Opinie o Zen.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zen.Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Zen.Com Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zen.Com Sp. z o.o. w Warszawa

Lucja

Polecam bramki platnosci Zen, aplikacja przejrzysta, dziala bez zarzutu i oferuje wiele opcji! Zen rozwija się na plus

marcinnowak

Jak dla mnie super apka, przewalutowanie działa bardzo sprawnie, tak samo jak płatności.

tomek22

Nie polecam korzystania z ZEN.COM. Złe doświadczenia mam

Ivan
@tomek22

A ja mam bardzo pozytywne doświadczenia jako Klient. Obsługa Zen jest bardzo pomocna, od roku korzystam z apki, praktycznie większość kasy teraz przepływa przez Zen w sensie doładowuję konto i korzystam z pieniędzy na Zen w codziennym życiu - płacąc za zakupy, czynsz, media itp. Jedynie co mnie bardzo wkurza, aby nie napisać mocniej to nieład z aplikacją. Przez niedociągnięcia, korzystałem rok za darmo z Zen I apka nie upominała się aby pobierać kasę, wszystkie funkcje działały ale już to poprawili. Teraz ciągle aktualizacje co tydzień co jest mega wkurzające. Dziś wygląda aplikacji jest taki i taki, włączasz po aktualizacji apkę i wygląda całkiem inaczej bo ktoś miał wizję, gdy oglądał telewizję musisz się uczyć się obsługi apki, gdzie co jest, od nowa. Bardzo mnie to irytuje a tak to jest ok.

oks

Mówiąc szczerze dział działowi nie jest równy, przez co oceny mogą się różnić. W dziale którym obecnie pracuje jest super atmosfera oraz super szefostwo. Bardzo dobrze się pracuje i bardzo dobra jest komunikacja. Natomiast jeżeli chodzi o współprace między działami, to tutaj to wygląda trochę gorzej niestety. Nie ma tragicznie ale często dochodzi do nieścisłości i braku przesyłu informacji co komplikuje prace i tworzy napięcia. Ogólnie firma cały czas się rozwija i wyciąga wnioski z błędów dlatego uważam ogólnie że to dobra firma.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

karrrrr

Dress code? Wszyscy pracujemy zdalnie więc typowy dresscode to piżama :D

Tramsat

Pracuję w supporcie od roku. Proces rekrutacji był profesjonalny i bardzo przyjemny, zero stresu. Panuje świetna atmosfera. Z każdym można zagadać w każdej chwili. Zawsze otrzymywałem bardzo koleżeńską odpowiedź i pomoc. Zmiany do ustalać wedle potrzeb w bardzo dużym zakresie. Praca zdalna to norma. Sprzęt wysłany kurierem, wszystko dobrze działa.

Pracownik ZEN

Pracowałem w kilku instytucjach finansowych, w ZEN póki co jest największy porządek. Praca zdalna nie jest dla nich niczym zaskakującym, całość mojego zatrudnienia odbyła się zdalnie, dostałem cały sprzęt do pracy (laptop słuchawki, instrukcje logowania) przez kuriera, tak samo odbywa się wysyłka dokumentacji (na koszt pracodawcy). Atmosfera jest ok, nie mam na sobie presji, jak potrzebuje dłuższej przerwy to nikt się mnie nie pyta czemu. Rekrutacja miała 3 etapy, ale ludzie którzy tu piszą o tym że musieli się przygotować z historii firmy to kłamcy, cała idea firmy została mi przedstawiona przez rekrutera i prezesa zarządu, ja opowiedziałem im za to swoją historię i mnie przyjeli. Co do minusów to nie mam wiele do powiedzenia, jak na razie zarówno benefity jak i wynagrodzenie są na poziomie, nie że jakieś kosmiczne, ale konkurencyjne.

