Morgan Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.?

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.
4.2/5 Na podstawie 70 ocen.

MR Morgan Sp. z o.o. sp.k.