Charlie works

Opinie o Charlie works

Niki miki

Witam czy Charlie works daje meldunek?

KF

dobra agencja, bez zarzutów.

@KF

Dziękujemy za zadowolenie, jesteśmy zmotywowani do dalszej lepszej pracy.

Anonymous

@Charlie works Udzielacie bezsensowne i powtarzające się odpowiedzi! Może zacznijcie szanować pracowników i odbierajcie telefony! Odsyłacie pracowników z kwiatkiem bez udzielenie i jakiejkolwiek informacji. To co piszecie w odpowiedzi jest żałosne i wiele o Was mówi!

@Anonymous

Drogi Anonymous, to przykre co piszesz. Każdemu pracownikowi odpowiadamy indywidulanie, odpisujemy stosownie do zapytania. Telefony również odbieramy. Zapraszamy do kontaktu może o innej godzinie, w której próbował się Pan skontaktować. Poprzez naszą stronę internetową można do nas napisać na różne tematy pomocy lub całkiem odrębną sprawę, która Pana nurtuje.

Anonymous

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Charlie works. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator produkcji?
Niezadowolona

Witam pracuje przez ta firmę w Holandii , dzisiaj dowiedziałam sie ze firma z która współpracuje to to biuto , nie będzie juz współpracowała z agencja o ktorej tu mowa na tym portalu, prubuje sie skontaktować z moim koordynatorem oczywiscie nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na moje wiadomosci , jak wyslalam e-maila do suportu odesłali mi informacje ze jak chce moge zlozyc skargę na inny email co oczywiscie uczynilam oczywiście nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Oprócz tego ze dzwonilam bezpośrednio do koordynatora dzwonilam takze na infolinie agencji tak samo dzwonił tam superwajzor z magazynu w którym pracuje i nie mogliśmy sie z nikim połączyć , teraz mam 2 tygodnie na znalezienie pracy bo inaczej zostanę na lodzie a agencja ma mnie gdzieś . NIE POLECAM TEJ AGENCJI ZA NIC NA SWIECIE żałuje ze sie tu zateudnilam

@Niezadowolona

Szanowna Pani, przykro nam iż zdarzyła się taka sytuacja. Zachęcamy jednak do podjęcia ponownie kontaktu z Centrum Charlie. Na pewno da się rozwiązać zaistniały problem tak by była Pani zadowolona. Nasz email do kontaktu to supports@charlieworks.eu

Wiki

Brak problemów wypłaty na czas kontakt z koordynatorami i z agencja oceniam na bardzo dobry Jeśli chodzi o lokalizacje również była niczego sobie

@Wiki

Szanowna Pani Wiki, dziękujemy za opinię, jest nam bardzo miło, że jest Pani zadowolona z naszej współpracy.

Charlie works szuka kandydatów na stanowisko Magazynier - Pracownik Magazynowy. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 3600 ?

Szanowny Administrator, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem w celu szerszych informacji o ofercie, tel. +48 575 551 900

Ziom k

Jak wygląda praca na actionie jakie tygodniówki

Snikers71

Najgorsza agencja nie potrafią nic załatwić nawet kluczy do domu nie polecam

@Snikers71

Szanowny Snikers71, szanujemy tę opinię, zapraszamy do kontaktu poprzez naszą stronę internetową w celu wyjaśnienia sytuacji.

Pracownik Aldona i Piotr

Najgorsze biuro w jakim kiedykolwiek pracowaliśmy . Prroblem zaczął się od przyjęcia . Gdzie przyjęliśmy się na ubrania do Amsterdamu, a wywieźli nas za groningrn 140 km do pracy w jedną stronę codziennie. Brak internetu, problem z jakimikolwiek pomocami od koordynatorów , wysyłają do supportu gdzie nigdy nie można się dodzwonić albo cię spławiają. Na koniec siedzieliśmy ponad tydzień bez pracy iż pracownicy z którymi jeździliśmy zarządzili sobie że będą jeździć sami do pracy bez nas bo nie czują się swobodnie w aucie. I na drugi koniec (usunięte przez administratora) nas na pieniądze za dwa ostatnie tygodnie pracy nie dostaliśmy nic. Nie polecam !!

@Pracownik Aldona i Piotr

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie przykro, iż nie jesteście zadowoleni ze współpracy. Nasze centrum Charlie works sukcesywnie odpowiada na wszystkie zgłoszenia i reklamacje. Pochylimy się nad tym problemem, aby w przyszłości usprawnić jeszcze bardziej nasz system.

