PZU Zdrowie S.A.

Opinie o PZU Zdrowie S.A.

Nieugięty

Praca w PZU jest jak survival i trochę jak zoo. Trochę selekcja naturalna... przetrwaja jedynie najmocniejsi psychicznie. Histerycy nie bardzo... Ja pracowałem w sumie krótko na początku, ale w obecnej robo jest podobnie :-). PZU nauczyło mnie życia... :-)

guzior

Z tym pzu mam mieszane uczucia jak narazie. Zjednej strony można spotkać (usunięte przez administratora) ludzi i nawiązać dobre kontakty, jak sie (usunięte przez administratora) odpowiednio to mozna nabić kiesę. Z drugiej strony mam wrażenie że menegerowie to jezdzcy bez głowy. Jak masz dystans to spoko, ale nie mozna brac wszystkiego na serio i sie przejmowac. Dyyyyystans i bedzie git

Worth it czy nie

Ok pojawia się sporo opinii delikatnie mówiąc negatywnych, ale jednak ciągle dużo osób pracuje, rekrutuje się do PZU. Już wiem dlaczego nie warto, ale dla kontrastu czy znajdzie się ktoś kto widzi jakieś dobre strony i pozytywy pracy w zdrowiu? W sensie w porównaniu do innych opcji w Gdańsku czy serio jest aż tak źle?

Dorada
@Worth it czy nie

Naprawdę atrakcyjny grafik Dobra atmosfera Całkiem niezłe zarobki Realna szansa awansu ( jeśli się starasz i pokazujesz że Ci zależy)

Syzyf

Opinia dotyczy CZUM w Gdańsku. Aż ciężko zacząć, żeby opisać wszystko czego byłem świadkiem przez kilka miesięcy pracy tam. Jeżeli ktoś kto jest za ten oddział w Warszawie przeczyta te wpisy i faktycznie przyjedzie do Czum na więcej niż 1-2 dni, żeby zobaczyć jak to funkcjonuje naprawdę, a nie wtedy gdy trawa jest pomalowana na zielono, to zamknie to (usunięte przez administratora) Opiszę po kolei jak to wyglądało. (usunięte przez administratora) Jak to CZUM nie dba o jakość, jak się nie troszczy o klienta, pracownika, dobre imię firmy, atmosferę w pracy, lasy równikowe. No po prostu LEPIEJ TRAFIĆ NIE MOGŁEŚ drogi kandydacie. I wszystko to później pęka jak bańska mydlana. Troska o jakość, o klienta? (usunięte przez administratora) "To niech idzie na NFZ!" -powiedział każdy lider posłusznie wykonując polecenia pana(usunięte przez administratora)(o tym później). I pewnie pójdzie, bo ten pakiet już dawno nie jest atrakcyjny i konkurencyjny. (usunięte przez administratora)Dalej, dbanie o pracownika? Tutaj powinna być salwa śmiechu wszystkich konsultantów CZUM. Kiedy się o niego dba? Kiedy wyciąga się reklamacje wewnętrzną z przed kilku miesięcy, tylko po to żeby zaniżyć mu stawkę? Kiedy, ucina godziny z grafiku? Kiedy nie wypłaca pensji? Liderzy - ach Ci wspaniali liderzy. Mam wrażenie, że znakomita większość tych osób została wybrana pod względem 3 kryteriów. 1. Jak bardzo posłuszny jest? 2. Jak bardzo nie umie samodzielnie podjąć żadnej, nawet najmniejszej decyzji? 3. Jak bardzo ma w (usunięte przez administratora) swoich konsultantów? Ich wiedza w dużej mierze jest znikoma. "Zadzwoń na wsparcie" to chyba najczęściej wypowiadane przez nich słowa. (usunięte przez administratora) Do tego i do pilnowania czy ktoś przypadkiem 17 sekund nie jest za długo na przerwie. Operacyjni - ja chyba nawet nie mam słów, żeby to opisać. Dużo już na ten temat zostało tu powiedziane i wszystko to prawda. (usunięte przez administratora) Chcesz iść pracować do CZUM? Zastanów się 3 razy... Nie zarobisz, nadenerwujesz się, spotkasz się z brakiem szacunku dla Twojej pracy(usunięte przez administratora)z brakiem podstawowych narzędzi do pracy (Nie, nie ma Outlocka, nie ma Excela - jest czumpedia, która działa i wygląda jakby ją napisał stażysta, albo student I roku IT). Benefity? Zapomnij! Kawa - jest akurat jak ekspres działa. Odradzam, omijać szerokim łukiem. A szefostwu z Warszawy radzę się przyjrzeć co się tam wyprawia na codzień. Aż dziw, że tak funkcjonująca firma jeszcze istnieje i zatrudnia tyle osób, bo nawet w Transcomie swego czasu było lepiej, a ten kto wie o czym mówię potrafi sobie wyobraźić jak źle funkcjonuje CZUM.

Doradca

Pracuję na stanowisku doradcy już od prawie dwóch lat. Praca bywa stresująca (wiadomo to korporacja, ciągłe gonienie wyników, kolejki no i kontakt z pacjentem który nie zawsze jest łatwy). Wiele decyzji od górnych dla mnie konsultanta jest nie jasnych i nie fer, ale oprócz tego nawet spoko płacą, elastyczny grafik, mili ludzie, ciepłe biuro. Praca jak każda ma swoje plusy i zalety, ale jeśli starasz się i robisz wyniki to jest o niebo lepsza niż praca w sklepie/restauracji itp gdzie maksymalnie dostajesz 18 brutto.

Zesłani

Panowie dostaliśmy w prezencie forum dla siebie kolejny sukces gdanska Przypada mi chyba honor otwarcia nowej dyskusji xD To co tam nowego w naszym kochanym pzu?

Coś się kończy coś się zaczyna
@Zesłani

Nic nowego się nie dzieje. Stara bida.

Księżniczka

Jest bardzo dobra kawa, która umila podczas kolejki :)

Jeśli pracowałeś w przedsiębiorstwie PZU Zdrowie S.A. w mieście Gdańsk to dodaj o niej opinię i oceń ją jako pracodawcę. Podziel się swoimi doświadczenia związanymi z pracą w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o PZU Zdrowie S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZU Zdrowie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PZU Zdrowie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZU Zdrowie S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 10 to opinie pozytywne, 44 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZU Zdrowie S.A.?

Kandydaci do pracy w PZU Zdrowie S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZU Zdrowie S.A.