Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Jarosław

Bardzo polecam. Od jakiegoś czasu pracuję tutaj jako pomocnik kamieniarza i nie mogę narzekać. -Dobra kasa -Luźna atmosfera -Można się rozwijać -Nie ma problemu i zawsze można się dogadać jak coś trzeba

Paweł Mikolej

Mi się praca bardzo podoba : ) jestem monterem kamienia i uważam że praca bardzo dobra, szczególnie dla tych którzy lubią w budowlankę.

Uczciwy pracodawca

Szukałem jakiegoś uczciwego pracodawcy w Niemczech bo mieszkam 10Km od granicy a zawsze to lepsze stawki. Pojechałem żeby sprawdzić jak to wygląda i tak pracuję do dzisiaj, poelcam.

Jacek Bierut

Firma daje możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia więc polecam Sam na początku zaczynałem jako pracownik budowlany ale przekwalifikowałem się w kilka lat na kamieniarza. Zarobki adekwatne do stanowiska, ale myślę że dla każdego zadowalające.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik robót budowlanych-Niemcy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Markoś

Bardzo przyjemnie wspominam prace w tej firmie, firma otwarta na potrzeby pracowników, o wszystkim można pogadać i się dogadać więc atmosfera jest taka jak mało gdzie

Markoś

Firma z konkurencyjnymi warunkami o wiele lepsze narzędzia warunki zatrudnienia atmosfera kasa i organizacja niż w większości firm w PL

Zrzycki Kamil

Firma zaoferuje bardzo dobre warkunki pracy na terenie Niemiec oraz wysokie wynagrodzenia.

Dobra ekipa i dobra firma

Firma ma potrzebne do pracy narzędzia, zatrudnia sporo ludzi i wszystko normalnie na umowę o pracę nie żaden januszex

Margalski k.

Wiadomo że w budowlance można sporo zarobić i w sumie to prawda, poszukałem trochę opinii o tej firmie i jak na razie wszystko tak jak było w opiniach, spoko atmosfera nikt nie pogania i zarobki to baaardzo duży plus

Adam Snarski

Kilka osób polecało mi tą firmę ze znajomych z branży. pracuję już 2 miesiąc i spoko

Władek

Firma wykonuje większe i mniejsze zlecenia na początku jak szukałem pracy w niemczech to myślałem nad wykończeniówką bo trochę o tym wiem ale spróbowałem z polecenia znajomego swoich sił w PRS i tak działam już 2 rok.

Marek Kamiński

Trochę doświadczenia przy pracy z kamieniem mam więc robota jak dla mnie prosta jeśli ktoś się na tym zna. Moja kariera w tej firmie trwała przez 5 lat i myślę że sama praca z kamieniem to często lżejsza jest niż przy innych zawodach związanych z budowlanką więc jeśli ktoś ma chociaż trochę doświadczenia i wie jak wygląda praca w budowlance to myślę że warto.

Mirosław

Robota i stanowisko takie jak w Polsce a czasami nawet roboty mniej a pieniądze nawet 2-3 razy takie

Wieko Adam

Pracowałem w firmie 5 lat na stanowisku Kamieniarza. W firmie kierownik doceniał moją precyzję, zawsze też było sporo roboty ale kasa wpadała jak i mało gdzie.

Marcel Majewski

Firma daje stabilność finansową i co najważniejsze mogłem w końcu pracować w zawodzie z wykształcenia jestem murarzem a wiadomo że kamieniarstwo to praktycznie ta sama dziedzina, ja sobie chwalę i polecam

Stefan Piwko

Atmosfera podczas pracy całkiem dobra, nie ma kierownika co będzie za tobą chodził i Cię pośpieszał ale wiadomo że też siedzenia przez cały dzień nikt nie będzie tolerował. Znajomy mnie ostatnio pytał to mu poleciłem i nie narzeka.

QBE

Jeśli chodzi o kasę to firma zdecydowanie w czołówce, pracowałem wcześniej w kilku firmach w Niemczech i nie dostawałem aż takich stawek, wiadomo trzeba też mieć coś do zaoferowania ale najważniejsze żeby chcieć pracować bo wszystkiego można się nauczyć, a jak się chce robić to i kasa jest

Daniel W.

Przez mój wieloletni staż pracy w tym miejscu zdobyłem wiele doświadczenia, z perspektywy tych 6 lat mogę polecić firmę, jeśli chodzi o usługi to firma kładzie nacisk żeby wszystko było bardzo dobrze zrobione - żeby klient był zadowolony. Z punktu widzenia pracownika to firma daje stałe zatrudnienie i kasy też nie zdziera, jest naprawdę wyraźny szacunek do pracownika. -Pozdrawiam Daniel

Aleksander

Firma jako w sumie nieliczna w których pracowałem daje stabilne zatrudnienie, jak szukałem roboty przez agencje to skakanie tu po 2 tygodnie to tu i trzeba dojeżdżać po 2 godziny, Tutaj wszystko ogarnięte robota jesti stawki lepsze niż przez jakieś agencje i ogólnie w firmie jest dobra atmosfera.

Filip

Firma spora i ma dużo zleceń i płacą dobrze, otwarta na nowych pracowników i cały czas kogoś szukają jak ktoś szuka roboty w Niemczech to aplikować się nie zastanawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 109 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Henryka Pachońskiego 9
    31-223 Kraków
  • NIP: 9452223849 REGON: 381979655 KRS: 0000761149

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.