Rumtex

Wadowice

Opinie o Rumtex

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Jeżeli posiadacie takie informacje na temat wynagrodzenia to o tym napiszcie, forum służy wymianie i informowaniu pozostałych użytkowników o takich ważnych kwestiach. Na takie informacje czekamy wszyscy. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy to czekamy na taka wiadomość.

Max
@Patrycja 23.07.2017, 17:37

Za taką pracę to powinni lepiej płacić , szczególnie kobietą . Tylko tym co fizycznie pracują a znałem taką jedną . Te co są to jakaś żenada po zawodówce. Ludzie dajcie zarobić i zatrudnijcie wykształconych ludzi co podniosą wizerunek Firmy .

Adi

To jakie to wynagrodzenie skoro tak twierdzisz

Jo tam

Ela ma ma rację.wyzysk,wyzysk,wyzysk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-świat jest mały i wszystko widać na kogo pracują Ci umęczeni pracownicy za tak małe wynagrodzenie.

Ela

wyzysk pracowników!

Jo

Ja się zwolniłem ale dobrze wspominam. Czy teraz mi lepiej nie wiem wszędzie trza pracować. Pracuje dla siebie a nie pod siebie i tego się trzymam. Pozdrawiam ekipę Rumtex :)

żenada
@Adi 14.07.2017, 17:28
Ja tez dobrze wspominam Rumtex i ludzi ktorych zawsze lubilem i pozdrawiam,rumtex jak drugi dom,szkoda ze pieniazki marne...

Proponuję tam zamieszkać:)) Budynek z kominkiem jest wolny:))

@żenada 16.07.2017, 12:58
Proponuję tam zamieszkać:)) Budynek z kominkiem jest wolny:))

To w kuzni nie funkcjonuje juz placowy? Nie chce mu zabierac lokum

Witalij

Czy to Rjumtaks ta Polsko-Ukraińska firma?? Panie K. następni będą Kenijczycy ,ale oni Cię wygryzą z tej ciepłej posadki ,bo są bardziej pracowici.

jola

szukaja ludzi na każde stanowisko-chyba tak dobrze płaca za lezenie????????????????????

kazek
@jola 24.05.2017, 18:03

To nieprawda. Firma zatrudnia około 100 osób w 10 działach. W większości nie poszukuje pracowników. Prawdopodobnie mówisz o dwóch działach, a więc magazynie i transporcie. Tutaj jednak kadra się uzupełnia, również o ludzi innych narodowości, i już niedługo ogłoszenia znikną.

go
@kazek 30.06.2017, 14:24

Na pewno nie poszukują pracowników w dziale Kadr.... to na 100% Nie poszukują za Panie MB.EN,za Panów WK,BP ,nie mówiąc o pracownikach ,którzy nigdy nie pracowali ale mają orzeczenie. Poszukują tylko takich co dla nich będą pracować.

LOek

@LOek 24.03.2017, 15:52
zostały biedaki które godzą się na takie zarobki- dla atmosfery tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]...

Nie bylo tak zle,wisdomo ze nie lekko ale wesolo,niestety masz racje kasa nie na te czasy

fajka

ci pracowici , uczciwi robią, inni odpadli

@fajka 24.03.2017, 08:01
ci pracowici , uczciwi robią, inni odpadli

No lekko tam nie bylo ale atmosfera fajna zawsze

LOek

Fajnie jest ,pijani jezdżą na wózkach widłowych.

@LOek 22.03.2017, 21:01
Fajnie jest ,pijani jezdżą na wózkach widłowych.

Hehe pija i powiadasz? No to sie dzieje,a robi na Wadowicach ktos jeszcze ze starej ekipy? Czy sami nowi?

Adi

No w sumie tez jestem ciekawy,tyle lat tam spedzilem i sie milo wspomina

marcin

co tam w Rumtexie słychać?

Muzyk

Firma podobno traci klientów i płynność finansową

niedowiarek
@Muzyk 21.10.2016, 07:23
Firma podobno traci klientów i płynność finansową

Podobno na Marsie żyją zielone ludziki - tak słyszałem.

