Opinie o Sigma-Hurt Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sigma-Hurt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigma-Hurt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma-Hurt Sp. z o.o. w Gdańsk

bogdan

(usunięte przez administratora) polecam ten film zarzadowi sigma ..z dedykacja dla wojtka ./ nie ja go zrobiłem/ wojtek ponoć dyrektor..a zielony jak kapusta ...nie ma pojecia o logistyce . Zadam pytanie czy odpowie jak wyglada jazda na dwie karty kierowców, ile mają przerwy w ciagu dnia pracy.// podpowie 90 min. tyle bedzie stało auto.. a klient bedzie czekał ??? a potem zrezygnuje z sigmy. . Gdzie jazda na kaszuby czy region łeby słupska ..życzę powodzenia WEDŁUG MNIE TOMEK Z LĘBORKA MA WIĘCEJ POJĘCIA O LOGISTYCE NIŻ PSEDO dyrektorzy z gdańska ... czy ktoryś z nich wie jak wyglada jazda po terenie .czy ktoryś znich jechał z kierowcą i sprawdził ile czasu to zajmuje ...NIE ŻADEN NIE MA POJĘCIA TOMEK JEŻDZIŁ I SPRAWDZAŁ GDZIE MOŻNA ZAJECHAĆ /AUTO SIE ZMIEŚCI ,ILE CZASU TO ZAJMUJE/ .NA TEJ PODSTAWIE USTALAŁ TRASE I ILOŚĆ ŁADUNKU ....DYREKTORZY....CZY KTÓRYŚ WIE O CZYM MÓWIE...to też logistyka . CZY MACIE TYLKO złotówki w oczach .. odnośnie złotówek ..zaczniemy od samochodów .. w leborku jest jeden sprawny daf. 4 iveco sa niesprawne . jednemu lamy się nie palą. drugi ma brak ogrzewania .trzeci szyby się nie zamykaja .czwarty ma wyrwana skrzynie . dwa mercedesy jeden tachograf nie działa drugi z chłodzeniem nie działa .. SUPER FLOTA ...TO FLOTA WOJTKA ....BRAWO ...BRAWO ... gdzie paleciaki .gdzie nowe auta od TRZECH LAT PREZES OBIECYWAŁ .. TERAZ DALEJ GDZIE PIENIĄDZE ZA BUTY KURTKE ZIMOWA CZY PRANIE ... jak podpisac zgode to wszystko się mówi .. a życie leci dalej// .DZWONIE DZWONIE A ktos sie boi odebrac telefon nie masz odwagi odebrac telefon.. człowiek na poziomie by oddzwonił chciałem tylko urlop...ze wzgledu na mój wiek /szacunek do starszych jesli w domu uczyli/ powinieneś oddzwonic tak ja myślę chyba że jestem starej daty..... JESZCZE TROCHE I IDE NA EMERYTURE ..JAK TO MOWIŁ PAN PIOTREK MAM TO W PI...E zamykając temat KTOS NISZCZY CELOWO FIRME SIGMA ... PANIE PREZESIE KTO MA WEJSC NA TEREN SIGMY???? POZDRAWIAM BOGDAN

nick

ale pojechane, BRAWO Panie Bogdanie

Prawy
@bogdan

Panie Bogdanie opisał Pan całą sama prawdę jak wyglada praca jako pracownik ze stażem w tej firmie podpisuje siw pod tymi słowami sam nie raz byłem świadkiem jak sprawne są auta jak każdy jedzie i tylko walczy aby jakoś rozwieźć ten towar i to nie tylko w Leborku bo w Gdańsku i Nowym Mieście jest to samo Kierownik ds transportu nic nie robi w tym temacie nie wiem czekają aż się stanie jakiś poważny wypadek ???? Dopiero zareagują, może sprawę trzeba zgłosić do inspekcji ruchu drogowego do inspekcji pracy. Ludzie tu chodzi o życie innych ludzi !!!! Nie wolno tak narażać innych !!!! Panie Bogdanie brawo za odwagę !!!!!Szacunek

@bogdan

Bogdan wracaj do roboty bo nie ma komu pracować, symulancie ty

Bogdan

Nigdzie nie wracam. To jest (usunięte przez administratora) na kółkach

@Bogdan

Facet nie masz odwagi pisać jawnie to nie pisz wogóle ..Nie podszywaj się nie pisz bogdan jak nim nie jesteś..co za (usunięte przez administratora) pisze za mnie...

