Opinie o Sigma-Hurt Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Sigma-Hurt Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Sigma-Hurt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sigma-Hurt Sp. z o.o. w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Sigma-Hurt Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Kierowca Ce?

Mania Nowy wpis

Jak ma się sytuacja po ponad połowie roku? były jakieś wzmianki o zamykanych oddziałach, ale z tego co widzę temat do dziś się urwał a firma chyba jeszcze funkcjonuje? jaki występuje teraz standard pracy? ilu pracowników odeszlo a ilu zostało?

xxx Nowy wpis
@Mania

Z tego co mówią ludzie to było celowe wygaszanie oddziałów.

Rozbitek z okrętu

Oddziały są zamykane, pracownicy na wypowiedzeniach. Toruński duet LL-ZB rujnują to co jeszcze zostało. Kto może i ma możliwość niech ucieka... Ten statek już dalej nie popłynie. Zderzył się z górą lodową i coraz szybciej nabiera wody.

Tak samo rozbitek
@Rozbitek z okrętu

Winę za obecny stan ponosi tylko i wyłącznie DK i jego poplecznicy

Praownik
@Tak samo rozbitek

A zaczęło się to wszystko od momentu kiedy pojawił się Krzysztof i zaczęły się bezsensowne zwolnienia ludzi m.in. Oli dziewczyn z Lęborka czy Torunia. Wówczas zaczęło się już psuć, ale tak to jest jak się usuwa fundament to całą budowla w końcu się wali - DK zbytnio zaufał swojemu koledze i takie są teraz tego skutki. Konkurencja tylko zaciera ręce i zaczyna triumfować i świętować. Naprawdę szkoda tylko ludzi, którzy włożyli całe serce w tą firmę, poświęcili swój cenny czas i zdrowie. Każdy z oddziałów oraz każdy z poszczególnych działów firmy miał swój klimat a teraz brak słów wszystko zostało zniszczone.

Stara ekipa
@Praownik

właśnie co u Oli, co porabia ? Czy znalazła pracę, w którą ją w reszcie doceniają? Ktoś coś wie?

@Praownik

Duet Krzysztof Dariusz to była mieszanka wybuchowa dwójka niekompetentnych (usunięte przez administratora)która nigdy nie powinna podejmować jakichkolwiek decyzji

Wojownik
@Tak samo rozbitek

Kolejny wszechwiedzący, a co Ty robiłeś by w firmie było lepiej = poza narzekaniem. Ja akurat uważam jak większość jeszcze pracujących, że obecna sytuacja to zasługa "kliki" z Bartoszyc i Torunia to oni są odpowiedzialni w 100% za obecny stan firmy.

Tak samo rozbitek
@Wojownik

Jakim cudem obecna sytuacja może być spowodowana przez Bartoszyce i Toruń jeśli to były oddziały podległe centrali bez realniej mocy decyzyjnej. Wszystkie decyzje Podejmował Kownacki i jego ludzie więc to oni są odpowiedzialni za całe powstałe zamiesznie. Jakbyś jeszcze powiedział w jakim oddziale pracujesz bo coś mi się wydaje, że kręcisz.

Lebork
@Praownik

A ja myśle , ze ty nie masz kompletnie pojęcia o tym jak było w Sigmie - Oli każdy życzy jak najlepiej , ale z całym szacunkiem dla niej , nie była żadnym fundamentem firmy . Jednym z pracowników , po prostu . Jeśli dalej tam pracujesz to weź się za robotę , będzie więcej z tego pożytku niż z twojego filozofowania .

Pracownik już były
@Tak samo rozbitek

Dokładnie popieram przedmówce ma sporo racji nie od nich się zaczęło wszystko walić kto ie pracował wcześniejsze był świadkiem wydarzeń niech zachowa swoje mądrości dla siebie nikt nie jest (usunięte przez administratora) i każdy wie jak się w Sigmie pracowało

Pracownik już były
@Lebork

Sporo osób które znało Olę stało za nią murem bo wiedzieli ile serca włożyła i ile dawała z siebie aby pewne rzeczy w tej firmie funkcjonowały wiem bo współpracowaliśmy razem z Olą w dobrych i gorszych momentach Sigmy bez jej wiedzy i bez jej osobowości już dawno ta firma by może nie padła ale ciągnęła słabo jest jeszcze jedna osoba w tej firmie która poświęca sporo serca i jak Oli nie ma to sama wypytywała sobie żyły bić z tego nie mając Wiec nie szykanuj Oli bo widać ze na sile chcesz podważyć jej reputacje ale bądź pewien ze ci się to nie uda a Ola nie zasłużyła sobie na to i każdy o tym wie !!!

