Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. w Kraków

Mikołaj

Pracuje w firmie ponad 4 lata jako pracownik budowlany firma oferowała mi możliwość rozwoju w miarę zdobytego doświadczenia, wiadomo im lepszy fachowiec tym porządniejsze pieniądze zarobi

Witek Warmiński

Praca do najłatwiejszych nie należy ale pozwala sporo zarobić, praca praktycznie w stałych godzinach, umowa podatki odprowadzone, porządna firma.

Jano

Firma oferuje lepsze warunki zatrudnienia niż konkurencja, pracowałem przez 1,5 roku i bardzo sobie chwalę.

Kamieniarz

Pracę w PRS mam od 2018 roku, więc już trochę pracuję. Mi pracuję się tutaj bardzo dobrze, ja lubię swoją pracę mój dziadek i ojciec też byli kamieniarzami to się fachu nauczyłem a pieniądze są z tego takie że można i się utrzymać i sporo odłożyć

Czy kandydat na stanowisko Kierownik robót budowlanych-Niemcy w firmie Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bartosz Malinowski

Jak dla mnie robota ok, płacone jest za każdą przepracowaną godzinę tak jak na umowie, robiłem wcześniej w Granicie i dostawałem sporo mniejszą kasę a robota ta sama.

Robert

Robota do wyuczenia, ja robiłem jako monter kamienia, roboty jest bardzo dużo no i wiadomo robota też nie jest lekka i to trzeba wiedzieć jak ktoś myśli o pracy tutaj.

Radek

Miałem okazję pracować w PRS przez lekko ponad 6 miesięcy i jeśli ktoś szuka czegoś na stałe za dobre pieniądze to jak najbardziej mogę polecić.

Kamil Piotrowski

Pracuję jako monter kamienia i nie mam na co narzekać, w firmie jest całkiem dobra atmosfera, nikt nie pogania ale wiadomo że też nikt siedzenia nie będzie tolerował. Praca fizyczna, dobrze jest mieć trochę chociaż doświadczenia jak się aplikuje ale ogólnie firma otwarta na wszystkich.

Adrian Adrian

Moje zatrudnienie trwa już 2.5 roku, zleceń jest dużo a firma też zatrudnia sporo osób i już trochę na rynku jest, można też złapać doświadczenie. Firma nie zdziera grosza z pracownika i hojne wypłaty to prawda.

XYZ

Polecam, umowa o pracę + umowa o oddelegowanie. Na wypłatę narzekać się nie da bo stawki bardzo dobre roboty też trochę jest. Pracuję u nich już zaraz rok będzie i mi tam wszystko odpowiada

Janek

Dobra firma szczególnie jeśli ktoś szuka pracy jako monter kamienia, warunki zatrudnienia jak dla mnie bardzo dobre, wszystko zawsze na czas.

Kazik

Firma daje normalnie umowę o pracę i bez żadnych udziwnien i potrąceń, w Polsce pracowałem jako kamieniarz i miałem sporo klientów ale tu nie muszę się martwić o zusy pity city i inne wymysły, kasa zawsze tyle co na umówie.

Faktycznie jedna z lepszych firm, praca jak to praca na budowie nie jest najlżejsza ale właśnie bardzo dobrze płatna.

Arek Wałbrzyń

Super praca, można się sporo nauczyć. Firma dobrze traktuje pracownika i płaci ogólnie lepiej niż w branży

Mirosław L.

Pracowałam w firmie 8 miesięcy :) i gdyby nie przeprowadzka, nie zmieniłabym miejsca pracy. PRACA DO LEKKICH NIE NALEŻY i jeśli ktoś myśli że będzie się szwędał przez cały dzień to lepiej niech nawet nie próbuje.

Nikodem

Firma oferuje stabilne zatrudnienie normalnie na umowę o pracę i nie ma nic (usunięte przez administratora) ani (usunięte przez administratora), pojechałem na 5 miesięcy jako kamieniarz i po pół roku wróciłem i pracuję już tutaj na stałe - robota mi odpowiada i jestem zadowolony

Jestem zadowolona z pracy jako kamieniarz, czasem jest ciężko ale dobra wypłata to rekompensuje

Kacper

Spoko robota, taka dość manualna, dokładna, jak ktoś ma trochę doświadczenia to warto aplikować, mój ojciec był kamieniarzem i jeździłem z nim po wszystkich robotach a doświadczenie się bardzo przydało.

Mirek

Cześć, pracuję w tej firmie od kilku miesięcy i jest wszystko ok. Kasa na czas, Dostałem porządne niemieckie pieniądze.

Kornel W.

Jedna z lepszych firm dla Polaków w Niemczech jeśli chodzi o kamieniarstwo, pieniądze zawsze na czas na koncie firma ma narzędzia, bo spotkałem się nawet z firmą gdzie chcieli mi wcisnąć umowę gdzie mam pracować na własnych narzędziach, więc firmę polecam jako porządną i uczciwą

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 109 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 124 ocen.
  • Henryka Pachońskiego 9
    31-223 Kraków
  • NIP: 9452223849 REGON: 381979655 KRS: 0000761149

Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.