@Prezes

Prezes wracam do normy serce już tak nie boli ...nikt mnie nie denerwuje..za tydzień mam następne badania ..i się wyjaśni..narazie powodzenia ...ktoś tu pisze za mnie nie zaglądałem tu miesiąc co za c...ta podszywa się...

@Bogdan

A za jak za tydzien beda dobre wyniki to i tak nie wróce bo nie chce mi sie pracowac

Prezes

Już niedługo, już nie bawem otwieramy magazyn typu cross-docking magazyn ten bedzie znajdował się w okolicach drogi do miejscowości Łeba. Pozdrawiam serdecznie.

po co przedłużać agonie?

@aa

Coś robić trzeba :)

Szanuj pracowników

Sigma jest firmą, która myśli że pracownik jest ze stali. Nie mamy swoje wartości pracujemy szczerze i nam należy się szacunek. Jest jedna prosta zasada my kierowcy konwencji utrzymujemy tą firmę. Nazywanie Nas Fizolami jest szczytem chamstwa.

Jason
@Szanuj pracowników

Kto tak nazwal pracowników?

Uprzejmie donosze

Chiałabym aby dotarło do odpowiednich służb to, że owa firma sprzedaje towar na "lewych" fakturach, samochody codziennie mocno przeładowane. Pozdrawiam całą kadre :D

kamme
@Uprzejmie donosze

no te lewe faktury to norma od lat

Brałeś udział w rekrutacji do Sigma-Hurt Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
waldoch

Ależ panie prezesie nie ma sensu juz tego ciągnąć.Nie ma armii ani sprzętu.Sam już psychicznie nie wytrzymuje.

@waldoch

To zwolnij miejsce komuś komu zależy na pracy, albo idz na l4 na sezon. Twoj kolega tak zrobił i odrazu lepiej sie czuje.

waldoch

Zamykamy to badziewie.Szkoda marnowac czasu jak nikt nie chce tu pracować.

@waldoch

Zaraz Cię zamkne jak Ty chcesz..

Pumik

Jeszcze Ole zwolnili która pracowała tam bardzo długo.W tej firmie wypowiedzenie można dostac w kazdej chwili.Czy to wogóle firmą można nazwać.Letem klepią Ciebie po plecach jaki to jesteś dobry bo robisz nadgodziny.A zimą szukają oszczędności tradycyjnie co roku.Prezes...kpina.Firma (usunięte przez administratora).Długo na rynku nie pobędzie.Odradzam każdemu.Nigdy nie wiesz o której skończysz prace.

adc
@Pumik

zgadzam sie, w wakacje obiecują złote góry, a na zime cieńcia kosztów oraz etatów

@Pumik

Dokładnie zwolnili Olę pracownika z wieloletnim stażem która wszystko umiała zrobić, zawsze pomocna i uśmiechnięta, można było w każdej chwili na nią liczyć. Nie odmawiała pomocy nikomu nawet jak ktoś wiele razy pytał o to samo. Zawsze znalazła czas. Przy tym bardzo sympatyczna i pozytywna osoba. Dziewczyna miała największa wiedzę o tej firmie, a w programie śmigała jak nikt inny w tej śmiechu wartej firmie. Znała się niemal na wszystkim, pracowała na wszystkich prawie stanowiskach, każdy traktował ja jak skarbnicę wiedzy i jeszcze jeździła i szkoliła innych pracowników w oddziałach. Siedziała wieczorami odblokowywała zamówienia aby sprzedaż szła, oddała serce tej firmie a tak Ją potraktowali. Brak szacunku !!!!! Nie warto w tej firmie pracować - odradzam lepiej szukaj pracy gdzie indziej potencjalny pracowniku bo ten pracodawca zatrudni Cię za (usunięte przez administratora) pieniądze i za chwile zwolni jak już mu nie będziesz potrzebny. ZDECYDOWANE NIE

XX

Tak firma bez Oli to już nie ta sama firma, ciagle jakieś dziwne zmiany, o których niby nikt nic nie wie, kompletny brak komunikacji niejasny system pracy. Decyzje podejmowane na hura i za chwile zmiana decyzji jest tu na porządku dziennym - jedno w tej firmie jest pewne że nie wiesz jak masz pracować bo kierownictwo ma 100 decyzji na minutę jedno wprowadzi i za chwile zmieni. Zwalniają znowu zatrudniają te same osoby jakby nigdy nic. A co najbardziej przeraża to brak szacunku do pracownika, kompletnie nie szanują ludzi !!!! Traktują jak woły do pracy !!! Zdecydowanie nie polecam podejmować tam pracy !!!

