Charlie works

Opinie o Charlie works

Hej hej:) Szukają rekrutera. Czy osoba na tym stanowisku pełni również rolę koordynatora? Bo ciężko mi wyłapać co i jak :) Ponoć oferują wynagrodzenie od € 2.250,00. Niby ok, ale czy można tak perspektywistycznie liczyć na zwiększenie stawki? Może ktoś da znać, czy od kiedy tu pracuje były jakieś podwyżki czy premie?;) Praca zdalna jak tu wygląda? W ogóle nie trzeba przychodzić do biura, czy bardziej pracuje się hybrydowo?

Witam. W naszym biurze rekruter zajmuje się tylko i wyłącznie rekrutacja. Jeśli chodzi o zadania koordynatora, mamy od tego zespół client-consultant. Tak, stawka na rekrutacji ZACZYNA się od wspomnianej kwoty. Praca jest stacjonarna w naszym centralnym biurze w Den Haag. W razie jakichkowliek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Tak

Jak dla mnie w sumie ok. Saport reaguję na kontakt. Pani od domków P.Ela super, koordynatorzy też podchodzą do spraw indywidualne a nie zlewają. Mam zastrzeżenia do planistów bo tańczą jak im zagrają inni z formy ale to już inna historia. Z wypłatami ok. Więc na plus

@Tak

Dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy, team (usunięte przez administratora)

elo

wszystko ok. pozdrawiam pana piotrka

good

good agency

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Charlie works. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator produkcji?
pawel.maruszczak@wp.pl

Szukam pracy od zaraz

@pawel.maruszczak@wp.pl

Witam, dziękujemy za zainteresowanie się nasza agencją. Jesli poszukuje Pan pracy, zachęcam do zarejestrowania sie na naszej stronie charlieworks.eu

bylypracownik

Myślę, że w każdej agencji zależy jak się trafi. Ja trafiłam na świetne warunki, dobrą pracę i regularne wpłaty. Agencja jest super - jeśli chce się pracować a nie siedzieć i dostawać pieniądze za nic ;)

Anetka
@bylypracownik

Mogę zapytać, czemu w takim razie jesteś byłym pracownikiem? :) Jak wygląda kontakt z nimi, praca jest od zaraz? Dużo formalności?

@Anetka

Może dlatego ze jest to agencja pracy (przede wszystkim) tymczasowej? :)

Aga

Pracuje ktoś jako koordynator i się odniesie do tych poprzednich opinii? jedna osoba stwierdziła, że niektórzy podobno nie za bardzo interesują się tym, co dzieje się w ich domkach i tak dalej. z czego wynika brak reakcji na zgłoszenia? I na jakiej podstawie naliczane jest wynagrodzenie za prace w tym przypadku?

Dzień dobry. Pracuje w tej agencji. Wszystko ok poza 1 Panią J. która wpada na mieszkanie, nie licząc się z tym że ludzie śpią po nocce. Biega po domu, mówi głośno, mimo że zostaje poinformowana że ludzie śpią. Szuka blachostek aby się do nich przyczepić. I straszy warningiem. Zapomniała że to jest mieszkanie agencyjne gdzie ludzie się wymijaja, na dniowkach i na nockach. A gdy wracają z pracy o 5.00 rano nie myślą o tym żeby poukładać ubrania do szafek itp. Bo akurat ona wtedy jest na kontroli. Dramat po prostu. Jest arogancka i niemiła.

Tadeusz Lubiński

Witam serdecznie pracowałem w agencji (usunięte przez administratora) i jest wszystko ok trzeba umieć się zachować w pracy jak i na mieszkaniu panie w biurze też są mile pracuje nadal i jest ok pozdrawiam serdecznie

Wiktoria

Bardzo miło wspominam pracę. Agencja bardzo pomocna, a przede wszystkim świetny kontakt. Negatywne prawdopodobnie z braku kultury do drugiej osoby. Należy pamiętać. że zachowując się w kulturalny i dobry sposób to zawsze zostanie do nas ręka wyciągnięta. Ja osobiście nie spotkałam się z niczym negatywnym. Wypłaty zawsze na czas, warunki również dobre. Polecam.

Terminator

Pracuję w Charlie wraz z moją dziewczyną od 3 miesięcy. Akurat dobrze nam się trafiło i mamy pracę w ciepłym miejscu. Zawsze wypłaty na czas. W domku w porządku. Czysto, są kontrole, ale to dobrze bo jest czysto. Mogę polecić.

Zofia

A opóźnienia były jeśli chodzi o wypłatę ?

@byłypracownik

Potwierdzam,koordynatorzy mają gdzieś co się dzieje na domkach.. Jak byłem na urlopie dwutygodniowym w Polsce to w piątek (1-wszego tygodnia) dzwonią z Holandii z dlaczego nie ma mnie w pracy...i tak kilka razy miałem ;)

Xxx

Mnie ciekawi jedna sprawa dlaczego usuwacie opinie na wasz temat? Przecież po to jest ten portal. Odradzam każdemu normalnemu człowiekowi ta agecje. Oczywiście (usunięte przez administratora) nigdzie nie brakuje ale w tej agecji to już lekka przesada. (usunięte przez administratora)

Lemins

Nie polecam tej agencji gdyż człowieka mają za nic.Malo godzin i nie przyjemny gościu zatrudnia i kręci nie można mu wierzyć.Radzw omijać ta agencje

