Opinie o Solarspot S.A. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solarspot S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solarspot S.A. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarspot S.A. w Komorniki

Roman

Najgorsza firma z jaką mogłem się spotkać. Reklamacje zbywają jak tylko się da. Na reklamacje nie odpowiadają lub po wielu monitach i tak nic z tego sobie nie robią

Nie polecam nikomu tej firmy, umowa podpisana w kwietniu, termin realizacji 3 miesiące przekroczony, mamy październik, sezon grzewczy się zaczyna a ja nie mam ani opału ani pompy. Pani z biura w sierpniu informowała mnie o problemach z pompami i zapewniała o montażu na początku września, odradzała zakup opału. Mam zimno w domu, opał nieosiągalny, ceny zaporowe a pompy nie jak nie było tak nie ma. Obecnie nawet telefonu nie odbierają. (usunięte przez administratora) sąsiad kupił u konkurencji i po półtorej miesiąca mu zamontowali a do tego zapłacił za takiego samego panasonica 8 tysięcy mniej.

Anonimowy Doradca

Widzę, że ludzie z biura zaczęli bronić firmy, która im płaci xD Jeśli ktoś uważa, że handlowiec na własnej działalności chce siedzieć dla (usunięte przez administratora) podstawy i samochodu (gdzie za prywatne km trzeba płacić) to chyba jest niepoważny tak samo jak ta firemka. Ludzie chcą zarabiać pieniądze a w tej firmie jest to niemożliwe, leady jakie dają to dramat i tłumaczą się tym, że jak się nie podoba to butować i samemu szukać klienta, powiem tak, butowanie miało sens jakieś 5 lat temu, obecnie ludzie są dużo bardziej świadomi i jeśli chcą coś kupić to sami szukają firmy a kogoś kto chodzi od drzwi do drzwi traktują jak (usunięte przez administratora) wracając do podstawy to po opłaceniu podatków z tych (usunięte przez administratora) Zacznijcie słuchać ludzi, którzy przynoszą pieniądze do tej firmy (usunięte przez administratora).

Głupie gadanie, głupie pisanie. Jeśli chodzi o zarząd niczego złego powiedzieć nie można. Fajni Panowie choć za bardzo zaczarowaani swoim królestwem biurowym. Jednak jeśli chodzi o podejście do pracownika, niczego złego powiedzieć nie można. (usunięte przez administratora) Pracować z nimi nie idzie!! (usunięte przez administratora). Jeden wielki toksyczny klimat. Szkoda prezesów którzy mimo wszystko są normalni i firmę próbują prowadzić rzetelnie i normalnie. Straszne.. proponuje w administracji zrobić czystkę.. (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego i Indywidualnego w firmie Solarspot S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
bez zastrzeżeń

to bardzo ciekawe, że nastąpił taki wylew niepochlebnych komentarzy, akurat kiedy firma rozstała się ze sporą ekipą leni, obiboków i ściemniaczy. Ja PRACUJĘ, podkreślam PRACUJĘ w SolarSpot od 2 lat i nie mam zastrzeżeń. Kasa na czas, ludzie są ok, procedury i wymagania jasno przedstawione...trzeba tylko chcieć. A dla przyszłych, potencjalnych pracowników, mam dobra radę- przyjdźcie na rozmowę, rozpocznijcie pracę i sami się przekonajcie jak sytuacja wygląda. sfrustrowani bezrobotni nie są najlepszym źródłem wiedzy :) Słonecznego dnia!

@bez zastrzeżeń

Dokładnie tak! I jeszcze wszyscy komentujący nową Panią Dyrektor. Nikt z nich z nią nie przepracował nawet godziny, ale doskonale wiedzą jakie ma doświadczenie zawodowe i jaka jest beznadziejna… No błagam. Urażone ego zwolnionego z pracy, to można leczyć, ale u terapeuty, a nie wypisując bzdury w internecie…

AAA

Najlepsza firma i rodzinna atmosfera, pozdrawiam wszystkich!

Niczek

Rownież mam spory staż pracy w firmie SolarSpot i uważam że jedną z najlepszych decyzji jakie podjąłem było dołączenie do tego zespołu.

ten tego no

Jeśli szukasz pracy w biurze to polecam, nic nie trzeba robić a pieniążki są. Jeśli chcesz sprzedawać dla tej (usunięte przez administratora)firmy to idź gdzie indziej. Pani dyrektor (usunięte przez administratora) nie słuch tego co komunikują handlowcy, ma jakieś dziwne wyobrażenie sprzedaży, każe chodzić po domach, jakość leadów to porażka ale i tak twierdzi, że da się sprzedawać ludziom, którzy nie chcą nawet się spotykać, chce pozbawić handlowców podstawy, nie płacą terminowo, nie wykonują montaży. Klienci dzwonią z pretensjami, kiedy informujmy o tym biuro to oni nie wiedzą co mamy powiedzieć.