Wojownik Nowy wpis
@Tak samo rozbitek

Może bez nazwisk lepiej, albo podaj swoje i wyjaśnij z tym gościem o którym piszesz co Cię boli, Incognito to każdy jest cwany. Jak byś miał trochę oleju we łbie to byś wiedział jak funkcjonuje spółka i zrozumiał dlaczego pisze o tych dwóch miastach. Pracuje w lokalizacji która przestaje istnieć z końcem stycznia. A Ty pracujesz czy tylko siejesz żale?

Wojtek wałoch l4

Wojtek halo Wojtek gdzie jesteś? Dalej na l4 ? Plam wykonany Firma zamknięta jak chciałeś Oszukałeś ludzi A teraz akohole zet poszły w niepamięć hahah

Brałeś udział w rekrutacji do Sigma-Hurt Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Jak się pracuje z ludźmi z Sigma-Hurt Sp. z o.o.?

Nie polecam nie spotka Cię tam nic dobrego wyzysk człowieka i powolna upadłość firmy zamykają oddziały wiec uważajcie

JEST DOBRZE

JEST DOBRZE A BEDZIE JESZCZE LEPIEJ

Lębork

Nie ma się co dziwic że chodził na zwolnienia.W takiej firmie tylko chodzić na zwolnienia.Czy to firmą można wogole nazwać.To zlepek fałszywca popierdułki brudnego Kownackiego i cieżko pracujących wiecznie wierzących w jego kłamstwa ludzi.Dobrze że to wszystko już się skończyło w Lęborku i kończy się na innych frontach.Jak skończy się wojna w Ukrainie tak skończy się anty firma PUCUJ DZIADA!!!

bogdan lębork emeryt

jak pisałem tak spełniam/JAK BEDE NA EMERYTURZE TO NAPISZĘ OPINIE O FIRMIE SIGMA// pełna opinia o FIRMIE sIGMA zaczniemy od góry PREZES... OBIECUJE CUDA ..NOWE AUTA WÓZKI ZAROBKI ..pensje ...ale on nie ma pojęcia o pracy kierowcy dla niego ważne jest jedno pracownik niech pracuje i basta....poza tym nerwowy wulgarny ..wyzywa ludzi nie raz słyszałem jak darł sie na dyrektora ROBERTA Z LEBORKA..nie raz mówiłem dyrektorowi ja bym go nagrał i oddał do sądu....nie nadaje się na prezesa....słoma z butów wystaje..jak to mówia ze wsi się można wyprowadzić ..ale wieś z człowieka sie nie wyprowadzi kończąc ..karma wraca prezesie... dyrektorzy .JUZ ICH NIE MA SWETEREK I WOJTUS MASAKRA znimi jak się rozmawiało to jak by byli z nie tego świata...mieli plan zniszczyć firmę i ja zniszczyli pozwalniali wszędzie ludzi przeniesli firme do gdańska TERAZ PRZENOSZA DO PSZCZÓŁEK ...jak w umowie o pracę pojawiło się miejsce pracy WOJEWÓDZTWO POMORSKIE to znak że nie bedziesz pracował np. w gdansku / firma coś kombinuje/ a firma moze przenieś cie do pszczólek albo dalej /dlatego są aneksy żebys sie zgodził CHOĆ W UMOWIE O PRACE MUSI BYC NAPISANY ADRES I MIEJSCE PRACY nie moze byc napisane np gdansk i teren cała polska czy dane województwo ..polecam kodeks pracy i tak zniszczyli firme ...samochody to zabytki z czasów komuny...zaniedbane nie remontowane ..brak ramp. otwieranych boków /jak rolety sie otwiera/ na całej długosci skrzyni ,brak wózków elektrycznych... towar w gdańsku nie pikowany brak ludzi do kompletowania.. jakis ekspert kazał wydawać wspólne palety z towarem a konwojent wydaje towar jak ma na fakturze.. .Masakra ile czasu traci ..... a jak by były auta z otwieranymi bokami palety z kompletowane wstawiasz palete i koniec.. ALE TO SĄ ZA WYSOKIE PROGI DLA TEJ FIRMY.... POZOSTAJE MAGAZYN...i TOMEK Z LĘBORKA ///SZACUN DLA NIEGO/// żeby nie on ta firma by dawno przestała istniec ich praca i kierowców jakos to utrzymuje no i panowie PRZEDSTAWICIELE ILE ONI MUSZA nawciskać kitu na sklepach że towar przyjedzie... np. kaszuby dzwonia jeszcze do mnie czemu nie ma piwa...../ bo nie ma komu zawiezć POZDRAWIAM WSZYSTKICH panowie wiem ze następni sie zwalniają gratuluje za decyzje i zycze powodzenia bogdan na emeryturze pozdrawi i jak to mówił piotrek firme sigma ma w (usunięte przez administratora)

