Opinie o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mybox Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mybox Logistics Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mybox Logistics Sp. z o.o. w Kraków

Hela

Zimno na magazynie jak na chłodni... BHP było to i ogrzewanie było ????

Zenek
@Hela

A później pretensje, że się na l4 chodzi... Połowa ludzi na magazynie chora chodzi do pracy..

Może nie każdy chodzi w kostiumie, ponieważ nie każdy dostał.

PYTANIE

@Pracodawca Witam. Myślę o aplikowaniu na stanowisko Specjalista ds. personalnych. Czy doświadczenie jest wymogiem koniecznym, czy jest możliwość zatrudnienia bez doświadczenia ? ilu pracowników zatrudnia firma ? Czy poza mną, mówiąc o jako potencjalnym kandydacie, są inne osoby w dziale kadrowym/ personalnym? Z uwagi na fakt, że stanowisko obejmuje HR miękki i twardy są osoby zajmujące się podobnymi zagadnieniami? Z góry dziękuje za odpowiedź.

@PYTANIE

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy. Wszystkie pytania dotyczące prowadzonych przez nas rekrutacji prosimy kierować na: praca.centrumlogistyczne@miggroup.com.

Sluchacz
@PYTANIE

Ty sie zastanów czy chcesz pracować w tej firmie przy tak skrajnych komentarzach na wyżej postawionych stanowiskach pracy pracowników. Będziesz specjalista i popelnisz błąd to cała Polska będzie wiedzieć i muszisz sie zwolnić bo psychika ci padnie

xyz

Podczas rozmowy rekrutacyjnej Panie w biurze były milutkie, a już później kolejne wizyty byłam traktowana jak wróg. Czułam z ich strony niechęć i wzrok pogardy do wykonywania jakiejkolwiek czynności sprawdzenia dokumentacji, podpisania umowy itp.. W pracy panuje bardzo toksyczna atmosfera, a w szczególności między 3/4 kobietami. Gdzie jest ta solidarność i wsparcie między wami? Zamiast być za sobą, pomagać sobie to obgadują się między regałami czy innymi zakątkami magazynu. Jedna para krótkich spodni to jakiś kabaret gdzie w lato nie ma wiatraków, klimatyzacji. Pot leje się po plecach. W zimę za to nie ma bluz z suwakiem i przysługuje jedna para butów (letnia albo zimowa), bo jak mi powiedziano, nie dostanę drugiej pary. Może pora wyposażyć się w takie standardowe rzeczy jak ubiór dla pracownika. Nie wspomnę o tym, jak można przechowywać towar w takim (usunięte przez administratora) Wracam po pracy to nie dość, że jestem zmęczona nawet nie fizycznie, a psychicznie to za przeproszeniem smarkam na czarno. Jeden z liderów chodzi za mną jak i innymi kobietami i rzuca seksistowskimi podtekstami. Nie przejdzie obok bez otarcia się czy szturchnięcia z premedytacją.

xyz
@xyz

I proponuje oczywiście wydłużyć przerwę po zmianie damskich szatni. Zanim się przez ten labirynt przejdzie to minie z 6 minut (zależy oczywiście od kondycji, bo niektórym może zejść dłużej). Co to za odpoczynek kiedy samo dojście zjada tyle czasu? Liderzy mogą godzinami siedzieć, a pracownicy jak na smyczy z tym czasem. Co do minuty. (usunięte przez administratora)!!!

Ciekawa
@xyz

(usunięte przez administratora), szykanowanie, złe warunki pracy, brak odzieży, poniżanie - czy sądzicie, że GoWork rozwiąże Wasze problemy? Jeśli w pracy dochodzi do takich rzeczy, to są od tego instytucje chroniące pracowników a także weryfikujące warunki pracy i realizację zapisów umów, które macie podpisane. Go Work jest portalem, w którym wylewacie swoje żale a nikt nie bierze ich pod uwagę. Chcecie walczyć o swoje prawa? Zgłaszajcie je do odpowiednich instytucji. A jak czytam o (usunięte przez administratora) w pracy i że nikt tego nie zgłosi, bo "ciężko o pracę", to nie wiem, czy się śmiać, czy płakać. Nie żyjemy w XIX wieku.