Yehor

Bardzo dobra atmosfera, dużo szkoleń i zgrany zespół. Polecam :)

Mateusz

Miałem przyjemność uczestniczyć w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Junior Chargeback Specialist w Zen.com. Pierwszy etap polegał na rozmowie telefonicznej z Panią Moniką - w trakcie rozmowy zostałem zapytany m. in. o proponowane wynagrodzenie oraz została sprawdzona moja znajomość języka angielskiego. Etap odbył się w bardzo dobrej, przyjemnej atmosferze dzięki Pani Monice, która również odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Drugi etap to rozmowa video z przyszłym przełożonym - w moim przypadku trwała około 40 minut. Pytania dotyczyły znajomości branży finansowej, doświadczenia zawodowego itd. W trakcie rozmowy również panowała bardzo profesjonalna i miła atmosfera. W trzecim etapie nie miałem okazji uczestniczyć ze względu na to, że postanowiłem przyjąć inną ofertę pracy. Podsumowując, proces rekrutacji oceniam jako bardzo profesjonalny, odbył się w bardzo miłej atmosferze i uzyskałem wyczerpujące odpowiedzi na nurtujące mnie pytania :)

Hey

Jako, że aplikując nie znalazłem żadnych informacji odnośnie firmy ze strony pracowników, to chociaż dodam info o rekrutacji. Aplikowałem na customer service specialist z j.angielskim. Rozmowa była telefoniczna, większość po polsku, parę zdań po angielsku w celu weryfikacji. Zostałem poinformowany, że są jeszcze 2 etapy (sick): 2 etap-godzinna rozmowa z przyszłym przełożonym i 3-30minutowa rozmowa z prezesem). Padło pytanie o oczekiwania finansowe, podałem 4tys brutto, a po paru dniach dostałem maila, że moje oczekiwania przewyższają budżet na to stanowisko xD w mojej opinii powinni poinformować jaki jest budżet i ewentualnie negocjować, czy jestem w stanie go zaniżyć... Nawet nie żałuję, że nie przeszedłem dalej.

Mo
@Hey

Witam Możesz powiedzieć jak wyglądał 2 etap ? Bo właśnie czekam na rozmowę

Pawełek

Proponują max 4k netto na stanowisko w finansach z doświadczeniem. W tych czasach to żart.

Rob

Nowa firma, się rozwija, homeoffice

@Rob

Czyli dalej pracujecie w domach? Firma zapewnia niezbędny sprzęt do pracy?

Rico
@Adam

W sensie kompa?

trener

Ostrzegam wszystkich przed tym operatorem. Dramat. Najpierw podczas rejestracji dostaję dziesiątki takich samych smsów, ale to najmniejszy problem przecież, choć już powinien wzbudzić moją uwagę – bo to bardzo nieprofesjonalne podejście do poważnych spraw. Rejestrują się w końcu, choć trwało to kilka dni. Mam sklep podpinam płatności przez zen i na szczęście pozwalam tylko na jedną transakcję. Transakcja miała miejsce 14.10 a dziś jest 19.10 i nadal nie mam środków do dyspozycji. Pomoc techniczna to jakiś żart – pisze się na czacie do kogoś i odpowiada jakis Matthew albo Ivan, a cała historia kontaktów znika, kiedy tylko zamkniesz apkę. Matthew albo Ivan korzystają z translatora i ich odpowiedzi są tak ogólnikowe, i absurdalne, że chciałoby się ich rozstrzelać. Są także sprzeczne – najpierw piszą mi że pieniądze są dostępne natychmiast, a a zaraz potem, że muszą to sprawdzić i że odpiszą na maila. I oczywiście nie ma odpowiedzi. Nie polecam, odradzam. To pachnie jakimś oszustwem.

Wania

Firma rozwija się z udziałem każdego pracownika z osobna, praca w systemie home office, wysyłka sprzętu i wszystkich potrzebnych akcesorii ;) Z przełożonymi jest łatwy kontakt, żadne pytanie nie zostaje bez odpowiedzi. W supporcie fajny nastrój i duże możliwości rozwoju. Polecam :)

wciazobecnypracownik

ha ha ha - pracownicze dokumenty, infrastruktura, zarzadzajacy ta infrastruktura, prawnicy, a o zarzadzie lepiej nie wspominajcie bo ktos sie faktycznie nim zacznie interesowac i sprawdzac

@wciazobecnypracownik

Nie polecam tej firmy. Szybko stąd uciekniecie tak jak to robi jeden za drugim.

