Charlie works

1.2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Charlie works

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
W Charlie zapewniamy idealne dopasowanie klienta i pracownika. Chciałbyś pracować dla jednego z naszych klientów? W takim razie aplikuj już teraz! 
  
#charlieworks #klient #aplikowanieoprace #praca Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Praca w Charlie oznacza pracę z przyjemnością. Chciałbyś pracować w Charlie? Sprawdź nasze wakaty i aplikuj!  
  
charlieworks.eu/polski/oferty-pracy/ 
  
#charlieworks #aplikowanie #wakaty #praca 


Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
W przypadku usługi projektu, Charlie works przejmuje cały proces (część) od Ciebie jako klienta. Zawieramy w tej sprawie jasne umowy, abyśmy bez obaw mogli przejąć od Ciebie pracę! 
  
#charlieworks #usługaprojekt #proces #klient 


Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Nasze główne wartości? Niezawodność, kompetencja, osobiste podejście, elastyczność, innowacyjność i zabawa. O to nam chodzi. 
  
#charlieworks #wartości #niezawodność #aplikuj 


 Rozmowa kwalifikacyjna
Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Charlie works. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku PRACA OD ZARAZ NA MAGAZYNACH W HOLANDII?
XYZ
Były pracownik

Żenujący poziom z poziomu pracodawcy. Jestem byłym pracownikiem Charlie Works, kpina. Było kilka osob, które chciało podnieść ta firmę niestety nieskutecznie. Ciężko odejść od (usunięte przez administratora) zwyczajów ludzi, którzy zasiedzieli się w firmie.

BZK
Były pracownik
@XYZ

Racja. (usunięte przez administratora) złodziei. Tutaj nie dorobisz się niczego

Robol 123
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy ktoś może sie wypowiedzieć na temat pracy jako order picker w Action miejscowość Zwaag?

Pracodawca

@Robol 123

Szanowny Panie, zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych biur w Polsce. Udzielimy wszelkich informacji o interesującej Pana ofercie pracy.

Pracodawca

 Aktualność
Rozumiemy, że podjęcie decyzji o pracy za granicą to duży krok. Dlatego też chcielibyśmy, abyś poczuł się jak w domu. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania! 
  
Zadzwoń, wyślij e-mail lub skontaktuj się przez WhatsApp z jednym z naszych konsultantów.  
  
#charlieworks #support #zadzwoń #email #whatsapp 


Pracodawca

 Aktualność
Chciałbyś pracować dla nowego klienta? W Charlie works mamy dostępne wakaty u różnych klientów. Nie możesz się doczekać, aby rozpocząć pracę? Zgłoś się już dziś! 
  
#charlieworks #klienci #wakaty #aplikowanie 


Pracodawca

 Aktualność
Rozpocznij nowy rok z dodatkowymi pracownikami w swojej firmie. Charlie works ma pracowników gotowych rozpocząć dla Ciebie pracę! 
  
#charlieworks #nowyrok #firma #pracownicy 


Pracodawca

 Aktualność
Rozpocznij nowy rok z nową pracą! Charlie works ma dla Ciebie kilka dostępnych wakatów!  
#charlieworks #praca #wakaty 

Pracodawca

 Aktualność
Szczęśliwego Nowego Roku! Zespół Charlie życzy wszystkim wspaniałego roku 2023!  
  
#nowyrok #charlieworks 


Pracodawca

 Aktualność
Chciałbyś dobrze rozpocząć nowy rok  z nową pracą? Aplikuj już dziś i rozpocznij pracę u jednego z naszych klientów. 
  
#nowyrok #nowapraca #klient #praca #charlieworks 


Dominik
Były pracownik

Nie polecam nigdy więcej, nie ogarnięci, wypłaty takie że szkoda robić nawet przelew masakra, odradzam każdemu. Kto był przez Charlie works ten się w cyrku nie śmieje

Pracodawca

 Aktualność
Zespół Charlie życzy wszystkim Wesołych Świąt!  
  
#charlieworks #święta #wesołychświąt 


Pracodawca

 Aktualność
Chciałbyś pracować dla Charlie works? Tak to w skrócie wygląda:  
  
Zarejestruj się na naszej stronie internetowej  
Nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą  
Jeśli obie strony będą zadowolone, zostaniesz zaplanowany w harmonogramie pracy 
Następnie podpiszesz umowę  
Możesz zacząć nową pracę! 
  
Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o Charlie works: 
  
http://www.charlieworks.eu/polski/pracownicy/ 
  
#charlieworks #praca #zadanie #rejestracja #proces 


Pracodawca

 Aktualność
Naszym celem jest, by praca stała się dla każdego łatwiejsza i przyjemniejsza. Gwarantujemy idealne dopasowanie między pracownikiem a firmą.  
  
#charlieworks #praca 


Pracodawca

 Aktualność
Jako pracownik Charlie works masz dostęp do portalu pracownika Charlie. Tutaj możesz znaleźć wszystkie ważne informacje, takie jak harmonogram pracy, Twoje paski wynagrodzeń, wnioski urlopowe i wiele  
innych. 
  