@XX

Bo to jest cała prawda co się teraz dzieje Brak organizacji Brak odpowiedniej osoby na stanowisku Brak Oli. Ola serdecznie pozdrawiam napewno znajdziesz porządna pracę docenia twoje zdolności życzę stanowiska dyrektora na które dawno zasłużyłaś ale niedawno bo jestes bystrza niż obecni rządzące w firmie

@Pumik

Nie wierze Olę zwolnili co ta firma robi - to jakaś kpina dziewczyna najbardziej zorientowana, co najważniejsze pracowita, miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta i pomocna a Firma pozbywa się takiego pracownika. SZOK !!! Ciekawe kogo to był pomysł nie sądzę żeby to była decyzja Pana Prezesa bo On lubi się otaczać ludźmi kompetentnymi a taką osobą jest Ola. Widocznie musiała komuś przeszkadzać - czemu mnie to przestaje dziwić ??? BRAK SŁÓW !!! :(

Dr

Prawda przeszkadzała bo miala duża wiedzę. Ola jest sympatyczna zawsze szczera lubi pomagać da sobie radę takich pracowników się docenia a nie zwalnia.

Murat
@Dr

Ola została zwolniona przez Krzysztofa jestem i pracuje widzę słyszę. Prezes wiedział nic nie powiedział .Nie polecam pracy w firmie Sigma.

Lębork

To prawda Ola miała i ma największa wiedzę o firmie Sigma. Nie ma nikogo innego kto by miał aż taka wiedzę. Poza tym ma dobre serce u wiedzę, której w większości w tej firmie brakuje - przykre ale prawdziwe. Kompletnie nie rozumiem tego co się stało.

Lębork
@Murat

A kim ten Krzysztof jest ???? Korpoludek z brakiem szacunku do pracowników i nie potrafiący liczyć się z ich zdaniem. On pracuje niecałe pół roku i zwalnia Olę która pracowała 10 lat zamiast korzystać z jej wiedzy i wspólnie prowadzić dział. Ale widocznie się bał aby nie okazało się że Ola ma większa wiedzę od niego. Wiec zamiast wspólnie pracować wolał się jej pozbyć. Przecież on nie decyduje o pracownikach - Panie Prezesie czemu Pan nie reaguje a ślepo ufa komuś kto nie na zielonego pojęcia o firmie i o ludziach.

@Lębork

Pan Krzysztof jeden z dyrektorow koles prezesa w tej firmie wiecej dyrektorow kierownikow a malo pracownikow ,

Przyjazny
@Lębork

Ten cały Krzysztof zwolnił nie tylko Olę ale również dziewczyny z działów obsługi klienta w Lęborku i Toruniu i to w tym samym czasie. Przypadek trzy dziewczyny z tego samego czadu w jednym miesiącu ??? Ola tak jak w powyższych komentarzach napisane kompetentna z ogromną wiedzą a przy tym nie zadzierająca nosa i pokazująca co to nie ona wielka Pani Lider wręcz przeciwnie jako jedna z nielicznych w tej firmie zawsze pomocna uśmiechnięta i z życzliwym podejście do pracownika - w 100% się z tym zgadzam bo miałem okazje z Olcią współpracować. Kamila z Torunia dziewczyny rownież z duża wiedza i doświadczeniem zorientowana i rozgarnięta umiaca myśleć. Ale jak widać obie i Ola i Kamila musiały bardzo Krzysztofowi przeszkadzać ze tak się ich pozbył. A co najgorsze ponoć Ola i dziewczyna z Lęborka zostały zwolnione zaraz przed Świetami - to już jest totalny brak jakichkolwiek ludzkich uczuć. Chciał zwolnić to mógł to zrobić przecież po Świętach. Brak słów takie zachowanie jest poniżej krytyki. Firma swoim zachowaniem i ostatnimi zwolnieniami już tak nisko upadła że raczej już się nie podniesie. Również odszedłem jakiś czas temu z tej śmiechu wartej firmy ale na własne życzenie i teraz nie narzekam pracuje spokojnie nikt mną nie pomiata. Wierze w to ze dziewczyny znajda lepsze prace i tam ich pracodawcy będą potrafili docenić nie to co Prezes Sigmy i jego świta. Nie polecam ani firmy jako dostawcy ani jako pracodawcy !!!