Witam serdecznie przyjechałem na zakwaterowanie,trafiłem na warunki masakryczne ,margines społeczny (usunięte przez administratora) , kryminał, (usunięte przez administratora) ,tak jak przyjechałem nawet się nie rospakowywałem ,agencja nikomu nie pomoże ,pokoje bez kluczy tłumacząc to że w razie pożaru i przyjeżdżają tu pracownicy tymczasowi ale sformułowanie xd gdzie w innych agencjach normalnie wszystko jest zamykane klucze bądź na karty ,jaki tam jest bałagan w tej Agencji dowiecie się na miejscu nie będę powodu z 10 tyś zostało 1000 ich xd

Najgorsza agencja jaką miałam styczność. Odciągnięcia za nie wiadomo za co. I brak kosztów za paliwo . (usunięte przez administratora)

KamilG

Najgorsza agencja pracy w Holandii. Radzę omijac szerokim lukiem, potracaja pieniadze za wyrzadzone szkody z ktorymi ty nie miales nic wspolnego. Kpina nie agencja

Pan Dawid pogromca mieszańców
@KamilG

Faktycznie, patrząc na ich stawki 12€ bez odliczenia podatku i jakiegoś „ Leasingu” małej puszki samochodem zwanej, to nie maja żadnych dobrych ofert. Typowi(usunięte przez administratora) pisząc „ wytrwałość” oferują prace ciężka poniżej 4 stopni w chłodni przy pakowaniu warzyw etc. Zapomnieli (usunięte przez administratora) , ze w „ polin” już są stawki 20 złotych na rękę i wyżej. Dodatkowo masz swój pokój nie śmierdziela lub (usunięte przez administratora)obok za 400€ i jeden (usunięte przez administratora) Jeżeli oferują Wam mniej aniżeli 16€ przed odliczeniem podatku to są zwykle (usunięte przez administratora) albowiem najniższa stawka dla takiego pracownika to 25€ netto jakie pobiera takie biuro (usunięte przez administratora)… Nie po to wyjeżdżacie by wracać z nowotworami i z długiem

Jaka jest kultura pracy w (usunięte przez administratora)?

dorota.k

Jak pracuje od paru ładnych lat w Holandi poprzez różne Agencje nigdy w życiu nie trafiłam na aż tak tragiczną Agencje jaką jesy Charlie, nie jestem w stanie napisać ani jednego plusa, banda (usunięte przez administratora) i złodzieji. Robią w konia na czym sie tylko da. Robią problemy z wypłacaniem godzin światecznych, chorobowych, (usunięte przez administratora) na godzinach dosłownie na czym sie da. Support to jest tam chyba tylko od tego, żeby przełączać do innych, bo nie potrafią rozwiązać żadnych problemów, nie reagyują na skargi na lokacjach, Ludzie latają nachlani, naćpani. robią (usunięte przez administratora) a biuro ma w nosie, oni nie widzą w tym żadnego problemu. Ale jeśli miałeś wypadek w pracy i nie masz z czego do nich dzien w dzien dzwonic na chorobowym, to już robią wielki problem, bo przecież sobie uroili że masz codziennie zgłaszać chorobowe, nawet w dzień wolny. Jedyne co potrafią to twierdzić, że nikt nic nie zgłaszał i nie mają żadnych informacji i kradnąć ludziom pieniądze, zero komunikacji między oddziałami, bo nigdy nikt nic nie wie. Nie zapewniają godzin, gdzie miało być 6 dni w tygodniu, dali nam grafiki na ledwo 20 godzin. porażka pod każdym względem, agencja która w sumie nie wypłaciła nam ładne kilkaset E. i niedługo zapewne spotkamy sie na drodze sadowej. Więc jesli chcesz żyć spokojnie i nie walczyć o swoje to unikaj szerokim łukiem.

Mad

Proszę uważać na p. Arkadiusza z infolinii. Osoba mocno zaburzona, agresywna. Dzwonisz z głupim pytaniem, gdzie odpowiedz by trwała sekundę to ten pan woli na ciebie wykrzyczeć aż się jąka. Z tego co widzę nie tylko ja miałam z nim nie przyjemność. Jest to osoba z którą nie warto rozmawiać, niekompetentna i nic nie załatwisz ani się nie dowiesz. W kwestii pracy, była ona bardzo dobra, sympatyczna atmosfera, wypłaty na czas, co prawda coraz mniej pracy ale nie było źle. Warunki mieszkaniowe na początku były okej, oprócz braku wifi. Potem przeprowadzili mnie dosłownie na melinę, pokój zasyfiały, materac obsikany, zasrany, klatka zarzygana i dla nich to są okej warunki i nic ci nie pomogą, nawet materaca nie zmienią dlatego zrezygnowałam z tej firmy.

@Mad

Szanowny MAD, wszystkie niedogodności w celu wyjaśnienia można zgłosić poprzez e-mail: supports@charlieworks.eu. Dziękujemy za zgłoszenie zaistniałych problemów, będziemy pracować nad poprawą ich jakości.

@Mad

Dobrze napisane i cała prawda, support pluje na człowieka i wymaga żebyś udawał że deszcz pada, support to chyba z psychiatryka nadaje bo Ci ludzie są jacyś nienormalni, i Pan Arkadiusz i Michał(ten z supportu i planingu). Na dobrą sprawę to jak do Ciebie wydzwaniają to się nawet nie przedstawia a później nie wiesz z kim rozmawiałeś xd banda postrzeleńców

Zostaw merytoryczną opinię o Charlie works - Kluczbork

• Jak się pracuje w Charlie works?

Zobacz opinie na temat firmy Charlie works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Charlie works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 30 to opinie pozytywne, 90 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Charlie works