Mobica.Com (Mobica Limited Poland)

Opinie o Mobica Limited Poland

Dla odmiany chciałem zapytać o wrażenia z pracy w oddziale łódzkim Mobica Ltd. Jak atmosfera? Ludzie? Kadra zarządzająca? Ciśnienie w pracy(stres)? Czy możliwość wyjazdów jest narzucana i nie można odmówić czy to raczej zapytanie czy moglibyśmy, a jak nie to kto inny?

michu

Hej, pracuje ktoś w Szczecinie? Jak klimat, ludzie, "openspace"..? ;)

Slyboots

1) Jak mniej wiecej wygladaja rozmowy kwalifikacyjne ? Firma miedzynarodowa duży nacisk kładzie sie na język, to zrozumiałe. Wszystkie oferty pracy są w języku angielskim, CV też wymagane jest w języku angielskim, tylko czy rozmowy kwalifikacyjne w całości odbywają się po angielsku czy też jest to tylko jeden z elementów rozmowy ? 2) Jaki jest stosunek firmy do osób młodych bez doświadczenia świeżo po studiach, dużo takich osób jest zatrudnianych ?

Linu

Rozwoj jest bo czesto zmieniamy projekty i technologie. Ja od kiedy tu pracuje (ponad rok) nauczylem sie wielu rzeczy (jedno szkolenie zewnetrzne i kilka wewnetrzynch). W poprzedniej firmie przez 4 lata nie nauczylem sie tyle i le tutaj w ciagu roku.

niemamnicka

Dla mnie w Bydgoszczy jest ok. Nie ma klimatu korpo - a to dla mnie ważne. Mogę się rozwijać - projekty się zmieniają, więc nie ma nudy. Zarobki jak na to miasto bardzo ok.

Maciek

Ja jestem zadowolony. Inaczej niż w AL czy A :) Atmosfera domowa, warunki ok i mamy codziennie jakies dostawy jak owoce, paczki.. Byłem i w AL i A i jest OK. Szczególnie pensje!

Robert

Czy pracuje ktos z bydgoszczy? Czy jesteście zadowoleni?

Melchior

Umowa o prace na czas nieokreślony (po próbnych 3 miesiącach). O kwotach nie pisze, bo nie wiem jak inni - aczkolwiek ja mam godną mojego skilla. Bonusy/benefity dobre. Podeslij swoje papiery HRom - mail na stronie.

Szczerze- nie zauważyłem..

Senior

Marcin: Tak zawodolony - oznacza możliwość odłożenia paru groszy po opłaceniu kredytu i kosztów życia 4 osobowej familii. Jeśli nie masz jak wyłożyć, to ja np. dostałem diety z góry. Z taxi też nie było problemu :) natka: Jeżeli chodzi o te dwie lokalizację to generalnie - jak mówią HRy duży nakład kładzie się na atmosferę. Stresu jako programista zbyt wiele nie mam :) Urlop rzecz święta ! Pamiętaj, że firma ma standardy z UK.

Ale co to znaczy zadowolony? stać cię spokojnie na kredyt i utrzymanie 3 osobowej rodziny? Jeśli chodzi o wyjazdy to czy trzeba zakładać z własnej kieszeni, czy noclegi są ok, czy trzeba się spowiadać z każdej taksówki użytej na lotnisko zamiast komunikacji miejskiej?

Senior

Nie wiem jak inni, ale ja jestem zadowolony. Po roku miałem rozmowę appraisalową - i podwyżkę. Jak wyjedziedsz na projekt np do UK, to są dodatkowo diety. Generalnie nie jest źle.

A jak zarobki dla programisty?

Senior

Generalnie Mobica jest dobrym pracodawcą. Jak w każdej firmie znajdzie się pare mniej przyjemnych osób. Warunki finansowe i benefity OK. Projekty ambitne i w nowych technologiach. Atmosfera w biurach w Warszawie i Bydgoszczy - poprawna - tam tylko byłem. Póki co jestem zadowolony (1,5 roku jako Senior SW Engineer)

Karola
@Senior

Czy orientuje się ktoś ile zarabia Travel Assistant w tej firmie?

abc

Słyszałeś o 'podobnież' dobrych zarobkach i dlatego wg. Ciebie firma jest dobra polecenia? Najpierw zacznij tam pracować, potem się wypowiedz. Anyway... jak tam jest naprawdę?

Zostaw merytoryczną opinię o Mobica Limited Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Mobica Limited Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Mobica Limited Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobica Limited Poland?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobica Limited Poland?

Kandydaci do pracy w Mobica Limited Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobica Limited Poland