Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Świetny pracodawca

Świetny pracodawca, wszystko do ugadania i szef normalny gość jak potrzeba urlop czy coś to nie ma problemu, kasa zawsze też na czas. Atmosfera naprawdę swobodna na robocie i nie było żadnych większych problemów jak pracowałem

Mati8772

Praca jak praca, trzeba się trochę nalatać bo praca z kamieniem wcale lekka nie jest. Plus to praca za dobrą kasę umowa o pracę i umowa o oddelegowanie a jak mam trochę doświadczenia w tym to niewiele firm to proponuje

Markoś

Firma poszukuje pracowników na stanowiska montera kamienia, kamieniarza i pracownika budowlanego bo na takie stanowiska jest najieksze zapotrzebowanie. Firma ma sporo zleceń więc nie trzeba się martwić o to że roboty zabraknie, stabilne zatrudnienie na dobrych warunkach 5Gwiazdek

Kamieniarz

W kamieniarstwie siedzę od 2008 roku, wtedy zaczynałem szukać pracy i przewinołem się przez wiele firm, raz było to 3 miesiące raz półtora roku, tutaj postanowiłem zostać na dłużej i pracuję tak już 4 lata i dokładnie 8 miesięcy : ) Z warunków pracy jestem zadowolony jest umowa, z urlopami nie ma problemów, profesjonalna firma zarówno jeśli chodzi o podejście do pracownika jak i wykonaną robotę.

Czy kandydat na stanowisko Kierownik robót budowlanych-Niemcy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Cezary

Pracowałem przez ponad 2 lata i myślę że mogę polecić, jak są jakieś problemy to wszystko można na spokojnie zawsze wyjaśnić, szef bardzo miły i uprzejmy człowiek firma nie (usunięte przez administratora) i płaci wyższe stawki niż na rynku

Dorian

Fajna praca, pracuję 3 rok jako monter kamienia a z wykształcenia jestem murarzem. Wcześniej pracowałem na budowie też w Niemczech i doświadczenie jak najbardziej się przydało

Caprisan

Wyjechałem żeby zarobić trochę kasy, wiadomo jak wiele osób, firma chwali dobrych pracowników. Jeśli ktoś myśli o lepszych pieniądzach i wie że jedzie do pracy fizycznej to firma daje zarobić.

FAWIDOFF

Szukałem pracy za granicą i poszukałem firm z dobrymi opiniami na goworku właśnie i postanowiłem zaaplikować po 3 miesiącach uważam że fajne miejsce do pracy

Malicki Oskar

Firma zajmuje się budową elewacji z kamienia, firma stawia bardziej na umiejętności niż papier i daje możliwość rozwijania się w kierunku kamieniarskim. Polecam

Arnold

Tak, to prawda że firma kładzie spory nacisk na jakość pracy, bo firmie zależy na klientach. Firma dobrze traktuje pracowników stawki są konkurencyjne robota też, taka jak to budowlanka trzeba się trochę nalatać ale myślę że warto.

Dominik

Jestem zadowolony z współpracy z PRS Szef dobry można pogadać pożartować ogólnie atmosfera nie jest napięta, mi bardzo dobrze się u nich pracowało i jeśli szukał bym pracy w Niemczech to na pewno bym o nich w pierwszej kolejności pomyślał. Dzięki-

Krystian

Pracodawca godny polecenia, pracowałem z bratem i oboje sobie chwaliliśmy, solidna firma

Maciej

Gdyby nie to że mam rodzinę to móglbym zostać na dłużej ale niestety trzeba wracać, na pewno dobrze będę wspominał bo dostałem i porządne narzędzia i fajnych ludzi do współpracy.

Dawid

Moja pierwsza praca po ukończeniu kursu kamieniarza i nie zawiodłem się, robię pracę którą lubię z fajnym zespołem.

Tomasz

Jak pracuję już 5 lat to nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata się spóźniła, po tych 5 latach móglbym szczerze polecić robęte. Firma płaci dobrze dla ludzi którzy chcą pracować i nie ma żadnych potrąceń za "amortyzacje narzędzi" jak to kiedyś jedna firma mi policzyła, wszystko przejrzyście i prosto wiadomo ile ma być i ile będzie.

Rydzyk

Fajna robota, elewacje robiłem przez wiele lat więc mam sporo doświadczenia Firma zaproponowała niezłe warunki zatrudnienia i stawkę

Bruno

Firma wymaga od pracowników porządnej pracy i nie ma miejsca na fuszerkę, robota wymagająca ale idzie za tym wypłata co miesiąc : )

Adrian Wysocki

Firma na rozmowie jasno przedstawia obowiązki i wiadomo za co jest płacone, jak ktoś myśli że sobie przebimba cały dzień to niech nie traci nawet czasu.

Hubert Radziwił

Firma daje możliwość rozwoju i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Jak dla mnie najlepsze stanowisko to się okazało monter kamienia, lubię to co robię i mi wszystko odpowiada

Polecam. Jestem zadowolony z pracy atmosfery i warunków, dostałem od razu umowę o pracę więc firma porządna cały czas szukają więcej pracowników bo roboty jest cała masa a ludzi brakuje. Polecam jeszcze raz

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 109 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Henryka Pachońskiego 9
    31-223 Kraków
  • NIP: 9452223849 REGON: 381979655 KRS: 0000761149

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.