A ja jestem bardzo zadowolony, pracuję 3 lata i chcę pracować dalej, defakto każdemu polecam firmę SolarSpot :) Możliwości, stabilizacja, wynagrodzenie zgodne i satysfakcjonujące i super ludzie - myślę że wystarczy :)

Pracowałem prawie 2 lata

Nie polecam pracy w tej firmie! Kazali nam sprzedawać produkt którego nie mieli. Klienci od marca nie mają zamontowanych pomp. Dział kredytowy pod wodzą (usunięte przez administratora) nie ma kompetencji do tego co robią. Dział techniczny zarządzany przez (usunięte przez administratora) wszystkie swoje błędy zrzucał na nas handlowców. Po odejściu dyrektora nowa Pani dyrektor która nigdy w życiu nic nie sprzedała wprowadza swoje porządki twierdząc że podstaw nie będzie a lidy są nam nie potrzebne bo mamy iść szukać sami klientów. ODRADZAM WSPÓŁPRACY !

Jeśli ktoś ceni sobie pracę w super atmosferze odradzam to miejsce. Firma rządzi administracja czyt. Jedna wielka, banda (usunięte przez administratora)kobiet. Wieczny problem ze wszystkim, złość na twarzy i problem nie wiadomo o co. Rodzinna atmosfera, tak zawsze mówili.. Zarząd nie ma pojęcia jak bardzo dział administracji strąca handlowca w dolinę. Zwolnić połowę tych (usunięte przez administratora) Pań i może będzie lepiej. Terminów montażu jak i terminów opłacania faktur, nie pilnują. Wiecznie uważają, że mają na wszystko czas. Patrząc na rynek , jest mnóstwo firm które doceniają handlowców a w takiej branży handlowców trzeba doceniac ponieważ to oni przynoszą "chleb" do firmy. Ogólnie podsumowując dramat !

Hexagon

Jako były pracownik radzę omijać firmę szerokim łukiem. Pracowałem w jako doradca, o ile pół roku temu zrobienie wyniku w tej firmie nie było problemem to od połowy lipca jakość leadów spadła tak bardzo, że nie ma z kim rozmawiać a co dopiero sprzedać. Odszedłem w momencie zmiany dyrektora. Nowa Pani dyrektor to jakaś pomyłka, zero pojęcia o sprzedaży, pretensje o wszystko. Użytkowanie samochodu służbowego w celach prywatnych nigdy nie było problemem ze względu na umowę wynajmu i określoną stawkę za km, obecnie nowa pani dyrektor zapomniała o tej umowie i ma problem o to gdzie się jeździ. Dodatkowo wymaga poszukiwania klientów w stylu na świadka jehowego, uważa, że leady są niepotrzebne bo dla niej sprzedać PV czy pompę jest tak samo proste jak sprzedać termomixa, notabene to jej jedyne doświadczenie handlowe. Chce pozbawić handlowców podstawy, bo jak sama twierdzi " w tedy nikt nie będzie siedział i nic nie robił". Jeśli chodzi o płatności to faktury wystawiamy około 15 każdego miesiąca, pieniądze powinny być max 20 zgodnie z umową, niestety trzeba czekać do 25/26 albo nawet dłużej. ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE

Jeden z wielu

Stanowczo nie polecam klienci oraz przedstawiciele są oszukiwani Brak wynagrodzenia klienci nie otrzymali zakupionej inwestycji i montażu. Omijać szerokim łukiem życzę aby karma do Was wróciła. Nowa Pani dyrektor to jakaś pomyłka wraz z biurem które nic nie wie.

Anonimowy doradca

Odradzam pracę w firmie od kiedy jest nowy dyrektor sprzedaży. Nowa Pani dyrektor stwierdziła, że leady są zbędne, zamiast tego wymaga chodzenia od drzwi do drzwi. Jeśli jakimś cudem pojawią się leady to są słabej jakości. Nie dotrzymują terminów montażu pomp ciepła, klienci dzwonią z pretensjami oczekując konkretnej odpowiedzi a biuro jedyne co mówi to "nie wiemy". Planują pozbawić handlowców podstawowego wynagrodzenia a marżę od sprzedaży chcą płacić po montażu pompy, czyli według obecnego zapisu w umowie czas realizacji to pół roku. Nie płacą w terminach, o pieniądze trzeba się upominać.

Gabriela
@Anonimowy doradca

Ciekawa strategia z tymi drzwiami ale skoro to się niby nie sprawdza z tego co piszesz to oni tego nie widzą? A tym handlowcom czemu chcą podstawę zabrać? Przez to przypadkiem sporo osób nie odejdzie?

Anonimowy doradca
@Gabriela

Sporo osób już odeszło i na ten moment nie zapowiada się aby ktoś nowy się pojawił, została garstka handlowców A część z nich w dalszym ciągu czeka za pieniędzmi za poprzedni miesiąc. Jeśli sytuacja w firmie nie ulegnie zmianie to nie będzie miał kto sprzedawać, ale za to coraz więcej osób w biurze pracuję co mnie dziwi skoro sprzedaż bardzo spadła.

