Opinie o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mybox Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mybox Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

Agata

A propos sumiennego pracownika, każdemu wolno zamieścić swoją ocenę pracy w My Box. Widocznie tak czuje jak napisał. Ja też już nie pracuję w tej firmie, i choć dwóch liderów z Vive to dla mnie akurat pozytywne jednostki, to mam kilka zastrzeżeń głównie do kierowników i po rozmowie z dyrektorem, również do niego. W firmie tej panuje ogólny bałagan, nic nie jest pewne i stałe. Żadne ze stanowisk nie ma określonego zakresu obowiązków, nie ma ustalonych norm jakie pracownicy powinni wykonać, ale oczekuje własnej inwencji pracowników. Od sierpnia ubiegłego roku w magazynie okazyjnie pojawia się praca, większość czasu pochłania czekanie na nią, bardzo pożądanym narzędziem okazuje się więc miotła, bo z nią można stać kilka godzin (bez narażenia się, że nic się nie robi) byle tylko nie usiąść. Wobec takiej sytuacji dyrektor podjął decyzję o zwolnieniu 3 osób. Kilka dni po rozwiązaniu umowy o pracę z nami pojawiły się oferty pracy na nasze stanowisko. W rozmowie z dyrektorem usłyszałam że nie ma zastrzeżeń do mojej pracy ale i tak mnie zwalnia. Podobno podważyłam kompetencje lidera, ale jak można podważyć coś czego nie ma?! Jedynym zawodowym doświadczeniem lidera jest wykładanie taniego wina w wiejskim sklepie. Sami zdecydujcie, czy warto pracować dla manipulantów i kłamców.

Fiszka

Premia uznaniowa za wyniki oraz bony -40% do sklepów Sizeer/50 style

MyBoks

W zasadzie na żadne, jedynie na święta dostaje się skromne bony na zakupy, oraz co 3 miesiące talon na - 40% w sklepach które firma obsługuje

Sumienny pracownik

Tak mi się wydaje że pozytywne opinie o tym "obozie" pracy to piszą osoby z kadry zarządzającej. Co prawda sama praca jest dość prosta i mogłaby być przyjemna gdyby nie jeden fakt. Dyrekcja w Krakowie zatrudniła kierownika z Vive Kielce a on pościągał swoich znajomych. No i cóż kolesiostwo i kumoterstwo, poniżanie i zastraszanie, groźby zwolnień i kar. Jak ma być wizytacja z dyrekcji wszyscy mają stać na baczność i żadnych informacji o sytuacji na firmie. Ktoś tu pisał o stołówce, fakt fajna ale pozwalają ci tylko na 20 min. przerwy choć wpisują pół godziny. Pisali o super stosunkach koleżeńskich, tak ale tylko w gronie kierownictwa, jeśli jesteś szeregowym pracownikiem nie wolno ci z nikim nawet mówić. Jeśli nie jesteś głupiutką, ładniutką blondynką która "zadowoli" kierownika nie licz na awans. Niestety jeśli ktoś zna sytuację na sortowniach Vive ten tu może spodziewać się tego samego. Sytuacja się zmieni dopiero kiedy pan D. Maj (dyrektor) zmieni kierownictwo Chęcińskiej firmy. Pozdrawiam

Ładniutka blondynka....
@Sumienny pracownik

Sumienny pracowniku piszesz tu jakieś pierdolety na temat My Box i wydaje mi się że już z nami nie pracujesz i to twoja zemsta???? W żadnej firmie nie płacą za siedzenie, picie kawki i robienie plotek. Nikt nikomu nigdy nie dogodzi jaka praca by to nie była. To co tu wypisujesz to bzdury, wszyscy jesteśmy tu szanowani i nikt nikogo nie terroryzuje. Odnosnie sortowni Vive to nie wypowiadaj się bo nie wiesz o czym mowisz, a tak na marginesie Sumienny Pracowniku zatrudnij się tam to wtedy będziesz wiedział co to (usunięte przez administratora) i dopiero rób porównania bo twoje pasuje jak (usunięte przez administratora) do tortu???? Pozdrawiam pracownik, nie kadra kierownicza????

Zostaw merytoryczną opinię o Mybox Logistics Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mybox Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mybox Logistics Sp. z o.o.
  • Osiedle Dywizjonu 303 PAWILON 1
    31-871 Kraków

Mybox Logistics Sp. z o.o.