Charlie works

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Charlie works

Aktualność
W Charlie works oferujemy usługi wewnętrzne; forma współpracy, w której rozmieszczamy personel z lokalizacji klienta. Oferujemy rozwiązania „szyte na miarę” i staramy się świadczyć nasze usługi jak najsprawniej przy możliwie najniższych kosztach i wysokich zwrotach. Więcej informacji? Skontaktuj się z nami!

Kinga

Wypłaty na czas, uczciwie liczone godziny. Pracowałam 3 miesiące na firmie Hello fresh i nie miałam problemu z agencją. Dobry kontakt z działem support i wsparcie agencji w każdej sytuacji. Polecam!

Ggg
@Kinga

Możesz opowiedzieć coś więcej o (usunięte przez administratora) czy można robić nadgodziny i jak z wypłatami ?

HR Nowy wpis

Powie mi ktoś czemu papryka została uznana za ofertę (usunięte przez administratora) premium? Od razu po wejściu na stronę mam taka informację a po samym opisie nie do końca wiem jak tam jest. też tu nie widzę byście pisali ostatnio frazę „papryka” lub cokolwiek, robi ktoś tam teraz na niej? Jak mogę mieć te 45 od godziny?

Kinga

QS
@Kinga

Hejka, a dział support to pomaga w kłopotach z pracodawcą np. jak kasa się nie zgadza? Czy pomaga tez w sytuacjach prywatnych jak np. trzeba iść do lekarza albo ludzie w mieszkaniu są kłopotliwi albo warunki mieszkaniowe się pogorszą i jest za wiele ludzi na kwaterze?

@QS

Witam. Dział support pomoga naszym pracownikom w rozwiązywaniu problemów dotyczących pracy oraz zakwaterowania. Koledzy z tego działu zawsze starają się na najwyższym szczeblu pomóc w załatwieniu spraw dotyczących: planowania, wypłat, transportu, mieszkań oraz wszelkiego rodzaju spraw administracyjnych. Niestety jako pracodowaca nie ingerujemy w sytuacje prywatne naszych pracowników jakimi sa wizyty u lekarza itd.

MY
@Charlie works

Zrozumiałe w sumie. Jak to wyglada dokładnie, bo szczerze, to mam niezbyt pozytywne doświadczenie z koordynatorami. Czy jeden koordynator jest przydzielony na jeden wyjazd? Często zdarzało się tak, ze po podjęciu pracy nie można było się skontaktować z nikim, tzn. w moich poprzednich firmach. Ile zajmuje organizacja wyjazdu? Można wyjechać od państwa od zaraz w sumie czy formalności trochę trwają?

@MY

Dzień dobry. Na każdej firmie jest inny koordynator. Więc nie jest to zależne od wyjazdu, a od miejsca pracy. W naszym biurze jest specjalny dział "SUPPORT", który odbiera wszytskie telefony od naszych pracowników, a póżniej przekazuje sprawy do odpowiednich działów. Organizacja wyjazdu zależna jest tak naprawde od kandydata. Sama procedura rekrutacji trwa zazwyczaj 1-2 dni. Jeśli ma Pan/Pani więcej pytań, zawsze można do nas zadzwonić, wyjaśnimy wszystko.

HO
@Charlie works

Ten dział support to działa całą dobę czy w jakiś określonych godzinach? Można zadzwonić o każdej porze, czy są ramy czasowe?? I ile potem czeka trzeba na reakcję jakąś, na załatwienie sprawy przez ten dział i przez osoby, do której sprawa trafia potem?

@HO

Dział supportu działa w godzinach 05:00 - 18:30, z czego godziny 05:00-8:00 są przeznaczone wyłącznie na zgłaszanie nagłych nieobecności w pracy. Przyjęcie zgłoszenia zajmuje maksymalnie do 48 godzin. Czas oczekiwania na rozwiązanie problemu zależy od jego charakteru - niektóre sprawy zajmują więcej czasu, z powodu oczekiwania na odpowiedź od innych działów, są też sprawy lub małe problemy, które załatwiamy 'od ręki'.

@MY

Człowieku. U mnie na lokacji to nawet koordynator uciekł do Polski byle jak najdalej od (usunięte przez administratora) Samowolka. Jak się wyprowadzałem to wrzuciłem klucze od mieszkania i od auta, do zamkniętej skrzynki na klucze, na recepcji, pod kamerami. Jakby był koordynator to bym jemu oddał ale go nie było 2 miesiące. Później się dowiedziałem, że ktoś ukradł klucze że skrzynki na klucze i muszę zapłacić karę. Taką karę żeby (usunięte przez administratora) ukradł moje wakacyjne i urlopowe. Super partia k....o!