#portalpracownika #planpracy #wypłata #wakacje #praca #charlieworks 


Krzysztof
Były pracownik

Charlie works to organizacja o strukturze (usunięte przez administratora), wyrosła na zgliszczach poprzedniej agencji, która zmuszona była się zamknąć za różnorodne machloje. Ci sami ludzie na górze i takie samo traktowanie pracowników. Ich modus operandi w przypadku jakichkolwiek problemów doświadczanych przez pracownika to przeczekanie, kłamanie, ignorowanie i zmęczenie pracownika, aby odpuścił albo zrezygnował. Dla tej agencji duża rotacja nie jest problemem, ponieważ zawsze znajdą na Ciebie zastępcę. Klient (w moim przypadku wielkie centrum dystrybucyjne) płacił za mnie agencji €25/godz., z czego agencja płaciła mi €12.25/godz. Taka działalność gospodarcza dla pazernych mend, które mają wyrzucone na pracownika, to istna żyła złota. W moim przypadku zarabiali na mnie €2000-€2300 miesięcznie jedynie za przelewanie mi pieniędzy. Nie nazwałbym nawet tego obsługą kadrową, bo z kadrami nie da się w ogóle skontaktować. Nic innego nie zrobili, w niczym nie pomogli, w sprawach mieszkaniowych i interpersonalnych brak reakcji, z elementem w hotelu robotniczym trzeba było sobie radzić samemu wzywając policję, na infolinii i w lokalnym oddziale agencji same (usunięte przez administratora) stosujące spychologię. Naprawdę sami źli, złośliwi ludzie, nie miałem interakcji z ani jedną osobą, która byłaby w chociaż minimalnym stopniu zatroskana lub empatyczna. Tak jak w (usunięte przez administratora) albo w Amwayu - ścisła hierarchia, z prawdziwym menadżerem nie dasz rady porozmawiać, tylko z pionkami, które mają wyprane mózgi i mówią do Ciebie w/g schematu, jak roboty. Najgorsza jest bezsilność, bo pracę u Klienta miałem super, naprawdę rewelacyjna załoga, od razu po 3-ch miesiącach zaoferowali mi kontrakt, mnóstwo nadgodzin, super wynagrodzenie i świetni przełożeni, ale niestety żeby przejść na kontrakt, trzeba wynająć własne mieszkanie, a w Holandii jest o to bardzo ciężko, więc przez 9 m-cy pracowałem dla Klienta przez tę organizację (usunięte przez administratora). Najgorszy był ten kontrast - totalny brak profesjonalizmu z agencji vs. totalny profesjonalizm ze strony klienta. Niech Wam da do myślenia, że Klient - to centrum dystrybucyjne, wielka, międzynarodowa firma - nie przedłużyło z Charlie works kontraktu. Po wszystkich skargach, o jakich słyszeli od nas, po tym, jakich ludzi agencja im przysyłała i dzięki fatalnej komunikacji między agencją a Klientem, Klient zrezygnował z ich usług! To jest fakt. Uważajcie z agencjami, trzeba dokładnie odrobić pracę domową i wybadać rynek. Koniecznie uważajcie na Polaków w Niemczech i w Holandii, którzy pracują w agencjach. To jest jakiś dziwny, chory fenomen, że ta praca przyciąga patologicznych ludzi, prostaków i karków, którzy zamiast pomagać - i to jeszcze swoim rodakom - stosują więzienne podejście niczym strażnik - skazany. Powodzenia!

Pracodawca

@Krzysztof

Szanowny Panie Krzysztofie, dziękujemy za obszerną wypowiedź. Weźmiemy pod uwagę niektóre spostrzeżenia. Rozumiemy Pana poruszenie, jednak proszę pamiętać, że każde negatywne nastawienie nie pozwala prawidłowo pracować w grupie. Charlie works dokłada wszelkich starań, aby cały proces zatrudnienia przebiegał prawidłowo.

Kogut
Były pracownik
@Krzysztof

Do koordynatora jeśli pracownik nie pojedzie z flaszka w ręku " podarunek" lub (łapówka) nic nie załatwi kilku krotnie byłem światkiem jak koordynator Adam który zajmował się acionem w Zwaagdajk oost przyjmował tokowe prezenty od pracowników za załatwienie najmniejszj rzeczy ;) a tych co nie dawali traktował jak psy pier była agencja Bakera później zmienili nazwę na Van kopen van eijk a teraz jest Charlie całe (usunięte przez administratora) koordynatorów i innych pseudo rekroterow menadżerów itp zostało bez zmian i szukają kolejnych naiwniaków

xxx
Były pracownik
@Krzysztof

zgadzam się w 100 procentach

WŻ.TW
Pracownik

Z całego serca polecamy pana Szymona z Charlie Works. Człowiek zdecydowany który w każdej chwili potrafi pomóc i znaleźć rozwiązanie na wszystko mimo czy to dzień czy noc. Na tego pana można liczyć pod każdym względem! Serdecznie pozdrawiamy !

Pracodawca

 Aktualność
Szukasz dodatkowego personelu na pracowity miesiąc grudzień lub na nowy rok? Charlie works zapewnia najlepszy personel dla Twojej firmy. Jesteś ciekawy jakie możliwości możemy Ci zaoferować? Skontaktuj się z nami! 
  
#charlieworks #personel #pracownicy #praca 


Zostaw merytoryczną opinię o Charlie works - Kluczbork

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Charlie works?

    Zobacz opinie na temat firmy Charlie works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 129.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Charlie works?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 17 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Charlie works
Przejdź do nowych opinii