Opinie o Thiga Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Thiga Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Thiga Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thiga Sp. z o.o. w Gdynia

Mamy cię na oku Nowy wpis

Bau Invest Development sp. z o. o. Pod tą nazwą ukrywa sie obecnie Rodzinka Górznych wraz ze swoim wspólnikiem

My ciebie tez -;) Nowy wpis

Działają i to prężnie z tego co wiadomo

Alicja Nowy wpis
@My ciebie tez -;)

Czyli to pozytywnie idzie o tym myśleć czy nie? Bo skoro prężnie a tu takie negatywy to już się pogubiłam

Alicja

Tak z ciekawości to kontaktował się ktoś może? Bo zastanawiam się czy faktycznie ktoś ma jakiś problem z nimi

Mamy cię na oku

Link do kolejnej PSEUDO SPÓŁKI: TATUSIA SYNUSIA MAMUSI I (usunięte przez administratora) ADRES W GDYNI TO TYLKO BIURO KSIĘGOWOŚCI. DELIKWENTÓW NALEŻY SZUKAC W REDZIE, RUMI, I JESZCZE EWENTUALNE DWA ADRESY Jest jeszcze FMWENT MARIA GÓRZNA

Patrycja Nowy wpis

Podany numer telefonu to powie Pan może do kogo? Może posiada Pan numer do Pana Franciszka ? Bau Invest Development następna firmowa rodzinka (usunięte przez administratora)

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Firma Thiga będąc podwykonawcą wykonawcy generalnego budowy domu, przyjęła pracę na wykonanie elementów dekoracyjnych elewacji, których nigdy nie dokończyła, pomimo zapłaty całości wynagrodzenia. Najpierw było odkładanie terminów, a później pan Przemek przestał odbierać telefony. Nie polecam!

sergiej
@Michał

Znam sytuację. Panie Michale nie Pan jeden został (usunięte przez administratora) przez Przemka .Mnóstwo pracowników z niewypłaconymi pensjami, mnóstwo (usunięte przez administratora) firm (brak zapłaty za materiał), mnóstwo (usunięte przez administratora) inwestorów. Wyleciał na pysk z prawie każdej budowy. Firma pralnia kto w temacie ten wie o co chodzi.

Antoni
@sergiej

Czy w przeciągu tych 3 miesięcy coś się zmieniło?

Nadzieja
@Antoni

Tak , wykręcił więcej pracowników i podwykonawców

Klient Adaś

Bardzo konkretna firma stan surowy wybudowali rzetelnie ludzie pracujący w tej firmie znaja się na robocie . Polecam naprawdę ????

Prawdziwy Adam
@Klient Adaś

Absolutnie nie polecam, zwykli (usunięte przez administratora) którzy nie dokonczyli budowy i niezwrócili pieniedzy

Edyta
@Prawdziwy Adam

ale to przerwali i zniknęli ? :o próbowałes się jakoś z nimi skontaktować, dodzwonić? przecież tak nie powinno byc, dlaczego nie dokonczyli budowy ?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Thiga Sp. z o.o..
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Budowa

(usunięte przez administratora) ! Uwaga! Rzuca ludzi ! Kłamca . Jego transze zawsze wiszą w powietrzu a mercedes w kredyt na żonę i dzieci robi wrażenie ! Trzeba napisac grupowe zawiadomienie !

Windykacja

Windykujemy tego dłużnika! Jeżeli masz problem z odzyskiwaniem swoich wierzytelności - zadzwoń 573 969 102

@Windykacja

Super! On (usunięte przez administratora) 4 firmy budowlane! Zadzwonię po nowym roku! Dodam pare faktur!

Bardzo konkretna rzetelna firma , wszystko zgodnie z umowa polecem !????

@Tomek

Pralnia pieniędzy ! Policja zaraz sprawdzi ????????

To es firma jaka nie wypłaca pracownikami kasy ..

Kadry

Co to za analfabeta pisze ? to poproszę wskazać jakim pracownikom u nas wszyscy dostaja na czas wynagrodzenie

Okradziony
@Kadry

Po kontroli instytucji kontrolnych do których jest zgłoszona ta pseudo firma wszystko wyjdzie. Przemuś sam sobiw pozytywne komentarze pisze Już niedlugo dzieci bedziesz widział przez kraty za twoje przewały i ci coś pęknie...

Grubas
@Okradziony

Macie racje uważajcie ma chłop jaja trzyma z grubymi rybami , jak coś wiem dużo o tej firmie konkretni ludzie tam pracują i za nim stoją! ????????

@Kadry

Ten który napisał skargę do urzędu pracy

Firma

Chciałbym się podzielić informacja gdyż,jest to firma (usunięte przez administratora)ludzi ,nie płacą za usługi mimo ponaglen i wezwań. Nie polecam omijać szerokim łukiem. ?!?!?!?!

klientka

Witam chce powiedzieć ze THIGA to solidna firma stan surowy wybudowali bez żadnych uwag . Polecam firmę

Magdalena

Bardzo szybka wycena naszego domu profesjonalne podejście do tematu firma Thiga będzie już nie długo budować nasz dom ????.

Zostaw merytoryczną opinię o Thiga Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Thiga Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thiga Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thiga Sp. z o.o.?

Thiga Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Starowiejska 41-43
    81-363 Gdynia