Artfoods Sp. z o.o.

Adres: Tadeusza Śliwiaka 39, 30-798 Kraków

NIP: 6793043561 KRS: 0000361354

Artfoods Sp. z o.o.

Opinie o Artfoods Sp. z o.o.

lob

Totalny brak organizacji, beznadzieja i okradanie pracowników z nadgodzin BANGLADESZ

BYŁY

Praca w godzinach 7 - 16 jedna godzina gratis Dwie soboty w miesiącu gratis. Stawka miesięczna beznadziejna. (usunięte przez administratora) omijać z daleka

Zostaw opinię o Artfoods Sp. z o.o. - Kraków

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artfoods Sp. z o.o.