Marcin

a co tam w Rumtex słychać ?

Marcin

Magazynier z obsługą wózka widłowego , praca spoko jak pracujesz tak zarobisz , premie co miesiąc małe bo małe ale są ...

Marcin

Umowa o pracę po okresie próbnym , wszystkie świadczenia oraz ubezpieczenie grupowe . Wypłata co miesiąc terminowa .

Marcin

W zeszłym roku pracowałem , było ciężko ,-ale gdzie teraz jest łatwo . Pracuje teraz trochę za granicami trochę w kraju . Ale jak wrócę na stałe to wybiorę Rumtex ( ze względu chociażby na atmosferę w pracy , a to bardzo ważne)

Marcin

Ja tam pracowałem i się super pracowało .. atmosfera fajna , fajni ludzie chciałbym tam wrócić . Kierowniczka Magazynu odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku .Pozdrawiam WAS

Mirek kierowca

Masz rację, gruby knur to kawał gnoja...Nie wiadomo do tej pory, czy nawet tylko podstawówkę skończył cham...Podobno edukację skończył na piątej klasie. Goni wszystkich do roboty jak mało kto, do tego kradnie złamas wódkę z magazynu, i potem wszystko idzie na magazynierów, bo to oni pokrywają wszystkie braki przy inwentaryzacji, a taki nieuk się śmieje i pije kradzioną darmową gorzałę w domu...Jeszcze nie było nigdy tak, żeby po inwentaryzacji było wszystko ok, zawsze każdy z magazynierów ma co najmniej 500 zł do zapłaty, a inwentaryzacja jest co 3 miesiące, więc prosty rachunek, każdy magazynier jest średnio okradany co miesiąc na około 170 zł...Dalej chcecie tam pracować ?...

ko
@Mirek kierowca 20.10.2016, 20:39
to podpisz się cwaniaku ja nie ukrywam kim jestem więc ty też się nie ukrywaj gamoniu.Jak masz złe informacje to nie pisz głupo...

spoko to piszą pracownicy na zlecenie

Mirek kierowca
@ko 20.06.2017, 18:29
spoko to piszą pracownicy na zlecenie

to nie piszą pracownicy na zleceniu tylko pracownik co pracuje na umowę o pracę

wiem co piszę

W tej firmie było by ok ,gdyby od kilku lat nie rządził tam grubas.Jest tak sprytny ,że rządzi mimo ,że skończył tylko szkołę podstawową.Kto przepracował tam przynajmniej miesiąc przyzna mi rację.

janosik

Jak chcesz wyjść z roboty wypoczęty to nie ta firma ale jak chcesz mieć umowę i nie robić na czarno to tak.

alvaro

doda
@alvaro 16.05.2016, 21:31
żenada,żenada i jeszcze raz żenada.Praca dla nieudaczników.Dziw bierze że kierowcy nie odchodzą.Ludzie przejrzyjcie na oczy....

Z wielką przyjemnością potwierdzam słowa Alvaro .Ludzie omijajcie tę firmę z daleka

maro

potwierdzam + zapomnijcie o jakiejkolwiek inwestycji w pracownika przez firme.

staN
@maro 06.05.2016, 09:51
potwierdzam + zapomnijcie o jakiejkolwiek inwestycji w pracownika przez firme.

Sondirector:) Dawno się tak nie uśmiałem .Naprawdę dobre:):)

staN
@staN 28.05.2016, 14:05
Sondirector:) Dawno się tak nie uśmiałem .Naprawdę dobre:):)

To była odpowiedź na "janek":)

janek

wypłaty nieadekwatne do wykonywanej pracy, godziny pracy? od rana do wieczora. samochod sluzbowy? rano odbierasz spod firmy, wieczorem (po pracy) zostawiasz pod firma. plany? ustalane nie wedlug rotowanego towaru na rynku a wedlug 'widzi mi sie' sondirector :) nie polecam

??
@? 11.05.2016, 16:00
Typowa opinia zwolnionego pracownika za brak wyników w pracy..