Victoria

Dzień dobry. Moje wspomnienie z pracy przez agencję Charlie Works nie jest pozytywne. Agencja zaniedbuje swoje obowiązki i podchodzi do wykonywania ich w sposób nieodpowiedzialny. Przed rozpoczęciem pracy wszystko wydawało się być super. Jednakże po wyjeździe za granicę na jaw wyszło wiele niedomówień, nieścisłości i kłamstw ze strony agencji. Koordynator, który rzekomo odpowiedzialny był za miejsce mojego tymczasowego zamieszkania, był lekkomyślny, zaniedbywał swoje obowiązki. O wszystkim informowano na ostatnią chwilę bez możliwości dyskusji. O wszelkie dokumenty i inne kwestie (takie jak zwrócenie pieniędzy za niewykorzystane godziny urlopowe) trzeba było się dopominać we własnym zakresie. Zapewniano nas jeszcze w Polsce o tym, że w razie potrzeby otrzymamy pomoc od polskich biur po wyjeździe do Holandii, jednak, gdy zaszła taka potrzeba, telefony zostały odrzucane. Moja ocena w skali 0-10 to 1.

@Victoria

Szanowna Pani Victorio, jest nam niezmiernie przykro, że nasza współpraca Pani się nie podobała. Czy wszystkie problemy o których Pani opisuje były zgłaszane ? Każdą sprawę należy zgłosić poprzez email: supports@charlieworks.eu

Kluczbork

Zarobki 280 e za 40 H na rano. Zakwaterowanie na hotelu w Noordvijku, to jawna kpina upychaja po 3-4 osoby na pokój. A na Katwijku "szefowa" niska krępa robiła na rybach. Pamiętam jak morde darła na mnie że nie posprzątane dokładnie. Pani z Gniezna mieszkała już tam kilka lat. Źle nie życzę wiadomo, ale są wyjątki.

Gośka
@Kluczbork

Ja tam z Charlie współpracowałam przez 3 lata,pracowałam na jednym zakładzie na rybach,mieszkałam w Katfaju, nie mogę narzekać,na mieszkaniu zawsze mieliśmy porządek każdy miał swój pokój oktury wiadomo że się dbało,bo niestety ale to był mój drugi dom.Z ludźmi z biura też nie miałam problemu, gdybym jeszcze chciała wrócić przypuszczam, że nie byłoby żadnych problemów.

@Gośka

Szanowna Pani, Dziękujemy za szczerą wypowiedź. Cenimy życzliwe słowa. Oczywiście jeśli będzie Pani chciała wrócić do pracy zapraszamy do kontaktu. Pozdrawiamy Zespół Charlie works.

Janek

Witam niedawno zacząłem pracę w tej agencji i już żałuję płacą mniej niż najniższa krajowa 18zl brutto w biedronce lepiej płacą poczekam aż do wypłaty i rezygnuje pozdrawiam zadowolonych ????????????????????

KRZYSZTOF

Mam na imie Krzysztof za posrednictwem agencji pracy Charlie Works razem z zona i synem przyjechalem do Holandi pracowac. Byla to nasza pierwsza tutaj praca.Mielismy problem z lokacja bo bardzo daleko jezdzilismy do pracy. Sluchajac innych i my zaczelismy nazekac az zrezygnowalismy i przesli do innej agencji tu dopiero zaczol sie prawdziwy koszmar.Praca po pare nascie godzin w tygodniu na lokacji brak pradu okna nie szczelne tragedja.Zwiedzilismy w ciagu dziesieciu dni trzy firmy i wszedzie byko podobnie....MASAKRA Zalujemy ze odeszlismy z Charliego' Ja jak i moja rodzina uwazamy ze to jest jedna z Najlepszych Agencji w Holandi. Nie pracuje juz tam ale musialem to napisac ze by kazdy kto chce zrezygnowac z nich nie wpadl tak jak my ....Krzysztof

@KRZYSZTOF

Szanowny Panie Krzysztofie, jest nam bardzo miło, że napisał Pan tę opinię. Jest to dla nas bardzo budujące do dalszego działania i pracy. Jednocześnie zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert pracy na naszej stronie internetowej https://charlieworks.eu

Johny
@KRZYSZTOF

Co za żałosna laurka napisana przez marketing Charlie Works. Nie wstyd wam ? Myślicie, ze ktoś się na to nabierze? Każdy kto kiał z wami do czynienia wie jak wygląda rzeczywistość. Polacy robią w Holandii za przyszłowią tanią siłę roboaćz.a

Dlaczego blokujecie osoby,które napisały o was niekorzystną opinię pomimo tego, że nie łamał ona regulaminu? Nie wstyd wam cenzurować prawdziwych wypowiedzi?

