Opinie o Solarspot S.A. w Komorniki

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Solarspot S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solarspot S.A. o rekrutacji.

Branże: Wytwarzanie energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solarspot S.A. w Komorniki

Słaba firma, omijać szerokim łukiem. Zrezygnowałem z pracy u nich i nie oddali mi pieniędzy za paliwo, musiałem jeździć własnym samochodem. Na rekrutacji obiecują wyrównanie kwartalne prowizji, a na miejscu okazuje się, że prowizja maleje jak dajesz rabat klientowi. No i podsuwają pod nos do podpisania umowę na działalność. I ciągle tylko pytają czy możesz komuś znajomemu sprzedać, już na szkoleniu jak nawet jeszcze firmy nie znasz... Inne osoby które znam też źle potraktowali. Dyrektor (usunięte przez administratora)groził mi sądem, zamiast iść do księgowej i ustalić jak rozliczyć 350 zł żeby się w firmie w papierach zgadzało... regionalny jakoś wiedział i wszystko było dogadane ale go zwolnili i już nie wiedzieli jak to zrobić... Do dziś nie oddali mi tych pieniędzy... ŻENADA.

Random

(usunięte przez administratora) Pracownikom przysługuje zwrot pieniedzy za dojazdy służbowe, problem w tym ze nie dowiesz sie tego od firmy, tylko od jakiegos ziomka i dopiero wtedy jest pytanie od przełożonych "A TO TY NIE WIEDZIALES?" Chcialeś uciec od 4 brygadówki i robic normalnie? Możesz pomarzyć tutaj robi sie od świtu do zmierzchu (oczywiscie płacone za 8 h nie 15h) Na start dostajesz minimalną i po kilku miesiacach premie od montazy która jest premią uznaniową wiec jak cos im nie pasuje to mogą ci jej nie dać albo dac po szantażu.

Kaziu

Jaka stawka dla operatora wózka ?

@Kaziu

Nawet nie (usunięte przez administratora)zł brutto , żal czasu

Bogdan
@Bartek

Czyli wychodzi koło 20 zł netto. Rozumiem, że chciałbyś więcej, ale na początek to chyba nie jest tak źle? Nie przewidywali żadnych podwyżek po kilku miesiącach zatrudnienia?

@Bogdan

Jest źle , w poprzedniej firmie moja stawka wynosiła 34zł brutto i gdyby nie przeniesienie firmy w lokalizację która była dla mnie nie do zaakceptowania nadal bym tam pracował. Nie przewidywali żadnych podwyżek po kilku miesiącach , zresztą wiem z doświadczenia że w takich przypadkach firma woli wziaść świeżaka za tą samą stawkę niż komuś coś podwyższyć. Jestem osobą posiadającą uprawnienia na wózki widłowe od ponad 11 lat z doświadczeniem. Stawka 23zł w moim przypadku zakrawa o obrazę

Rafał
@Bogdan

"Nawet nie 23 zł brutto" to dla Ciebie "koło 20 zł netto"??? No jeżeli niecałe 17 zł (bo tyle to wychodzi) to jest dla Ciebie "koło 20 zł" to gratuluję matematyki geniuszu. Faktycznie, może dla Ciebie "to nie jest tak źle", bo nie zasługujesz na więcej.

Bezele

Czy firma po procesie rekrutacji informuje kandydata dlaczego nie został zakwalifikowany dalej?

@Bezele

Każdy kandydat jest informowany o obecnym stanie procesu rekrutacji. Aktualne ogłoszenia umieszczone są na profilu https://pracodawcy.pracuj.pl/solarspot-sp-z-o-o,492770

Waldek
@Solarspot S.A.

Ale mówicie o "statusie na pracuj.pl" czy takiej rzeczywistej odpowiedzi potem do kandydata?

@Solarspot S.A.

Absolutnie nie jest to prawdą. Aplikowałem dwa lata temu na handlowca na łódzkie. Pan który do mnie zadzwonił nawet się nie przedstawił ani nie powiedział z jakiej firmy (doszedłem do tego po historii aplikacji na pracuj.pl). Zaproszono mnie na rozmowę gdzie musiałem przejechać dobrą godzinę do jakiegoś zajazdu przy drodze. Poziom rozmowy taki sobie bo zero konkretów odnośnie narzędzi pracy czy formy współpracy ciężko uznać mi za merytoryczną rozmowę. Co mi jeszcze utknęło to że akurat miałem wyjechać na 3 dni urlopu i choć jeszcze nawet nie podjęliśmy tematu ewentualnej współpracy to już było krzywienie się, no cyrk :) Odpowiedzi zwrotnej nigdy nie dostałem, pokusiłem się o napisanie maila z "podziękowaniem za rekrutację" ale Panowie byli widocznie zbyt zajęci "dynamicznym rozwojem" :)

Klient

Nie polecam tej firmy co innego obiecuja i robią projekt A później twierdzą że nie da się tego wykonać w tym miejscu Nie dość że to wszystko długo trwało to jeszcze mają daleko gdzieś klienta

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego i Indywidualnego w firmie Solarspot S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Solarspot Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Bartek

Tak w SolarSpot posiadają systemy motywacyjne ( bony, vouchery, premie kwartalne oraz roczne)

Ona pracownik

Jestem pracownikiem Solar Spot od niedawna na już mogę dużo stwierdzić. Przede wszystkim profesjonalizm od szeregowego pracownika po Zarząd. Przygotowanie merytoryczne od początku, mega fajni ludzie, b. dobra atmosfera. Czuję się tu świetnie i mam nadzieję że swoją osobą przyczynie się do sukcesów firmy ????polecam szczerze.