MACIEK INSTALACJE I ELEKTRYKA

Nie chcą płacić za wykonane zlecenie, oszukali nas i kilka innych znajomych firm. Jak ktoś szuka kontaktu w sprawie płatności, 73O361496 to zostawiam numer do kancelarii która ich aktualnie trzepie tak że aż dzwonią i przepraszają.

Sylwia
@MACIEK INSTALACJE I ELEKTRYKA

To oddali wam pieniądze w koncu? Po jakim czasie?

Marlena
@MACIEK INSTALACJE I ELEKTRYKA

Serdecznie polecam kontakt z kancelarią. Udzielili nam mnóstwo informacji bezpłatnie. Po tygodniu postanowiliśmy nawiązać współpracę i z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni. Koszty niewielkie a człowiek się w ogóle nie przejmuje jakimś lataniem z dokumentami czy po policji. JESZCZE RAZ BARDZO POLECAM! MECENAS PAN ADRIAN WZÓR DO NASLADOWANIA!

Natalia
@Marlena

Bezpłatnie? W ramach jakiejś akcji społecznej czy tak po prostu?

Leon
@MACIEK INSTALACJE I ELEKTRYKA

Dzięki za kontakt, na szczęście w pore się zgłosilem i udało się odzyskać pieniądze

w

Dzień dobry nikomu nie polecam tej firmy, ponieważ Pan w garniturku i samochodziku z firmy, który zaoferował w pełni sprawną sieć fotowoltaiczną oraz Pan koordynator, który przewidział wydajności i sporządził konspekt, który w żaden sposób się nie zgadza z projektem wydajności, a Pan z działu obsługi reklamacji za niewielką kwotę chce zamieść (usunięte przez administratora) pod swój stolik, po czym nie odbierają telefonów.

Gabriela
@w

Z tym Panem od reklamacji o chyba żartujesz? To czekaj co Ty teraz wobec tej sytuacji masz zamiar zrobić? O ile to w ogóle prawda ?

nico

NIE MA PORÓWNANIA DO ŻADNEJ KONKURENCYJNEJ FIRMY Z DZIEDZINY FOTOWOLTAIKI,MOŻLIWOŚĆ ZAROBKÓW BARDZO WYSOKICH SĄ REALNE,DORADCA OTRZYMUJE WSZYSTKIE NARZĘDZIA DO PRACY KOSZULI Z LOGO,KURTKI,SAMOCHÓD OSOBOWY NIE STARSZY NIŻ 2 LATA KIA,SKODY OCTAWY ...KARTA PALIWOWA, LAPTOP, TEL MATERIAŁY....SZKOLENIA ,WYPŁAT NA CZAS...ITP POLECAM...Praca w SOLARSPOT SA TO PRACA NIE DLA GAWĘDZIARZY KTÓRZY TYLKO GADAJĄ A ZERO EFEKTÓW TO PRACA DLA TYCH KTÓRZY NIE MAJĄ NIC ALE CHCĄ OSIĄGNĄ WIELE I MAJĄ POTENCJAŁ TWÓRCZY...

Agent

Dzień dobry. Czy firma zapewnia na start narzędzia pracy CRM, samochód

@Agent

Dzień dobry. Jako SolarSpot zapewniamy samochód, telefon, CRM, oraz komputer służbowy.

@Agent

TAK SAMOCHÓD NIE STARSZY NIŻ 2 LATA,LAPTOP,TEL ORAZ MATERIAŁY REKLAMOWE....WSZYSTKO CO JEST NIEZBĘDNE DO PRACY KOSZULKI Z LOGO ORAZ KURTKI....

Gość tg

Witam. Chcę aplikować na stanowisko doradcy, w związku z tym mam być może banalne pytanie, niemniej jednak ze względu na swoje gabaryty muszę je zadać. Jaki samochód jako narzędzie zapewniacie na początek, bardziej chodzi o wielkość nie markę

@Gość tg

SKODY OKTAWY nowe w automatach

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Solarspot Sp. z o.o.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 30 stycznia kilka ogłoszeń.

Helper

Rozmowa rekrutacyjna w firmie bądź zdalnie, firma oferuje szkolenie które ma cie wdrązyć w temat, ale zazwyczaj mają to gdzieś i dają cie do ekipy gdzie np elektryk robi bez sepów i masz sie uczyć od "gamoni"

@Helper

Gamoń to Ty do podłączenia i drogi kablowej nie potrzebujesz żadnych uprawnień dopiero do eksploatacji i nadzoru więc nie obrażaj jak nie znasz przepisów

Ilona
@Helper

rozmowa to jeden etap czy wiecej ?

Zostaw merytoryczną opinię o Solarspot S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Solarspot S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solarspot S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solarspot S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solarspot S.A.
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.

Solarspot S.A.