@HO

Od 9:00 pracują do 18stej ale jak nie będziesz chciał iść do (usunięte przez administratora) to o 04:00 rano będą dzwonić bo to jest super partia k....o!

Ggg Nowy wpis

Inżynier Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

(usunięte przez administratora) naliczyło mi koszty sprzątania auta, bo ponoć było bardzo brudne po 2 tygodniach użytkowania. Naliczyli 50 euro bo wewnątrz i na zewnątrz???? Płacą 10 euro tygodniowo za bycie kierowcą. Czyli po 5 tygodniach uzbierasz na umycie samochodu ale karę zapłacisz jak po 2 tygodniach nie umyjesz, bo brudne????hmmm kto to wymyślił w ogóle ? Jacyś inżynierowie tam pracują w tym (usunięte przez administratora) i bezustannie myślą.... "Inżynieria złodziejstwa" to była by odpowiednia nazwa dla tej agencji.

Mateusz

Witam nazywam sie Msteusz Cybul ;) i moge szczerze powiedziec ze byla to moja najgorsza agencja pracy w jakiej pracowalem ;) odradzam tam wyjazdu z calego serducha ;) ludzie ktorzy tam pracuja sa nie kompetentni do swoich stanowisk ;) chcesz cos zalatwic to wszyscy umywaja rece albo nikt nic nie wie. Mnie np zwolniono za to ze bylem tydzien na chorobowym gdzie prosilem o POMOC! w dostaniu sie do lekarza czy tez do szpitala to mi odpowiedziano ze jak wyzdrowieje mam im dac znac, po czym po tygodniu mnie zwolniono. Zadzwonili do mojej firmy ( plus ) i z mnie zrezygnowali bo bylem za dlugo na ziku. Gdzie jeszcze chcieli wszystko zegnac na firme no nie zrównoważeni psychicznie ludzie ;) w dodatku musialem wracac chory do Polski ;) transport do pracy to tez jakies nie porozumienie nie raz czekalem z moimi kumplami z pracy po 1/2h za kierowca bo nie mial czasu nas odebrac a jak sie dzwonilo do biura/suport to nikt nic nie wiedzial ;) takze nie polecam jak ktos bedzie chcial tam jechac to zastanowil bym sie dwa razy ;) to juz Otto jest lepszym wyborem ;)

Okradziony Nowy wpis
@Mateusz

Popieram. Ja tam tygodniowych zików nie waliłem ale zdarzało się czasami raz w tygodniu. Miałem pęknięty staw łokciowy bo zostałem napadnięty na ulicy, okradziony i dotkliwie pobity. Byłem bezdomny 5 tygodni więc już nie narzekałem na nieludzką pracę u (usunięte przez administratora) bo przynajmniej miałem dach nad głową. Powiedziałem im o tym po jakimś czasie. Z połamanym łokciem na Hello Freszu rzucałem te kartony na palety w tempie, w którym maszyna by się zatarła, wiecie jak tam jest nie? ;) To na koniec mnie (usunięte przez administratora) okradli z wakacyjnych i urlopowych, czyli ta agencja niczym się nie różni od przećpanej, pijanej (usunięte przez administratora) która włóczy się grupkami po ulicach i (usunięte przez administratora) ludzi. To jest ten sam (usunięte przez administratora)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Charlie works. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator produkcji?
Okradziony
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

(usunięte przez administratora) okradli mnie z pieniędzy wakacyjnych i urlopowych gdyż stwierdzili, że klucze od mojego auta zginęły że skrzynki na klucze! Skrzynka na klucze jest na recepcji w hotelu. Jest tam pełno kamer, jak to na recepcji. Skończyłem z nimi współpracę bo załatwiali same obozy (usunięte przez administratora) i wyprowadzając się wrzuciłem klucze do skrzynki na klucze, na recepcji, pod kamerami. W Polsce dowiedziałem się, że ktoś ukradł akurat klucze że skrzynki na klucze pod kamerami, od mojego auta i nałożyli na mnie takie kary, żeby ukraść wszystkie pieniądze wakacyjne i urlopowe, które uzbierałem. Mityczny (usunięte przez administratora) który ukradł na recepcji, pod kamerami, klucze ze skrzynki na klucze, NIE UKRADŁ AUTA. Ukradł tylko na recepcji, pod kamerami, klucze z zamkniętej skrzynki na klucze, po to żeby najwyraźniej ugotować sobie na nich zupę. No bo w jakim celu (usunięte przez administratora) kradnie kluczyki od auta? Oczywiście nie po to żeby ukraść auto. (usunięte przez administratora) stwierdzili, że auto jest tylko kluczy nie ma i muszę zapłacić karę. Ha ha rzekł bym - wyrafinowani (usunięte przez administratora) Najgorszemu wrogowi nie polecam tej agencji.