ciekawy
@Ciekawa

Nie, oczywiście, że nie rozwiąże :) dziele się swoimi doświadczeniami dla ludzi którzy będą zastanawiać się czy dadzą radę takim tutaj takim rzeczom. Gdyby nikt ich nie brał pod uwagę to nie gadaliby o tej stronie w pracy i rozważali między sobą problemów. Ja już mam śmiech przez łzy. Jak dochodzi do takich rzeczy to weź pod uwagę to, że poniektóre kobiety po prostu nie mają odwagi, a kolejnej pracy może być to samo, bo to jest kolejna kiedy widzę takie coś. Myślenie nie boli. Zgłosić też można, ale poczekam :) pozdrawiam

@Ciekawa

Ubrania są, na umowę zlecenie nie ma na początku bo nie każdy daje sobie radę.

Mybox Logistics Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. personalnych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Lukas

Wyzysk pracownika do potęgi !!! Najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy ,która tak wyzyskuje pracowników. Jak chcesz mieć uraz kręgosłupa po paru miesiącach zapierdalania za najniższą krajową to zapraszamy ... 2 lata pracy zero awansów , zero podwyżek, premie zależna od widzimisię kierownika. Za takie traktowanie ludzi to osoby ma stanowiskach kierowniczych w tej firmie powinny wylecieć z hukiem, żyją w realiach lat 90. Przydała by się inspekcja pracy i dobry reportaż zrobić c w telewizji .Tak pięknie się pracuje w Chęcinach k.Kielc... TOTALNA PORAŻKA !!!

Brak słów
@Lukas

Premia… a co to premia bo nie wiem!!! Chyba jest tylko jeden dział który nic nie dostał i prędko nie dostanie bo z miesiąca na miesiąc są im wciskane kolejne kity

Sluchacz
@Lukas

Czytam komentarze i wnioski nasuwają sie same. Sporo osób pracujących na stanowiskach nie ma pojęcia jak wyglądają inne stanowiska. Brak wiedzy powoduje roszczenia. Dużo jest firm co zatrudniają ludzi im więcej ludzi tym trudniej dogodzić. Zastanawia mnie jakby ktoś pracował 12 h na magazynie, nosił, rozkładał towar, a dodatkowo ma jeszcze papierologie. Pisanie, że kręgosłup boli to chyba jest niedorzeczne, skoro osoba pracuje i narzeka na kręgosłup to ćwiczyć. Czy ta osoba zachowała zasady bezpieczeństwa pracy? Osoby , które są przełożonymi dlatego są bo muszą zwrócić uwagę, zorganizować pracę itd. Nie każdy chce pracować fizycznie, jeżeli ktoś nie grabi liści, nie ma działki czy nie jest aktywny fizycznie nie odnajdzie się w pracy na hali, na magazynie itd. Bo nie da rady.

@xxx

No pewnie ze muszą coś potrafić. Puszczać kartony z minilouda, wcisnąć na laptopie enter. Bo najcięższa robotę robią za nich magazynierzy. Przyjmują ciężkie towary i ciagle odblokowuja zapchane taśmy [przyjecia]. Rozsortowac towar, praca cały czas w pozycji schylonej [sorter]. Wydać towar ma multi, łany, sorter do tego rozłożyć towar z minilouda, kj i zwrotów [ antresola]. Wydać towar na samochody ciężarowe, kilkadziesiąt palet dziennie [wydania]. Przyjąć i przerobić Zwroty sklepowe i ecomers [ zwroty]. I nie robią tego Liderzy i specjaliści. Robią to zwykli magazynierzy, którym czas spędzony w toalecie liczony jest na zegarku.

@@xxx

Nie wiem czy faktycznie tak jest ze ktoś ma cos w ten sposób liczone ale jeśli już to z jakich przyczyn zaczęto brać taka poprawkę na te toalety i tak dalej? czy ktoś kiedyś tego nadużywał i stad taki efekt? I czy do tego są jeszcze jakieś normy? Jak magazynierzy są potem z tego rozliczani?