Jeśli jest wszystko zgodne z Regulaminem Go work, komentarze są opublikowane. Jeśli pojawiają się wulgaryzmy, są usuwane przez Go work. Nie można również publikować danych osobowych ani imion itp. To tylko niektóre wytyczne z Regulaminu. Mamy nadzieję, że wszystko wyjaśniliśmy. Zachęcamy to szczegółowego zapoznania się z Regulaminem, a dopiero później wielokrotnie krytykować i opiniować błędne informacje.

Po
@Charlie works

Przecież to nie prawda. Blokujecie ludzi, którzy zamieścili o was krytyczne komentarze. Nawet wówczas gdy nie łamały regulaminu.

Czy pracując w firmie Charlie works można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Maciek

Proszę nie żartować.Chciałbym zapytać czy agencja zwraca dodatkowe koszta utrzymania mieszkania.Zapewne pobiera ten zwrot jak większość tych zakłamanych agencji,czy to prawda nie wiem...

@Maciek

Szanowny Panie Maćku, Charlie works współpracuje z Charlie works housing, który jest zarządcą obiektów mieszkalnych. Jeśli pracownik korzysta z zakwaterowania, zawiera bezpośrednią umowę najmu z Charlie works housing. Kwota najmu jest za tydzień kalendarzowy. Charlie works może potrącić kwotę czynszu z wynagrodzenia pracownika. Dzięki temu pracownik może skorzystać z systemu ET.

zapytanie

Dlaczego nie pojawiają się na forum krytyczne i jednocześnie prawdziwe opinie o agencji, warunkach zatrudnienia itp.? Przecież nie łamią żadnego z punktu regulaminu? Dokładnie sprawdzałem. To jest skandal - stosujecie cenzurę, udając obiektywną portal.

@zapytanie

Szanowny Pracowniku, My jako firma nie mamy możliwości blokowania komentarzy. Wszystkie komentarze poddawane są moderacji przez pracowników portalu Go work, jeżeli jakiś z nich narusza regulamin, nie zostaje opublikowany. Staramy się odpowiadać na każdy komentarz, prosimy również nie powielać więcej niż jednej tej samej identycznej opinii.

@Charlie works

Dlaczego kłamiesz? Wszyscy wiedzą, ze firma wykupiła w Goworku pakiet umożliwiający usuwanie komentarzy, Kazdy kto wypowiada się krytycznie jest blokowany.

Szanowny Pracowniku, to co piszesz jest nieprawdą. Regulamin Go worka określa pewne zasady i zapraszamy do zapoznania się z treścią; https://www.gowork.pl/regulamin.

Mefedron

Nie polecam walą w (usunięte przez administratora) obiecanki cacanki obiecują robotę potem się okazuje że nie ma przez telefon a potem nie odbierają telefonu im tylko zależy na twoim przyjeździe aby wziąść za cb kase a potem ich nie interesuje co z tobą i ogólnie nie polecam holandi jako kraju do zarobienia kasy bo więcej niż 11 euro tam nie zarobisz a agnecja ściągnie z ciebie 500 za mieszkanie i ubezpieczenie za miesiąc a nie mówiąc jakie drogie jest tam żarcie w sklepach

@Mefedron

Szanowny Panie Mefedron, szanujemy Pana wnioski, jednak wrzucanie wszystkich do jednego worka jest niezasadne. Biuro w Polsce na pewno odbiera telefony i udziela informacji. Niepełne dwa dni temu otrzymywał Pan pomoc z naszej strony.

Byly pracownik

Kiedy charlie works odda kaucje za klucze i karte w wysokosci 75 euro?

@Byly pracownik

Zapraszamy do zgłoszenia reklamacji poprzez email: supports@charlieworks.eu Każda sprawa zostanie wyjaśniona. Polecamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Charlie works - Kluczbork

• Jak się pracuje w Charlie works?

Zobacz opinie na temat firmy Charlie works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 163.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Charlie works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 30 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Charlie works