@Przyjazny

Masz racje zostaly zwolnione dzien przed Wigilia Bozego Narodzenia dostaly super prezent Od Swietego Mikolaja Krzysztofa .Przyjdzie taki dzien ze Karma Wraca i bedzie prezent dla czlowieka ktory nie umie zachowac sie i robi super prezenty ciekawe czy radosc w czasie swiat tez mial czy dostal prezent ja bym podarowal to samo co zrobil z dziewczynami.Opinia Oli i Kamili jest super bo takie sa dziewczyny zadna nie zadziera nosa pozdrawiam dziewczyny moze spokamy sie na kawie lub piwku pogadamy o rzadzacych w tej smiesznej firmie .Nie Polecam Pracy Sigma hurt.

Uprzejmy
@Pumik

Śmieszne niby ludzi zwalniają bo sprzedaż mała, bo oszczędności bo koszty trzeba zmniejszyć a Pan Prezes nowym samochodzikiem jeździ i to jakim! To już wiadomo dlaczego dziewczyny zostały zwolnione bo trzeba było zapłacić za nowe auto, kolejna zabawkę Prezesa. Paranoja firma śmiechu warta oby jak najszybciej zwinęła się z rynku bo naprawdę szkoda ludzi co tam pracują i udają że nic nie widzą Ciekawy kto następny po dziewczynach zostanie zwolniony ??? Bo obstawiam że napewno znowu kogoś się pozbędą niby że za duże koszty o trzeba ciąć w etatach - BZDURA !!!

Były pracownik Lęborka

Tak to prawda Olcia najbardziej kompetentny pracownik, super dziewczyna uśmiechnięta, miła, serdeczna i zawsze chętnie porozmawiała i wytłumaczyła nie denerwowała się nawet jak widziała ze ktoś ciagle robić źle tylko z anielska cierpliwością i uśmiechem na twarzy kolejny raz tłumaczyła, podobnie jak inni nie mogę złego słowa powiedzieć o Oli tylko potwierdzić opinie z poprzednich komentarzy. Bo taka jest właśnie Ola i gratuluje przyszłemu pracodawcy, który Ją zatrudni bo zyska świetnego i profesjonalnego fachowca i specjalistę oraz oddanego lojalnego pracownika. Miałem z Olą okazje współpracować i choć nie zawsze robiłem dobrze nigdy nie zachowała się wobec mnie chamsko tylko merytorycznie zwróciła uwagę w sposób kulturalny i z uśmiechem na twarzy a jednak czułem ze to było upomnienie :) można po ludzku się do ludzi odnosić Panie Prezesie aby wyartykułować ich błędy a nie z krzykiem jak większość kierowników i przełożonych i niejednokrotnie w sposób wulgarny. Będzie Pan jeszcze żałował tej decyzji i swojej głupoty a Oli życzę samych sukcesów bo na to zasługuje. Olcia jak będziesz miała okazje przeczytać komentarze to trzymam kciuki, głowa do góry, nie załamuj się będziesz miała lepiej wierze w to Pozdrawiam A pracy w Sigmie nie polecił bym nawet największemu wrogowi - odradzam, szkoda nerwów i czasu !!!

@Były pracownik Lęborka

Zgadzam sie z twoja opinia wszystko mozna zalatwic w spokoju dogadac sie ale nie chamstwem co nie ktorzy z kierownikow i dyrektorow maja ta cechy. Ola z swoja inteligencja i wiedza traktowala kolezanki i kolegow .doceniala ich wiedze .pomagala za to zostala doceniona przez firme z wypowiedzeniem Z tego co sie dowiedzialem prawdobodobnie Ola juz podjela prace w nowej firmie .Zycze Oli duzo sukcesow w nowej pracy .Ciesze sie ze dostalas nowa prace jak poznaja ciebie to docenia ze jestes fajna kobitka kolezanka i niezadzierasz nosa tak jak inni w tej smiesznej firmie.Nie polecam pracy w firmie Sigma Hurt .