@@xxx

Słuchaj w każdej firmie są osoby które są odpowiedzialne za to żeby praca była wykonana jeśli myślisz że osoby na stanowiskach wyżej wciskają tylko klawisz enter to jesteś w błędzie i mało wiesz na temat systemu magazynowego i procesów z tym związanych o systemie WMS podejrzewam że 80 procent pracujących nawet nie wie co to jest ... Więc po co pisać takie opinie jak nie ma się pojęcia a po drugie nikt Ciebie tutaj nie trzyma zawsze przecież możesz iść do przodu i zmienić stanowisko czy to w tej firmie czy w innej takie jest życie jak chcesz być magazynierem to musisz się liczyć z tym że to jest praca fizyczna a jeśli chcesz coś lżejszego to idź do biura będziesz siedzieć 8 h i po problemie . Ale ja wiem bo większość będzie narzekać ale i tak nie zmieni pracy bo blisko bo są koleżanki i koledzy z swojej miejscowości . Niestety taka mentalność Polaków .

PRACOWNICA SZEREGOWA.

Doskonały temat dla wszelkiej maści frustratów, nieudaczników i nieuków, zamiast się leczyć u lekarza specjalisty. robią to na forum narzekając, szydząc i opluwając. I TO PISZE PRACOWNICA SZEREGOWA. MAGAZYNIERKA. NAJNIŻSZA RANGĄ. KTORA LUBI SWOJĄ PRACE. NIEKONIECZNIE LUDZI, ALE PRACE TAK. LUBIE TU PRZYCHODZIC. RAZ LŻEJ RAZ CIĘŻEJ ALE LUBIE TU BYĆ

@xxx

Firma to totalny terroryzm. Znajomosci, znajomosci, znajomosci. Pani koordynator ze zwrotów, tylko lata i się panoszy, wielka pani, wyżej (usunięte przez administratora). Ktoś w końcu powinien się wsiąść za to, co dzieje się w firmie. Mało ludzi do pracy, (usunięte przez administratora)ze po (usunięte przez administratora)się leje. Ale liderzy tylko spacerują i szybciej, szybciej. Pracownicy nie sa traktowani na równi. Jeden (usunięte przez administratora)drugi ściemnia ale pensja ta sama???? Zajechali by człowieka… Nie polecam i odradzam.

Ziomek
@@xxx

Proszę sprecyzować o której zmianie Pani pisze.

@Ziomek

Zmiana R. Tu Specjaliści i koordynatorzy tak jakby nie z tego świata. Specjaliści najwięksi donosiciele na czele z koordynatorem. A najśmieszniejsza pseudo specjalistka która hihihaha z liderem i uważa że wszystko jest ok. Umieją wytykać błędy innym A swoich nie widzą.

Przy tej ostatniej opinii odnoszącej się do sytuacji na jednym z działów zastanawiam się jak wyglądają relacje pomiędzy wszystkimi jeśli miałoby dochodzić do jakiegoś złego traktowania, o którym ktoś pisał. Mnie akurat interesowała oferta dla specjalisty ds. personalnych czy obecnie faktycznie kogoś brakuje i z tego wynikają te wszystkie opinie na forum? jakie to spotkania / uroczystości firmowe z opisu się organizuje? Podacie przykłady?

Były Pracownik

Darek Z do wymiany. Poniżanie i gnębienie pracowników, tylko do tego się nadaje. Krzyczy nawet na ludzi spoza swojego działu, chodzi na ploteczki do dziewczyn i przeszkadza innym w pracy. Nie jedna juz płakała przez Pana Darka Z

Cześć, wyjaśni ktoś czemu w ofercie na magazyniera jest napisane, ze dają umowę zlecenie na początek, czymś się różni ten okres początkowy? W ogóle mówią też, że istnieje opcja przejścia na umowę o pracę. A wiadomo, po jakim czasie? Jak to u Was było? mi zależy jednak na UoP.

abc

dlaczego tego nie zgłosisz oficjalnie w firmie na pewno są na to procedury, które nie pozostawią tego bez echa tylko rzucasz takie teksty w internecie? anonimowość i takie teksty to nic tylko pomówienie a skoro chcesz to rozwiązać to idź do przełożonych i zgłoś.