WD

Cześć, widzę ze sporo zapytań ostatnio tu wpada. Ale czy był może ktoś z was na tej ofercie zatytułowanej operator reachtruck? Myślę czy by się nie zgłosić po prostu. pisa w treści o ważnym certyfikacie. A czy jakieś inne szkolenia są jeszcze przy tym może oferowane? Dla doświadczenia warto?

Van der Helm pracownik

Mam bardzo dobre doświadczenia z firmą Charlie works. Wyplata na czas, praca lekka i przyjemna . Zakwaterowanie na dobrym poziomie oraz Pani Ela równiez wykazywała się wysokim poziomem odnośnie pełnienia swojej funkcji . Supports również bardzo dobry kontakt. Polecam , trochę zwiedziłem agencji . Ta jest jedną z lepszych . Wrócę w przyszłości. Marek

NF

A ile tu kosztuje utrzymanie tak w ogóle? teraz to zwątpiłam. Chłopak miał się wybierać na Holandie właśnie a tu ktoś napisał, że w Niemczech to z 9 euro więcej się bierze. Ale tam drożej jest z jedzeniem i spaniem, tak? a robota jak w końcu? Łatwiej czy ciężej? Możecie poradzić czy puszczać go z firmą?

Aktualność
Szukasz pracy ? Charlie posiada nowe oferty. Skontaktuj się z naszym działem rekrutacji i dołącz do zespołu! Czekamy na Ciebie w Charlie works.

Aktualność
NOWA OFERTA PRACY W CHARLIE WORKS !

Aktualność
Looking for work? Charlie is waiting for you !
FN

Cześć, a ktoś pracuje wewnętrznie w agencji? Bo szukają osoby, która będzie zajmować się rekrutacją :) Jedynym z wymagań, które zaznaczyli już w ofercie jest gotowość pracy po godzinach. Jak ten czas jest rozliczany, ile w miesiącu tych nadgodzin potrafi się uzbierać? Jakie widełki obowiązują? Czy za znajomosc języka niderlandzkiego mam szanse na wieksze wynagrodzenie? Istnieje jakiś system premiowy? Jedynym zadaniem jest też ogarnianie biura, robienie potrzebnych zakupów itp. A ile osoób liczy zespół? Pracujecie w open space?

Jolanta

Witam @Pracodawca Jestem zainterowana pracą w Zoetermeer w dziale pakowania ale dyskwalifikuje mnie jeden wymóg jakim jest język angielski. Nie potrafię komunikować się w tym języku. Czy bez znajomości j. angielskiego nie przejdzie moja aplikacja? Na produkcji nie mozna liczyć na polskich koordynatorow? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam :)

@Jolanta

Dzien dobry, W takiej sprawie najlepiej zadzwonić do nas na infolinie i wybrać połączenie z działem rekrutacji.

Gigi
@Charlie works

Czy to oznacza, że jest to w praktyce możliwe ale zależne od jakiejś sytuacji? zastanawiam się czemu odpowiedź nie padła wprost po prostu. Każdy musi indywidualnie teraz dzwonić w sprawie polskich Koordynatorów czy raczej zawsze ktoś będzie na miejscu do pomocy?

@Gigi

Oznacza to, że dział rekrutacji jest na bieżąco ze wszytskimi informacjami dotyczącymi zatrudnienia. Na infolini, można rozmawiać po Polsku. Stroną zajmjuje sie dział marketingu.

Żaklina
@Charlie works

Witam, to na miejscu ktoś tam jest czy nie? odnośnie wszystko należy się kontaktować telefonicznie czy uda się jeszcze spotkać kogoś w razie jakichś bardziej problematycznych sytuacji? te wszystkie firmy z którymi prowadzona jest współpraca są sprawdzone już od lat czy dochodzą kolejne do tej całej puli? Zdarzało się, że agencja rezygnowała z niektórych?

@Żaklina

Jeśli chodzi proces rekrutacji, odbywa on sie zdalnie. Rekruter wysyła wszystkie zbędne informacje. Po przyjeździe do biura, podpisuje Panmi kontrakty. Zawsze jest grono osoób doo pomocy, oraz zawsze jest możliwość kontatktowania sie z biurem telefonicznie.

