Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

kulig

Wypłata zawsze na czas, dobre warunki i pewna kasa

Uważajcie.

Nie wierzcie w komentarze. Patrzcie jak je pisano . Jednego dnia minuta po minucie. Jeszcze nie zaczęliście pracować a juz was (usunięte przez administratora) Jest tak. W soboty robisz za darmo , nikt ci nie zapłaci . W dni robocze siedzisz 10godz w pracy a zapłacą tylko za 8godz a jak nie jestes wydajny w robocie to jeszcze mniej. Masz byc wydajny i wyrobić akord. Jak zaczynasz robotę w kamieniu to nie masz szans wyrobić ich normy. Na chałupie minimum 6chlopa w mieszkaniu. Jak zle trafisz to zjedziesz w pierwszych dniach takie to kwatery. Czesto smród , piętrowe lozka i grzyb na ścianach. Auta firmowe po 20-30lat. Strach tym jechać ,ale jak zle trafisz to do pracy idziesz pieszo. Ogólnie nie polecam. Byłem i juz tam nigdy nie wrócę.

@Uważajcie.

a może firma poprosiła wszystkich pracowników o wystawienie opinii? żeby tacy jak ty nie robili krzywej opinii w sieci mijającej się z prawdą. nie nadajesz się do roboty i tyle. nie rozumiesz czym jest praca na akord to zmień branżę.

Uważajcie
@Uważajcie.

tak Ci wlasnie powiedzą , nie nadajesz sie do roboty . Za soboty nie zapłacą i utną godziny w tygodniu. Przestrzegam przed ta firma .

Pomidor
@Uważajcie

Ciężko płacić za stanie z telefonem w ręku i obijanie się. Za pracę zawsze jest płacone i nic nie jest ucinane. Jak ktoś myśli że się nie narobi a zarobi to tak się to kończy

Mirek

byłem bardzo zadowolony. nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. firma w porządku. jedna z lepszych na rynku

A ty rozumiem bezrobotny jestes dlatego tak tu gorzkie zale wylewasz? nadmiar wolnego czasu przeloz na robote. przydasz sie rodzinie. kiedys ktos cie zle potraktowal w firmie dlatego teraz tak płaczesz? tak dziwne ze robota w budowlance jest ciezka? a coś ty myślał? nigdy nie byles pracownikiem PRS więc skończ pisać te brednie. Praca jest ciężka ale płaca uczciwa. Jak ktoś chce pracować to będzie pracowal zamiast płakac na forach. praca nie dla mamisynków.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik robót budowlanych-Niemcy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miłosz

Jak szukałem firmy do pracy w branży to właśnie PRS miało całkiem ładną ocenę i opinie. Wszystko się sprawdziło i mogę szczerze polecić

Korczak Władysław

Robota niezła, warunki pracy czasem bywają kapryśne wiadomo jak to jest na budowie to tutaj tak samo, czy chłodniej czy cieplej pracować trzeba. Praca fizyczna, nie jest lekko ale warto.

Mikołaj

Szef słowny, wszystkie wątpliwości wyjaśnia od razu, w pracy panuje dobra atmosfera, jak ktoś chce iść na urlop to normalnie nie ma problemu, z kasą jest spoko, ja tam nie narzekam dobra firma.

Łukasz N.

Jedna z lepszych firm, firma otwarta na nowych pracowników, nie wymaga też jakiegoś potężnego doświadczenia szczególnie na stanowisku kamieniarza, ale trzeba coś oczywiście wiedzieć : ) Myślałem wcześniej nad pracą w tej firmie i postanowiłem że spróbuję i odpowiada mi jak najbardziej.

Paweł Rutyl

Poczytałem trochę opinii i wysłałem CV obecnie mija już 4 miesiąc i podoba mi się praca tutaj.

Natan Opiłkowski

Jeśli ktoś szuka pracy w tej branży to zdecydowanie polecam, praca jak to praca na budowie fizyczna ale idzie się przyzwyczaić. Myślę że praca dobra też dla młodych bo firma zatrudnia na umowę o pracę normalnie i jest nastawiona na długą współpracę.

Józek

Firma płaci na tyle dobre pieniądze że można spokojnie wyżyć i jeszcze odłożyć i wcale nie trzeba się zatyrać, wystarczy wykonywać swoją pracę. Jak zaczynałem to miałem niewielkie doświadczenie i firma zaoferowała mi posadę pracownika budowlanego, po 2 latach udało mi się dostać na stanowisko montera kamienia więc jestem z tego bardzo zadowolony.

Kamil Wartocki

Myślałem nad pracą w granicie ale słyszałem wiele negatywnych opinii i w sumie tutaj mam też bliżej pracuję od 11 miesięcy więc zaraz rok równo : ) Firma porządna jest czym pracować jest sporo roboty ale nikt za bardzo nie pogania. Jeśli ktoś myśli nad podjęciem tutaj pracy to podpowiem że rozmowa kwalifikacyjna nie jest trudna, Podstawowe pytania o doświadczenie oczekiwania, nie ma się czym stresować.

Wiesław Wodecki

Robiłem u nich do emerytury, praca jak to na budowie, czasami świeci słońce a czasami jest chłodnej to że stawki spore to zaprzeczyć się nie da, firma ceni sobie pracowników z doświadczeniem i cały czas się rozwija. Polecam -Wiesław Wodecki

Marcinkiewicz Jan

Praca zdecydowanie wymaga predyspozycji fizycznych, ja pracowałem jako kamieniarz robota nie jest trudna ale trzeba mieć trochę siły. Firma nie jest mała ale ogólnie warunki zatrudnienia wcale nie są złe, stawki na pewno lepsze niż w PL

Bielecki Bogdan

Praca w na terenie Niemiec przy robieniu elewacji z kamienia, firma bardzo pilnuje jakości roboty. Pracowałem tam już pół roku temu i bardzo dobrze wspominam Z tego okresu zostało mi całkiem sporo znajomości i kasa też dobrą dają

Paweł Janiszewski

Firma szuka doświadczonych pracowników a że doświadczenie mam to zaaplikowałem ogólnie myślę że mogę firmę polecić firma stawia na rozwój i można dalej się rozwijać podejście do pracownika i kasa to na pewno podstawowe plusy

Waldek

W firmie pracuję od 2018 roku i jeśli ktoś się zastanawia albo szuka pracy związanej z budowlanką to polecam.

Nikodem Pietrzak

Porządna firma, miałem okazję pracować u nich przez 3 lata i jeśli miałbym szukać firmy kamieniarskiej to zdecydowanie bym ich wybrał. Firma sporo wymaga ale też sporo oferuje.

Zbyszek

Prowadziłem własny zakład kamieniarki i głownie zajmowałem się obróbką marmurów i granitów na płyty grobowe ale przekazałem firmę synowi, niby lepiej na swoim ale tutaj moim obowiązkiem jest po prostu dobrze wykonać robotę i nie muszę myśleć nad podatkami księgowej i czy za 2 miesiące też będzie robota, po prostu prościej jest.

Przemysław

Pierwsza robota za granicą i udana, słyszałem że można zostać oszukanym więc poczytałem trochę opinii o różnych firmach i właśnie ta wypadła bardzo dobrze, płace faktycznie dobre a robota wcale nie jest aż taka trudna jak ktoś lubi robotę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 109 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Henryka Pachońskiego 9
    31-223 Kraków
  • NIP: 9452223849 REGON: 381979655 KRS: 0000761149

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.