@murat

Nie dziwi mnie to że Ola już ma nowa pracę - zdolna inteligenta fajna dziewczyna to czemu nie miałaby szybko znaleźć sobie nowej pracy. Przed takimi osobami jak Ola rynek stoi otwarty i z otwartymi rękoma przyjmują takich kompetentnych i pracowitych pracowników. Wiedziałem że sobie poradzi na rynku - Gratuluje Oli i nowemu pracodawcy który Ją zatrudnił napewno nie pożałuje swojej decyzji. A Sigma może za jakiś czas zrozumie co straciła. Nie twierdze że nie ma ludzi nie zastąpionych bo Prezes jezeli chodzi o prace to potrafi każdego zastąpić jakimś kolejny swoim znajomym lub znajoma ale jeżeli chodzi o serce i lojalność to już nie. W Sigmie poza Olą na palcach jednej ręki można policzyć osoby które tak naprawdę są oddane i lojalne wobec tej firmy, które będą umiały poświecić coś dla dobra spółki. Ale i one za chwilę odejdą, bo zostaną zwolnione lub co gorsza same się zwolnią. Brawo dla firmy za taka postawę oby tak dalej a za rok nie będzie już ani widu ani słychu po firmie Sigma. Nie polecam

On
@murat

Super cieszę się, ze Olcia podjęła pracę w nowej firmie trzymam kciuki za powodzenie mam nadzieje, że Przełożeni w Nowej Firmie docenią jej lojalność, zaangażowanie, dobre serce i ogromne doświadczenie. Trzymam kciuki a Sigmie życzę powodzenia i może zastanowienia się nad decyzjami jakie podejmują zwłaszcza Pan Prezes, który przy najbliższej nadającej się okazji pozbył się Oli nie swoimi rękoma umywając od tego swoje ręce - co tu dużo gadać umie się po prostu ustawić.

@On

Zgadzam sie z twoja opinia ze ola juz w tej firmie zagrazala swoja wiedza prezesowi i calej kadrze nieudolnych dyrektorow kierownikow .W nowej firmie bedzie doceniona swoja lojalnoscia .brak slow za takie potraktowanie kolezanki z takim dlugim stazem przez prezesa to prawda ze pozbyl sie prezes Oli ale bedzie jeszcze zalowal tego co zrobil .sigma moze byc no moze jeszcze roczek na rynku i pojdzie z torbami tego wszyscy zyczymy.Nie polecam pracy w firmie sa zaklamani raptusy zmieniaja zdanie i nie daja podwyzki.

Rrrr
@murat

W Sigmie ponoć kolejne zwolnienia i znowu nie przemyślane decyzje. Tylko patrzeć jak pogrąża i położą te firmę pseudo dyrektorzy. Hahaha brak słów co tam się dzieje. Cały rynek już mówi o sytuacji w Sigmie i każdy po katach się śmieje z i obstawia zakłady kiedy Sigma zniknie z rynku. Ciekawe czy Zarząd wie co się dzieje czy pięknie wszystko jest tuszowane? Nie polecam pracy bo długo nie popracujecie

@Rrrr

Hahaha bylo wiadomo ze spadna zawsze bylo tuszowane a udzialowcy dostaja kase i cicho siedza Nie polecam pracy W Sigmie Hurt bo dlugo tam nie popracujesz bo ciebie zwolnia.