Szukająca opinii

Witam, czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat tej agencji? Chciałabym wyjechać za granice do pracy ale po przeczytaniu wszystkich opinii, nieco się przestraszyłam. Chciałabym Was zapytać (tych, którzy obecnie przebywają za granicą lub tych, którzy niedawno wrocili) jakie macie opinie o tej agencji i o samej pracy ? Czy wszystko zgadza się z ofertą, która jest podana na str? Będę wdzięczna za każdą wypowiedź. ☺

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w (usunięte przez administratora)?

Kajdzior

Jako pracownik tymczasowy, chciałbym podzielić się pozytywną opinią na temat dwóch niesamowitych osób z biura, z którymi miałem okazję współpracować. Paulina z działu planningu to prawdziwa profesjonalistka. Jej zdolności organizacyjne i zaangażowanie są godne podziwu. Zawsze jest gotowa, by pomóc i wspierać zespół w realizacji projektów. Jej dokładność i terminowość są nieocenione. To osoba, na której zawsze można polegać, i niezwykle miła w codziennej pracy. Jakub, zajmujący się zakwaterowaniami, to prawdziwy ekspert w swojej dziedzinie. Jego troska o pracowników jest niesamowita, zawsze znajduje najlepsze rozwiązania, aby zapewnić komfort pracownikowi. Jest elastyczny i szybki w rozwiązywaniu problemów, co sprawia, że współpraca z nim to czysta przyjemność. Jest osobą ciepłą i życzliwą, zawsze gotową do udzielenia wsparcia. Współpraca z Pauliną i Jakubem była dla mnie nie tylko profesjonalnie satysfakcjonująca, ale także bardzo przyjemna. Są to pracownicy, którzy sprawiają, że biuro staje się miejscem pełnym pozytywnej energii i efektywnej pracy. Dziękuję im za wspaniałe doświadczenie zawodowe!

Aleksandra
@Kajdzior

A ja się z tym.nie zgodzę. Planing często był pomylony niby szlam na ten dział i na godzinę wogole inna niż ten dział zaczynał. I nie tylko ja tak miałam. Ogólnie masakra. Jeden jest zadowolony drugi nie. Ale tu to ciągle pomyłki były i nie tylko u mnie. A człowiek na głupiego wychodził.

Golden.45

Czytam to i w niektórych sprawach się nie mogę zgodzić... wystarczy normalnie porozmawiać z kordynatorami. Na szczególne słowa uznania zasługuje pan Szymon. To człowiek który jest konkretny,zna się na tym co robi.Nie będę tu już rozpisywał historii ale Pan Szymon naprawdę nam pomógł. Jako jedyny podszedł do tematu z chłodną Głową ... złoty chłop oby więcej takich

@Golden.45

Dziękujemy za opinie. Pozdrawiamy team (usunięte przez administratora)

TS

Pracował ktoś z was lub pracuje jako pakowacz? Jest oferta wyjazdu do Holandii, proponują € 13,65/h. Nigdy nie pracowałem w Holandii, czy to rynkowa stawka? Piszą o temperaturze 7 stopni na hali, da się wytrzymać na luzie? Jak wygląda sprawa z zakwaterowaniem, dojazdami do pracy? Ile wynosi ta roczna premia grudniowa? No i czy można coś więcej dorobić na godzinach nadliczbowych?

WJ

Hej hej:) Szukają rekrutera. Czy osoba na tym stanowisku pełni również rolę koordynatora? Bo ciężko mi wyłapać co i jak :) Ponoć oferują wynagrodzenie od € 2.250,00. Niby ok, ale czy można tak perspektywistycznie liczyć na zwiększenie stawki? Może ktoś da znać, czy od kiedy tu pracuje były jakieś podwyżki czy premie?;) Praca zdalna jak tu wygląda? W ogóle nie trzeba przychodzić do biura, czy bardziej pracuje się hybrydowo?

@WJ

Witam. W naszym biurze rekruter zajmuje się tylko i wyłącznie rekrutacja. Jeśli chodzi o zadania koordynatora, mamy od tego zespół client-consultant. Tak, stawka na rekrutacji ZACZYNA się od wspomnianej kwoty. Praca jest stacjonarna w naszym centralnym biurze w Den Haag. W razie jakichkowliek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Charlie works - Kluczbork

• Jak się pracuje w Charlie works?

Zobacz opinie na temat firmy Charlie works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Charlie works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 139, z czego 30 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Charlie works