Pracownik z leborka
@bogdan lębork emeryt

To ten Bogdan co wiecznie latał na zwolnienia lekarskie w sezonie i nigdy go nie było w robocie - teraz madraluje a jak zostawiał kolegów na sezon to mu nie pszeszkadzalo - załóż swoją firmę na emeryturze i będziesz robił swoje mądrości

Beka

Beka z ludzi co tam jeszcze pracują XD JAK WAM NIE WSTYD

KRZYSZTOF
@Beka

Beka to była z twojej starej oj żebyś wiedział jaka ale pozdrów lampucere

Kozak
@KRZYSZTOF

Kozak jestes to dawaj na solo piz#o

KRZYSZTOF
@Kozak

Solo to ja miałem z twoją starą

Wiśnia

W zeszłym roku podpisałem umowę o zlecenie i nie otrzymałem oryginału do dziś i przez zdebilalego prezesa nie dostałem oryginałów Wiec ten skorwiel mnie (usunięte przez administratora) a teraz będę musiał zapłacić karę prze niego karę w skarbówce

Klient

Wiadomo że w prace jest wpisane papiery rozładunek itd itp ale nie w takiej patologii

Klient

Jeśli chodzi o ludzi wyżej niż pracownik to tylko z (usunięte przez administratora)można pogadać by coś załatwił, ogarnąć ale za dużo ma na głowie i ludzi więc w miarę możliwości pomoże a tak reszta ludzi w biurze są oderwani od rzeczywistości.

Klient

Oczywiście Kasa ok bo jest co miesiąc ale konwojent dostanie między 3600 a 4 k za 200 - 240 godzin i a wywozisz po 200 300 skrzynek dziennie a płacą za hektolitry więc gdzie te pieniądze? A kierowca kat c max 5 k a robota ciężka

Klient

Witam Ta firma to jedna wielka pomyłka, nawet firmą nie można nazwać, jedyne co można dostać od nich to nerwy stres I tyle. Kasa ok jest co miesiąc ale po tylu godzinach ( 10 - 12 codziennie lekko - jeden dzień na miesiąc się zdaży że się skończy szybciej ) Praca od 6 - 7 rano niby jest spakowane ale trzeba się czasami samemu spakować bo magazyn pracuje po 8 godzin. Później załadunek na auto I jazda w trasę( logistyka w tej firmie (usunięte przez administratora) - najważniejsze że towar wyjechał a to że masz pkt w Gdańsku i okolice to później robisz Malbork, Sztum i jeszcze Kartuzy wrzucą bo inaczej nie da rady. ) powrót na bazę, rozładunek, rozliczenie, przebieranie butelek bo magazynowi się niechce ( niby wiecznie zajęci). Auto to paranoja, oni się cieszą jak jeżdżą. Stare zajechane zniszczone auta, wózki, paleciaki wszystko i tak przygotowują do sezonu sprzęt. Doprosić się czegoś do auta by ktoś coś zrobił to graniczy z cudem. Wózki leżą rozwalone i ciagle szkoda pieniedzy na naprawy ale na prezesa premie i auto jest. Ludzie z tąd odchodzą a każdy kto przychodzi to miesiąc dwa i szuka pracy bo nie wytrzyma dłużej ( chyba że nie masz ambicji i lubisz taki zajazd ). Magazyn i kierowcy w miarę ok można się dogadać pośmiać. T.o.m.e.k jest spoko, stara się ogarnąć problem w miarę możliwości ale też swoje za uszami ma ;) a W.o.j.t.e.k to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) , ogólnie ludzie w biurach nie mają pojęcia jak wygląda praca na rejonie, noszenie kegów po piwniach, skrzynek itd itp nadgodzin nie płacą, ogólnie nie przestrzegają kodeksu pracy jak i dają weksel do podpisu co jest niezgodne z prawem.

Wojtala

A Ty kup sobie nowy sweter, bo masz przepocony..

WTF

O KIM MOWA

Harry
@WTF

O podwładnych "prezesa" .Wojtek to Gebels tak na niego mówią a Krzysiu to Myster sweterek bo cały czas w tym samym swetrze chodzi

@Wojtala

sweterek juz nie pracuje karma wrocila zycze dobrych znajomosci po nastepna prace ale nie na etacie dyrektora bo sie nie nadajesz pozdrawiam jeszcze pracownikow ktorzy jeszcze tam pracuja.