To kogoś z tej firmy zwolnili? krążą plotki, że wszyscy sami po 3 miesiacach uciekaja

kto to
@?? 13.05.2016, 13:56

Mogę tak szczerze o coś zapytać? Co robisz na tym forum jeśli posiadasz informacje na temat funkcjonowania firmy? Tak logicznie myśląc... albo wchodzi tu ktoś kto szuka pracy albo ktoś kto, jak ktoś pisał wyżej, został zwolniony i musi się wyżyć. Ci, którzy sami się zwolnili i mają złą opinię wypowiedzą się raz i żyją dalej. Dla Ciebie to jakiś sport, czy rekreacja?

Strong

Sorki.To miała być odpowiedź dla @czerczila:) A jeśli chodzi o wypłaty....wiem ale zachowam dla siebie:)

Konio

kto to pisze : " hejka, mój kumpel swego czasu pracował u nich właśnie jako przedstawiciel i powiem szczerze, że wielu pochlebnych opinii na temat tej firmy słyszałem, co istotne atmosfera w pracy podobno jest świetna, choć wiadomo, że każdemu czasem gorszy dzień się trafi a to na cały zespół w jakiś sposób oddziałuje " bo chyba nikt normalny który wie jak tam jest z praca w tej firmie . NIE POLECAM !!

strong
@Konio 03.12.2015, 15:01

Ortografia tego wpisu pasuje mi na W.K.

Marcin

Franio, może najpierw przeczytaj kilka książek, nie wiem, zapoznaj się z klawiaturą. Potem poczytaj trochę o ortografii, o ile umiesz czytać. Na samym końcu zacznij pisać ze zrozumieniem i bez błędów stylistycznych i ortograficznych. Na przedstawicieli nie zatrudniają takich tępaków...

rumtex

właśnie na tym portalu widnieją nasze oferty pracy.

Tomasz

Witam ,jak wygląda praca jako wózkowy ? Tzn ile się pracuje w jakich godzinach i dniach

Marcin

Jak co roku, bydlaki nie chcą dawać urlopu, to normalne, że ludzie odchodzą. Według tych idiotów pracownik może sobie wziąć urlop tylko w listopadzie lub w lutym i tylko w tym czasie może jechać na urlop. Dlatego ludzie odchodzą. Było tak w tamtym roku, jest w tym roku i zapewne będzie tak w następnych latach...

rumtex

Chcąc zaspokoić swoją ciekawość może przyjdź do kadr zapytaj o co chodzi porozmawiamy, zapraszam.

Konio

przychodzcie kiedy chcecie na pewno przyjną za najniższa :P

Jacuś

wyglada praca przez pracownika magazynu: robisz na 3 zmiany : od 22:00 - 6:00 6:00-14:00 14:00-22:00 wtorek-sobota praca ciezka wozkowy robi jak kazdy na magazynie dostaje dodatkowo pramie jak jest dobrym wozkowym do 500 zł chyba to od 2000 zl wychodzi na miasiac ? jaka kasa ? nie adekwatna do wysiłku jaki sie ponosi podczas jej nie polecam od 1400 do ok 2000 zł i umowa? na zlecenia na 3 miesiace a potem na pelny

uijn

Jak wyglada praca przez pracownika magazynu i wozkowego? cztli jaka kasa i umowa?

nowy
@uijn 30.03.2015, 14:42

Jak wygląda sytuacja zatrudnienia na pomocnika kierowcy? Często robią nabór? Jak wygląda praca..od której do której?

pol

Jak wyglada praca jako pracownik magazynu?tzn kasa i jaka umowa itd?

bylem i przezylem

Jak to mowia obiecanki cacanki a glupiemu radosc jednym zdaniem wykozystywanie za marna krajowa…przezyj to sam wczesniej proponuje pare miesiecy silowni i jeszcze jakas dodatkowa prace zeby bylo na chlebus w domu :)

leszek

jakie są warunki dla PH? słyszałem, że fatalnie, ale nie chce mi się w to wierzyć...