!!!
@abc

A tak serio, to czy pracodawca może sobie pozwolić na taki hejt? Wychodzi na to, że to przymusowy zakład pracy, ludzie pracują za karę, pracodawca nie widzi uchybień albo zezwala na nie. Pracownicy się o siebie ocierają, pozwalają sobie na łamanie wszystkich zasad. Dziwne, bo za pomówienia, molestowanie czy (usunięte przez administratora)powinny posypać się pozwy. Przecież w dzisiejszych czasach złożenie pozwu to kilkanaście minut i wszystko da się sprawdzić - kto pisał, gdzie mieszka. To jest godzina roboty dla policji i śledczych. Jeśli takie rzeczy dzieją się w firmie, to wątpię ze pozwoliłaby sobie na takie oczernianie. Kurde, przecież tu się nie chce pracować jak to wszystko czytam. Z drugiej strony, dziwie sie pracownikom, którzy są podawani ze stanowisk i inicjałów - przecież na takich pozwach można wygrać niezłe odszkodowania, bo bardzo łatwo dotrzec do źródła hejtu, a niezwykle trudno udowodnić winę - szczególnie na takim dużym magazynie. No nic, czekam na pierwsze pozwy. Na magazynie szybko takie informacje sie roznoszą, więc tajemnicy z tego raczej nie będzie.

Specjalista

Zastanawia mnie, czym kierują się ludzie żalący się na tym forum. Nie pasuje komuś praca, czas przerwy, współpracownicy, przełożeni czy cokolwiek innego to podpowiem wam, jest coś takiego jak wypowiedzenie. Polecam je zanieść do kadr oraz szukać idealnej pracy dalej... W końcu wszędzie dobrze gdzie nas nie ma polaczki ;)

Helu
@Specjalista

A ty z kierownictwa jesteś? Jeżeli tak to zastanów się co piszesz bo praca w tej firmie tak wyzysk droga do problemów z kręgosłupem po 2 latach pracy i traktowanie przez kierownika jak przedmiot a nie jak człowieka .

ktoś
@Specjalista

Kierują się tym, że tu ktoś może zareaguje co się tu dzieje. Anonimowe ankiety nic nie dały i zostały zbagatelizowane. A to nie pracownikom powinno być dobrze? Każdy dobrze wie, że w tych czasach o prace trudno. Mnie zatrudnili bez doświadczenia, a moją znajomą nie, bo jak stwierdzili go nie ma, a pracowała na jednym uwzględniając to w CV :D co za hipokryzja. Podpowiem Ci, że musisz mieć bardzo smutne życie nie reagując na molestowanie w pracy, plotki i brak sprawiedliwości ;)

Helmut

Ludzie jak chcecie mieć jeszcze zdrowie to naprawdę omijajcie to z daleka chodzi o magazyn Chęciny k Kielc .To nie jest złośliwość tylko smutna rzeczywistość.

Jeśli chodzi o traktowanie pracowników to jest gorzej niż źle. Montują kamery, organizują festyn rodzinny a nie stać ich na dwa wiatraki,po to żeby dziewczyny które tam bardzo ciężko pracują nie mdlały.... porażka

Wróg
@Anonim

Jakie wiatraki ? Chyba nie prosisz o te stojące bo chyba to by była jakaś pomyłka. Nie będę stać przy nim bo mam wydania . Więc co mam go ciągnąć za sobą. Już były na inwentaryzacji i nic nie pomogly za duży obszar . Mdlał ktoś bo nic nie wiem .? Jest gorąco to prawda na pietrach ale więcej przerw nawet takich 5min ale chwilę siąść to rozumiem . Zresztą chyba nikt nie powie nic złego jeśli nas zobaczy siedzących bo wiedzą że gorąc. Nawet kierownicy .

QWERTY
@Wróg

Czyli mimo, że nie jest to oficjalnie w firmie zakomunikowane, to można zrobić sobie dodatkową przerwę z powodu tych upałów? Weźcie też proszę napiszcie, czy można mieć wodę pod ręką lub pójść do pomieszczenia socjalnego nalać sobie coś do picia?