Gebelsinamojałysina

Nie ma to jak rozwozić piwko w Boże Ciało xD

Pracuję w tej firmie od kilku lat, oczywiście w każdej pracy są plusy i minusy, ale ja ze swojego poziomu bardzo polecam pracę w firmie. Mam możliwość dogadania się z przełożonymi w każdej kwestii : urlopy, nadgodziny, dni wolne, premie, podwyżki itp - warunek jest tylko jeden trzeba rzetelnie wykonywać swoje obowiązki. Polecam pracę osobom, które chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie, te osoby które chcą chodzić do pracy i ściemniać, nie zagrzeją tutaj długo miejsca. Wiadomo, więc skąd takie opinie. Gorąco polecam i zachęcam do rekrutacji ambitne i pełne determinacji osoby !

Od kilku lat? HAHAHAH Jak tam osoba ma najwi ekszy staż chyba rok. Nie długo sezon sie zaczyna to i znów będą na kaskę (usunięte przez administratora) małolatów.

a
@były pracownik

Pewnie nie mogą znaleźć pracownika, widziałam, że ogłoszenie wisi i ratują się jak mogą. Ciekawe ile zapłacili za "pozytywne" opinie

@były pracownik

Radze troche wiecej dowiedziec sie o firmie, bo wiekszosc pracownikow pracuje w tej firmie od poczatku, czyli 3 lata. Ale to tylko potwierdza jaka wiedza niektorych wypowiadajacych sie tutaj jest niewielka.

Opinia pisana chyba na prośbę Prezesa bo nawet nie wie jakie bzdury pisze. W tej firmie nie ma możliwości na rozwijanie się i zdobywanie doświadczenia - śmieszne !!! Firma nie przeprowadza żadnych szkoleń ani wewnętrznych ani z zewnątrz, nie wysyła swoich pracowników na szkolenia w ogóle nie dba o to. Jedynie co można się nauczyć w tej firmie to jak wykopkach dołek pod kolega lub koleżanka i nic więcej Żenada w jaki sposób ktoś kto pisał ten komentarz chciał się przypodobać Prezesikowi. Ocena firmy 2.0 sama mówi za siebie a te pare pozytywnych komentarzy na siłe napisanych nic nie zmieni. Ci co ciężko pracowali mogą to potwierdzić Nie polecam tej firmy !!!

jur.

Szkolenia poza granicami Polski Opinie pisane na zlecenia swity Sigmoskiej.

Mistrz pracy

Pracownik nie trzeba poznawać tej firmy. Ta firma to WIELKIE ZERO

jestem pracownikiem, który pracuje od kilkunastu lat w firmie również ją, ponieważ jest fajna atmosfera, którą to budują ludzie :-)

....

Hehehehe jaki kot.Jeszcze miesiąc i atmosfera będzie nie z tej ziemi.

jopek

niemasz co pisac piszesz bzdury firma prawie sie konczy a ty dajesz nadzieje

Chłopak

Czy pieniądze są tam na czas ? Nie ma spóźnień z wypłatami i w jaki sposób się odbywają. Dziękuję

Musiu 1979
@Chłopak

Witam Wypłaty są na czas płatne do 10 każdego miesiąca. Warto przyjść i zobaczyć

Julia
@Musiu 1979

To fajnie. Premie łączą razem z wypłatą czy innego dnia dostajecie?

Musiu 1979
@Julia

Premię są razem wypłacane z wypłatą

Julia
@Musiu 1979

Dzięki za odpowiedź :) To chyba fajne sumki na koncie można zobaczyć? :)

@Julia

wyplaty wyplacane ale dlugo nie popracujesz

mario
@Julia

fajnej sumki nie zobaczysz. Mi zabrali premie bo najniższa krajowa poszła do góry. Także nie polecam

No i dobra

Nie, nie warto przyjsc

Maja
@jopek

niby dlaczego dlugo sie nie popracuje? bo co ? firma zwalnia czy pracownicy sie sami zwalniaja ?

@Maja

przeczytaj komentarze tam jest wszystko napisane a pozniej podejmiesz decyzje ale ja nie polecam pracy w tej firmi

Zniesława

Nie polecam pracy w tej firmie, omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora)

Antek

Wyciekło juz info ze Gdansk tez beda zamykac , to pewnie nawet sezonu nie dotrwają

Rozsądny
@Antek

To tylko pewnie kwestia miesięcy nie ma aż takich obrotów aby utrzymać się nie pomogły nawet zwolnienia pracowników teraz jeszcze klienci odejdą i będą zmuszeni zwijać się z rynku - zamykać interes

pracujący
@Antek

Antoś przestań siać fejki bo to jest słabe. Zajmij się sobą a Sigmę zostaw w spokoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Sigma-Hurt Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sigma-Hurt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sigma-Hurt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sigma-Hurt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 6 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sigma-Hurt Sp. z o.o.