Kierowca

Czas pracy kierowcy po sezonie to 8-10h/dziennie, praca od wtorku do soboty. Mniej więcej połowa czasu pracy do kierowanie ciężarówką druga połowa to dostarczenie towaru z samochodu do sklepu lub baru, czasem na inną hurtownie. Praca jest stosunkowo ciężka i dużo osób odchodzi bo fizycznie nie może wydolić.Przez pierwsze 2 miesiace osoby sa przyjmowane na okres próbny i zarabiaja mniej, po sezonie kierowca zarabia około 2000 zł netto

moris
użytkownik zarejestrowany

@Marcin, serio i konwojent i kierowca mają takie same obowiązki? przecież powinno to być gdzieś spisane co do kogo należy czy jakoś tak. jest coś takiego jak karta obowiązków chyba, widziałeś coś takiego tam? jak to się ma do rzeczywistości? A co do kradzieży, to chyba wszedzie kradną i nie ma na to jakijś reguły.

Kierowca
@former 12.12.2014, 20:15
nie wiem w czym jest tak wielki problem. Jeśli ktoś jest kierowcą to czy to taki wielki problem żeby temu konwojentowi pomógł ?...

Kierowca prowadzi samochód i rozładowuje lub zadozi wózkiem towar na sklep, konwojent nie może prowadzić samochodu

ktosznajomy
@former 12.12.2014, 20:15

idz i zobacz jak tam sie pracuje a nie wymadrzaj sie tutaj. w rumtexie drzwi zawsze stoja otworem. i uwierz ze mnostwo takich cwaniakow sie przewinelo i jednego dnia nie byli w stanie przerobic.

bokser
użytkownik zarejestrowany

na jakiegoś sprzedawcę albo najlepiej przedstawiciela handlowego bym się chciał wkręcić do Rumtex.jak toi zrobić i czy ogólnie warto się pakować we współpracę z nimi.muszę być bardzo ostrożny bo sami wiecie jak jest na rynku pracy, lepiej wiedzieć wcześniej gdzie się idzie i na jakich warunkach, pozdro

kajtek
użytkownik zarejestrowany

a teraz, obecnie nadal tam pracujesz @alibaba? bo znalazłem ofertę od nich, tylko, że w Tychach, nie wiem czy też tam pracowałeś/pracujesz? tylko to jest oferta nie na konwojenta tylko na kierowce, to wydje mi sie, ze tak praca jest przede wszystkim bezpieczniejsza niż jak chodzisz jako konwojent, no nie?

śmiech

Kto to napisał ....Witek,czy jakaś pracownica na zlecenie?

były kierowca

Taaa, lajtowo :););););) okres urlopowy zaczyna się w listopadzie a raczej na początku grudnia z mała przerwą na święta i nowy rok, a kończy w połowie lutego...

jasia
użytkownik zarejestrowany

czyli w okresie urlopowym generalnie jest lajtowo? tylko od kiedy ten okres się mniej wiecej zaczyna?

sergio ma rację
użytkownik zarejestrowany

@odchodzący kierowca, mi też coś nie pasuje z tymi godzinami. Wiesz chyba przesadzasz, ale czekam na Twoją odpowiedz

segio
użytkownik zarejestrowany

Coś mi trudno uwierzyć w taką liczbę godzin, bo by wychodziło 10 godzin dziennie razem z weekendami, no i zarobek mało proporcjonalny..

roy

nicki
@roy 07.04.2014, 20:10
ale przynajmniej to co oferowali na początku sprawdziło się potem w rzeczywistości? czy miało być lżej?...

Z tym akurat nie ma problemu.

leon

nigdy w zyciu lempex [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

dobre

hg (WK) Starasz się udowodnić ,że nie tylko Ty tak piszesz:)? Przesadziłeś lekko:)

Zostaw opinię o Rumtex - Wadowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rumtex