No
@QWERTY

Hahaha xD nie ma czegoś takiego jak dodatkowa przerwa xD kiedyś poszłam do liderki z prośbą o wydłużenie przerwy o 10 min bo jest upał (było 29°C) to powiedziała że nie no nie jest tak gorąca. Po czym kadra kierownicza poszła na przerwę i nie było ich ponad 1h. Kiedy ty masz zjeść, napić się i odpocząć przez 20 min.

Nigdy się nie skończy. Przyjecia: Liderka i specjalistka potrafią 8 godzin siedzieć przy biurku i prześmiac się i przeboicyć. Wydania i sorter: Lider spaceruje po calym magazynie i dogryza pracownikom nie tylko ze swojego działu ( że alkoholicy, że bez szkoły). Ze wszystkich obecnych Liderow najbardziej (usunięte przez administratora)pracowników. Czasem lepiej zamilknąć niz głupio gadać. Antresola: Liderka goni nie na 200% a na 300% chociaż i tak nie ma ekstra premii. Tylko Liderka antresoli i zwrotów pracują uczciwie Zwroty: Liderka nie boi się pracy. Dba o swój zespół. Jest za dziewczynami. Koordynatorzy: w sumie to nie wiem czym oni się zajmują bo wiecznie siedza przy biurku i nic nie wiedzą. Informatycy: PORAŻKA Kierownik: Wiele rzeczy i sytuacji nie wie lub nie widzi

Patryk

Dobry wieczór już jest poźno i nie mam czasu aby douszukiwać szczegółów. Przyjecia: Liderka i specjalistka potrafią 8 godzin siedzieć przy biurku i prześmiac się i przeboicyć. (przeboiczyć miało być?) Wydania i sorter: Lider spaceruje po calym magazynie i dogryza pracownikom nie tylko ze swojego działu ( że alkoholicy, że bez szkoły).Takie niestety jego prawo ,czy to Ci się podoba czy Nie. Ze wszystkich obecnych Liderow najbardziej mobbinguje pracowników. Nie nie mobbinguje tylko żartuje nie wszyscy muszą to rozumieć (każdy ma inny poziom żarty i nie wszyscy to rozumią ) Czasem lepiej zamilknąć niz głupio gadać.To chyba prostę nie muszę tego tłumaczyć Antresola: Liderka goni nie na 200% a na 300% chociaż i tak nie ma ekstra premii. Tylko Liderka antresoli i zwrotów pracują uczciwie Nie wiem o której Liderce rozmawiamy ale to bez znaczenia.niech goni nawet 400% jeżeli jest taka możliwość Zwroty: Liderka nie boi się pracy. Dba o swój zespół. Jest za dziewczynami. Koordynatorzy: w sumie to nie wiem czym oni się zajmują bo wiecznie siedza przy biurku i nic nie wiedzą. Bo widzisz wykonują pracę o której nie masz zielonego pojęcia i długo nie będziesz mieć. Informatycy: PORAŻKA (Nie wiem skąd taki pomysł jest ale Pan B i P którzy zawsze potrafią pomoć co czasami jest oddelegowane w czasie) Kierownik: Wiele rzeczy i sytuacji nie wie lub nie widzi (Może widzą może nie chcą bo mają od tego Liderów specjalistów itd.Nie mają czasu na pierdoły. Widzę z całości wypowiedzi że nasz Się na wszystkim,ocenianiu pracowników tzn.kierowników,informatyków itd. Proponuję samodzielne stanowisko stróza nocnego .

Lukas

Omijajcie tę firmę z daleka . Wykorzystywanie pracownika na maksa ,praca jak w (usunięte przez administratora) przymusowej , najniższa krajowa to norma nawet dla doświadczonych pracowników , po kontakcie z kierownictwem odmawiają rozmowy na temat warunków pracy i tempa pracy .Kolesiostwo ,układy to wiedzą ci co tam trochę pracują.Ogolnie totalna porażka,WYZYSK pracownika do potęgi !!! Nasuwają się tu bardziej ostre słowa o tej firmie, magazyn Chęciny k.Kielc to powinna być firma pod nazwą (usunięte przez administratora) Przymusowej za (usunięte przez administratora) !!! O pracownika się powinno dbać a nie traktować jak (usunięte przez administratora) !!!