Dostawca

Jako osoba ścisłe współpracująca z Panią Ola z ranienia jednego z kluczowych dostawców jestem w szoku takim traktowaniem pracowników. Pani Ola dała się poznać jako osoba pełna profesjonalizmu i wiedzy z ogromna inteligencja obdarzona ogromna empatią zawsze miła radosna i uśmiechnięta. U Pani Oli nie było rzeczy niemożliwych do zrobienia nawet jeżeli tematy bezpośrednio jej nie dotyczyły i nie była osoba kompetentna w udzielany informacji to zawsze wiedziała z kim powinno się skontaktować. Nieraz pomagała w tematach nie związanych z jej stanowiskiem pracy i zakresem obowiązków. Pracownik wszechstronny nie patrzący tylko w swoje obowiązki a znacznie szerzej. Miałem okazje z Panią Olą współpracować na kilku płaszczyznach zarówno jako dział obsługi klienta, należności, opakowania czy sprawy księgowe zawsze wiedziała dokładnie jak rozwiązać problemy, zawsze patrząca na dobro firmy umiejąca pogodzić interes firmy z interesem udziałowcy i dostawcy czyli znaleźć tak zwany złoty środek. Wiedząca co to kompromis. Pomocna i bardzo zaangażowana w prace. Swoim profesjonalnym podejście do pracy i uśmiechem potrafiła często rozładować konfliktowe i sporne sytuacje. Szczerze i z czystym sumieniem poleciłem moim przełożonym panią Olę jako pracownika w strukturach naszego zespołu w jednym z naszych oddziałów. Pozdrawiam Pani Olu i trzymam kciuki za Panią.

Bart
@Dostawca

Popieram ja również odniosłem takie samo wrażenie współpracując z Panią Olą. Jestem tego samego zdania i życzę sobie i wszystkim więcej takich pracowników jak Pani Ola. Oby tylko nowy pracodawca umiał docenić bo poprzedni nie bardzo potrafił - tylko dlaczego ???

kto nastepny???

wojtus i krzysiu przyjechali do leborka PRZENOSZĄ MAGAZYN DO GDANSKA ... KTO PODPISZE UMOWE NA GDANSK TEN PRACUJE reszta zwolniona ... wojtus dalej niszczy sigm e..TEREN Z DOBRYM KIENTEM OBROTY lepsze niz w gdansku.. plan jest taki kierowcy jadą rano do gdanska 5/6rano rozładuje auto załaduje towar i jedzie na teren lebork konczy prace o 18 napewno auto stoi w leborku i rano znowu kto sie zgodzi na to ??? zwolnili kierowce jacka .nowy kierowca sam odszedł .juz im brakuje kierowcy do podwojnej obsady... ciekawe czy pan bogdan podpisze nową umowe...jesli on odejdzie to mają prze...e kto bedzie jezdził w tej firmie straca kientow .. ponoc pan roman wystawił im rachunek za zniszczenie hali i pomieszczen na duza sume az darek sie zdenerwował haha dyrektorzy CZY WY MACIE POJECIE O LOGISTYCE ILU LUDZI ZWOLNILISCIE .. SAMI jezdzicie na wczasy kupujecie auta sobie a firmę rujnujecie ..... zobaczymy jak wypali wam plan z lęborkiem .....daję wam do zimy czas trwania firmy na tym terenie

Bogdan
@kto nastepny???

Nie lubię jak o mnie ktoś pisze... Może ja zdecyduje sam czy podpisze.. Umowę.. Więc nie pisz w moim imieniu pozdrawiam

PoBr
@kto nastepny???

Paranoja co ci idioci znowu wymyślili to się w głowie nie mieści Gdzie szacunek do człowieka kto tyle wytrzyma powinna tym się zainteresować inspekcja pracy !!!!!!

Pumik

Nie pracuje już tam rok.Dalej nie zakupili żadnego samochodu i jeżdza dalej tymi trupami?A Dariusz K. kupił sobie noweauto?Co ja tu czytam...Fenomenalne zarządzanie firmą.Ktoś musiał porządne studia skończyć żeby tak rządzić.Moje przewidywania...nadchodzący sezon bedzie ostatnim w takim razie.A tak na marginesie ...każdy kto opuścił tą firme zmienił swoje życie na lepsze.

jopek
@Pumik

Wazne ze Prezes ma nowe auto i sie wozi na koszt firmy. Dziwie sie ze udzialowscy nie reaguja na wydawanie pieniedzy przez prezesa Nie Polecam Pracy W Sigmie Hurt . Firma juz tak spadla ze niewiem czy sie podniesie.