Mo Ya

Niedopracowanie produktu, masa prowizorki, niedobór personelu, stawki sporo poniżej kwalifikacji i rzeczywistej wartości pracy. Sporo fuckupów, bardzo duży natłok pracy. Dobre jako pierwsza praca dla kogoś ogarniętego, np. w okresie studiów, ale tak szybko jak zbierzesz doświadczenie - szukaj czegoś lepszego w branży finansowej. Nauczyć się można wiele o pracy instytucji finansowych, funkcjowaniu kart, chargebacków, reklamacji itp., choć nie ma szczególnych twardych kompetencji w pakiecie treningowym. Praca w całości zdalna dla większości osób, biura w Rzeszowie, Krakowie i Warszawie (połączone z G2A). Kolejne rekrutacje kończą się niepowodzeniami (czemu się nie dziwie patrząc na stosunek wymagań do warunków). Praca na supporcie w systemie 3 zmianowym, 24/7, dla juniorów trochę powyżej minimalnej płacy. Brak realnych podwyżek, premii, czy określonej struktury awansu. Firma jest ciągle względnie nowa (rok na rynku), ale z tym podejściem nie wróże jej długiego trwania. Obecnie panuje nastrój ratowania się z tonącego statku, zobaczymy jak przejdzie ten kryzys. Brak premii okolicznościowych (nie licząc gadżetów firmowych których wartość wlicza się w rozliczenie roczne), obowiązkowe benefity w wartości ok 5% pensji. Opieka lekarska i ubezpieczenie, raczej standard. Multisport zabiera większość benefitu, jeśli chcesz go używać, jest też opcja na dodatkowe ubezpieczenie. Team jest w większości młody, wysoko kompetentny, wszystko jest jednak sterowane przez prezesa (w formie micromanagingu), próbującego powtórzyć sukces G2A - stąd obowiązkowa rozmowa z nim na początku. Kultura korporacyjna raczej ok, nie można zarzucić nikomu mobbingu (osobiście nie spotkałem się z tym raczej). Ogólnie mocne 3,5/10 na zachętę dla tego pracodawcy (perspektywy pracy w różnych innych firmach wcześniej).

Ivan
@Mo Ya

Fakt, jako apka jest mega niedopracowana. Od grudnia korzystam z wszystkich funkcji aplikacji mimo że po 3 miesiącach wygasła bezpłatna subskrypcja i nie powinno nic fizycznie działać. Minus że półtorej miesiąca temu załataliście wszystkie stare wersje apki, dzięki którym można było o wiele więcej ???? Pisałeś o tonącym statku. Masz na myśli to, że firma nie radzi sobie na rynku lub ma zbyt mało klientów, żeby przetrwać? Mógłbyś proszę rozwinąć tę myśl? Bardzo polubiłem Zen i ciekawią mnie info z pierwszej ręki ????

@Mo Ya

Potwierdzam, plus (usunięte przez administratora) też jest:) plus brak w kompetencjach managerów i liderów a po angielsku też słabiutko mówią śmieje się z nich cała firma. Nie polecam.

Klient

Nie polecam tej firmy. Blokują konto z kilkoma tysiącami złotych. Zostaniecie bez kasy za granicą.

Stanowczo odradzam, firma traktuje bardzo niepoważnie proces rekrutacyjny. Po przejściu wszystkich trzech etapów, ustaleniu warunków i zrobieniu badań lekarskich dowiedziałem się w krótkiej rozmowie telefonicznej z panią z HR(5 dni przed rozpoczęciem pracy), że stanowisko się jednak nie utworzy. Zdążyłem już oczywiście złożyć wypowiedzenie u poprzedniego pracodawcy. Ku przestrodze, lepiej poważnie przemyśleć aplikowanie na jakiekolwiek stanowisko w tej organizacji.

Pracuś

Polecam

@Pracuś

Co konkretnie podoba Ci się w pracy w Zen.Com? Dobrze że podzieliłeś się swoją opinią, może jednak napiszesz nieco więcej na temat firmy? Każdy rozbudowany wpis mocno pomaga innym osobom odwiedzającym wątek, warto napisać coś więcej!

?

Czy może ktoś coś napisać o tej formie? +|-, jakieś opinie, zarobki etc.

Zostaw merytoryczną opinię o Zen.Com Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Zen.Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zen.Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zen.Com Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 15 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zen.Com Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zen.Com Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zen.Com Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Emilii Plater 53
    00-113 Warszawa