Hgg

Kiedy będzie dostępna dla pracowników skrzynka skarg i zażaleń??

Czy pensja w Mybox Logistics Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Magazynier, ich ogłoszenie jest 30 czerwca na Lento.pl.

Pensja składa się z podstawy i premii którą przyznają w zależności od stażu pracy w firmie.

Oki

Ala premia stażowa. A co z dodatkami np. na wakacje czy święta? Są premie z tych okazji, czy nie ma? I jak jest premia stażowa, to jak ktos ma doświadczenie 5 lat, to ile takiej premii można dostać?

@Oki

Z okazji wakacji jest organizowany dzień otwarty z różnymi atrakcjami dla pracowników /dzieci pracowników. Na święta bożonarodzeniowe są bony sodexo. Nie ma jeszcze osób które pracują tutaj 5 lat bo magazyn działa od 3 lat. Liczy się doświadczenie w naszej firmie a nie w pracy magazynowej. Pozdrawiam

Zapomniałeś dodać że bony sodexo to 200 zł brutto po odtrąceniu podatku to jakieś 140 zł. Jest się czym rządzić na święta

Firma nie ma obowiązku rozdawać żadnych gratisów z okazji świąt, to jest dobra wola zarządu, więc polecam się cieszyć z tych 140 bo zawsze mogłoby być okrągłe 0 ;-)

Robol

Nie polecam największemu wrogowi pracowac w tym (usunięte przez administratora). Pieniądze mizerne to słabo powiedziane. Trzeba zasuwać jak w obozie koncentracyjnym. Kierownik i dyrektor jedyne co umieją to podziękować a dziękuję się nikt nie naje, za to widać że oni mają się czym najeść. Liderzy mają stanowiska i premie po znajomości i są brani z łapanki od sklepi mięsnego, biedronki po rumcajsow na wydaniach którzy nie umia powiedzieć R i obgadują za plecami a boja sie powiedzieć cokolwiek pracownikowi w twarz, tylko sie glupkowato usmiechaja. Premie rozdają tylko swoim pupilkom którzy wiedzą co robić językiem. Kadrowe są mile tylko na rozmowie rekrutacyjnej a później odzywają się gorzej niż do psa. Ogółem kolesiostwo i kumoterstwo a ludzi traktują jak cyferki do wydojenia jeden odejdzie to zawsze przyjdzie ktoś następny. Była robiona ostatnio ankieta (usunięte przez administratora), jak widać nic nie pomogła bo liderzy są nadal ci sami :)

Jak myślisz że wszystko jest w porządku to się wypowiadaj proszę tylko o swoim dziale. Na wydaniach pracowałem miesiąc i nie przerobiłbym ani dnia dłużej i tam jest dopiero kolesiostwo. Najgorszy dział w całej firmie może jakbym trafił na przyjęcia czy antresole to jeszcze bym został ale niszczyć zdrowie na wydaniach za 2500zl to dziękuję i jeszcze docinki ze ktoś za wolno robi. Ktoś się musi tym zająć w końcu bo to nie jest normalne a już robiłem na paru magazynach.

Wróg

Może masz rację że nie wiem jak na wydaniach, ale jak jest praca którą trzeba zrobić to wszędzie się robi szybko, na każdym dziale. I oczywiście uważam ze na zleceniu się nie zarobi po 25 roku życia z podatkiem . Tym bardziej dla mężczyzny już nie wspomnę jeśli ma rodzinę. To już wina rekruterów .powinni informować jak zarobisz bez sobót 5 dni w tyg. A co do kolesiostwa to zawsze nowy ma przekichane i dają najgorszą robotę .

Zostaw merytoryczną opinię o Mybox Logistics Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mybox Logistics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mybox Logistics Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mybox Logistics Sp. z o.o.
  • Osiedle Dywizjonu 303 PAWILON 1
    31-871 Kraków

Mybox Logistics Sp. z o.o.