@Pumik

O kurde chłopie ale z ciebie frustrat rok już nie pracować i dalej w sieci płakać i narzekać

Pumik

Nie frustrat kolego.Tylko lubie sie pośmiać z firmy tak fatalnie zarzadzanej.Bo czegoś takiego jeszcze w życiu nie widziałem.Po drugie kończczcie tą inwestycje pt Lębork.Na moim terenie sobie oddział otworzyć.Kto Wam na to pozwolił?Tam na trójmiasto wyjazd i żegnam.

Brrrrrrr
@Pumik

To prawda każdy to uwolnił się z tej (usunięte przez administratora) nie narzeka a wręcz przeciwnie jest zadowolony z nowej pracy i za żadne pieniądze nie chce wrócić tam do pracy - ironia losu :)

pppp

Olcia powodzenia . Jak można zwolnić pracownika dzień prze wigilią !

Br
@pppp

Dokładnie tak Prezes ze swoją świtą podziękowali Oli, która przez tyle lat sumiennie pracowała wspierając i rozwijając firmę. Nie wiem czy doszło do nich jakiego pracownika stracili, czy reszta będzie w stanie tak pracować ja Ola bez roszczeń i pretensji w sposób kulturalny i zawsze z uśmiechem na twarzy. Wiem ze Ola miała kilka ofert pracy i już podjęła pracę mam nadzieje ze jest zadowolona i szczęśliwa a nowy pracodawca jestem pewny ze będzie zadowolony z Oli. Trzymam kciuki a co do Sigmy to naprawdę nie zasługuje na uznanie nikogo. Takimi rządami już długo na rynku nie pociągnie. W branży już się mówi o upadku Sigmy i każdy daje czas max do końca roku. Wiec nikomu nie polecam tego pracodawcy.

kto nastepny???

polecam (usunięte przez administratora) sigma hurt opisze wam trase jutro lebork -gdansk -okolice leborka rozwozka towaru -lebork opinie -czas i czy ma sens jezdzic... według moich obliczen wyjazd o 6 rano z leborka gdansk 7.45... zaladunek 9 rano dojazd np kaszuby 1.15 i rozwózka po terenie 6.30 godz powrót lebork 17-18 nie dodałe jeszcze przerwy kierowcy ...?? juz widze to czarno

Sk

Co ma na celu wykupowanie innych firm i zwalnianie z nich ludzi - może ogłoszą upadłość i kasa będzie do kieszeni. Kto będzie jeździł w sezonie ? W Gdańsku trzech na B którzy jeżdżą w pojedynkę i czasem jest ciężko a to marzec dopiero i dwóch kierowców na C którzy rozesłali cv po innych firmach niech się wojtusie nie zdziwią. Obiecanki a naiwnym radość. Lębork dojedzie do oddziału w Gdańsku codziennie po 600 km pojeżdżą kierowcy. Kto się na to zgodzi ? Przyjdzie dużo ludzi ? Z Ukrainy może.

Zwolniony
@Sk

Odkąd Toruń włączyli do sigmy taka sama sytuacja co miesiąc zwolnienia za moment nie będzie komu pracować

Jacek

ten filmik, jak la mnie BOMBA !!!!

Zwolniony

To samo Czeka Toruń

Pumik

Przecież to są rosjanie.Kownacki ze swoja kliką Krzysiów i Wojtusiów niszczą wszystkie magazyny używając mocnego sprzętu.Już nakładane są na nich sankcje ze strony Europy.Długo ta wojna nie potrwa.Obniżlili sowje zyski ze stony klientów.Nie mają już ludzi którzy chcą walczyć o dobro Sigmy.Nie mają samochodów bo zostały zniszczone.Lada dzień poniosą ostateczną porażke.

pracoownik

Widzę że to nie tylko w sigmie w toruniu zwolnienia bez ostrzeżenia

Sigma Hurt

Z przykrością informuję, że oddział w Lęborku zostanie zlikfidowany wszystkim pracownikom dziękuje za miłą współpracę jesteście wspaniałymi ludzmi.

@Sigma Hurt

i bardzo dobrze, powinniscie sie juz rok temu zamknac

Bartek
@aa

Czemu

Murat
@Sigma Hurt

Oddział Lębork to nie wypal czas zabierać się z naszego terenu

Bard
@Murat

Co to znaczy " naszego" terenu. Pracowali tu ludzie z Lęborka a nie Gdańska..