Czy Solarspot Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Tak. W SolarSpot istnieje możliwość posiadania karty multisport.

Aktualność

Serdecznie polecam. Atrakcyjne warunki, cudowna atmosfera, wszyscy bardzo zaangażowani od szeregowego pracownika po Zarząd. Wszyscy skorzy do pomocy. Pracując w SolarSpot masz poczucie, że jesteś częścią fajnego zespołu, gdzie ludzie są naprawdę ważni. To pracodawca godny polecenia i zaufania.

Klient

Spam telefoniczny. Paskudna polityka.

Radek

Nowy system szkoleń jest bardzo dobry. Asortyment też się zmienia. Pracuje się co raz lepiej. Mam wszystkie narzędzia pracy i ubezpieczenie w LuxMed Bardzo polecam w porównaniu z innymi firmami w których pracowałem, to przepaść jakości. SolarSpot to zespoły świetnych ludzi.

Bartek

Polecam pracę w SolarSpot. Firma solidna, dobrze prowadzona, zarząd traktuje pracowników z szacunkiem i w każdej chwili można liczyć na wsparcie back office. Pieniądze zawsze wypłacane na czas. Wszystko terminowo i jak najlepiej dla klienta- wysoka jakość Polecam z czystym sumieniem!

Kazimierz
@Bartek

Jakie są zarobki w Solarspot, możesz podać jakieś widełki wynagrodzenia? Jestem też ciekaw czy uważasz że ta firma to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, co sądzisz na ten temat?

Doradca Klienta Indywidualnego - Fotowoltaika

>> Sprawdź

Aktualność

Poszukujemy Dyrektora Sprzedaży Partnerskiej!

Szczegółowy opis stanowiska
⬇️⬇️⬇️
Więcej informacji
Łukasz Balcerek

Pracowałem ponad rok. Zawsze terminowe wypłaty, nigdy nie było problemu. Odszedłem ponieważ otworzyłem swoją działalność. ( z własnego wyboru) Często zaglądam do firmy i utrzymujemy stały kontakt. Każdemu kto chce pracować w miłej atmosferze z konkretnymi ludźmi polecam. Pozdrawiam załogę

Micky

Jedna z tych firm, które powstają przez ostatnie 1,5 roku jak grzyby po deszczu – bez własnej siedziby, instalatorów - a, które znikną za max. 2 lata z rynku jak skończy się boom na PV. Wysokie ceny instalacji, nierealne plany sprzedażowe 20kWp/m-c i zarządzanie rodem z lat minionych. Brak wsparcia merytorycznego(usunięte przez administratora) ( codzienne telefony i odpytywanie czy sprzedałeś jak sprzedawałbyś w FMCG) Właściwą wizytówkę firmie wystawiają ciągłe ogłoszenia o pracę dla handlowców Nie muszę chyba mówić,że są konsekwencją b.dużej i ciągłej rotacji pracowników, nie tylko handlowców... (usunięte przez administratora) Na plus można zaliczyć pracę projektantów tylko oni finalnie nie mają wpływu na to co znajdzie się na dachu czy gruncie. Mógłbym pisać długo bo kilka rzeczy przez pół roku pracy widziałem …. Żal natomiast klientów, którzy za jakiś czas nie będę mieli do kogo się zwrócić bo właściciele wrócą na „pełen etat” do tego co robili wcześniej czyli do wynajmu aut.

Piotrek G.

Pracuje od ponad roku. Wiele rzeczy trzeba było przepracować i ustalić w zespole. Ale miejsc idealnych nie ma. Bardzo doceniam obecny klimat i to jak jest teraz. Zarobki są bardzo dobre, i zaplecze monterów oraz merytoryczne jest już na bardzo wysokim poziomie. Polecam. Większość klientów wraca do nas polecając znajomym firmę. Cześć

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Solarspot Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Zapraszamy do kontaktu. W naszych strukturach istnieje wiele możliwości rozwoju. https://solarspot.com.pl/praca

Anonim007
@Solarspot S.A.

rozwój ? jeśli ciekawi Cie temat fotowoltaiki i sam dużo czytasz na ten temat i się przy tym uczysz - to wtedy można powiedzieć że jest rozwój. W firmie brak szkoleń - wszelakich. Dostajesz telefon i radź sobie. Jeśli nie wiesz nic na temat OZE to jeśli sam się nie zmotywujesz do rozwoju to w firmie go nie otrzymasz. Dawno w tej firmie już nie pracuję ale nie słyszałem żeby coś się zmieniło a kontakt z kilkoma osobami mam nadal.

asdf

czy pomagają w uzyskaniu dofinansowania na ogniwa?

Aleksander
@asdf

Tak, pomagamy. :)

@asdf

Witamy serdecznie, pomagamy załatwić wszelkie formalności, od przygotowania dokumentów po pomoc przy ich złożeniu. Zajmujemy się również stałym monitorowaniem regionalnych programów dofinansowań. Tak, by nasi klienci mogli uzyskać, jak najszybszy czas zwrotu inwestycji. Serdecznie pozdrawiamy Zespół SolarSpot

Tak, ja mam 5,28 kw zamontowane w listopadzie. Zrobili ze mną wszystkie formalności.

Zostaw merytoryczną opinię o Solarspot S.A. - Komorniki

• Jak się pracuje w Solarspot S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Solarspot S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solarspot S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Solarspot S.A.
3.5/5 Na podstawie 19 ocen.

Solarspot S.A.