Pumik

No i stało się to co miało się stać.Pan Roman Formela wypowiedział umowę najmu magazynu w Lęborku firmie Sigma.Także panie prezesie ...pakować zabaweczki i jazda do swojej piaskownicy.

Mój były pracodawca :)
@Pumik

Nareszcie poznali się na Sigmie Pan Roman człowiek z wielkim sercem a im co chwila coś nie pasowało, do tego stopnia ze magazyn non stop zmniejszali. Zamawiali full towaru a magazynierzy nie wiedzieli gdzie mąka go układać ale plan trzeba zrobić BRAWO DLA PANA ROMANA

@Mój były pracodawca :)

Zawszetam tak było ...przed sezonem powiekszali magazyn a na zime skracali żeby mniej płacić.A Roman musiał się denerwować.Już nie bedzie musiał się denerwować.Troche taki czat tu się zrobił byłych i obecnych pracowników.Dużo wypowiedzi i robi się ciekawie.Ale jeżeli chodzi o samych pracowników to wszyscy i podkreślam to szczególnie...wszyscy byli i są wporządku.D.K to pała wygląda mi na (usunięte przez administratora)

@Pumik

juz dawno chciał wypowiedziec u,mowe, jeszcze jak ja pracowalem, bo nie miał siły patrzec jk sigma ptraktuje jego starych klientów

Je ba ci cho byc

Trza było zostać na tej Dominikanie z małpami po drzewach skakac albo Kubie ???? Dziwne, że rada nadzorcza pozwala temu człowiekowi na takie rzeczy powinni puscić go z torbami.

Dyrektor

Firma (usunięte przez administratora) szukają do pracy a nikogo nie chcą zatrudnić 3 razy wysłane CV rozmowa i odezwiemy się - jasne a Ty czekaj do usłanej śmierci. To nie przedszkole. Bardzo to nieprofesjonalne zachowanie ze strony Firmy. Przeszła mi ochota na prace w tej firmie nie polecam !!!

Zatrudniony

Ja pracuję w Sigma - Hurt i jak czytam te opinie to się zastanawiam o czym niektórzy ludzie piszą. Narzekają na obowiązki takie jak rozładunek skrzynek czy dostarczanie faktur do klientów a są to obowiązki wpisane w stanowisko kierowcy w firmie dystrybucyjnej. Jeszcze mi nikt nie zabrał urlopu i zawsze go dostaje kiedy potrzebuje, oczywiście muszę go potwierdzić z firmą ale to chyba logiczne. Uważam, że pisanie bzdur na firmę w której pracuje tylu fajnych ludzi jest słabe, a jak się komuś naprawdę nie podoba praca to przecież nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z Sigma-Hurt oddział Gdańsk i Lębork a wszystkich chętnych szukających pracy zachęcam, aplikujcie bez obaw, nie słuchajcie frustratów, tacy są wszędzie i ciagle im coś nie pasuje.

@Zatrudniony

Ty chyba masz opinie taka w Gdańsku. Polecam popracować miesiąc tu w Lęborku to uwierz że mnije stresującym zajęciem będzie pilnowaniem przycisku od atomówek. Sezon w tej firmie jest najlepszy. A NAJLEPSZY JEST WIDOK MAŁOLATÓ PO SEZONIE jak płacza bo dostali kij a nie pieniądze .

a
@Zatrudniony

Gdańsk zgodzę się z opinią jest spoko, ale lębork tragedia. Nie polecam, A urlop gdy nie ma pracy jest przyznawany na siłe. Wysyłają na przymusowe wolne. Z nadgodzin nie ma co już schodzić to każą podpisywać wnioski urlopowe

@Zatrudniony

Jedno jest w tej opinii zgodne ludzie są mega fajni i nawet można powiedzieć ze lepszego zespołu nie ma inna firma ale już praca i kłamstwa kierownictwa już nie. Firma traci nie przez ludzi jakimi są zwykli pracownicy tylko tym jak traktują ich chamscy przełożeni jak i Pan Prezes Nie polecam pracy w tej firmie !!!

Fff

Popieram opinia pisana przez pupilka albo samego Prezesunia ŹENADA !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma-Hurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sigma-Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma-Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma-Hurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigma-Hurt Sp. z o.o.